Pakvietė susipažinti su įmone

Tarptautinė Klasmann-Deilmann įmonių grupė yra viena iš lyderiaujančių įmonių tarptautinėje substratų pramonėje, turinti daug gamybos ir prekybos įmonių Europoje, Azijoje ir Amerikoje. Praktiškai visame pasaulyje veikianti įmonė neužmiršta ir smulkesnių klientų. UAB Klasmann-Deilmann Šilutė surengta atvirų durų diena, kurios metu su įmonės vadovais ir specialistais susitiko jos produkcijos naudotojai iš Šilutės, Tauragės, Skuodo, Vilniaus, Kauno bei Klaipėdos.

Naujausiame substratų pakavimo fabrike sumontuotos moderniausios žinomų gamintojų linijos.

Naujausiame substratų pakavimo fabrike sumontuotos moderniausios žinomų gamintojų linijos.

Su pačia įmone, jos techniniais pajėgumais bei gaminama produkcija nemažą svečių būrį supažindino Klasmann- Deilmann įmonių grupės generalinis direktorius Kazimieras Kaminskas, Pardavimų skyriaus vadovė Aušra Lukošienė, laboratorijos vadovė Nijolė Baublienė, technikos direktorius Virginijus Liepis, Gavybos padalinio vadovas Robertas Knyšius, Personalo skyriaus vadovė Ela Žemaitienė.
Konferencijų salėje apie visą įmonių grupę ir ypač apie pagrindinę Lietuvoje veikiančią įmonę UAB Klasmann-Deilmann Šilutė daugiausiai pasakojo pats jos vadovas Kazimieras Kaminskas ir už pardavimus vietinėje rinkoje atsakinga specialistė Aušra Lukošienė. Pasak jų, UAB Klasmann-Deilmann Šilutė veiklą skaičiuoja daugiau nei 100 metų, kai buvo pradėtas eksploatuoti durpių telkinys. Nuo 1991 metų įmonė įsijungė į Klasmann-Deilmann grupės veiklą, pradėjo gaminti substratus pramoninei šiltnamininkystei. Šiandien įmonė gamina standartinių skirtingų 70 receptūrų, skirtų šiltnamininkystės sektoriui ir dar apie 1000 nestandartinių receptūrų.
UAB Klasmann-Deilmann Šilutė yra viena pagrindinių ir pamatinių gamybos bendrovių Klasmannn-Deilmann koncerne. Čia kasmet pagaminama daugiau nei milijonas kubinių metrų substratų. Pakuota produkcija realizuojama sausumos ir jūros transportu (iš viso 10 000 vnt. autotransporto per metus, iš jų 50 procentų konteineriai ir 50 procentų vilkikai: tentai, šaldytuvai). Sezono įkarštyje, nuo gruodžio iki kovo mėn. per dieną įmonė pakrauna vidutiniškai po 50 vilkikų produkcijos.
UAB Klasmann-Deilmann Šilutė savo produkciją realizuoja į daugiau nei 80 įvairių pasaulio šalių. 60 procentų visos produkcijos parduodama Europos Sąjungoje, likę 40 procentų – kitose pasaulio šalyse. Rinkų geografija labai plati: nuo Europos senbuvių, kaip Vokietija, Olandija, Ispanija, Italija, Prancūzija, iki egzotinių šalių, tokių kaip Japonija, Tailandas, Singapūras, Malaizija, Vietnamas, Australija, Venesuela, Čilė, Peru ir t.t.
2012 metais įmonė pradėjo vykdyti eksportą į JAV, ir ten sėkmingai konkuruoja su puikiai išvystytą durpių pramonę turinčiais kanadiečiais.
Kalbėdami apie gamybinę veiklą, pranešėjai papasakojo keletą įdomių detalių. Pasirodo, durpyne naudojama technika gali pravažiuoti ten, kur žmogus eidamas įsmuktų. Ir ne tik pravažiuoti, bet ir tempti įrengimus. Kai kurie iš jų panašūs į milžiniškus dulkių siurblius. Durpių siurbimas nuo paviršiaus yra vienas iš jų išgavimo būdų, į tokį siurblį telpa apie 30 kubinių metrų durpių. Vieninteliu ne visiškai mechanizuotu durpių išgavimo būdu liko gabalinių durpių gamyba. Šias durpes į rietuves tenka sudėlioti rankomis.
Ypatingas dėmesys skiriamas produkcijos kokybei. Ji sertifikuota ir atitinka svarbiausius pasaulinius standartus (ISO 9001, R.H.P, OHSAS 18001). Nuolat vykdomi vidiniai ir išoriniai kokybės patikrinimai. Kokybės stebėjimas prasideda laukuose. Kiekvienos durpių partijos mėginiai parvežami į laboratoriją ir ten analizuojami. Nuolat stebima, kad durpės neperkaistų, nes nuo to pablogėja jų kokybė. Ypatingas dėmesys skiriamas durpių švarai. Panaudojus augalininkystėje piktžolių ir kitokių augalų sėklomis užterštas durpes gali išaugti visai ne tai, kas pasodinta, arba pablogėti auginamų sodinukų kokybė. Augimą skatinančios produkcijos savybės tiriamos įmonių grupės šiltnamiuose. Durpės pakuojamos į 3 standartinių dydžių pakuotes, atidžiai stebima, kad produkcijos kiekis pakuotėse šiek tiek viršytų nurodytą.

Konferencijų salėje apie visą įmonių grupę ir ypač apie pagrindinę Lietuvoje veikiančią įmonę  UAB Klasmann-Deilmann Šilutė daugiausiai pasakojo pats jos vadovas Kazimieras Kaminskas ir Pardavimų skyriaus specialistė Aušra Lukošienė.

Konferencijų salėje apie visą įmonių grupę ir ypač apie pagrindinę Lietuvoje veikiančią įmonę UAB Klasmann-Deilmann Šilutė daugiausiai pasakojo pats jos vadovas Kazimieras Kaminskas ir Pardavimų skyriaus specialistė Aušra Lukošienė.

2010 metais įmonė sėkmingai investavo per 10 milijonų eurų į naujo fabriko statybas, modernių sijojimo, maišymo, pakavimo linijų įsigijimą. 2015 metais dar 10 milijonų eurų investuota į gamybinių pajėgumų plėtrą bei mokslinio šiltnamio statybą.
Atvirų durų dalyviai turėjo galimybę apsilankyti ir 2010 ir 2015 metais pastatytuose substratų ruošimo fabrikuose. Lydimi V. Liepio jie žiūrėjo, kaip maišomi ir pakuojami substratai. Abu fabrikai nelabi daug skiriasi vienas nuo kito. 2015 metais pastatytasis yra modernesnis ir substratai jame pakuojami ne į 200 litrų tūrio, o į 4-5,8 kubinių metrų tūrio maišus, vadinamus didmaišiais.
Ekskursijos pabaigoje atvirų durų dalyviai turėjo galimybę apsilankyti laboratorijos vadovės Nijolės Baublienės valdose. Kartu su nauju fabriku pastatytoje laboratorijoje atliekami nuodugnūs žaliavos ir produkcijos tyrimai, čia pat įrengtas pavyzdžių sandėlis.
Durpių gavybos ir substratų gamybos įmonė „Klasmann-Deilmann Šilutė“ už praėjusių metų pasiekimus šiemet įvertinta „Lietuvos eksporto prizu“ Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos (LPPARA) rengtuose apdovanojimuose.

Vaidotas VILKAS

Technikos direktorius Virginijus Liepis (dešinėje) papasakojo apie visą fabriko gamybos ciklą.

Technikos direktorius Virginijus Liepis (dešinėje) papasakojo apie visą fabriko gamybos ciklą.

Atvirų durų dienos dalyviai apžiūri produkcijos pavyzdžius.

Atvirų durų dienos dalyviai apžiūri produkcijos pavyzdžius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Muziejų naktis Bitėnuose

Šeštadienį, gegužės 14 d., Bitėnus apgobė Tarptautinė muziejų naktis. Nepaisant žvarbos, Martyno Jankaus muziejuje susirinko nemažas būrys svečių. Jaukiai įsitaisę muziejaus edukacinio centro antrame aukšte, žiūrovai stebėjo paruoštą Martyno Jankaus muziejaus programą.   Vakaras prasidėjo grafikės Gražinos Didelytės spalvotų piešinių parodos pristatymu iš ciklo „Dainavo klodai“ ir „Brangiausios vietos“. Pristatyme dalyvavo menininkės kūrybinių teisių paveldėtojas, jos darbų skleidėjas ir atminimo puoselėtojas prof. Vygandas Čaplikas, kartu su parodos kuratore Vida Korn. Šioje parodoje eksponuojami menininkės darbai sukurti jai apsigyvenus Dzūkijoje, Rūdnelės

Įgyvendintas iš ES Socialinio fondo finansuojamas socialinės gerovės projektas      

Asociacija Šilutės Soroptimos klubas ir partneriai Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centras bei Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Šilutės Viltis“ įgyvendino Europos Socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Socialinę gerovę kuriame drauge“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0433. Projekto tikslas-ugdyti savipagalbos ir socialinius įgūdžius socialinę atskirtį patiriantiems Šilutės gyventojams, kartu ugdant bendruomeniškumą ir savanorystę.  Šiam tikslui pasiekti suorganizuoti 108 užsiėmimai asmenims su negalia, jų šeimų nariams, vyresnio amžiaus Šilutės miesto gyventojams. Įgyvendinant projektą vyko įvadinis seminaras, 5 bendrųjų įgūdžių mokymai, 61 seminaras-praktikumas, 40 lavinamųjų užsiėmimų,

Tarp piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2022“ nugalėtojų – ir ketvirtokė iš Žemaičių Naumiesčio

Paskelbti piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2022“ nugalėtojai: viena iš jų – Ugnė Barakauskaitė, Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio ketvirtos klasės mokinė. Paaiškėjo VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos surengto piešinių konkurso „Saugus eismas kelyje 2022“ nugalėtojai: Šakių „Varpo“ mokyklos penktos klasės mokinė Austėja Pužauskaitė, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos septintos klasės mokinys Grantas Grudzinskas, Tauragės „Versmės“ gimnazijos pirmos gimnazinės klasės mokinė Kamilė Savickaitė, Šilutės r. Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio ketvirtos klasės mokinė Ugnė Barakauskaitė, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos aštuntokė Marija Šmakotinaitė ir Visagino edukacijų centro

Kas yra debesijos ekosistema ir ką turėtumėte apie ją žinoti?

Ko gero, daugelis verslininkų, jei patys nesinaudoja debesų kompiuterija (angl. cloud computing), arba kitaip debesija, tai bent yra apie ją girdėję. Šis IT sprendimas leidžia greitai prisitaikyti ir patenkinti nuolat kintančius įmonės poreikius. Debesų kompiuterija įgalina kurti naujoviškesnius ir dinamiškesnius darbo būdus, kurie skatina verslo augimą ir suteikia konkurencinį pranašumą. Taigi šiame straipsnyje plačiau papasakosime apie tai, kas yra debesijos ekosistema, kaip ji veikia ir kokiais privalumais pasižymi. Debesijos ekosistema – kas tai? Debesijos ekosistema yra sudėtinga ir dinamiška tarpusavyje

Taip pat skaitykite