Policija: vagystės, apgavystės ir nuostoliai

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone, kuriuos tiria.

Smurtautojų, dažnai neblaivių, pasitaiko nuolatos. Šių įvykių Šilutės rajone bene daugiausia. Nepaisant policijos ir kitų pareigūnų įspėjimų, gyventojai patikliai bendrauja su įvairiais pardavėjais, perveda jiems pinigų, negauna nei pirkinio, nei savo santaupų. Dažni ir kitokių apgavysčių atvejai: po pažinties ir bendravimo socialiniuose tinkluose asmeniui pervedami pinigai, draugystė baigiasi ir gyventojai kreipiasi policijos pagalbos.

Policija nuolat primena saugotis įvairių sukčių ir apdairiai elgtis su savo pinigais: neatskleisti bankininkystės duomenų sulaukus skambučio, net jeigu skambintojas prisistato esąs iš banko, policijos, mokesčių inspekcijos, teigia prašąs pagalbos į avariją patekusiam skambučio sulakusiojo artimajam ir t. t. Jokios institucijos piniginių reikalų telefonu netvarko.

Nederėtų įsileisti į butą ar namus įvairių paslaugų siūlytojų, kurie gali prisistatyti bet kuo. Tai ypač pavojinga garbaus amžiaus žmonėms, kurie gyvena vieni.

Primename Šilutės rajone tiriamų vagysčių, sukčiavimo dalį atvejų, kurie užfiksuoti spalio ir lapkričio mėnesiais. Visų šių metų tokių įvykių sąrašas būtų labai ilgas… Iš pavyzdžių galima pasimokyti.

Lapkričio 23 d. per pietus vyras, gim. 1952 m., pastebėjo, kad buvo įsibrauta į ūkinį pastatą Lekiškės k., Švėkšnos sen., ir pavogti įvairūs jam priklausantys darbo prietaisai, kuras bei kiti daiktai. Nuostolis 2879 eurai.

Lapkričio 17-18 d. iš kirpyklos M. Jankaus g., Šilutėje, buvo pavogti pinigai – 1078 eurai.

Lapkritį į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1968 m., kuris informavo, kad pažįstamas asmuo iš jo pavogė juvelyrinius dirbinius. Nuostolis 5 000 eurų.

Spalio 23-24 d.  Šilutės r. pažįstamas asmuo iš vyro, gim. 1972 m., namų pavogė įvairių asmeninių daiktų už 575 eurus.

Lapkričio 7 d. gautas merginos, gim. 2001 m., pranešimas, apie tai, kad apgaulės būdu ji patyrė 2700 eurų nuostolį.

Spalį iš moters, gim. 1973 m., apgaulės būdu buvo išviliota net 26 500 eurų.

Spalio 23 d. išgertuvių metu Melioratorių al., Šilutėje, pažįstamas asmuo pavogė moters, gim. 1963 m., telefoną „Samsung Galaxy Z Flip 3“. Nuostolis 749 eurai.

Spalio 19 d. Miško g., Šilutėje, nenustatytas asmuo iš vyro, gim. 1993 m., pavogė mobilaus ryšio telefoną ir grynuosius pinigus. Nuostolis 550 eurų.

Spalio 15 d. pastebėta, kad Vilkyčių k., Saugų sen., iš gyvenamojo namo, sugadinus lango rėmą, pavogtas seifas su pinigais bei juvelyriniais dirbiniais. Nuostolis 22 330 eurų.

Spalį į policiją kreipėsi vyras, gim. 1987 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamą telefoną „iPhone“, į pardavėjos sąskaitą už jį pervedė pinigus, tačiau prekės negavo. Nuostolis 220 eurų.

Spalį  Tarvydų k., Juknaičių sen.,  iš ganyklos buvo pavogtas akumuliatorius, elektrinis užtvaras bei saulės baterija. Nuostolis 380 eurų.

Spalį iš namo kiemo Žemaičių Naumiestyje buvo pavogta 10 ratlankių su padangomis. Nuostolis 450 eurų.

Spalį Petrelių k., Saugų sen., nepažįstami asmenys, sugadinę sandėlio spyną, iš jo pavogė įvairių daiktų, kuro. Nuostolis 2 658 eurų.

Spalį  Hermano Zudermano g., Šilutėje,  iš namo laiptinės buvo pavogti du dviračiai. Nuostolis 680 eurų.

Spalį policija ėmė tirti įvykį, kai vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 eurai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Interjero ABC: komodos pasirinkimas

Komodos yra neatsiejama interjero dalis, nes jos padeda išlaikyti tvarką ir suteikia papildomą vietą daiktams laikyti. Vis dėlto pasirinkti tinkamą komodą gali būti tikras iššūkis. Koks stilius geriausiai tinka jūsų namams? Kokią medžiagą rinktis? Koks dydis būtų optimaliausias? Šį kartą pasidalinsime patarimais ir įžvalgomis, padėsiančiomis jums rasti tobulą komodą. Nesvarbu, ar ieškote klasikinės šamingos elegancijos, modernaus minimalizmo, ar kaimiško žavesio – mes turime ką pasiūlyti kiekvienam skoniui ir poreikiui. Tad atsipalaiduokite, išgerkite puodelį kavos ir pasiruoškite leistis į komodų pasaulio

Kaip tinkamai maitinti savo augintinį?

Tinkama mityba yra svarbi ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Jei norime, kad mūsų augintinis būtų sveikas ir nugyventų ilgą gyvenimą, svarbu maitinti jį tinkamai ir laikantis tam tikrų taisyklių. Juk naminiai gyvūnai yra visiškai priklausomi nuo žmogaus. Jie negali tiesiog atidaryti šaldytuvo, kai nori valgyti. Tad kiekvienas šeimininkas turi žinoti savo augintinio ypatybes ir individualius poreikius, ir pagal juos pasirinkti tinkamą mitybą. Pagrindinės augintinių maitinimo taisyklės Daugelis šeimininkų renkasi jau paruoštą maistas gyvūnams, kurį galima įsigyti parduotuvėje. Ir tai

Kaip užtikrinti, kad atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje būtų patogu?

Svarstote, kodėl jūsų internetinės parduotuvės lankytojas paliko pilną pirkinių krepšelį ir dingo? To priežastys gali būti įvairios. Viena iš jų – pernelyg sudėtingas ir ilgas procesas apmokant pirkinį, o taip pat – galimybės atsiskaityti pirkėjo norimu būdu nebuvimas, privertęs potencialų pirkėją persigalvoti. Ar jūsų internetinėje parduotuvėje atsiskaityti patogu ir saugu? 21 proc. respondentų, dalyvavusių apklausoje apie apsipirkimo internete įpročius, nurodė, kad nusprendė nebepirkti, nes nebuvo galimybės atsiskaityti norimu būdu*. Tinkamai parinkti internetinės parduotuvės mokėjimo būdai gali padėti įmonėms padidinti pardavimus,

Converse evoliucija. Kodėl  jie tokie populiarūs?

Converse – tai tas prekės ženklas, kuris ne tik išgyveno šimtmetį, bet ir išaugo iki visame pasaulyje mylimos ikonos. Kaip gi atrodo toji magija, dėl kurios Converse kedai išlieka populiariausi tarp kiekvienos subkultūros atstovų – nuo roko žvaigždžių iki šiuolaikinių influencerių? Ar jie tikrai yra patys geriausi batai visiems atvejams, ar mes tiesiog negalime atsispirti toms žavingoms, guminėmis nosimis puoštoms ikonoms? Pasiruoškite – ši kelionė per Converse istoriją atskleis, kaip šie paprasti sportbačiai tapo neatsiejama mūsų garderobo dalimi! Kaip viskas

Taip pat skaitykite