Š. Laužiko nepradžiugino mero šventinis atvirukas

Pirmąją šių metų darbo dieną opozicijos vardu Šarūnas Laužikas surengė spaudos konferenciją. Žiniasklaida atsiliepė į kvietimą, tačiau iš Savivaldybės tarybos opozicijos partijų nepasirodė niekas, išskyrus opozicijos lyderį Šarūną Laužiką. Spaudos konferencijos dalyviams buvo paaiškinta, kad apie konferenciją ir jos temą visi opozicinių partijų lyderiai buvę informuoti.

Opozicijos atstovui Š. Laužikui šis mero V. Laurinaičio šventinis atvirukas sukėlė įvairių įtarimų.

Pasveikinęs susirinkusius Naujųjų metų proga Šarūnas Laužikas pranešė, kad jam prailgo šventinės dienos ir jau norėtųsi „ką nors nuveikti“, juolab kad ką tik sugrįžęs iš atostogų.
Sugrįžusį iš atostogų opozicijos lyderį Š. Laužiką nustebino ir visai nepradžiugino šventiniai sveikinimai. Abejonių sukėlė gautas Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio sveikinimo atvirukas. Tokius sveikinimus gavo ir kiti rajono gyventojai.
Buvęs meras Š. Laužikas sutinka, kad pasveikinti kiekvieną rajono gyventoją esą gražu, tačiau abejonių jam sukėlė specialiai tam pagamintas atvirukas su mero portretu prie kalėdinės eglutės. Š. Laužikas sakė, kad opozicija norėtų žinoti, kiek Savivaldybei kainavo pasveikinti rajono gyventojus, kas išplatino sveikinimus, kurie įdėti į voką be pašto ženklo liudija, kad tai ne Lietuvos pašto paslauga. Spėjama, kad atvirukams pagaminti ir jiems išplatinti prireikė keliolikos tūkstančių litų. Ar tik nebuvo švaistoma Savivaldybės biudžeto lėšų, ar šiais sveikinimais nebuvę siekiama asmeninės politinės naudos prieš artėjančius mero rinkimus?
Neramina opozicijos lyderį ir šventiniai vakarai „Jeronimo užeigoje“, Pagryniuose, bei Šilutės žemės ūkio mokyklos Žemaičių Naumiesčio skyriaus valgykloje. Įžvelgiama, kad į šiuos renginius pakvietęs LR Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis ir Šilutės r. meras V. Laurinaitis, prisidengę Šeimos metais, siekė partinės reklamos.
„Manome, kad vyko partiniai renginiai. Prisidengiant Savivaldybės mero institucija, buvo daroma partinė reklama siekiant paveikti rinkėjus, naudojant administracijos biudžetinius išteklius“, – kalbėjo Š. Laužikas. Savivaldybės tarybos opozicijos lyderis įsitikinęs, kad nenoras atskleisti šventinių renginių rėmėjus slepia tam tikrus interesus, ne visai sąžiningus dalykus.
Opozicijos pirmininkas Š. Laužikas patikino, kad ruošiamas kreipimasis į VTEK dėl galimo viešųjų ir privačių interesų supainiojimo organizuojant šventinius renginius, į VRK – dėl galimos asmeninės politinės reklamos rajono biudžeto lėšomis. Bus prašoma išsiaiškinti, ar mero reprezentacinės lėšos buvo teisėtai panaudotos atvirukų su V. Laurinaičio sveikinimu gamybai.
Š. Laužikas priminė tebelaukiantis atsakymo, kaip galėjo nutikti, kad geriausiems 2014 m. rajono sportininkams buvo įteikti piniginiai čekiai, nors Taryba tokiam sprendimui dar nebuvo pritarusi.

Laima PUTRIUVIENĖ

 

7 komentarai

 • skaitytojas

  Nu jau visai bėda Laurinaičiui. O taip viskas gerai buvo apgalvota… Tik va, neįvertino visuomenės blaivaus proto. Juk buvo galvojama, kad kaip sekė iš vienos partijos į kitą „užchipnotizuoti“ žmonės, tai ir toliau tikės ką „aukščiausieji“ deklaruoja. Žmonės pradeda atmerkti akis ir pamatyti, kad asilas yra asilas, o ne žirgas.
  O viešųjų ir privačių interesų supainiojimo yra ne vienoje srityje. Pažiūrėkit kas darosi plačiau.
  Tarp kitko, ar Šilutės žemės ūkio mokyklos Žemaičių Naumiesčio skyriaus valgykla nėra Mero broliuko..?

 • Rinkėjas

  Skirta gerb. Skaitytojui,
  Bėdos, manau, Laurinaičiui nėra ir nebus, jei neišrinks, gyvens kaip gyvenęs iki šiol, o tu ir kiti aukšti rajono kritikai toliau losit kaip blogai, kodėl naujai išrinkta valdžia (nors ne vienas pretendentas ilgai sėdėjęs ir naudojęsis mero kėde savo reikmėms, pvz.: Rusnės gatvėje nebaigti namukai turi būti pabaigti) vėl vagia. Jei žmogus (p. Laužikas) turėtų sąžinės ir elementariai gerbtų Šilutės rajono žmogų, kalbu apie paprastą eilinį, kuris moka mokesčius, o iš valdžios gauna taukuotą špygą, jis nedalyvautų mero rinkimuose. Tiek prikrovus š… savivaldybėje, jam belieka pasirinkti puolimo taktiką, taip nukreipiant dėmesį nuo savęs.
  Čia bus tik mano nuomonė: jei žmogus sumąsto individualiai pasveikinti rajono gyventoją, tai labai sveikintinas dalykas. Iš kokių tai lėšų, kitas klausimas, bet viskas bus išaiškinta. Bet kol viskas paaiškės, nereiktų forsuoti įvykių. Viskam savas laikas.
  Beje suprantu, kad ne visiems pošventinis laikotarpis lengvas, bet linkiu kuo greičiau atsigauti ir pradėti blaiviai mąstyti.

 • Motiejus

  Kam kam, bet Laužikui turėtų būti gėda net norėti būti meru. Jau tiek prisimeravęs, kad net koktu…

 • Jurgis

  Interesu painiojimas savo naudai – vietinės valdžiukės kasdienybė. Ir nesvarbu, kuri ir kada bei ka panašaus darė – visi iki nosies galiuko tam paciam mėšle. Ir sveikinant reikia saiko, ir baliavojant, kai tai už mokesciu mokėtojų pinigus. Darykit visa tai iš savo kišenės. Nė vieno priekaišto nebus, net jei po sveikinimą gaus kiekvienas šeimos narys atskirai ir net kūdikis lopšy. Tik už viską mokėkit iš savo kišenės.Va tada nė vienas meras dešimties tūkstančių atvirukų nesiųs…

 • Beje

  Apie mero posto siekiančių kandidatų sąžinę. Štai ir šioje interneto svetainėje yra apklausa, ką rinksime nauju meru. O žinot, kaip toj apklausoj balsuojama: solidžiai virš dviejų šimtų balsų gavęs kandidatas, už kurį iš vieno kompiuterio Vilniuje pabalsuota 158 kartus… Taip jie veržiasi į valdžią, taip joj atsidūrę ir elgiasi.

 • Stasys

  Na, jau taip ir sumąsto… individualiai :-). Individualiai, tai reiškia, žinau kam siunčiu. O čia, bet kam, be adreso, be kreipimosi.
  Kitas momentas. Aš tikrai nesugalvočiau siūsti Kalėdinio sveikinimo su savo portretiniu atvaizdu :-)) . Nebūkim naivūs ir vadinkim daiktus savo vardais. Šiuo atveju, atvirutė- individuali reklama (na, ir dar ne už savo pinigus).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pasieniečiai įsigijo naują patrulinį laivą ir tris katerius

Klaipėdoje pristatomi naujas patrulinis pasieniečių laivas „Gintaras Žagunis“ ir trys kateriai. Patrulinį laivą „Gintaras Žagunis“ pastatė Estijos bendrovė „Baltic Workboats Shipyard“. Jis kainavo beveik 3,9 mln. eurų. ES lėšomis finansuota 90 proc. šios sumos, kita dalis – Lietuvos biudžeto. Puoselėjant istorinę atmintį ir VSAT tradicijas, laivui suteiktas pirmo po Nepriklausomybės atkūrimo tarnybos metu 1991 m. žuvusio Lietuvos pasieniečio Gintaro Žagunio vardas. Pakrančių patrulinio laivo „Gintaras Žagunis“ paskirtis – valstybės sienos apsauga teritorinėje jūroje bei Kuršių mariose. Taip pat jis galės

Orai: savaitgalį bus kritulių

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad artėjantį savaitgalį šalčių nebus, tačiau kai kur kris gausūs krituliai. Lapkričio 25 d., penktadienį, įdienojus temperatūra sieks nuo 2 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Lapkričio 26 d., šeštadienį, naktį bus niūrūs ir darganoti orai. Vietomis, daugiausia šiaurinėje šalies pusėje, numatomi krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur plikledis vis dar laikysis, o kai kur formuosis naujas.  Pietiniuose rajonuose galimas rūkas. Dvelks vos juntamas nepastovios krypties vėjas. Žemiausia temperatūra šią naktį sieks nuo 4 laipsnių šalčio iki 1

Iš pašto ženklų sukurtas Jono Basanavičiaus portretas perduotas Signatarų namams

Lietuvos nacionalinio muziejaus Signatarų namų lankytojai nuo šiol galės grožėtis ir didžiausia šalyje mozaika iš pašto ženklų, kurioje įamžintas daktaras Jonas Basanavičius. Menininkės Jolitos Vaitkutės sukurtą kūrinį signataro gimtadienio išvakarėse, lapkričio 22 d., perdavė Lietuvos paštas. Būtent jo iniciatyva prieš penkerius metus ir buvo nuspręsta tokiu būdu įamžinti J. Basanavičiaus atminimą ir paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Paveikslas keliavo po Lietuvą Originaliu būdu pagaminta, iš pašto ženklų sudėliota Jono Basanavičiaus mozaika per valstybės atkūrimo šimtmetį keliavo po visą Lietuvą ir

Aplinkosaugininkai Šilutės sendaikčių parduotuvėje rado vilko galvos iškamšą

Aplinkos apsaugos departamento pareigūnai pažeidėjus dažnai išaiškina vykdydami reidus turguose ar kitose prekybos vietose. Šįkart Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai nustatė asmenį, neteisėtai pardavinėjusį vilko galvos iškamšą. Aplinkosaugininkai nuolat vykdo Prekybos laukiniais gyvūnais, jų dalimis arba gaminiais iš jų kontrolę. Išaiškintam asmeniui Šilutėje, sendaikčių parduotuvėje, už neteisėtai pardavinėjamą vilko galvos iškamšą gresia bauda nuo 30 iki 300 eurų. „Vis dar pasitaiko atvejų, kai asmenys prekiauja laukinių gyvūnų dalimis ar jų gaminiais neturėdami teisėtą įsigijimą patvirtinančio dokumento. Todėl įspėjame, kad

Taip pat skaitykite