Pasimokę sveikos gyvensenos, pabuvojo ,,Džiaugsmo šalyje“

Žemaičių Naumiesčio mokykloje-darželyje rugsėjo 21-25 d. vykdėme projektą „Sveika gyvensena“, ta proga surengėme sporto šventę ,,Džiaugsmo šalyje“.

Bibliotekininkės L. Zdanauskaitės-Lazaraitienės nuotr.

Visą savaitę mokyklos-darželio fojė vyko piešinių paroda „Sveika gyvensena“. Piešinius mokiniai piešė kartu su tėveliais. Judriosios savaitės metu kiekvieną dieną pradėdavome rytine mankšta.
Rugsėjo 25 d. 1-4 klasių mokiniai sportavo: visų klasių komandos varžėsi įvairiose sporto estafetėse. Šventės pabaigoje mokiniams buvo įteiktos padėkos ir prizai. Šventę organizavusios mokytojos Živilė Rupainienė, Žaneta Danienė, Virginija Saveljevienė džiaugėsi mokinių žiniomis apie sveiką gyvenseną ir aktyviu dalyvavimu sporto renginyje.
Europos kalbų diena
Rugsėjo 28 d. mokykloje-darželyje paminėta Europos kalbų diena, kurios tikslas – ugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, skatinti mokinių norą pažinti kuo daugiau Europos šalių ir jų kalbų.
Ruošėmės šiai dienai visą savaitę: 2-4 klasių mokiniai susipažino su įvairiomis Europos šalimis ir jų sostinėmis, gamino įvairių šalių vėliavas. Pirmadienį mokiniai su savo sumeistrautomis vėliavomis nusifotografavo atminčiai. Drauge pasidžiaugėme, kad mokytis kalbų yra ne tik naudinga, bet ir įdomu.
Organizuoti Europos kalbų dieną anglų kalbos mokytojai Živilei Rupainienei talkino bibliotekininkė Laura Zdanauskaitė-Lazaraitienė.

Mokyklos-darželio inf.

Hits: 15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite