Š. Laužiko nepradžiugino mero šventinis atvirukas

Pirmąją šių metų darbo dieną opozicijos vardu Šarūnas Laužikas surengė spaudos konferenciją. Žiniasklaida atsiliepė į kvietimą, tačiau iš Savivaldybės tarybos opozicijos partijų nepasirodė niekas, išskyrus opozicijos lyderį Šarūną Laužiką. Spaudos konferencijos dalyviams buvo paaiškinta, kad apie konferenciją ir jos temą visi opozicinių partijų lyderiai buvę informuoti.

Opozicijos atstovui Š. Laužikui šis mero V. Laurinaičio šventinis atvirukas sukėlė įvairių įtarimų.

Pasveikinęs susirinkusius Naujųjų metų proga Šarūnas Laužikas pranešė, kad jam prailgo šventinės dienos ir jau norėtųsi „ką nors nuveikti“, juolab kad ką tik sugrįžęs iš atostogų.
Sugrįžusį iš atostogų opozicijos lyderį Š. Laužiką nustebino ir visai nepradžiugino šventiniai sveikinimai. Abejonių sukėlė gautas Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio sveikinimo atvirukas. Tokius sveikinimus gavo ir kiti rajono gyventojai.
Buvęs meras Š. Laužikas sutinka, kad pasveikinti kiekvieną rajono gyventoją esą gražu, tačiau abejonių jam sukėlė specialiai tam pagamintas atvirukas su mero portretu prie kalėdinės eglutės. Š. Laužikas sakė, kad opozicija norėtų žinoti, kiek Savivaldybei kainavo pasveikinti rajono gyventojus, kas išplatino sveikinimus, kurie įdėti į voką be pašto ženklo liudija, kad tai ne Lietuvos pašto paslauga. Spėjama, kad atvirukams pagaminti ir jiems išplatinti prireikė keliolikos tūkstančių litų. Ar tik nebuvo švaistoma Savivaldybės biudžeto lėšų, ar šiais sveikinimais nebuvę siekiama asmeninės politinės naudos prieš artėjančius mero rinkimus?
Neramina opozicijos lyderį ir šventiniai vakarai „Jeronimo užeigoje“, Pagryniuose, bei Šilutės žemės ūkio mokyklos Žemaičių Naumiesčio skyriaus valgykloje. Įžvelgiama, kad į šiuos renginius pakvietęs LR Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis ir Šilutės r. meras V. Laurinaitis, prisidengę Šeimos metais, siekė partinės reklamos.
„Manome, kad vyko partiniai renginiai. Prisidengiant Savivaldybės mero institucija, buvo daroma partinė reklama siekiant paveikti rinkėjus, naudojant administracijos biudžetinius išteklius“, – kalbėjo Š. Laužikas. Savivaldybės tarybos opozicijos lyderis įsitikinęs, kad nenoras atskleisti šventinių renginių rėmėjus slepia tam tikrus interesus, ne visai sąžiningus dalykus.
Opozicijos pirmininkas Š. Laužikas patikino, kad ruošiamas kreipimasis į VTEK dėl galimo viešųjų ir privačių interesų supainiojimo organizuojant šventinius renginius, į VRK – dėl galimos asmeninės politinės reklamos rajono biudžeto lėšomis. Bus prašoma išsiaiškinti, ar mero reprezentacinės lėšos buvo teisėtai panaudotos atvirukų su V. Laurinaičio sveikinimu gamybai.
Š. Laužikas priminė tebelaukiantis atsakymo, kaip galėjo nutikti, kad geriausiems 2014 m. rajono sportininkams buvo įteikti piniginiai čekiai, nors Taryba tokiam sprendimui dar nebuvo pritarusi.

Laima PUTRIUVIENĖ

 

7 komentarai

 • skaitytojas

  Nu jau visai bėda Laurinaičiui. O taip viskas gerai buvo apgalvota… Tik va, neįvertino visuomenės blaivaus proto. Juk buvo galvojama, kad kaip sekė iš vienos partijos į kitą “užchipnotizuoti” žmonės, tai ir toliau tikės ką “aukščiausieji” deklaruoja. Žmonės pradeda atmerkti akis ir pamatyti, kad asilas yra asilas, o ne žirgas.
  O viešųjų ir privačių interesų supainiojimo yra ne vienoje srityje. Pažiūrėkit kas darosi plačiau.
  Tarp kitko, ar Šilutės žemės ūkio mokyklos Žemaičių Naumiesčio skyriaus valgykla nėra Mero broliuko..?

 • Rinkėjas

  Skirta gerb. Skaitytojui,
  Bėdos, manau, Laurinaičiui nėra ir nebus, jei neišrinks, gyvens kaip gyvenęs iki šiol, o tu ir kiti aukšti rajono kritikai toliau losit kaip blogai, kodėl naujai išrinkta valdžia (nors ne vienas pretendentas ilgai sėdėjęs ir naudojęsis mero kėde savo reikmėms, pvz.: Rusnės gatvėje nebaigti namukai turi būti pabaigti) vėl vagia. Jei žmogus (p. Laužikas) turėtų sąžinės ir elementariai gerbtų Šilutės rajono žmogų, kalbu apie paprastą eilinį, kuris moka mokesčius, o iš valdžios gauna taukuotą špygą, jis nedalyvautų mero rinkimuose. Tiek prikrovus š… savivaldybėje, jam belieka pasirinkti puolimo taktiką, taip nukreipiant dėmesį nuo savęs.
  Čia bus tik mano nuomonė: jei žmogus sumąsto individualiai pasveikinti rajono gyventoją, tai labai sveikintinas dalykas. Iš kokių tai lėšų, kitas klausimas, bet viskas bus išaiškinta. Bet kol viskas paaiškės, nereiktų forsuoti įvykių. Viskam savas laikas.
  Beje suprantu, kad ne visiems pošventinis laikotarpis lengvas, bet linkiu kuo greičiau atsigauti ir pradėti blaiviai mąstyti.

 • Motiejus

  Kam kam, bet Laužikui turėtų būti gėda net norėti būti meru. Jau tiek prisimeravęs, kad net koktu…

 • Jurgis

  Interesu painiojimas savo naudai – vietinės valdžiukės kasdienybė. Ir nesvarbu, kuri ir kada bei ka panašaus darė – visi iki nosies galiuko tam paciam mėšle. Ir sveikinant reikia saiko, ir baliavojant, kai tai už mokesciu mokėtojų pinigus. Darykit visa tai iš savo kišenės. Nė vieno priekaišto nebus, net jei po sveikinimą gaus kiekvienas šeimos narys atskirai ir net kūdikis lopšy. Tik už viską mokėkit iš savo kišenės.Va tada nė vienas meras dešimties tūkstančių atvirukų nesiųs…

 • Beje

  Apie mero posto siekiančių kandidatų sąžinę. Štai ir šioje interneto svetainėje yra apklausa, ką rinksime nauju meru. O žinot, kaip toj apklausoj balsuojama: solidžiai virš dviejų šimtų balsų gavęs kandidatas, už kurį iš vieno kompiuterio Vilniuje pabalsuota 158 kartus… Taip jie veržiasi į valdžią, taip joj atsidūrę ir elgiasi.

 • Stasys

  Na, jau taip ir sumąsto… individualiai :-). Individualiai, tai reiškia, žinau kam siunčiu. O čia, bet kam, be adreso, be kreipimosi.
  Kitas momentas. Aš tikrai nesugalvočiau siūsti Kalėdinio sveikinimo su savo portretiniu atvaizdu :-)) . Nebūkim naivūs ir vadinkim daiktus savo vardais. Šiuo atveju, atvirutė- individuali reklama (na, ir dar ne už savo pinigus).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite