Paklodės užtikrina  geresnį ir kokybiškesnį miegą

Būtinas patalynės komplekto atributas – paklodė. Tai patalynės dalis, kuri turi ne tik užtikrinti komfortą ir miego kokybę, bet ir apsaugoti čiužinį nuo nešvarumų.

Kuo minkštesnė, tuo geriau

Visa patalynė, įskaitant ir paklodes, kuria jaukesnę, atpalaiduojančią ir patogesnę miego aplinką. Kuo minkštesnė patalynė, tuo komfortiškiau jausitės lovoje. Šiurkšti patalynė, pagaminta iš prastos  kokybės medžiagų, gali dirginti odą, sukelti alergiją ir neigiamai veikti miego kokybę. Atliktais tyrimais ne kartą įrodyta, kad optimali kūno temperatūra yra susijusi su ramiu miegu. Kadangi žmogaus kūnas naktį linkęs išleisti šilumą, paklodė ir patalynės užvalkalai, kurie nesulaiko šilumos, didina kūno temperatūrą ir neleidžia kokybiškai išsimiegoti.

Tad jei norite ryte atsibusti geros nuotaikos, laimingi ir pailsėję, investuokite į puikios kokybės patalynę. Įsigyti gerą paklodę – pirmas žingsnis puikaus miego link. Reikėtų rinktis tokios medžiagos paklodę, kuri būtų hipoalergiška, kurios sudėtyje nebūtų toksiškų dažiklių ir cheminių medžiagų. Kadangi patalynės gamintojų ar tiekėjų yra nemažai, tai ir rinktis yra iš ko. Mes pasidomėjome viena iš galimybių – „Saulės patalyne“, kuri siūlo trikotažines, medvilnines, satinines, frotines bei neperšlampančias paklodes.

Paklodes galima rinktis su guma arba be gumos. Asortimentas labai įvairus.

 

Paklodės: jų naudą nesunku pajausti

Nuo seno žinoma paklodės svarba. Taip yra dėl kelių priežasčių:

  1. Paklodė gali paskatinti gerą miegą. Pavyzdžiui, medvilninė paklodė yra labai pralaidi orui. Ji siuvama taip, kad užtikrintų miegančiojo komfortą ir miego kokybę. Reikia rinktis tokią paklodę, kuri būtų minkšta, švelni, sugerianti drėgmę, maloni kūnui.
  2. Paklodės gali reguliuoti kūno temperatūrą. Natūralios medžiagos paklodės vėsina, pašalina kūno drėgmę ar prakaitą, reguliuoja kūno temperatūrą. Jei miegodami esate linkę prakaituoti, tai medvilninės paklodės yra vienas iš geriausių pasirinkimų.
  3. Natūralių medžiagų paklodės tinka net ir jautriems ar alergiškiems žmonėms. Asmenims, turintiems jautrią odą, sintetinės paklodės gali būti kenksmingos. Tuo tarpu natūralūs audiniai saugo odą nuo drėgmės pertekliaus, dėl kurio gali daugintis bakterijos. Natūralių audinių sudėtyje nėra jokių sintetinių pluoštų ar alergenų, kurie gali būti žalingi žmonėms, ypač kūdikiams, nes jų oda yra daug jautresnė.
  4. Palaiko higieniškumą. Paklodės padengia čiužinį ir saugo jį nuo dėmių, dulkių erkučių ir bakterijų. Tačiau labai svarbu kas savaitę skalbti paklodes, kad jos netaptų dulkių erkučių ir vabzdžių namais. Atminkite, kad tik švarios paklodės skatina kokybiškesnį miegą ir gai prisidėti prie geresnės savijautos.

Kokio audinio paklodę rinktis?

Populiariausiųjų viršūnės vis dar nepalieka medvilnė. Tačiau reikėtų žinoti, kad yra ir kitų medžiagų – trikotažas, satinas ar drobė – kurios audžiamos iš medvilnės. Skiriasi tik jų tankis, nes gamybai naudojamos skirtingo audimo technologijos. Susipažinkite su pagrindinėmis paklodėms naudojamų medžiagų savybėmis.

Medvilninė paklodė. Ji pasižymi švelnumu, minkštumu, ją malonu liesti. Tai visiškai natūralus audinys, todėl idealiai tinka turintiems jautrią odą, nes nesukelia jokių alerginių reakcijų, yra laidi orui, palaiko tinkamą miego mikroklimatą.

Frotinė paklodė. Ji tinka vertinantiems praktiškumą. Tai minkštos, švelnios ir komfortiškos paklodės, kurios net ir po ilgo naudojimo, daugybės skalbimų neišsitampo ir išlaiko sodrią spalvą.

Neperšlampamos paklodės yra audžiamos iš tankaus medvilnės audinio, kuris sugeria didelį drėgmės kiekį, jos užtikrina ir efektyvią čiužinio apsaugą.

Saulės patalynė siūlo įvairių audinių paklodes su guma ir paklodes be gumos.

Rinktis reikėtų įvertinus savo miego ypatumus. Jei labai vertinate komfortą ir miegate neramiai, rinkitės paklodę su guma. O jei dažniausiai miegate ramiai, tinka ir paklodė be gumos. Paklodės, pasiūtos iš aukštos kokybės ir natūralių medžiagų, padeda sukurti prabangią, ramią ir jaukią erdvę miegui.

Plačiau: https://www.saulespatalyne.lt/antklodes-ir-pagalves-ir-paklodes/paklodes

pr2022/028

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Sekmadienį – į muziejų nemokamai

2023-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai. Lankytojų taip pat lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus. Pirmoji tokia proga – jau šį sekmadienį, sausio 29 d. „2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo 336 251 lankytojas. Tai gerokai daugiau nei 2021-aisiais ir 2020-aisiais, kai lankytojų skaičius svyravo apie 200 tūkst. kasmet. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kad tai buvo vadinamieji pandeminiai metai ir dėl

Dėl potvynio kai kuriuose valstybinės reikšmės keliuose draudžiamas eismas

Dėl spartaus vandens lygio kilimo Lietuvos vakarinėje dalyje daugėja apsemtų valstybinės reikšmės kelių. Potvynio metu pablogėja ne tik kelio dangos konstrukcija, bet ir kyla pavojus patiems eismo dalyviams. Būtent todėl šiuo metu maždaug 37-38 km valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožuose dėl apsėmimo yra ribojamas eismas. Vieni kelių ruožai yra pravažiuojami, kituose eismas draudžiamas. Dėl padidėjusio vandens kiekio Lietuvos vakarinėje dalyje apsemti 16 valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožai, kuriais draudžiamas eismas. Didžiausias – 60 centimetrų  – vandens gylis nustatytas rajoniniame kelyje

Projektų valdymo programos

Projektų valdymo programomis valdomi tam tikro proceso rinkiniai, kuriais siekiama didesnio masto efektyvumo. Projektų valdymas apima atskirų užduočių koordinavimą, o programos valdymas yra susijusių sugrupuotų projektų koordinavimas. Projektai sujungiami į programą, kai tokio rinkinio valdymo nauda yra didesnė atskirų vienetų valdymą. Susijusi sąvoka yra projektų portfelio valdymas – metodas, skirtas organizacijoms valdyti ir įvertinti daugybę projektų sugrupuojant juos į strateginius portfelius. Tada analizuojamas portfelių bendras efektyvumas, jų įvertinimai lyginami su faktinėmis išlaidomis, ar jie atitinka didesnius strateginius organizacijos tikslus. Taigi,

Taip pat skaitykite