Pasaulinę širdies dieną paminėjo su dviračiais

Minint Pasaulinę širdies dieną Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistai jau trečius metus organizavo dviračių žygį.

Akcijos dalyviai žygį dviračiais pradėjo Pagėgių miesto parke.

 

Rugsėjo 28 d. minima Pasaulinė širdies diena, kuria siekama atkreipti dėmesį į širdies ligas skatinančią riziką ir paskatinti žmones labiau rūpintis savo sveikata. Lietuvoje rugsėjis buvo paskelbtas Širdies sveikatos mėnesiu, nes sergamumas ir mirštamumas nuo širdies ligų Lietuvoje išlieka vienas didžiausių Europoje.
Pasaulinei širdies dienai paminėti Visuomenės sveikatos biuro specialistai kartu su Algimanto Mackaus gimnazijos bendruomene trečius metus surengė dviračių žygį, prisijungė prie pasaulinio judėjimo už širdžiai sveiką gyvenimo būdą.
Paskutinį rugsėjo šeštadienį drąsiausi ir ištvermingiausi Pagėgių savivaldybės dviratininkai susirinko į dviračių žygį, skirtą Pasaulinei širdies dienai paminėti. Įvairaus amžiaus dalyviai dviračiais iš Pagėgių mynė 13 kilometrų iki Rambyno kalno. Žygeivius lydėjo Tauragės aps. VPK Pagėgių policijos komisariato automobilis su įjungtais švyturėliais.
Biuro specialistai žygio dalyviams organizavo viktoriną, kaip išsaugoti sveiką širdį. Kūno kultūros mokytoja Svetlana Musvydienė pravedė mankštą, ant Rambyno organizavo įvairių sportinių žaidimų. Renginyje dalyvavo per 70 dviratininkų iš Algimanto Mackaus gimnazijos, svečiai iš Vokietijos, Bad Iburgo miesto.
Aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro prizais.
Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė nuoširdžiai dėkoja Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato pareigūnams už nuoširdų bendradarbiavimą lydint dviračių žygio dalyvius į Rambyno kalną ir atgal. Ačiū aktyviems šio žygio dalyviams!

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pokyčiai rajono piniginėje

Birželio 30 d. planuojamas Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdis. Numatyta vėl tikslinti šių metų biudžetą: pajamas, išlaidas, kam skirtas lėšas švietimo, kultūros ir kitos įstaigos gali panaudoti. Kas keisis? Švietimas Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu skirta lėšų savivaldybių bendrojo ugdymo mokyklų tinklo stiprinimo iniciatyvoms skatinti: Šilutės r. savivaldybei tenka beveik 31,8 tūkst. Eur dotacija. Ta pati ministerija skyrė  beveik 6 000 Eur išlaidoms, susijusioms su suaugusių asmenų, atvykusių į Lietuvą iš Ukrainos dėl Rusijos karinių veiksmų Ukrainoje, lietuvių kalbos

Turto mokestis 2023 metams

Šilutės r. savivaldybės tarybos komitetai jau svarstė, kokius nekilnojamojo turto mokesčius nustatyti 2023 metams. Galutinis sprendimas bus priimtas birželio 30 d. planuojamame Tarybos posėdyje. Tad kokie tarifai siūlomi ir kokie argumentai pateikti.  Siūloma nustatyti nekilnojamojo turto mokesčio tarifus: 1.1  0,5 procento nekilnojamojo turto mokestinės vertės mokestis nekilnojamajam turtui, išskyrus nekilnojamąjį turtą, nurodytą 1.2 ir 1.3 papunkčiuose; 1.2.  3 procentų nekilnojamojo turto mokestinės  vertės  mokestis nekilnojamajam turtui, kuris yra naudojamas ne pagal paskirtį arba yra apleistas ir nenaudojamas; 1.3. 3 procentų

Ar verta rinktis aliuminio langus?

Rinkdamiesi naujus langus susiduriame su gausybe variantų. Vienas iš populiariausių – aliuminio langai. Ar tai tikrai geras pasirinkimas? Norėdami tai išsiaiškinti, prieš priimdami teisingą sprendimą, turite įvertinti šių langų privalumus ir trūkumus. Aliuminio profilio langai pasižymi puikiomis savybėmis, tokiomis kaip ilgaamžiškumas Jei pasirinksite kokybiškus langus ir juos montuos patyrę meistrai, kokybė jus džiugins ilgai. Tokie langai nekeičia savo išvaizdos ir eksploatacinių savybių daugelį metų. Taip pat verta paminėti, kad juos labai lengva prižiūrėti, lengva valyti. Taip yra dėl specialios dangos,

Plaukimas baidarėmis su vaikais: saugios kelionės patarimai

Ramus plaukimas baidarėmis su šeima – tai patogus laisvalaikis gamtoje ir neišdildomas įspūdis. Pamirškite kasdienius rūpesčius, susikraukite lagaminus ir leiskitės į kelionę baidarėmis! Tiesa, jei nuspręsite plaukti su vaikais, jums gali kilti daug klausimų. Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų: ar tikrai saugu vaikus pasiimti plaukti baidarėmis? Keliautojų dažnai klausiama, kokiu maršrutu pasirinkti ir kokių papildomų saugumo priemonių reikėtų imtis? Pateikiame trumpą atmintinę, kaip plaukimą baidarėmis su vaikais paversti malonia, saugia ir įsimintina jūsų šeimos pramoga. Plaukdami laikykitės svarbių saugos taisyklių

Taip pat skaitykite