Pelningai dirbanti Šilutės kredito unija priima naujų narių

Visuotiniame Šilutės kredito unijos narių susirinkime buvo kuo pasidžiaugti – Šilutės KU dirba pelningai. Pasveikinti šios unijos narių atvyko Lietuvos centrinės kredito unijos Europos projektų skyriaus vadovas Tomas Valauskas.

Šilutės kredito unijos paskolų komiteto pirmininkė Birutė Gustienė, valdybos pirmininkė Genovaitė Kimbrienė, vyr. buhalterė Rita Stonienė, paskolų vadybininkė Liudmila Šidlauskienė, vyr. paskolų vadybininkė Lilija Urbonienė, vadybininkė, rizikos vertinimo specialistė Aldona Andžiulienė.

Šilutės KU yra kooperatinė bendrovė, finansinę veiklą pradėjusi 1996 m. gegužės 28 d. Įstaigos buveinė yra įsikūrusi erdviose patalpose, Lietuvininkų g. 32, turi 11 kasų kaimuose: Žemaičių Naumiestyje, Švėkšnoje, Kintuose, Usėnuose, Vainute, Rusnėje, Vilkyčiuose, Saugose, Juknaičiuose, Gardame ir Katyčiuose. Kredito unijoje kartu su kasomis dirba 27 darbuotojai. Praėjusiais metais kredito unija dirbo pelningai – gauta 482 tūkst. Lt pelno.
Šilutės KU paslaugomis pernai naudojosi 8427 fiziniai asmenys, 108 įmonės, 98 visuomeninės organizacijos ir bendruomenės. Planuojama, kad ir ateityje unijos narių gausės – kasmet papildys per 400 naujų narių. Šiemet planuojama uždirbti 90 tūkst. eurų pelno.
Pasak Šilutės KU valdybos pirmininkės Genovaitės Kimbrienės, patvirtinti nauji kredito unijos įstatai. Numatoma, kad paslaugos bus teikiamos ir ne kredito unijos nariams, pageidaujantiems pigiau nei bankuose sumokėti mokesčius už komunalines paslaugas. Planuojama pradėti dirbti su dar viena užsienio valiuta.
Gera žinia norintiems tapti Šilutės kredito unijos nariais: likus savaitei iki šv. Velykų, Šilutės KU nariu galima tapti be stojamojo mokesčio.

Laima PUTRIUVIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite