Pirmieji 2016-ųjų naujagimiai

Naujųjų metų pirmosios dienos net trims Šilutės rajono šeimoms atnešė ypatingą džiaugsmą, Šilutės ligoninėje pasaulį savo verksmu pasveikino keturi naujagimiai: trys mergaitės ir berniukas.

Pirmoji šių metų naujagimė – naumiestiškės Raimondos Freitakaitės dukra

Pirmoji šių metų naujagimė – naumiestiškės Raimondos Freitakaitės dukra

Kai vakar paskambinome į Šilutės ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyrių, vedėjas Gediminas Vaičiūnas pakvietė apsilankyti skyriuje ir pasidžiaugti pirmaisiais šių metų naujagimiais.
Visos skyriaus palatos papuoštos naujametiniais akcentais. Skyriaus vedėjas skuba pasidžiaugti, kad tarp pirmųjų keturių naujagimių yra ir dvynukės. Ilgą darbo patirtį turintis medikas primena, kad ypač išskirtinė buvo 2015-ųjų metų pradžia. Tada sausio pirmą ir antrą nesulaukę naujagimių, sausio 3 dieną turėjo išskirtinę galimybę pasidžiaugti trynukėmis. Trynukes pagimdė gardamiškė Agnė Rapalavičienė, kuri su vyru Ramūnu jau augino dukrytę. Per praėjusius metus Šilutės ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriuje buvo 238 gimdymai, pasaulį išvydo 241 naujagimis. Pernai gimė 128 berniukai, 113 mergaičių.

Pagryniškė Giedrė Bžeskuvienė pagimdė dvynukes.

Pagryniškė Giedrė Bžeskuvienė pagimdė dvynukes.

Pirmasis 2016 m. naujagimis buvo mergytė, pasaulį išvydusi sausio pirmąją, netrukus po pusiaudienio. Sveiką, 3 kg 400 gramų 54 cm ūgio dukrytę pagimdė Raimonda Freitakaitė iš Žemaičių Naumiesčio. Jaunoji mamytė su vyru Viktoru planuoja dukrytę pavadinti Amanda. Pasidomėję vardo reikšme, sužinojo, kad jis reiškia mylima. Jauna šeima jau augina vienerių metų dukrytę Ugnę. Jaunuosius tėvelius mažoji Ugnė pradžiugino – gruodžio pradžioje sulaukusi metukų žengė pirmuosius žingsnius.
Ir šaltą sausio antrąją pasigirdo naujagimio klyksmas. Šilutiškė Indrė Dargytė pagimdė 3 kilogramus 930 gramų sveriantį 60 cm ūgio sūnų.
Dosniausia buvo sausio trečioji – pagryniškė Giedrė Bžeskuvienė pagimdė dvynukes. Pirmoji iš pasaulį išvydo ketvirtis po 16-tos, o antroji – dar po 14 minučių. Giedrė su vyru Andriumi jau augina dvi dukreles: šešiametę Aistę ir keturmetę Gretą.
„Laukėm pagranduko, sūnaus, o 18 nėštumo savaitę sužinojome, kad į pasaulį ateis dvynukės“, – pasakojo jaunoji mama. Dabar jai svarbiausia, kad dukrytės būtų sveikos. Namuose jau laukia dvynukių sesės, skubėsiančios mamai į pagalbą. 4 dukryčių tėvai jau išrinko dvynukėms vardus: Sima ir Eglė.

Laima PUTRIUVIENĖ

Hits: 87

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite