Pasimokę sveikos gyvensenos, pabuvojo ,,Džiaugsmo šalyje“

Žemaičių Naumiesčio mokykloje-darželyje rugsėjo 21-25 d. vykdėme projektą „Sveika gyvensena“, ta proga surengėme sporto šventę ,,Džiaugsmo šalyje“.

Bibliotekininkės L. Zdanauskaitės-Lazaraitienės nuotr.

Visą savaitę mokyklos-darželio fojė vyko piešinių paroda „Sveika gyvensena“. Piešinius mokiniai piešė kartu su tėveliais. Judriosios savaitės metu kiekvieną dieną pradėdavome rytine mankšta.
Rugsėjo 25 d. 1-4 klasių mokiniai sportavo: visų klasių komandos varžėsi įvairiose sporto estafetėse. Šventės pabaigoje mokiniams buvo įteiktos padėkos ir prizai. Šventę organizavusios mokytojos Živilė Rupainienė, Žaneta Danienė, Virginija Saveljevienė džiaugėsi mokinių žiniomis apie sveiką gyvenseną ir aktyviu dalyvavimu sporto renginyje.
Europos kalbų diena
Rugsėjo 28 d. mokykloje-darželyje paminėta Europos kalbų diena, kurios tikslas – ugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, skatinti mokinių norą pažinti kuo daugiau Europos šalių ir jų kalbų.
Ruošėmės šiai dienai visą savaitę: 2-4 klasių mokiniai susipažino su įvairiomis Europos šalimis ir jų sostinėmis, gamino įvairių šalių vėliavas. Pirmadienį mokiniai su savo sumeistrautomis vėliavomis nusifotografavo atminčiai. Drauge pasidžiaugėme, kad mokytis kalbų yra ne tik naudinga, bet ir įdomu.
Organizuoti Europos kalbų dieną anglų kalbos mokytojai Živilei Rupainienei talkino bibliotekininkė Laura Zdanauskaitė-Lazaraitienė.

Mokyklos-darželio inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Spurgų istorija: kaip jos atsirado ir kuo ypatingos lietuviškosios

spurgų istorija

Spurgų istorija, anot prekybos tinklo „Maxima“ atstovų, prasidėjo Europoje. O prie šio deserto raidos prisidėjo ir Lietuva. Kokia ta spurgų istorija, jų įvairove ir populiarumo visame pasaulyje priežastis?  Spurgos tapo mūsų kultūros dalimi  Įvairios formos, skirtingi užpildai ir skonio receptorius suvilgantys pabarstukai. Šios spurgų detalės patenkina daugelio klientų norus ir prisideda prie spartėjančio šio deserto populiarumo Lietuvoje, pastebi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. „Spurgos parduotuvių lentynose iki pat šiol patraukia žmonių dėmesį. Didžiausią susidomėjimo šiuo desertu proveržį

Šilutės narkotikų prekeivis kvaišalus slėpė miškuose

narkotikų prekeivis

Šilutės narkotikų prekeivis, kurį sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, Klaipėdos rajone, miške, slėpė ir laikė didelį kiekį, kaip įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų. 28-erių Šilutės miesto gyventojas buvo ypač atsargus – didelius kvaišalų kiekius slėpė miškuose įrengtose slėptuvėse. Pareigūnai slėptuvėse rado ir paėmė apie 0,5 kg, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų –  kokaino ir „Ecstasy“ tablečių. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos įtariamojo namuose. Kratos metu pareigūnai vyro namuose

Ką reikia žinoti žvejojant saugomose teritorijose?

žvejyba saugomose teritorijose

Žvejyba saugomose teritorijose. Aplinkos ministerija dažnai sulaukia klausimų, ar galima žvejoti ir plaukioti ornitologiniuose, ichtiologiniuose draustiniuose ir kitose saugomose teritorijose esančiuose vandens telkiniuose. Primename, kad ornitologiniuose draustiniuose, siekiant apsaugoti paukščius, draudžiama plaukioti tiek savaeigėmis, tiek nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis. Tik tuo atveju, jei ornitologiniame draustinyje esantis vandens telkinys yra išnuomotas mėgėjų žvejybai organizuoti, žuvų įveisimo ir mėgėjų žvejybos tikslais leidžiama plaukioti nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 1d. Vienos populiariausių saugomose teritorijose esančių žvejybos vietų yra Nemuno deltos regioniniame

Skvernelis pasiūlė, Balčytis jau pasirinko, Vytautas Laurinaitis svarsto

Išsiskyrus buvusio premjero nepartinio Sauliaus Skvernelio ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungai vadovaujančio Ramūno Karbauskio keliams, keliolikai Seimo narių susibūrus į frakciją „Vardan Lietuvos“, netrukus pasklido dar viena naujiena. S. Skvernelis ir jo bendraminčiai šioje frakcijoje kuria Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“ ir kviečia jungtis visus norinčius. Apie tai jau rašėme. Šilutės krašte tiesiogiai į Seimą išrinktas Zigmantas Balčytis jau pasirinko: Seime perėjo į frakciją „Vardan Lietuvos“, padidinęs jos narių skaičių iki 14, nuskriaudęs Lietuvos regionų frakciją, kuri Seime beturės 8 narius.

Taip pat skaitykite