Registracijos į keltus Talinas – Helsinkis tvarka

Norint nukeliauti iš Estijos sostinės Talino į Suomijos sostinę Helsinkį nebūtina tai daryti sausumos transportu. Patogiai nuvykti galite jūriniais keltais, kurie kursuoja nuolatos ir dažnai, todėl yra labai patogūs nuolatiniams jų klientams, turistams. Vienu kartu galima aplankyti dvi šalis, tereikia sėsti į keltą. Šiais keltais plukdomi žmonės, tačiau galima plukdyti ir krovinius, kurie greitai ir saugiai pasiekia savo paskirties tašką.

Kelto bilietai keleiviams tiek kroviniams – parduodami įprasta tvarka, tačiau norint juos įsigyti reikia užsiregistruoti iš anksto. Standartiškai kelionė Talinas – Helsinkis užtrunka tik tris valandas. Taigi, tiek jūs, tiek Jūsų krovinys taip pat greitai gali būti pergabentas jūrų transportu iš vienos šalies į kitą.

Skandinavijos žmonės uždaro būdo ir dėl to nelinkę bendrauti su svetimšaliais, taigi jei jums reikia pagalbos norint derinant kelionę jūrų transportu, siūlome rinktis transporto kompanijas.  Profesionalūs darbuotojai pakonsultuos ir padės Jums užsiregistruoti bei susiderinti bilietų pirkimą. Patars, kaip gauti reikiamą laiką Jūsų kroviniui perplukdyti. Šios įmonės darbuotojai kalba daug skirtingų kalbų, todėl jiems labai paprasta ir patogu greitai bei patikimai suderinti visus reikiamus klausimus dėl jūsų krovinio pergabenimo.

Krovininis keltas plaukia nuolatiniu maršrutu, tačiau gali pasitaikyti grafiko pakitimų dėl  šventinių dienų, todėl būtina rasti informaciją apie tai. Kroviniui gabenti reikalingi tvarkingai užpildyti dokumentai. Pasirinkę patikimus partnerius sutaupysite ne tik laiko, tačiau ir pinigų, nepatirsite nereikalingo streso.

pr2022/180

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Artėjant Klaipėdos metams atgyja Mažosios Lietuvos muzikinės tradicijos

Šių metų spalio–lapkričio mėnesiais Šilutės kultūros ir pramogų centras įgyvendino projektą „Muzikos ir bendruomeniškumo sintezė“. Artėjant Klaipėdos krašto prisijungimo prie Lietuvos sukakčiai, kilo idėja įprasminti Klaipėdos krašto kultūrinį–muzikinį palikimą, surengiant mokymus, kuriuose būtų ne tik pristatytas unikalus Mažosios Lietuvos muzikinio palikimo lobynas, bet ir surengtas praktinis kūrybinis mokymų ciklas.  Buvo parengta bei pristatyta chorinės ir instrumentinės muzikos programa. Šiuo projektu buvo siekiama sustiprinti mėgėjų meno bendruomenių kompetencijas, ugdyti bendruomeniškumą, plėsti kultūrinį akiratį ir gerosios patirties sklaidą tarp kolektyvų narių ir

Policija praneša apie įvykius Šilutės rajone

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kurie tiriami. Gruodžio 6 d. vakare namuose Lauko g., Šilutėje, rastas moters, gim. 1968 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija tiria lapkričio 25 d. vėlaus vakaro įvykį, kai Statybininkų g., Šilutėje,  neblaivus (0,88 prom.) vyras, gim. 1982 m., sukėlė fizinį skausmą kitam neblaiviam (1,32 prom.) vyrui, gim. 1963 m. Gruodžio 6 d. naktį iš vyro, gim. 1982 m., namų Laisvės al., Šilutėje, moteris, gim. 1985

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl įtariamos korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje. Vakar (gruodžio 6 d.) sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis. Jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti dviejų privačių bendrovių vadovai, vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo. Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai. Vakar atliktos kratos Šilutės r. savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

Šių metų Laisvės premija paskirta Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui

Seimas nusprendė šių metų Laisvės premiją skirti Rusijos invazijai besipriešinančios Ukrainos prezidentui Volodymyrui Zelenskiui. V. Zelenskis – kovos už laisvę priešakyje „Šiandien Ukraina yra europietiška demokratinė valstybė, priversta kovoti už savo teritorijos, kultūros ir žmonių išlikimą, o taip pat ir už mūsų visų laisvę. Todėl Laisvės premijos komisija šių metų Laisvės premiją siūlo skirti Ukrainos prezidentui už jo ir visos ukrainiečių tautos nuopelnus kovoje dėl nepriklausomybės, laisvės bei demokratijos Rusijos karinės agresijos akivaizdoje“, – antradienį sakė Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

Taip pat skaitykite