Pagerbti talentingiausi, gabiausi, sportiškiausi

Septintą kartą į Šilutės r. savivaldybėje rengiamą rajono mokinių meno, mokslo ir sporto laimėjimų šventę vakar buvo pakviesti šauniausi rajono mokiniai, jų mokytojai ir tėvai. Šventė vyko Savivaldybės didžiojoje salėje, kur svarbiausius rajonui sprendimus priima vietos politikai. Jaunimo, savo žiniomis, gebėjimais ir pasiekimais garsinančio Šilutės rajoną Lietuvoje ir užsienyje, susirinko tiek daug, kad ne visi tilpo prie posėdžiams skirtų stalų.

Nuotrauka atminčiai.

Nuotrauka atminčiai.

Talentingiausių, gabiausių mokinių pagerbimo šventę pradėjo jaunosios Šilutės meno mokyklos pianistės Emilija Skikaitė ir Ugnė Petniūnaitė, kurias fortepijonu groti moko mokytoja ekspertė Liuda Kašėtienė. Akordeonu pagrojo Benas Taroza.
Susirinkusiuosius pasveikinęs Savivaldybės tarybos sekretorius Jonas Jaunius perdavė mero Šarūno Laužiko linkėjimus, užsiminė, kad gyvenime viskas svarbu, todėl kultūringas žmogus turėtų nors minimaliai orientuotis visose srityse. Sveikinimo žodį tarė administracijos direktoriaus pavaduotoja Inesa Murauskienė, Švietimo skyriaus vedėja Birutė Tekorienė.
Šventės vedėja Vida Kubaitienė džiaugėsi: „Šiais mokslo metais respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, olimpiadose ir varžybose dalyvavo ir prizines vietas laimėjo 27 rajono mokiniai, tarp jų – 6 abiturientai“.
Savivaldybės mero potvarkiu už laimėjimus rajono, respublikos ir tarptautiniuose konkursuose, olimpiadose bei Šilutės krašto garsinimą įteikti padėkos raštai ir asmeninės dovanos 27 mokiniams ir 33 jų mokytojams. Savo linkėjimus mokytojams ir būsimiems abiturientams išsakė šių metų abiturientai.
Vydūno gimnazijos abiturientas Oskaras Venckus linkėjo visiems siekti savo svajonių ir tikslų įgyvendinimo. Jis pats savo tikslų siekia ypač kryptingai – abiturientas laiko net 7 valstybinius egzaminus.
Šiais mokslo metais sportiškiausia tarp rajono pagrindinių mokyklų pripažinta Pamario pagrindinė. Mokyklos direktorius Jonas Bendžius, rankose laikydamas „Sportiškiausios mokyklos“ taurę, sakė esąs laimingas, to paties linkėjo ir visiems susirinkusiems.
Sportiškiausios mokyklos vardą tarp rajono vidurinių ir gimnazijų pelnė Žemaičių Naumiesčio gimnazija. Taures iškovojusioms mokykloms įteikti ir 300 Lt vertės čekiai. Padėka ir 250 Lt čekiu apdovanota Katyčių pagrindinės mokyklos kvadrato komanda, dalyvavusi Lietuvos mokinių olimpiniame festivalyje ir kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose laimėjusi pirmą vietą. Tokį pat apdovanojimą pelnė Šilutės meno mokyklos kanklininkės (mokytoja Angelė Alšauskienė), respublikinio tautinių instrumentų kamerinių ansamblių konkurso laureatės.

Laima PUTRIUVIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ir šią savaitę sinoptikai žada lietaus, o šilumos – iki 25 laipsnių

Ši savaitė ir Šilutės krašte prasidėjo vis su lietumi, netrūko saulės ir vėjo. Tačiau karščių jau nebėra. Pirmadienį, rugpjūčio 2 d., itin drėgnus orus atnešęs ciklonas po truputį keliavo šiaurinių platumų link. Buvo ir lietaus, tačiau negausiai, o šilumos irgi netrūko. Rugpjūčio 3-ios, antradienio, naktį vietomis trumpas lietus, kai kur galima perkūnija. Vėjas pietvakarių, vakarų, pajūryje – šiaurės vakarų 7-12 m/s, pajūryje gūsiai 15-17 m/s. Žemiausia temperatūra 10-15, pajūryje 16-18 laipsnių. Dieną daug kur trumpas lietus, vietomis su perkūnija. Vėjas

Jau pradeda žydėti rykštenės: skinkite negailėdami

Pievos ir patvoriai jau geltonuoja – pradeda žydėti rykštenės. Jos mėgstamos dėl ryškios spalvos, be to, ilgai laikosi pamerktos. Aplinkosaugininkai ragina šį invazinį augalą skinti kad ir glėbiais – taip sumažinsime jo paplitimą. Tačiau įspėja nuvytusių žiedynų nemesti kur pakliuvo, tik į kompostavimo įrenginius ar žaliųjų atliekų aikšteles, kad nepaplistų sėklos. Į Lietuvos invazinių rūšių sąrašą šiuo metu įtrauktos trys rykštenių rūšys: kanadinė rykštenė, aukštoji rykštenė ir didžioji (vėlyvoji) rykštenė.Jos pradeda žydėti apie vasaros vidurį, o baigia rudenį. Visos jos

Pagerbkite tikrą Mokytoją – teikite kandidatūras „Metų mokytojo“ premijai gauti

Šilutės rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą įsteigti „Metų mokytojo“ nominaciją. Galbūt nėra svarbiausia dovana, piniginė premija. Svarbiausia, kad krašto bendruomenei suteikta proga iš geriausių mokytojų pasiūlyti kandidatūras ir švęsti, džiaugtis per iškilmes, kai bus pagerbiamas „Metų mokytojas“. Savivaldybė, kviesdama teikti kandidatūras, interneto svetainėje tikina neabejojanti, kad jūsų mokykloje yra tas išskirtinis – pilietiškas, inovatyvus, jaunąją kartą įkvėpti gebantis, kolegas motyvuojantis ir bendruomenę buriantis Mokytojas. Jei taip – kviečiame jį nominuoti, užpildant nustatytos formos rekomendaciją, kartu pateikiant kandidato sutikimą dėl asmens

Pratęsiamas išlaidų kompensavimo prašymų teikimo terminas nedidelių saulės elektrinių įsigijimui

Lietuvos Respublikos energetikos ministerija, siekdama užtikrinti sklandų išlaidų kompensavimo, nedidelių, iki 10 KW galios saulės elektrinių įsigijimui iš elektrinių parkų procesą, pratęsė išlaidų kompensavimo prašymų teikimo terminą dviem mėnesiams iki 2021 metų rugsėjo 30 d. Įgyvendinimo terminas pratęstas pareiškėjams 2020 m. liepos mėn. teikusiems paraiškas kompensacinei išmokai pagal priemonę „AIE namų ūkiams (įsigijimas iš elektrinių parkų)“ gauti. Sprendimas buvo priimtas, atsižvelgiant į gausų pateiktų paraiškų skaičių ir karantino metu sulėtėjusį reikalingų dokumentų tvarkymo procesą, neigiamą COVID-19 pandemijos poveikį elektrinių parkų

Taip pat skaitykite