Per Vilką – naujas tiltas

Gegužės 5 d. UAB „Jonis“ iš Plungės pradėjo ruošti laikiną apvažiavimo tiltą Anužių kaime, kelyje iš Šilutės į Pagėgius, per Vilkos upelį. Bus rekonstruojamas senasis tiltas, esantis 3 km nuo Pagėgių.

Praėjusią savaitę UAB „Jonis“ darbininkai dar tvarkė laikinojo tilto per Vilką aplinką. Autorės nuotr.

Darbų vadovas Arvydas Grigalis „Pamariui“ paaiškino, kad per Vilkos upelį jau mėnesį tiesiamas laikinasis tiltas, kurį paskolino Latvijos tiltų statytojai. Gegužę numatyta užbaigti laikinąjį tiltą, o kartu ir kelio atkarpą, kuria transportas aplenks tvarkomą pagrindinį tiltą per Vilką.
Bus įrengti visi būtini tilto apvažiavimo ženklai, šviesoforai, kurie reguliuos eismą. Tilto atramos ir krantinės nebus keičiamos, tik paklos naują plienbetonio perdangą, betonuos, įrengs hidroizoliaciją, perasfaltuos.
Objekto darbus finansuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija. Visi darbai gali kainuoti iki 2 mln. Lt. Tiltas turėtų būti sutvarkytas dar šį rudenį.
UAB „Jonis“ darbų vadovas A. Grigalis yra dirbęs tvarkant tiltą Vilkyčiuose, Šilutės rajone, taip pat Tauragės didįjį tiltą į Karaliaučiaus sritį. Tiltas per Vilką – trečiasis, kuriuo tenka rūpintis šiam darbų vadovui.

Stasė Skutulienė

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Darbas sau – vis dažnesnis lietuvių pasirinkimas. Kalbamės su verslininku Dariumi

Darbas gyvenime užima labai svarbią vietą, kadangi kasdien bent jau 8 valandas, o kartais ir daugiau praleidžiame atlikdami tam tikrus procesus. Natūralu, jog norisi rasti tokį darbą, kuris ne tik finansiškai, tačiau ir moraliai patenkintų lūkesčius. Apie tai kalbamės su sąskaita123.lt idėjos generatoriumi Dariumi, kuris kasdien susiduria su dirbti sau pradedančiais žmonėmis. Kodėl lietuviai vis dažniau renkasi darbą sau? Žinoma, kiekvienas žmogus atsakytų vis kitaip ir tai yra visiškai natūralu. Tačiau mano aplinkoje dažniausiai darbą sau sąlygojo noras dirbti laisvesnėmis

Nauji ribojimai dėl plintančio COVID-19. Suvaržymų bus didelių

Rugpjūčio 4 d. posėdžiavusi Vyriausybė apsisprendė griežtinti reikalavimus, susijusius su vėl sparčiai plintančiu COVID-19. Vieni reikalavimai jau įsigalios kitą savaitę, kiti suplanuoti nuo rugsėjo 13 d. Duota laiko apsispręsti prieš skiepus nusiteikusiems ar skiepijimąsi atidėliojantiems gyventojams.   Trečiadienį Vyriausybė sutarė dėl galimybių paso prievolės norint naudotis įvairiomis veiklomis, o šį sprendimą priims kitą savaitę. Be galimybių paso netrukus nebus galima naudotis veiklomis ar paslaugomis uždarose erdvėse, išskyrus numatytas išimtis: nebūtų galimybės eiti į teatrą, į kino teatrą, netrukus be galimybių

Šilutės ligoninėje draudžiamas pacientų lankymas

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Šilutės rajone bei siekiant išvengti naujų COVID-19 ligos užsikrėtimo atvejų, nuo rugpjūčio 4 d. Šilutės ligoninėje draudžiama lankyti pacientus.   Pacientų lankymas draudžiamas, išskyrus gydančio gydytojo leidimu terminalės sveikatos būklės pacientų (kraštutinai sunkios) ir pacientų iki 14 metų lankymą. Rugpjūčio 3 d. duomenimis, per parą Šilutės rajone užregistruoti 7 nauji COVID-19 ligos atvejai. Iš viso šiuo metu rajone serga 58 asmenys.  Daugiau apie epidemiologinę situaciją šalyje: https://koronastop.lrv.lt/lt/statistika-lietuvoje Šilutės ligoninės inf.

Lietuviai per metus išgeria milijonus butelių giros

Lietuvių taip mėgstamą girą galima pavadinti vienu seniausių bei brandžiausias tradicijas turinčių nacionalinių gėrimų. Savo populiarumo gira neprarado iki šiol – vien pernai lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ iš viso pardavė virš 4 milijonų pastarosios butelių bei skardinių. Sustatę juos šalia vienas kito, turėtume atstumą nuo Vilniaus iki Klaipėdos… Geriausia – natūralus saldumas Tiems, kurie rūpinasi savo mityba ir nori šiuo gėrimu vasara gaivintis kuo dažniau, „Maximos“ Maisto gamybos departamento vadovė Brigita Baratinskaitė primena apie giros naudą organizmui. Ją užtikrinti, pasak

Taip pat skaitykite