Sausio 26-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio 26-oji – Tarptautinė muitinių (muitininkų) diena.
Sausio dvidešimt šeštoji, ketvirtadienis – 26-oji metų diena (ketvirtoji 5-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 339 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Daugis, Eigilė, Justas, Rimantas;

rytoj: Aventinas, Ilona, Jogunda, Jogundas, Jogvilas, Jogvilė, Mainotas, Mainotė, Natalis, Vytenis;

poryt: Gedautas, Leonida, Leonidas, Leonidė, Manfredas, Nijolė, Sambangas, Sambartas, Sambartė.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.21, leidžiasi 16.42. Dienos ilgumas – 08.21.

Šiandien – septintoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

*************

Protingos mintys:

“Jei gamta turėtų tiek dėsnių, kiek valstybė įstatymų, pats Viešpats Dievas nepajėgtų jos valdyti” (Šv. Augustinas).

*************

Astrologinė prognozė sausio 26-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Darbe gali iškilti problemų. Saugokite dokumentus, laiku atlikite prisiimtus įsipareigojimus. Jeigu galvosite apie pašalinius dalykus, regsite tarnybinį romaną ar intrigas, kils nesusipratimų ir apkalbų.

JAUTIS. Jūsų patirtį, sugebėjimus įvertins tik visiškai svetimi žmonės, o artimiesiems, pažįstamiems galite kažkuo neįtikti, nekelti pasitikėjimo. Galbūt laiku negausite ar nepateiksite reikalingų dokumentų, duomenų.

DVYNIAI. Nelengva bus išsireikalauti skolą, kompensaciją, draudimo išmoką, o gal ir savo pastangomis uždirbtus pinigus. Tikriausiai būsite maitinami pažadais. Turėsite nemažai rūpesčių, jeigu ruošiatės kelionei, atestacijai ar pan.

VĖŽYS. Šiandien nelengva bus suprasti, kas geriau, ir teisingai pasirinkti. Juo labiau, kad jūsų ir aplinkinių nuomonės daug kur nesutaps. Neskubėkite dalinti pažadų, neprovokuokite ginčų, nes pasekmės būtų nemalonios.

LIŪTAS. Norėsis daug nuveikti, bet gali pritrūkti jėgų arba atsiras nenumatytų kliūčių. Ši diena gali priminti apie seną sveikatos problemą. Jei pirksite techniką ar ką nors namų ūkiui, būkite atidūs, kad neapsiriktumėte dėl kokybės.

MERGELĖ. Galbūt tikėsitės laimėjimo ar naudos ten, kur to negalima tikėtis. Geriau, jei ši diena tekės kasdieniška vaga, nes rimtiems sprendimams, įpareigojantiems susitarimams ji nėra palanki.

SVARSTYKLĖS. Nerami diena. Daug netikusių pagundų, klaidinamos informacijos. Nesiimkite to, ko nesugebate ar neišmanote. Gero gyvenimo troškulys gali nuvesti į nemalonumų liūną.

SKORPIONAS. Galimi svarbūs pokalbiai, susitikimai. Galite gauti keistą žinią iš giminaičio ar draugo. Susilaikykite nuo pretenzijų reiškimo, kaltinimų, ypač jei patys nesate šventi, antraip jūsų nuodėmės bus kaip mat pateiktos viešam aptarimui.

ŠAULYS. Darbinga, produktyvi diena, tačiau galimi finansiniai apsirikimai, apmaudūs nuostoliai. Įmanomos ir netikėtos pajamos, tačiau tai, ką gausite, tuoj pat gali būti iš jūsų išviliota ar atimta.

OŽIARAGIS. Emocionalumas, nervingumas gali trukdyti deramai atlikti pareigas. Kažkokių trikdžių gali kilti reikaluose, susijusiuose su nekilnojamuoju turtu, investicijomis. Labiau derinkitės prie aplinkybių ir kitų žmonių

VANDENIS. Jausite nerimą, bus sunku tinkamai save išreikšti. Gali pablogėti savijauta arba vargins artimųjų ligos bei problemos. Venkite įtartinų kompanijų, nelegalių sandėrių.

ŽUVYS. Būsite linkę išlaidauti ir pasiduoti įvairioms pagundoms, kurios negailestingai tuštins kišenę. Nepatartina aklai tikėti draugo ar mylimo žmogaus gražbylyste ir pasiaiškinimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotarietiška pavakario talka Mažiuose

talka Mažių kapinaitėse

Jau vienuolikti metai kasmet rudenį ir pavasarį rotariečiai susirenka į talką Mažių kapinaitėse (Šilutės sen.). Darbo netrūksta: per vasarą priželia aukštos žolės, rudenį ir per visą žiemą ąžuolai storai pribarsto lapų,  tai vienur, tai kitur vis išlenda medžių atžalos. Vakar, spalio 18 d., taip pat vyko talka, tik šį kartą su patalkiais ir pokalbiais apie Vydūną.   Kažkur netoliese gimė Vydūnas   Atsiverčiu Šilutės Rotary klubui Vydūno bibliotekos padovanotą storą Vaclovo Bagdonavičiaus ir Aušros Martišiūtės-Linartienės parašytą monografiją VYDŪNAS ir randu

Kelionės išlaidų apmokėjimas – reikšminga pagalba suinteresuotiems darbu užsienyje

Namų remontas, „kapitalinis vizitas“ pas odontologą, svajonių atostogos su šeima ar naujas automobilis – svajonių ir planų turime kiekvienas, deja, ne visi turi palankias galimybes juos įgyvendinti. Bene dažniausia to priežastis – stinga lėšų. Jei Lietuvoje siūlomos darbo vietos jums nėra priimtinos dėl atlyginimo dydžio ar kitų priežasčių, atviros ir kitų valstybių darbo rinkos: tereikia žinoti, kaip išsirinkti geriausią karjeros sprendimą! Darbas užsienyje su apmokama kelione – palanki galimybė ir tiems, kuriems išvyka į vieną ar kitą šalį būtų „neįkandama“

Ar valstybinių ir privačių medicinos įstaigų įranga skiriasi?

Turbūt sutiksite, kad sveikata yra svarbiausias žmogaus turtas. Žinoma, norisi visada jaustis gerai ir kad tiek kūnas, tiek siela visada būtų sveiki. Tokiu atveju reikalinga nuolatinė savo kūno priežiūra, kuri apima tiek mūsų kasdienius ritualus, tiek medicininę įrangą, kuri gali diagnozuoti problemas dar tada, kol jos labai mažos. Tiesa, dažnai girdime, kad medicininė įranga valstybinėse ir privačiose klinikose skiriasi. Dėl to to kinta ir ligos radimo tempai. Ar tai yra tiesa? Negalime pasiremti faktais, kadangi nebuvo atliktas toks tyrimas. Tačiau

Rusniškis Saulius Bukantas – per plauką nuo „Auksinės Krivūlės“ riterio apdovanojimo

Šiandien, spalio 19 d., Vilniuje šešioliktą kartą šalies savivaldybėms bus teikiami svarbiausi metų apdovanojimai – „Auksinės Krivūlės“ statulėlės ir trims savivaldai nusipelniusiems asmenims – „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklai. Esame informavę, kad Šilutės r. savivaldybės taryba pasiūlė „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklu apdovanoti Rusnės bendruomenės „Rusnės sala“ pirmininką Saulių Bukantą. Iškilmių dieną paaiškėjo, kad apdovanoti šiuo ženklu buvo pasiūlyta 14 veiklių, aktyvių ir savo darbais išsiskyrusių asmenų. S. Bukanto kandidatūrą palaikė 7 Lietuvos savivaldybių asociacijos valdybos nariai, tad vos vienas balsas nulėmė,

Taip pat skaitykite