Pasiruošimas vestuvėms. Į svarbiausius klausimus atsako vestuvių fotografas

Vestuvės – vienas gražiausių ir svarbiausių gyvenimo įvykių, todėl, nieko keista, kad ruošis joms reikia ypač atsakingai. Be to, juk laukia tiek daug įvairių elementų, kuriuos būtina aptarti, palyginti ir išsirinkti. Na, o ką apie visai tai sako specialistai? Patarimais dalijasi vestuvių fotografas.

Jūsų rūpesčiai – jau ir specialisto rūpesčiai

Vestuvių fotografas siūlo atkreipti  dėmesį į tai, kad besiruošdami vienai svarbiausių savo gyvenimo švenčių, turėtumėte pernelyg nestresuoti ir nepamiršti, kad tai jau nebėra vien tik jūsų rūpesčiai, tai – jau ir specialisto rūpesčiai. Vestuvių fotografas siūlo atkreipti dėmesį į tai, gerokai pasikeitė šių  specialistų požiūris į savo darbą – jei prieš 10–15 metų svarbiausias dalykas buvo tik suteikti paslaugą, tai šiandien specialistams svarbu kuo geriau išpildyti klientų poreikius bei lūkesčius ir tai atsispindi įvairiomis detalėmis, pavyzdžiui, vestuvių fotografas  pateikia ne vieną idėją šventinei fotosesijai, sudaro vietų, kur būtų galima fotografuotis, sąrašą.

Kainos prisitaiko prie jūsų

Ne paslaptis ir tai, kad planuodami savo vestuvių šventę, jaunavedžiai ne tik patiria labai daug malonių akimirkų, bet ir susiduria su tam tikrais rūpesčiais bei abejonėmis ir didelė dalis jų yra susijusi su biudžetu. Labai dažnai vestuvėms besiruošiantys dvejoja, ar tikrai pakaks šiam tikslui skirtų lėšų. Na, o, štai vestuvių fotografas geba nuraminti, perteikdamas svarbią žinutę – nepamirškite, kad kainos tikrai prisitaikys prie jūsų. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad labai didelė dalis vestuvių fotografų sudaro galimybę rinktis iš kelių paslaugų paketų – laukia skirtingos galimybėmis ir skirtingos kainos. Tad galite būti tikri – tikrai surasite sau labiausiai tinkantį variantą.

Visi susiduria su įvairiomis baimėmis, tačiau visada ir sprendimai

Vestuvių fotografai taip pat atkreipia dėmesį ir į tai, kad visi šiai šventei besiruošiantys susiduria ir su tam tikromis baimėmis ir tokiomis situacijomis, kai, rodo, niekas neprikluso nuo pačių  jaunavedžių. Ne paslaptis, kad viena tokių didžiausių baimių yra ta, kad šventinė dieną gali sugadinti lietus. O kas bus, jeigu lis? Būtent tokį klausimą ypač dažnai užduoda būsimos nuotakos, tačiau vestuvių fotografas siūlo atsisakyti streso, primindamas, kad visada ir atsarginiai variantas. Lietaus atveju – taip pat. Taigi, paprastai yra numatomi keli variantai – vienas variantas fotosesijos atveju, jei šventinę dieną nelytų, ir kitas – jei šią svarbią dieną neiškristų nei lašas.

Iš karto žinosite, kada gausite nuotraukas

Na, o pabaigai – dar viena svarbi detalė. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad visi šventei besiruošiantys ne tik nori, kad ji praeitų sklandžiai, bet kad ir kuo greičiau būtų galima pamatyti šventines nuotraukas. Taigi, dėl to nepatogumų patirti taip pat neteks – kiekvienas vestuvių fotografas  iš karto informuos, per kiek laiko gausite sutvarkytas nuotraukas.

pr2021/61

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite