Pasiruošimas vestuvėms. Į svarbiausius klausimus atsako vestuvių fotografas

Vestuvės – vienas gražiausių ir svarbiausių gyvenimo įvykių, todėl, nieko keista, kad ruošis joms reikia ypač atsakingai. Be to, juk laukia tiek daug įvairių elementų, kuriuos būtina aptarti, palyginti ir išsirinkti. Na, o ką apie visai tai sako specialistai? Patarimais dalijasi vestuvių fotografas.

Jūsų rūpesčiai – jau ir specialisto rūpesčiai

Vestuvių fotografas siūlo atkreipti  dėmesį į tai, kad besiruošdami vienai svarbiausių savo gyvenimo švenčių, turėtumėte pernelyg nestresuoti ir nepamiršti, kad tai jau nebėra vien tik jūsų rūpesčiai, tai – jau ir specialisto rūpesčiai. Vestuvių fotografas siūlo atkreipti dėmesį į tai, gerokai pasikeitė šių  specialistų požiūris į savo darbą – jei prieš 10–15 metų svarbiausias dalykas buvo tik suteikti paslaugą, tai šiandien specialistams svarbu kuo geriau išpildyti klientų poreikius bei lūkesčius ir tai atsispindi įvairiomis detalėmis, pavyzdžiui, vestuvių fotografas  pateikia ne vieną idėją šventinei fotosesijai, sudaro vietų, kur būtų galima fotografuotis, sąrašą.

Kainos prisitaiko prie jūsų

Ne paslaptis ir tai, kad planuodami savo vestuvių šventę, jaunavedžiai ne tik patiria labai daug malonių akimirkų, bet ir susiduria su tam tikrais rūpesčiais bei abejonėmis ir didelė dalis jų yra susijusi su biudžetu. Labai dažnai vestuvėms besiruošiantys dvejoja, ar tikrai pakaks šiam tikslui skirtų lėšų. Na, o, štai vestuvių fotografas geba nuraminti, perteikdamas svarbią žinutę – nepamirškite, kad kainos tikrai prisitaikys prie jūsų. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad labai didelė dalis vestuvių fotografų sudaro galimybę rinktis iš kelių paslaugų paketų – laukia skirtingos galimybėmis ir skirtingos kainos. Tad galite būti tikri – tikrai surasite sau labiausiai tinkantį variantą.

Visi susiduria su įvairiomis baimėmis, tačiau visada ir sprendimai

Vestuvių fotografai taip pat atkreipia dėmesį ir į tai, kad visi šiai šventei besiruošiantys susiduria ir su tam tikromis baimėmis ir tokiomis situacijomis, kai, rodo, niekas neprikluso nuo pačių  jaunavedžių. Ne paslaptis, kad viena tokių didžiausių baimių yra ta, kad šventinė dieną gali sugadinti lietus. O kas bus, jeigu lis? Būtent tokį klausimą ypač dažnai užduoda būsimos nuotakos, tačiau vestuvių fotografas siūlo atsisakyti streso, primindamas, kad visada ir atsarginiai variantas. Lietaus atveju – taip pat. Taigi, paprastai yra numatomi keli variantai – vienas variantas fotosesijos atveju, jei šventinę dieną nelytų, ir kitas – jei šią svarbią dieną neiškristų nei lašas.

Iš karto žinosite, kada gausite nuotraukas

Na, o pabaigai – dar viena svarbi detalė. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad visi šventei besiruošiantys ne tik nori, kad ji praeitų sklandžiai, bet kad ir kuo greičiau būtų galima pamatyti šventines nuotraukas. Taigi, dėl to nepatogumų patirti taip pat neteks – kiekvienas vestuvių fotografas  iš karto informuos, per kiek laiko gausite sutvarkytas nuotraukas.

pr2021/61

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutė: mero komandoje – socialdemokratė Vaidutė Armonienė

Šilutės rajono savivaldybės mero patarėjos pareigas jau eina socialdemokratė Vaidutė Armonienė. Ji – antroji mero patarėja, anksčiau dirbusi Edita Šukytė ir po savivaldos rinkimų liko šiose pareigose. Šilutės rajono savivaldybės taryba patvirtino, kad tiesiogiai išrinktas meras Vytautas Laurinaitis savo komandoje gali turėti du vicemerus, du patarėjus, savivaldybės administracijos direktorių. Mero valia, ką jis pasirenka į šią komandą. Kol kas merui sekėsi: į vicemerus pasiūlė Socialdemokratų partijos Šilutės skyriaus pirmininką Tomą Budrikį, savivaldybės Taryba pritarė. Savivaldybės administracijos direktoriumi paskyrė Andrių Jurkų,

Orai vės, šalnų vis bus, žadama ir lietaus

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie artėjančio savaitgalio orus. Birželio 2 d., penktadienį, naktį daug kur trumpai palis (vyraus nedidelis lietus). Vėjas pūs iš šiaurės, 8-13 m/s, pajūryje gūsiai 15 m/s. Temperatūra bus 2-7, vietomis – 8-10 laipsnių šilumos, dirvos paviršiuje kai kur, didesnė tikimybė šiaurės vakaruose, šalnos, bus nuo 0 iki 2 laipsnių šalčio.  Dieną vietomis trumpas, daugiausia nedidelis lietus. Vėjas šiaurės, šiaurės vakarų, 9-14 m/s, kai kur gūsiai 15-17 m/s. Temperatūra  bus 12-17 laipsnių šilumos. Birželio 3 d., šeštadienį,

Žinios iš policijos

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone. Jie tiriami. Gegužės 30 d. prieš pietus Pagrynių k., Šilutės sen., neblaiviai (2,42 prom.) moteriai, gim. 1972 m., sukėlė fizinį skausmą vyras, gim. 1989 m. Birželio 1 d. popietę Traksėdžių k., Šilutės sen., moteris, gim. 1954 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1953 m. Įtariamoji buvo sulaikyta. Gegužės 21 d. naktį Traksėdžių k., Šilutės sen., moteris, gim. 1996 m., sukėlė fizinį skausmą neblaiviam (4,69 prom.) vyrui, gim. 1987 m. Gegužės 31 d.

Taip pat skaitykite