Pajudėjo Vydūno gimnazijos sporto salės statybos darbai

Per trejus metus šalia Šilutės Vydūno gimnazijos bus pastatyta 6,4 milijonų litų vertės 657 vietų sporto salė. Statybos darbų ir aplinkos sutvarkymo sutartis pasirašyta rugsėjo 24 d. Statybos pradžiai paminėti į būsimos salės pamatus įbetonuota kapsulė su laišku ainiams.

Sporto salė iškils erdvėje tarp buvusio meno mokyklos pastato ir daugiabučių gyvenamųjų namų.

 

Nors čerpės nuo stogo ir nekrenta, kas yra žemės drebėjimas, Šilutės Vydūno gimnazijos kolektyvas paskutiniu metu patiria savo kailiu. Žemė dreba galingai technikai kalant polius būsimai ir visų laukiamai gimnazijos salei. Dviejų aukštų 2569 kv. m ploto pastate bus dvi salės: viena su mobiliomis tribūnomis, o kita, antrame aukšte,– mažesnė. Bus įrengtos persirengimo ir kitos pagalbinės patalpos.
„Nuo 2007 metų miname slenksčius, bet sporto sale su mumis niekas dalintis nenori, net dviem pamokoms. Ieškojome, bet kas priims. Džiaugiamės, kad Švietimo ministerija žino mūsų poreikius. Tikimės, kad ir toliau sulauksime paramos. Jeigu finansavimas nestrigs ir salė bus, surengsime joje turnyrą tiems, kurie prisidėjo, kad ji būtų pastatyta“, – simbolinės kapsulės įbetonavimo ceremonijos metu susirinkusiems statybininkams, Seimo nariui Artūrui Skardžiui, Savivaldybės atstovams ir politikams kalbėjo gimnazijos direktorė Marina Stirbienė.
Salės pamatų poliai buvo įkalti dar renovuojant gimnazijos pastatą, tačiau planus pakoregavo ekonominė krizė – 2008 metais darbai sustojo. Jie atnaujinti tik šiemet, kai iš Valstybinės investicijų programos buvo skirta 1,3 mln. Lt.
Jungtinės veiklos pagrindu dirbantiems rangovams UAB „Žibai“ ir UAB „Hidrostatyba“ šias lėšas reikia įsisavinti iki metų pabaigos. Pasak UAB „Žibai“ vadovo Stepono Kazlausko, įmonių pajėgumai leidžia objektą užbaigti iki kitų metų Kalėdų, jei tik nepritrūks lėšų. Kitu atveju, anot rangovų, statybos bendrovės neturi galimybės kredituoti užsakovų, tuo labiau, kad patirtis rodo, jog investuotas lėšas vėliau sunku beatgauti…

Šilutės Vydūno gimnazijos direktorė Marina Stirbienė, UAB „Žibai“ direktorius Steponas Kazlauskas, LR Seimo narys Artūras Skardžius ir Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis sporto salės statybos darbų pradžios įamžinimo ceremonijoje.

Rangovai – UAB „Žibai“ vadovas Steponas Kazlauskas ir UAB „Hidrostatyba“ generalinis direktorius Algirdas Žukauskas išsklaidė gimnazijos direktorės juokais pareikštus nuogąstavimus, ar kieme neiškils metalinis angaras. Salė busianti mūrinė ir moderniausia rajone.
Mero pavaduotojas Algirdas Balčytis sakė, kad siekiant gauti lėšų statyboms daug pastangų įdėjo LR Seimo narys Artūras Skardžius, kuris įrodinėjo Švietimo ministerijai, jog salę pastatyti būtina ir pats domėjosi iš kur gauti lėšų. Ceremonijoje dalyvavęs A. Skardžius sakė, kad lėšų tolimesnei statybai kitais metais jau numatyta.
„Linkiu Šilutei sėkmingai pastatyti šią sporto salę. Tikimės, kad suspėsite iki Naujųjų įsisavinti šiam reikalui jau paskirtus pinigus, o kitiems metams jų numatyta skirti dar“, – kalbėjo LR Seimo narys.

Reikšmingą Šilutės gyvenimo įvykį primins sporto salės pamatuose įbetonuota kapsulė.

Laiške ateities kartoms, kuriame įrašyti J. V. Gėtės žodžiai „Laimingas tas, kuris džiaugsmingai dirba ir džiaugiasi darbais, kuriuos padarė“ ir statybos pradžios data, pasirašė Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis, UAB „Žibai“ direktorius Steponas Kazlauskas, LR Seimo narys Artūras Skardžius, mero pavaduotojas Algirdas Balčytis ir gimnazijos direktorė Marina Stirbienė.

Vaidotas VILKAS

Hits: 153

2 komentarai

  • Vaikis

    Noriu salės ir krepšinio.

  • Mikas

    Kad tik taip būtų, kad tik kurmiai neišraustų tos kapsulės su fein laišku. Ir estakados statybai kelyje į Rusnę buvo vietos valdžiukė priruošusi krūvą dokumantų – vertinimų, projektu (gal tik puse, nežinau), viso kito. Ir ką. Viskas galais į vandenį, o estakada ir nekvepia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite