Pasimokę sveikos gyvensenos, pabuvojo ,,Džiaugsmo šalyje“

Žemaičių Naumiesčio mokykloje-darželyje rugsėjo 21-25 d. vykdėme projektą „Sveika gyvensena“, ta proga surengėme sporto šventę ,,Džiaugsmo šalyje“.

Bibliotekininkės L. Zdanauskaitės-Lazaraitienės nuotr.

Visą savaitę mokyklos-darželio fojė vyko piešinių paroda „Sveika gyvensena“. Piešinius mokiniai piešė kartu su tėveliais. Judriosios savaitės metu kiekvieną dieną pradėdavome rytine mankšta.
Rugsėjo 25 d. 1-4 klasių mokiniai sportavo: visų klasių komandos varžėsi įvairiose sporto estafetėse. Šventės pabaigoje mokiniams buvo įteiktos padėkos ir prizai. Šventę organizavusios mokytojos Živilė Rupainienė, Žaneta Danienė, Virginija Saveljevienė džiaugėsi mokinių žiniomis apie sveiką gyvenseną ir aktyviu dalyvavimu sporto renginyje.
Europos kalbų diena
Rugsėjo 28 d. mokykloje-darželyje paminėta Europos kalbų diena, kurios tikslas – ugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, skatinti mokinių norą pažinti kuo daugiau Europos šalių ir jų kalbų.
Ruošėmės šiai dienai visą savaitę: 2-4 klasių mokiniai susipažino su įvairiomis Europos šalimis ir jų sostinėmis, gamino įvairių šalių vėliavas. Pirmadienį mokiniai su savo sumeistrautomis vėliavomis nusifotografavo atminčiai. Drauge pasidžiaugėme, kad mokytis kalbų yra ne tik naudinga, bet ir įdomu.
Organizuoti Europos kalbų dieną anglų kalbos mokytojai Živilei Rupainienei talkino bibliotekininkė Laura Zdanauskaitė-Lazaraitienė.

Mokyklos-darželio inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šiemet Lietuvoje – beveik 15 tūkst. santuokų, Šilutės rajone – 241

2022 metais, kaip įprasta, jaunavedžiai gražiausiai savo gyvenimo šventei rinkosi vasaros savaitgalius – skelbia Registrų centras. Remiantis metrikacijos paslaugų informacinės sistemos (MEPIS) duomenimis, populiariausių santuokos sudarymo datų viršūnėje – rugpjūčio 20-oji. Tądien žiedus sumainė beveik 870 porų. Per 770 jaunavedžių savo šventei pasirinko rugpjūčio 6-ąją, dar beveik 750 – liepos 23 dieną. Įdomu, kad pernai dažniausiai pasirenkamų vestuvių datų trejetuke taip pat puikavosi rugpjūčio ir liepos savaitgaliai. 2021-ųjų rugpjūčio 21-ąją amžinos meilės įžadais apsikeitė beveik 540 porų, dar apie 400

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Taip pat skaitykite