Sausio 26-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio 26-oji – Tarptautinė muitinių (muitininkų) diena.
Sausio dvidešimt šeštoji, ketvirtadienis – 26-oji metų diena (ketvirtoji 5-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 339 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Daugis, Eigilė, Justas, Rimantas;

rytoj: Aventinas, Ilona, Jogunda, Jogundas, Jogvilas, Jogvilė, Mainotas, Mainotė, Natalis, Vytenis;

poryt: Gedautas, Leonida, Leonidas, Leonidė, Manfredas, Nijolė, Sambangas, Sambartas, Sambartė.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.21, leidžiasi 16.42. Dienos ilgumas – 08.21.

Šiandien – septintoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vandenio ženkle.

*************

Protingos mintys:

“Jei gamta turėtų tiek dėsnių, kiek valstybė įstatymų, pats Viešpats Dievas nepajėgtų jos valdyti” (Šv. Augustinas).

*************

Astrologinė prognozė sausio 26-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Darbe gali iškilti problemų. Saugokite dokumentus, laiku atlikite prisiimtus įsipareigojimus. Jeigu galvosite apie pašalinius dalykus, regsite tarnybinį romaną ar intrigas, kils nesusipratimų ir apkalbų.

JAUTIS. Jūsų patirtį, sugebėjimus įvertins tik visiškai svetimi žmonės, o artimiesiems, pažįstamiems galite kažkuo neįtikti, nekelti pasitikėjimo. Galbūt laiku negausite ar nepateiksite reikalingų dokumentų, duomenų.

DVYNIAI. Nelengva bus išsireikalauti skolą, kompensaciją, draudimo išmoką, o gal ir savo pastangomis uždirbtus pinigus. Tikriausiai būsite maitinami pažadais. Turėsite nemažai rūpesčių, jeigu ruošiatės kelionei, atestacijai ar pan.

VĖŽYS. Šiandien nelengva bus suprasti, kas geriau, ir teisingai pasirinkti. Juo labiau, kad jūsų ir aplinkinių nuomonės daug kur nesutaps. Neskubėkite dalinti pažadų, neprovokuokite ginčų, nes pasekmės būtų nemalonios.

LIŪTAS. Norėsis daug nuveikti, bet gali pritrūkti jėgų arba atsiras nenumatytų kliūčių. Ši diena gali priminti apie seną sveikatos problemą. Jei pirksite techniką ar ką nors namų ūkiui, būkite atidūs, kad neapsiriktumėte dėl kokybės.

MERGELĖ. Galbūt tikėsitės laimėjimo ar naudos ten, kur to negalima tikėtis. Geriau, jei ši diena tekės kasdieniška vaga, nes rimtiems sprendimams, įpareigojantiems susitarimams ji nėra palanki.

SVARSTYKLĖS. Nerami diena. Daug netikusių pagundų, klaidinamos informacijos. Nesiimkite to, ko nesugebate ar neišmanote. Gero gyvenimo troškulys gali nuvesti į nemalonumų liūną.

SKORPIONAS. Galimi svarbūs pokalbiai, susitikimai. Galite gauti keistą žinią iš giminaičio ar draugo. Susilaikykite nuo pretenzijų reiškimo, kaltinimų, ypač jei patys nesate šventi, antraip jūsų nuodėmės bus kaip mat pateiktos viešam aptarimui.

ŠAULYS. Darbinga, produktyvi diena, tačiau galimi finansiniai apsirikimai, apmaudūs nuostoliai. Įmanomos ir netikėtos pajamos, tačiau tai, ką gausite, tuoj pat gali būti iš jūsų išviliota ar atimta.

OŽIARAGIS. Emocionalumas, nervingumas gali trukdyti deramai atlikti pareigas. Kažkokių trikdžių gali kilti reikaluose, susijusiuose su nekilnojamuoju turtu, investicijomis. Labiau derinkitės prie aplinkybių ir kitų žmonių

VANDENIS. Jausite nerimą, bus sunku tinkamai save išreikšti. Gali pablogėti savijauta arba vargins artimųjų ligos bei problemos. Venkite įtartinų kompanijų, nelegalių sandėrių.

ŽUVYS. Būsite linkę išlaidauti ir pasiduoti įvairioms pagundoms, kurios negailestingai tuštins kišenę. Nepatartina aklai tikėti draugo ar mylimo žmogaus gražbylyste ir pasiaiškinimais.

Hits: 250

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Mažosios Lietuvos atstovai kreipėsi į Prezidentą dėl krašto heraldikos kūrimo

2021 m. balandžio 16 d. Mažosios Lietuvos etninės kultūros globos taryba oficialiu raštu kreipėsi į Lietuvos Respublikos Prezidentą, prašydama padėti išspręsti nevaisingą diskusiją su Lietuvos heraldikos komisija (LHK), kuri atsisako įteisinti Mažosios Lietuvos vietos žmonių pasirinktą regiono herbo simbolį. Kurti etnografinio Mažosios Lietuvos regiono heraldiką imtasi 2014 metais. Mažosios Lietuvos etninės kultūros globos taryba sukvietė regiono savivaldybių (Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Neringos, Jurbarko, Tauragės rajono, Pagėgių ir Šilutės) kultūrininkus, visuomenininkus, senuosius krašto gyventojus, išeiviją išreikšti nuomonę, koks simbolis geriausiai atspindėtų

Kintų mokykloje istorijos moko dr. Rubenas Bukavickas

Gera žinia Kintų pagrindinės mokyklos bendruomenės vardu interneto svetainėje pasidžiaugė šios mokyklos vadovė Asta Gužauskienė. Istorijos mokytojas Rubenas Bukavickas gavo mokslų daktaro laipsnį. Direktorė Asta Gužauskienė rašo: „Kad darbuotojai kelia kvalifikaciją mokymuose, kursuose, seminaruose, daugumai visuomenės tai yra žinoma ir gana įprasta. Bet priimti sprendimą studijuoti – iššūkis! Kintų mokykloje mėgstami iššūkiai – kasmet studijuoja vidutiniškai po penkis darbuotojus: vieni siekia profesijos ar papildomos profesijos, persikvalifikavimo, kiti – pedagogikos studijų ar net mokslinio laipsnio! Šiuo metu mokykloje dirba 47 darbuotojai,

COVID-19 Šilutės rajone: per parą nustatyti 5 nauji atvejai, sergančiųjų – 398, paskiepyti per 7 tūkst. gyventojų

Praėjusią parą, trečiadienį, Lietuvoje patvirtinta 1344 nauji koronaviruso (COVID-19) atvejai, mirė 14 žmonių, ketvirtadienį pranešė Statistikos departamentas. Šilutės rajone – 5 nauji atvejai.  Balandžio 22 d. duomenimis, Šilutės rajone šiuo metu iš viso sergančiųjų koronavirusu – 398 asmenys, o mirusiųjų nuo COVID-19 – 63. Nuo karantino pradžios užsikrėtė 2 797 Šilutės r. savivaldybės gyventojai. Iš jų pasveiko 2 253 asmenys. Žinoma, jog iš viso Šilutės r. savivaldybėje paskiepyti 7 056 asmenys. Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo 237 950

Balandžio 22-oji – Pasaulinė žemės diena

Pasaulinę Žemės dieną Jungtinės Tautos oficialiai paskelbė 1971 m. Žemės dienai buvo pasirinktas pavasario lygiadienis – laikas, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio taškuose. Lietuvai atgavus Nepriklausomybę, Žemės dienos iniciatorius John McConnell kreipėsi į mūsų tautą, ragindamas tapti Žemės globėjais, o pavasario ekvinokciją, kuri skirtingose planetos vietose yra kovo 20-21 d., minėti kaip Pasaulinę žemės dieną. Atsiliepiant į šį kreipimąsi, Lietuvos Respublikos Atkūriamasis Seimas (tuometinė Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba) 1992 m. Žemės dieną oficialiai įteisino ir

Taip pat skaitykite