Plastikinės dėžės daiktams

Plastikinės dėžutės yra išties dažniau naudojama prekė, negu galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Neretai šis dalykas naudojamas susidėti įvairiems daiktams, taipogi, dėžės itin mėgstamos verslininkų, kai nuolat reikia sandėliuoti tam tikras prekes ar netgi jas transportuoti iš vienos vietos į kitą. Tokios dėžės turi savų privalumų: yra patvarios, patogios, sutaupo vietos namuose. Be to, jose galima laikyti net tokius daiktus, apie kuriuos nė nepagalvotumėte.

 

Dėžės ne tik daiktams, bet ir maistui

Nors galėtų atrodyti, jog į plastikines dėžes reikėtų dėti tik įvairius paprastus daiktus, pavyzdžiui, vaikų žaislus ar nenaudojamus drabužius, bet tokių dėžių panaudojimo galimybės gerokai platesnės. Nemaža dalis asmenų naudoja jas būtent maistui susidėti: žuviai, mėsai, įvairioms daržovėms ar vaisiams. Jos gali praversti ne tik namuose, tačiau  tinka ir prekybai. Maisto verslu užsiimantiems žmonėms tokios dėžės gali būti pats patogiausias ir tikrai saugus būdas laikyti maisto produktus, o gal net juos transportuoti, kai to prireikia.

 

Gali būti ir sulankstomos

Svarbu paminėti ir tai, jog plastikinės dėžutės gali būti ir sulankstomos – tai dar geresnė išeitis tiems, kurie mėgsta sutaupyti papildomos vietos. Įsigiję tokio tipo dėžę, kai nuspręsite, jog kurį laiką norite jos nebenaudoti – galėsite šią tiesiog sulankstyti ir padėti taip, jog ši daugiau nebesimaišytų. Tai, žinoma, aktualu ir versle – toks sprendimas palengvins sandėliavimą bei transportavimą, pagelbės sutaupyti. Svarbu paminėti, jog nėra ko baimintis – kokybiškos dėžutės išlieka patvariomis net ir po ilgo naudojimo.

 

Plastikinių dėžių privalumai

Kai kurie žmonės galėtų manyti, jog plastikinės dėžutės greičiausiai nebus itin kokybiškos, tačiau yra visiškai atvirkščiai. Svarbu įsitikinti, jog pasirinktos dėžės būtų gaminamos iš sveikų žaliavų, kurios užtikrintų jų tvirtumą bei atsparumą įvairiems aplinkos pokyčiams ar temperatūrų kaitai. Be to, plastikinės dėžutės neretai yra nebrangios, tačiau dėl to jų kokybė visiškai nesuprastėja. Kainos dydžiui didžiausią įtaką daro tai, jog tokios dėžės yra perdirbamos, o neretai ir pačios būna pagamintos iš jau perdirbto plastiko.

pr2021/45

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūlo nekeisti nekilnojamojo turto mokesčių

Šilutės rajono savivaldybės taryba turi apsispręsti dėl kitų metų nekilnojamojo turto mokesčių. Kol kas siūlo jų nekeisti ir palikti galiojusius iki šiol. Kokie jie? Lietuvos Respublikos nekilnojamojo turto mokesčio įstatymo 6 straipsnyje nustatytas mokesčio tarifas – nuo 0,5 procento iki 3 procentų nekilnojamojo turto mokestinės vertės. Konkretų tarifą, kuris galios savivaldybės teritorijoje nuo kito mokestinio laikotarpio pradžios, Savivaldybė nustato iki einamojo mokestinio laikotarpio liepos 1 dienos. Jeigu savivaldybės taryba iki šio termino tarifo nenustato, savivaldybės teritorijoje taikomas minimalus 0,5 proc.

Šventuosius Jokūbo metus pasitikome tradiciniame piligrimų žygyje

2021 metai – Šventieji Jokūbo metai. Tai metai, kai liepos 25 d. yra sekmadienis, o per šimtmetį tai nutinka keliolika kartų. Šv. Jokūbo kelias (isp. Camino de Santiago) – katalikų piligriminis kelias į Kompostelos Santjago katedrą Ispanijoje kur, manoma, yra palaidotas Apaštalas Jokūbas. Šis kelias žinomas nuo viduramžių, jam jau virš 1000 metų. Važiuodami pernai specialiais šio kelio ženklais sužymėtu keliu susipažinome su mūsų krašto kultūros ir istorijos paveldu. Išvykstančius piligrimus palaimino ir išlydėjo Šilutės katalikų parapijos dekanas Remigijus Saunorius.

Bitininkai kviečiami teikti paraiškas

Bičių laikytojai, bitininkų asociacijos, bitininkų kooperatyvai, mokslo ir studijų institucijos jau gali teikti paramos paraiškas Paramos Lietuvos bitininkystės sektoriui 2020–2022 metų programos priemonėms įgyvendinti. Šiam kvietimui skirta 180 954 Eur. Programoje numatytos priemonės, kurioms įgyvendinti bitininkai gali gauti valstybės paramą: techninė pagalba bitininkams ir jų grupėms; kova su avilių kenkėjais ir bičių ligomis, ypač varoatoze; bičių avilių transportavimo į ganyklas racionalizavimas; medaus fizinių ir cheminių savybių analizė; bičių šeimų atnaujinimas; bitininkystei ir bitininkystės produkcijai skirtos taikomųjų mokslinių tyrimų programos; rinkos

Savaitė prasidėjo vagystėmis

Pirmąjį vasaros mėnesį pagausėjo vagysčių, sulaikytų neblaivių vairuotojų bei, kaip įprasta, netrūko smurtautojų. Šios savaitės pirmadienį ir antradienį Šilutės rajono policijos komisariate užfiksuoti šie įvykiai, kuriuos tiria pareigūnai. Birželio14 d. pavakare iš garažo Užkardos g., Gaidelių kaime, Šilutės sen., buvo pavogtas suvirinimo aparatas ir virinimo vielos ritės. Nuostolis 500 eurų. Policija tiria ir birželio 5 d. įvykį, kai buvo pastebėtas išdaužtas autobusų stotelės Lietuvininkų g., Šilutėje, šoninis stiklas. Nuostolis 220 eurų. Birželio14-15 d. Liepų g., Šilutėje,  iš automobilio „Honda Accord“

Taip pat skaitykite