Pasaulinę širdies dieną paminėjo su dviračiais

Minint Pasaulinę širdies dieną Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistai jau trečius metus organizavo dviračių žygį.

Akcijos dalyviai žygį dviračiais pradėjo Pagėgių miesto parke.

 

Rugsėjo 28 d. minima Pasaulinė širdies diena, kuria siekama atkreipti dėmesį į širdies ligas skatinančią riziką ir paskatinti žmones labiau rūpintis savo sveikata. Lietuvoje rugsėjis buvo paskelbtas Širdies sveikatos mėnesiu, nes sergamumas ir mirštamumas nuo širdies ligų Lietuvoje išlieka vienas didžiausių Europoje.
Pasaulinei širdies dienai paminėti Visuomenės sveikatos biuro specialistai kartu su Algimanto Mackaus gimnazijos bendruomene trečius metus surengė dviračių žygį, prisijungė prie pasaulinio judėjimo už širdžiai sveiką gyvenimo būdą.
Paskutinį rugsėjo šeštadienį drąsiausi ir ištvermingiausi Pagėgių savivaldybės dviratininkai susirinko į dviračių žygį, skirtą Pasaulinei širdies dienai paminėti. Įvairaus amžiaus dalyviai dviračiais iš Pagėgių mynė 13 kilometrų iki Rambyno kalno. Žygeivius lydėjo Tauragės aps. VPK Pagėgių policijos komisariato automobilis su įjungtais švyturėliais.
Biuro specialistai žygio dalyviams organizavo viktoriną, kaip išsaugoti sveiką širdį. Kūno kultūros mokytoja Svetlana Musvydienė pravedė mankštą, ant Rambyno organizavo įvairių sportinių žaidimų. Renginyje dalyvavo per 70 dviratininkų iš Algimanto Mackaus gimnazijos, svečiai iš Vokietijos, Bad Iburgo miesto.
Aktyviausi dalyviai buvo apdovanoti Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro prizais.
Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro direktorė Virginija Vaivadaitė nuoširdžiai dėkoja Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato pareigūnams už nuoširdų bendradarbiavimą lydint dviračių žygio dalyvius į Rambyno kalną ir atgal. Ačiū aktyviems šio žygio dalyviams!

Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje. NEPRAŽIOPSOKIT!

Gruodžio 18 d. lygiai 8 VAL. iš ryto Pagėgiuose, Turgaus g. prasidės vienintelis Lietuvoje „Kalėdinis žąsų turgus Mažojoje Lietuvoje“! 2017 m. „Kalėdiniam žąsų turgui Mažojoje Lietuvoje“ suteiktas tautinio paveldo produkto sertifikatas. Bus programa Jomarke alasą kels, kupčystę riktingai ves pievininkai, sūrininkai, paukštininkai. Veiks lioterija „Laimėk žąsį“, sušildys tija, kafija ir švarczupė! Pirkti bus visokio tavoro, reiks tik derėtis maloniai. Jomarko „šukdytojai“ – aktoriai Jonas Buziliauskas (Beausis) ir Giedrius Viduolis (Tata). Visus lietuvius ir lietuvaites iš visų miestų, miestelių ir ūkių

Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė jau keliauja į Šilutės H. Šojaus muziejų

Laba diena, turime džiugią žinią! Kalėdų Senelis ir jo pagalbininkė jau ruošia roges ir elnius kelionei į Šilutės Hugo Šojaus muziejų. Kalėdų senelis visų – mažų ir didelių draugų lauks gruodžio 11 ir 18 d. nuo 10:00 iki 16:00 val., o pagalbininkė Kalėdų Senelio rezidenciją aprodys gruodžio 10 ir 16 d. nuo 10.00 iki 16.00 val. Visus pasitiksime su dovanėlėmis ir šventine nuotaika, o susitikimo akimirkos bus įamžintos nuotrauka. Įėjimo kaina 5 eurai. Išsami informacija tel. 8 682 29145, 8

Švėkšnoje kuriama „Stebuklinga kalėdinė žydinti pieva“

Švėkšnos seniūnijos gyventojai, jauni ir brandaus amžiaus, ruošiasi artėjančioms didžiosioms metų šventėms – Kalėdinės eglės įžiebimui tradicinėje miestelio vietoje šalia šv. Apaštalo Jokūbo bažnyčios. Ir ne tik… Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis pasakojo, kad eglė būsianti karkasinė, kaip jau įprasta, ne žaliaskarė: „Prisidedame prie medžių išsaugojimo…“ Eglę planuojama įžiebti gruodžio 16 d. 16.30 val. Puošimo darbai prasidės gruodžio 8 d. „Jeigu COVID-19 neplis, jeigu šiek tiek nurimusi banga nepakils, ruošiamės švęsti prie eglės. Susirenka žmonės. Savaitę iki eglės įžiebimo švėkšniškiai puoš

Šilutėje duris atvers paramos valgykla

Šia gera žinia pasidalino Šilutės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis. Tik prieš keliolika metų Šilutėje nepasiturintys gyventojai gaudavo talonus ir eidavo pavalgyti nemokamų pietų į „Šilutės baldų“ valgyklą. Vėliau tokios paramos nebuvo, o artėjant Kalėdų šventėms Savivaldybė kviečia į paramos valgyklos atidarymą. Tilps 20 žmonių Iš A. Šimelionio išgirdome prašymą neviešinti šios valgyklos atidarymo datos, nes ten pavalgyti būsią tik 20 vietų, jeigu susirinktų gausiai, būtų nesmagu palikti žmones už durų. Valgyklos atidarymo renginys planuojamas lapkričio pabaigoje. 

Taip pat skaitykite