Pasiruošimas vestuvėms. Į svarbiausius klausimus atsako vestuvių fotografas

Vestuvės – vienas gražiausių ir svarbiausių gyvenimo įvykių, todėl, nieko keista, kad ruošis joms reikia ypač atsakingai. Be to, juk laukia tiek daug įvairių elementų, kuriuos būtina aptarti, palyginti ir išsirinkti. Na, o ką apie visai tai sako specialistai? Patarimais dalijasi vestuvių fotografas.

Jūsų rūpesčiai – jau ir specialisto rūpesčiai

Vestuvių fotografas siūlo atkreipti  dėmesį į tai, kad besiruošdami vienai svarbiausių savo gyvenimo švenčių, turėtumėte pernelyg nestresuoti ir nepamiršti, kad tai jau nebėra vien tik jūsų rūpesčiai, tai – jau ir specialisto rūpesčiai. Vestuvių fotografas siūlo atkreipti dėmesį į tai, gerokai pasikeitė šių  specialistų požiūris į savo darbą – jei prieš 10–15 metų svarbiausias dalykas buvo tik suteikti paslaugą, tai šiandien specialistams svarbu kuo geriau išpildyti klientų poreikius bei lūkesčius ir tai atsispindi įvairiomis detalėmis, pavyzdžiui, vestuvių fotografas  pateikia ne vieną idėją šventinei fotosesijai, sudaro vietų, kur būtų galima fotografuotis, sąrašą.

Kainos prisitaiko prie jūsų

Ne paslaptis ir tai, kad planuodami savo vestuvių šventę, jaunavedžiai ne tik patiria labai daug malonių akimirkų, bet ir susiduria su tam tikrais rūpesčiais bei abejonėmis ir didelė dalis jų yra susijusi su biudžetu. Labai dažnai vestuvėms besiruošiantys dvejoja, ar tikrai pakaks šiam tikslui skirtų lėšų. Na, o, štai vestuvių fotografas geba nuraminti, perteikdamas svarbią žinutę – nepamirškite, kad kainos tikrai prisitaikys prie jūsų. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad labai didelė dalis vestuvių fotografų sudaro galimybę rinktis iš kelių paslaugų paketų – laukia skirtingos galimybėmis ir skirtingos kainos. Tad galite būti tikri – tikrai surasite sau labiausiai tinkantį variantą.

Visi susiduria su įvairiomis baimėmis, tačiau visada ir sprendimai

Vestuvių fotografai taip pat atkreipia dėmesį ir į tai, kad visi šiai šventei besiruošiantys susiduria ir su tam tikromis baimėmis ir tokiomis situacijomis, kai, rodo, niekas neprikluso nuo pačių  jaunavedžių. Ne paslaptis, kad viena tokių didžiausių baimių yra ta, kad šventinė dieną gali sugadinti lietus. O kas bus, jeigu lis? Būtent tokį klausimą ypač dažnai užduoda būsimos nuotakos, tačiau vestuvių fotografas siūlo atsisakyti streso, primindamas, kad visada ir atsarginiai variantas. Lietaus atveju – taip pat. Taigi, paprastai yra numatomi keli variantai – vienas variantas fotosesijos atveju, jei šventinę dieną nelytų, ir kitas – jei šią svarbią dieną neiškristų nei lašas.

Iš karto žinosite, kada gausite nuotraukas

Na, o pabaigai – dar viena svarbi detalė. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad visi šventei besiruošiantys ne tik nori, kad ji praeitų sklandžiai, bet kad ir kuo greičiau būtų galima pamatyti šventines nuotraukas. Taigi, dėl to nepatogumų patirti taip pat neteks – kiekvienas vestuvių fotografas  iš karto informuos, per kiek laiko gausite sutvarkytas nuotraukas.

pr2021/61

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės vizitas Pagėgių sav. Vydūno viešojoje bibliotekoje

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė lankėsi Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, kur dalyvavo bendroje edukacijoje ir diskusijoje su Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos Carito, Meno ir sporto mokyklos neformaliojo suaugusiųjų švietimo bei Pagėgių sav. neįgaliųjų draugijos atstovais, bibliotekos lankytojais. „Be galo malonu būti tarp aktyvių, skaitančių, mąstančių, socialiai atsakingų žmonių. Ačiū jums už tai, kad esate tie Vydūno įkvėpti spinduliai, nešantys ir dalijantys šviesą kitiems, ypatingai jaunimui. Tai be galo svarbu, tai kuria atvirą, drąsią ir tvirtą bendruomenę“, – sakė D. Nausėdienė.

Joninėms ant Rambyno kalno 140 metų

Šventas mūsų kalnas ir šita vieta – buvo taip per amžius, bus taip visada. Daug čia buvo švenčių, keitėsi laikai, o Rambynas žilas matė visa tai… Regimantas Šilinskas „Ant Rambyno“   Prieš 140 metų ant legendomis apipinto didingo Rambyno kalno pirmą kartą suskambo lietuviška daina, eilėmis ir scenarijų žodžiais prabilo mėgėjiškų teatrų dalyviai, o susirinkę žiūrovai iš visos Lietuvos iki ryto klausėsi muzikos, juokėsi, verkė ir dainavo kartu. Buvo kartu. Ši šventė – gyvoji tradicija, o jos meninė ir kultūrinė

Vogė alkoholinius gėrimus

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Nuo kovo 2 iki gegužės 2 dienos 38-erių metų vyras per 8 kartus iš parduotuvės Šilutėje pavogė alkoholinių gėrimų už 154 eurus. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į Šilutės r. PK kreipėsi vyras, gim. 1977 m., dėl socialiniame tinkle paskelbtos šmeižiančios informacijos apie jį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Birželio 11 d. vakare Saugose akivaizdžiai neblaivus (tikrintis neblaivumą atsisakė) vyras, gim. 1971 m., sužalojo 6 metais už save vyresnį vyrą. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Į

Ant naujo pašto ženklo – pirmą sykį Klaipėdoje startuosiančios didžiųjų burlaivių lenktynės

Šiandien, birželio 14 d. Lietuvos paštas išleidžia Natalijos Vaišnorienės kurtą pašto ženklą „Lietuvos didžiųjų burlaivių regata“. Pašto ženklo nominalas – 1,55 Eur, tiražas – 40 tūkst. vnt. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu išleidimo dieną vyks Klaipėdos pašte, adresu H. Manto g. 7. Didžiųjų burlaivių lenktynių „The Tall Ships Races“ starto uostu šįmet pirmą kartą istorijoje taps Klaipėda. Į Lietuvos uostamiestį birželio 27-30 d. suplauks didieji burlaiviai, o birželio 30-ąją iš Klaipėdos startavę burlaiviai lenktyniaus iki Helsinkio. Liepos 7 dieną jie

Taip pat skaitykite