Pelningai dirbanti Šilutės kredito unija priima naujų narių

Visuotiniame Šilutės kredito unijos narių susirinkime buvo kuo pasidžiaugti – Šilutės KU dirba pelningai. Pasveikinti šios unijos narių atvyko Lietuvos centrinės kredito unijos Europos projektų skyriaus vadovas Tomas Valauskas.

Šilutės kredito unijos paskolų komiteto pirmininkė Birutė Gustienė, valdybos pirmininkė Genovaitė Kimbrienė, vyr. buhalterė Rita Stonienė, paskolų vadybininkė Liudmila Šidlauskienė, vyr. paskolų vadybininkė Lilija Urbonienė, vadybininkė, rizikos vertinimo specialistė Aldona Andžiulienė.

Šilutės KU yra kooperatinė bendrovė, finansinę veiklą pradėjusi 1996 m. gegužės 28 d. Įstaigos buveinė yra įsikūrusi erdviose patalpose, Lietuvininkų g. 32, turi 11 kasų kaimuose: Žemaičių Naumiestyje, Švėkšnoje, Kintuose, Usėnuose, Vainute, Rusnėje, Vilkyčiuose, Saugose, Juknaičiuose, Gardame ir Katyčiuose. Kredito unijoje kartu su kasomis dirba 27 darbuotojai. Praėjusiais metais kredito unija dirbo pelningai – gauta 482 tūkst. Lt pelno.
Šilutės KU paslaugomis pernai naudojosi 8427 fiziniai asmenys, 108 įmonės, 98 visuomeninės organizacijos ir bendruomenės. Planuojama, kad ir ateityje unijos narių gausės – kasmet papildys per 400 naujų narių. Šiemet planuojama uždirbti 90 tūkst. eurų pelno.
Pasak Šilutės KU valdybos pirmininkės Genovaitės Kimbrienės, patvirtinti nauji kredito unijos įstatai. Numatoma, kad paslaugos bus teikiamos ir ne kredito unijos nariams, pageidaujantiems pigiau nei bankuose sumokėti mokesčius už komunalines paslaugas. Planuojama pradėti dirbti su dar viena užsienio valiuta.
Gera žinia norintiems tapti Šilutės kredito unijos nariais: likus savaitei iki šv. Velykų, Šilutės KU nariu galima tapti be stojamojo mokesčio.

Laima PUTRIUVIENĖ

Hits: 159

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Siūlymas skiepytis nuo COVID-19 tarsi išmaldos prašymas?

Šiandien, balandžio 14 d., Šilutės Vydūno gimnazijos sporto salėje duris atvėrė vakcinavimo centras. Šilutės r. savivaldybės vyr. specialistė-savivaldybės gydytoja Gintarė Tamašauskienė nuo pat ryto buvo su 8 darbuotojų komanda. Dirba Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro ir Visuomenės sveikatos biuro specialistai. Per pirmąją dieną suplanuota paskiepyti 216 rajono ugdymo įstaigų darbuotojų, kurie dirba kontaktiniu būdu mokyklose, vaikų darželiuose ir kt. panašiose įstaigose. Didžiulis krūvis medikams ir slaugytojams Kam teko lankytis Šilutės šeimos gydytojų centruose, ko gero, pastebėjo, kiek darbo dabar turi

Taip pat skaitykite