Rekuperacinė vėdinimo sistema būtina kiekvienuose namuose

Modernūs, šiais laikais statomi namai neapsieina be kokybiškos rekuperacinės sistemos, kuri gali garantuoti, kad oras namuose visada bus malonus, gaivus, galiausiai, kad dėl prasto oro nekils kvėpavimo takų problemų.

2016 metų visi nauji namai turi atitikti ES direktyvas, kurios apibrėžia ekologiškų bei ekonomiškų namų statybas. Juose rekuperatorius yra būtinas, kadangi investuodami į gerą vėdinimo sistemą sutaupysite pinigų kitose namų peržiūros „vietose“. Tinkamiausios įrangos pasirinkimui bei montavimo darbams siūlome bendradarbiauti su profesionalais.

Rekuperatoriaus nauda bei galimybės

Mini rekuperatorius reikalingas, kadangi statant modernius namus stengiamasi sukurti kuo sandaresnes patalpas. Žinoma, taip pavyksta sutaupyti daug investicijų į šildymo kaštus, kadangi kuo sienos sandaresnės – tuo mažesnė tikimybė, kad šiluma „išeis“ į lauką. Tokiu atveju profesionali vėdinimo sistema yra ne tik galimybė, tačiau būtinybė.

Įvairūs namuose besikaupiantis alergenai bei mikroorganizmai gali sukelti įvairias ligas: ne tik odos problemas, tačiau ir apsunkinti kvėpavimą, sukelti intensyvius galvos skausmus.  Mokslininkai priduria, kad oras, kuriuo mes kvėpuojame kiekvieną dieną, lemia ir mūsų darbingumą, nuotaką bei gebėjimą gerai išsimiegoti. Kol žmonės investuoja didelius pinigus į vitaminus, kartais reikia paprasčiausiai įsigyti profesionalias namų vėdinimo sistemas, kurios gali užtikrinti kur kas gaivesnį orą ir geresnę savijautą.

Kiti namų vėdinimo būdai

Dažnas namus vėdina paprasčiausiai atverdami langus bei duris ir taip įleisdami daugiau šviežio oro, kuris turėtų „praskiesti“ tą, kuris yra Jūsų namuose. Problema, kad karštomis vasaros dienomis taip į namus prileidžiame labai daug šilto oro, tad darosi sunku kvėpuoti, daugelis žmonių jaučia sunkumo jausmą.

Žiemos metu į namus įleidžiamas oras dažniausiai būna drėgnas, tad perteklinė drėgmė namuose gali gadinti baldus, sienas, sukelti nemalonų pojūtį. Akivaizdu, kad rekuperatorius tampa patogesne alternatyva, kadangi namų oras tampa gaivus, tačiau cirkuliacija nesukelia jokio diskomforto nei žmogui, nei daiktams, kurie yra namuose.

Šiuolaikiniai rekuperatoriai labai skirtingi. Mažuose namuose labai puikiai tiks nedidelių gabaritų įranga, kuri paims švarų orą iš lauko ir nešvarų iš namų perduos į lauką. Didesniuose namuose – galingesnė. Cirkuliacija užtikrins, kad oras namuose visada bus gaivus, maloniai kvepės, galiausiai, savo namuose bus tiesiog labai gera būti. Neverta svarstyti, ar įranga reikalinga, kadangi atsakymas yra aiškus – taip!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Jei pavyksta skaitytoją įtraukti į išgalvotą pasaulį…

Tikriausiai būtų sunku rasti žmogų, kuris per savo gyvenimą nebūtų perskaitęs bent vienos knygos. Su kiekvienu perskaitytu kūriniu žmogus įgauna išminties ir patirties, o širdis prisipildo gerumo…  Ir gana dažnai norima pasinerti į daugiau to paties rašytojo knygų, norima pakalbėti gyvai su autoriumi, išgirsti jo minčių. Deja, rašytojai po kaimiškąsias vietoves keliauja retokai… Stoniškiuose – rašytoja Irena Buivydaitė-Kupčinskienė Bet Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Stoniškių filialui labai pasisekė: jau iš anksto žinota, kad į Vydūno viešąją biblioteką balandžio mėnesį atvyks

Ar mes esame pilietiški? Einame į priekį, bet pusiaukelės dar nepasiekėme

Gegužės 14-ąją – Pilietinio pasipriešinimo dieną – bus pirmąkart nacionaliniu mastu organizuojamas Pilietiškumo egzaminas. Jo metu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje gyvenantys piliečiai bus kviečiami prisijungti ir išbandyti savo žinias pilietiškumo, visuotinės gynybos klausimais. Egzaminui artėjant – pokalbis egzamino – pilietiškumo – tema su VU TSPMI profesore Aine Ramonaite. Mokslininkė teigia – per pastaruosius 20 metų Lietuvos visuomenė pilietiškumo prasme nuėjo ilgą kelią, tačiau pusiaukelės vis dar nepasiekė. Daugelį metų tyrinėjate pilietinę visuomenę, pilietinę galią. Kaip apibūdintumėte, koks yra tas „pilietiškas

Bibliotekos nurašytas knygas galės atiduoti tiems, kam jos reikalingos

Bibliotekos, prieš atiduodamos perdirbti nurašytas knygas, galės neatlygintinai perduoti jas fizinių ar juridinių asmenų nuosavybėn. Seimas priėmė tokią galimybę suteikiančias Kultūros ministerijos parengtas Bibliotekų įstatymo pataisas. Ši nuostata netaikoma senų, retų ir ypač vertingų knygų bei rankraščių fondui ir nacionaliniam publikuotų dokumentų archyviniam fondui. Šiuo metu rengiama ir kultūros ministro įsakymu bus patvirtinta pripažintų nereikalingomis arba netinkamomis naudoti bibliotekų fondo nurašytų knygų neatlygintino perdavimo fizinių ir juridinių asmenų nuosavybėn tvarka, kurioje numatoma detaliai reglamentuoti perdavimo procesą, perdavimo būdus ir taikomus

Policijos pareigūnai fiksuoja chuliganiškus vairavimus

Chuliganiškas vairavimas yra Kelių eismo taisyklių pažeidimas, už kurį transporto priemonės vairuotojui gresia ne tik piniginė bauda, bet ir teisių atėmimas. Vienas iš dažniausiai daromų vairuotojų pažeidimų yra, kai išvažiuojama į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaikoma Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos. Nuo balandžio 22 d. iki balandžio 24 d. policijos pareigūnai užfiksavo 16 chuliganiško vairavimo atvejų (Šilutėje – 7, Tauragėje – 8 ir Pagėgiuose – 1). Pažeidėjams surašyti protokolai. Primename, kad nuo balandžio 26d. iki 28 d. bus vykdoma

Taip pat skaitykite