Pasaulinę širdies dieną paminėjo su dviračiais

Minint Pasaulinę širdies dieną Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistai jau trečius metus organizavo dviračių žygį.

Akcijos dalyviai žygį dviračiais pradėjo Pagėgių miesto parke.

 

Rugsėjo 28 d. minima Pasaulinė širdies diena, kuria siekama atkreipti dėmesį į širdies ligas skatinančią riziką ir paskatinti žmones labiau rūpintis savo sveikata. Lietuvoje rugsėjis buvo paskelbtas Širdies sveikatos mėnesiu, nes sergamumas ir mirštamumas nuo širdies ligų Lietuvoje išlieka vienas didžiausių Europoje.
Pasaulinei širdies dienai paminėti Visuomenės sveikatos biuro specialistai kartu su Algimanto Mackaus gimnazijos bendruomene trečius metus surengė dviračių žygį, prisijungė prie pasaulinio judėjimo už širdžiai sveiką gyvenimo būdą.
Paskutinį rugsėjo šeštadienį drąsiausi ir ištvermingiausi Pagėgių savivaldybės dviratininkai susirinko į dviračių žygį, skirtą Pasaulinei širdies dienai paminėti. Įvairaus amžiaus dalyviai dviračiais iš Pagėgių mynė 13 kilometrų iki Rambyno kalno. Žygeivius lydėjo Tauragės aps. VPK Pagėgių policijos komisariato automobilis su įjungtais švyturėliais.
Biuro specialistai žygio dalyviams organizavo viktoriną, kaip išsaugoti sveiką širdį. Kūno kultūros mokytoja Svetlana Musvydienė pravedė mankštą, ant Rambyno organizavo įvairių sportinių žaidimų. Renginyje dalyvavo per 70 dviratininkų iš Algimanto Mackaus gimnazijos, svečiai iš Vokietijos, Bad Iburgo miesto.
Aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro prizais.
Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė nuoširdžiai dėkoja Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato pareigūnams už nuoširdų bendradarbiavimą lydint dviračių žygio dalyvius į Rambyno kalną ir atgal. Ačiū aktyviems šio žygio dalyviams!

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

COVID-19 – socialinės globos įstaigose

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kiekvieną pirmadienį skelbia naujausią informaciją apie koronaviruso plitimą Lietuvos socialinės globos įstaigose. Šilutės rajone veikia minimai ministerijai pavaldūs Macikų socialinės globos namai, vietos Savivaldybės pavaldumo Šilutės socialinės globos namai (buvę senelių globos namai), yra trys privatūs – „Pamario senjorų namai“, „Senjorų Eldoradas“ ir „Globavita“. Ministerija skelbia, kad šalyje esančiuose globos namuose įkurdinta beveik 13 tūkst. garbaus amžiaus ir neįgalių žmonių. Tokių namų yra 215, šiuo metu veikia 206. Rugpjūčio 2 d. duomenimis, šiuo metu nustatyti

Kviečiame teikti pasiūlymus Gyvūnų gerovės metams paminėti

Seimui 2022 m. paskelbus Gyvūnų gerovės metais, Aplinkos ministerija kviečia visuomenę, socialinius partnerius, verslą pasidalinti idėjomis, kaip juos paminėti. Pasiūlymų laukiame iki rugpjūčio 20 d. elektroniniu paštu info@am.lt. Atrinktos priemonės bus įtrauktos į Gyvūnų gerovės metų minėjimo programą. „Aš norėčiau, kad kiekvieni metai būtų gyvūnų gerovės, nes dėmesio šiai sričiai stokojama tiek iš valstybės, tiek iš piliečių. Juk, pripažinkim, kad dar požiūris į gyvį kaip į daiktą, nuosavybę, kažkokį madingą atributą, pelno nešėją labai gajus“, – pastebi aplinkos ministro patarėjas,

Prezidentas: sienų apsaugai – platesni karių įgaliojimai

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį susitikęs su krašto apsaugos ministru Arvydu Anušausku ir kariuomenės vadu gen. ltn. Valdemaru Rupšiu aptarė karių įsitraukimą ekstremaliosios situacijos metu. Šalies vadovas teigiamai įvertino susitikimo metu krašto apsaugos ministro A. Anušausko pristatytus Krašto apsaugos sistemos organizavimo ir karo tarnybos įstatymo bei Karinės jėgos naudojimo statuto pakeitimus, nustatančius konkrečius įgaliojimus, kuriuos kariai įgytų ekstremaliųjų situacijų metu, ir šių įgaliojimų įgijimo sąlygas. „Įstatymų pakeitimai leis kariams efektyviai prisidėti tiek saugant Lietuvos Respublikos sienas, tiek, poreikiui esant,

Taip pat skaitykite