Ruduo prasidės lietumi ir vėsa

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba paskelbė šios savaitės orų prognozę. Savaitė – išskirtinė: pirmoji pusė yra vasaros pabaigos, antroji pusė – rudens pradžios su šventiška rugsėjo 1-ąja. Vasaros ir rudens sandūros savaitę orai atneš lietaus ir vėsumos.  

Rugpjūčio 29 d., pirmadienį, per šalį slinks trumpi lietūs su perkūnija. Vietomis, didesnė tikimybė vakariniuose rajonuose, gali palyti smarkiai. Pūs vidutinio stiprumo vakarinių krypčių vėjas. Perkūnijos metu kai kur gali sustiprėti vėjas iki 15-20 m/s. Įdienojus temperatūra svyruos tarp 24-29°C, vietomis vakarinėje šalies pusėje – 21-23°C.

Rugpjūčio 30 d.,  antradienis, išliks lietingas, vyraus trumpas lietus. Vietomis griaudės perkūnija. Pietvakarių, vakarų krypties vėjas keis kryptį į šiaurės vakarų, bus smarkokas. Dieną kai kur vakariniame šalies pakraštyje sieks iki 15-20 m/s. Termometrai paryčiais rodys tarp 13-18, dieną šils iki 19-24°C.

Rugpjūčio 31 d., trečiadienį, naktį vietomis rytinėje šalies pusėje iš pasitraukiančių debesų negausiai palis. Kai kur nusidrieks tirštas rūkas. Pūs vėsus šiaurės vakarų, šiaurės krypties vėjas. Saulei tekant oras atvės iki 10-15, pajūryje – iki 17°C. Dieną gali trumpai palyti, bus 17-22 laipsniai šilumos.

Rugsėjo 1 d., ketvirtadienį, naktį palis tik kai kur. Vietomis suboluos rūkas. Pūs ramus šiaurys. Pragiedrėjus temperatūra žemės iki 8-13°C. Rugsėjo pirmosios dieną trumpalaikių palynojimų sulauksime didesnėje šalies dalyje, sausiau gali išlikti tik ties pajūriu. Vėjas šiek tiek sustiprės. Aukščiausia dienos temperatūra labai primins, koks metų laikas atėjo, šią dieną šils vos iki 13-18°C.

Rugsėjo 2 d.,  penktadienį, naktį vietomis, dieną daug kur numatomas trumpas lietus. Dvelks nestiprus šiaurinių krypčių vėjas. Temperatūra naktį bus tarp 6-11, dieną – 12-17 laipsnių šilumos.

Pagal dabartinius duomenis savaitgalį negausaus lietaus sulauksime tik šeštadienio dieną, o temperatūra vienu kitu laipsniu bus aukštesnėir naktį, ir dieną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kiek kišenpinigių duoti vaikams ir kaip jiems padėti suprasti pinigų vertę?

Įsibėgėjant mokslo metams tėvams kyla klausimas: kiek kišenpinigių duoti vaikui ir kaip jį išmokyti juos valdyti? Patarimais tėvams, kaip savo atžalas pamažu mokyti atsakingai elgtis su pinigais, dalijasi Edvinas Jurevičius, „Luminor“ banko mažmeninės bankininkystės vadovas. Nebūtina laukti problemos Norėdami išugdyti supratimą apie pinigų vertę, tėvai turėtų kuo anksčiau vaikams pradėti pasakoti apie kasdieninius pirkinius, patiriamas išlaidas ir jų dydį bei galimybes taupyti. Dviejų vaikų tėvas E. Jurevičius su savo dukra apie pinigus pradėjo kalbėti, kai jai buvo treji. Jis įsitikinęs,

Kas yra Reiki ir kaip juo užsiimti?

Reiki gydymo sistema gydymui naudoja universalią gyvybinės jėgos energiją. Perkeliant ir manipuliuojant savo prigimtinės energijos srautu į kito kūną, ši energija gali būti naudojama išgydyti tiesiogiai arba perkeliant kūrinį gaunantį subjektą į gilaus atsipalaidavimo ir saugumo būseną, kad jo kūnas galėtų išgydyti save. Teigiama, kad aukšto Reiki lygio specialisto gydomasis prisilietimas skleidžia šilumą, komfortą ir net dilgčiojimo pojūtį kūne. Kas yra Reiki? Reiki atsirado Japonijoje, nors viena iš dviejų šakų vadinama Vakarų Reiki ir dažniausiai praktikuojama JAV. Reiki yra japonų

Kada ir kodėl verta plauti automobilio variklį?

Švaros paslaugų ekspertai primena po kapotu besislepiančio variklio priežiūros svarbą – neplaunant jo didėja rizika laiku nepastebėti rimtų gedimų ir užbėgti jiems už akių, susidurti su aušinimo problemomis ir į saloną sklindančiais nemaloniais kvapais. Variklį rekomenduojama plauti bent kartą per dvejus metus važinėjant mieste arba 1-2 kartus per metus eksploatuojant automobilį žvyrkeliais. Nors automobilio variklis slepiasi po kapotu ir įprastai yra atidengiamas tik papildyti langų plovimo skysčiui, ant jo vis viena kaupiasi nešvarumai, kuriuos rekomenduojama šalinti. „Daugiausia purvo ir dulkių

Šilutiškius teis naujuose teismo rūmuose

Prieš mėnesį į rekonstruotą pastatą persikraustę Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmai surengė atidarymo iškilmes. Per šventę Tauragės apylinkės teismo pirmininkas Egidijus Mockaitis akcentavo, kad tai yra itin svarbus istorinis įvykis. Erdvesnes ir šiltesnes patalpas apžiūrėjo svečiai. Įkurtuvių proga Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmus pasveikino Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkė Sigita Rudėnaitė. Sveikinimo žodį tarė Nacionalinės teismų administracijos direktoriaus pavaduotojas Antanas Jatkevčius, Klaipėdos apygardos teismo pirmininkas Marius Dobrovolskis, Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis. Simbolinį raktą nuo pastato įteikė uždarosios akcinės bendrovės

Taip pat skaitykite