Pasveikti be cheminių vaistų padeda sudžok

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras ir klubas „Kelias į save“ pakvietė paklausyti nemokamų sveikatinimo paskaitų, kurių metu buvo pristatyta Arūno Jonuškio knygos „Sudžok – gamtos dovanotas gydytojas“ IV dalis. Paskaitos ir knygos sutiktuvės vyko Katyčių seniūnijos Stubrių bendruomenės namuose bei Šilutės seniūnijoje.

Klubo „Kelias į save“ įkūrėjas Arūnas Jonuškis.

Klubo „Kelias į save“ įkūrėjas, klaipėdietis Arūnas Jonuškis susirinkusiems šilutiškiams akcentavo, kad pigiausias ir paprasčiausias būdas pasveikti bei save sveikatinti yra korėjietiškas metodas sudžok – tai taškinis plaštakų ir pėdų masažas (išvertus iš korėjiečių kalbos „su“ – „plaštaka“, „džok“ – „pėda“). Šis metodas atrastas korėjiečio profesorius Pak Dže Vu (Park Jae Woo) dar visai neseniai – 1987 metais. Arūnas Jonuškis ne vienerius metus tyrinėja ir propaguoja šį sveikatinimo metodą, apie sudžok yra parašęs ir išleidęs keturias knygas.
Sudžok metodas pagrįstas motinos gamtos dėsniu – didesni dariniai savo forma ir sandara atkartoja pačius mažiausius. Žmogaus organizmas nėra sudėliotas chaotiškai, o remiantis gamtos dėsniais. Žmogaus delno centras atitinka pilvą, viduriniai pirštai – kojos, mažylis ir smilius – rankos, o nykštys atitinka galvą. Veikdami tam tikrus vidaus organus atitinkančius taškus delnuose, pėdose, pirštuose mes skatiname juos ir sveikatiname. Tiksliai veikiant taškus įvairūs skausmai mažėja ir savijauta gerėja jau po kelių minučių. Įsisenėjusiai ligai neužtenka kelių minučių masažo, todėl skaudamą tašką reikia masažuoti mėnesį, pusmetį, o gal ir dar ilgiau. Nieko baisaus, jei bus spaudžiamas ne tas taškas, tiesiog nebus laukiamo efekto. Vienintelių galvos ir širdies taškų nereikėtų stimuliuoti per daug.
„Žmogaus rankos nykštys yra tarsi sumažinta galvos kopija“, – sako A. Jonuškis. Viršutinis piršto pakraštys atitinka viršugalvį, nykščio centre yra nosis, kiek aukščiau akys, šonuose ausys, po nosimi – burnos taškas, o prie susijungimo su delnu – visų kakle esančių organų taškai. Tolesnis žmogaus svarbiausių organų išsidėstymas gula įstrižai delno. Viduryje – širdis, plaučiai, delno apačioje kepenys, kasa, tulžies pūslė, o žarnynas vingiuoja aukštyn, pirštų link.
Galvos skausmą malšiname vaistais, tačiau, pasak A. Jonuškio, jie problemos nepanaikina. Dažniausiai galvą skauda sutrikus kraujo praeinamumui į galvą, kai smegenys negauna maitinimo. Spaudant taškus delne, atitinkančius galvos sritį, reikia atrasti skausmingą tašką ir jį masažuoti. Galvos skausmas praeis.
„Labai svarbūs taškai, keliaujantys į plaučius. Sutrikus plaučių funkcijai žmogų apima liūdesys, kai maitinimo nebegauna smegenys, atsiranda tokios ligos, kaip depresija, silpnaprotystė, Parkinsonas. Taip yra su kiekvienu organu: sutrikus maitinimui organe vystosi ligos. Rašoma, kad Parkinsonas yra nepagydoma liga. Netiesa – Parkinsonas išgydomas sudžok masažais“, – tvirtino A. Jonuškis, pateikęs daugybę sėkmingo gydymosi sudžok metodu istorijų. „Išsigydžiusi Parkinsono ligą sudžok metodu panevėžietė atviravo, kad žmonėms pritrūksta kantrybės masažuoti ir tuomet jie imasi vaistų. Tačiau cheminiai vaistai ne sveikatina“, – sakė A. Jonuškis.
Jis mokė, kad ištikus insultui reikia sterilia adata prabadyti nykščio galiukus ir išspausti kiek galima daugiau kraujo. Kraujospūdį galima susitvarkyti ir gumelėmis. Kaip tai daryti, mokė susirinkusius. „Jei prabudę naktį tarp 1 ir 3 valandos negalite užmigti, vadinasi, turite problemų su kepenimis, jei prabundate tarp 3 ir 5 – stebėkite bronchus, plaučius. Jei turite problemų su sąnariais, yra sutrikusi hormoninė veikla“, – pasakojo A. Jonuškis.
Daugiau nei 2 valandas trukusios paskaitos dalyviai išgirdo daug naudingų patarimų, kaip pasveikti be vaistų.

Laima PUTRIUVIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Parama verslo plėtrai Šilutės rajone

Šilutės rajono vietos veiklos grupė (VVG) planuoja skelbti kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse plėtoti“ bei gauti finansavimą naujų darbo vietų kūrimo išlaidoms. Parama teikiama įvairiai ekonominei ne žemės ūkio veiklai, apimančiai produktų gamybą, apdorojimą, perdirbimą, įvairių paslaugų teikimą. Galimi pareiškėjai: Šilutės rajone registruotas privatus juridinis arba fizinis asmuo, vykdantis veiklą ilgiau nei 1 m. Juridinio asmens – metinės pardavimo pajamos ataskaitiniais metais (2021 m.) turi būti ne mažesnės kaip 12 vidutinių darbo užmokesčių,

Odinių baldų derinimas: kokiame interjere jie tinka labiausiai?

Tikriausiai nėra nieko malonesnio, nei po sunkios darbo dienos prigulti ant odinio fotelio ar sofos. Nesvarbu, ar norite tiesiog pailsėti, ar ruošiatės žiūrėti mėgstamą laidą, ar pasimėgauti įdomia knyga – tai gali būti tobula akimirka. Patogūs ir stilingi baldai yra aukščiausias komforto elementas. Taigi, kaip reikėtų derinti odinius baldus? Štai keletas naudingų patarimų.   Klasikinės spalvos ir ne tik Iš odos pagaminti baldai yra nepavaldūs laikui ir tinka beveik bet kokio stiliaus interjere. Žinoma, jie visuomet patraukliai atrodys prie klasikinių

Chirurgai paneigia 3 mitus apie abdominoplastiką

Tiek dėl genetikos, tiek dėl drastiško svorio netekimo, gimdymo ar kitų kūno pokyčių, būna, pilvo oda praranda elastingumą ir nesugrįžta į buvusią padėtį. Tokiais atvejais atkurti plokščią pilvą sportu ar subalansuota mityba – sunku ar net visai neįmanoma. Tokiu atveju rekomenduojama abdominoplastika. Tai operacija, kurios metu stangrinama sukritusi oda, suglebę pilvo raumenys ir, pacientui pageidaujant, koreguojamas riebalų perteklius. Šiame straipsnyje specialistai paneigia tris populiariausius mitus apie pilvo plastiką. 1. Ši procedūra skirta tik moterims Pilvo plastika dažniausiai atliekama moterims vien

Kokie orai bus pirmąjį kalendorinės žiemos savaitgalį?

Hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad pirmasis kalendorinės žiemos savaitgalis nebus labai šaltas, tačiau sniego žadama. Gruodžio 2 d., penktadienį, dangus  bus debesuotas, trumpų pragiedrulių gali būti nebent šiaurės rytiniuose rajonuose. Gausaus sniego nebus, vėjas irgi menkas. Aukščiausia temperatūra visoje šalyje išliks neigiama: 1-6 laipsniai šalčio. Gruodžio 3 d., šeštadienį, naktį bus debesuota, nesnigs, tačiau keliuose vietomis bus slidu. Temperatūra bus 3-8 laipsniai šalčio. Šeštadienio dieną debesys bus tankūs, pragiedrulių nelaukiama. Jau po vidurdienio pietiniame šalies pakraštyje pradės snyguriuoti, iki vakaro turėtų

Taip pat skaitykite