Pagerbti talentingiausi, gabiausi, sportiškiausi

Septintą kartą į Šilutės r. savivaldybėje rengiamą rajono mokinių meno, mokslo ir sporto laimėjimų šventę vakar buvo pakviesti šauniausi rajono mokiniai, jų mokytojai ir tėvai. Šventė vyko Savivaldybės didžiojoje salėje, kur svarbiausius rajonui sprendimus priima vietos politikai. Jaunimo, savo žiniomis, gebėjimais ir pasiekimais garsinančio Šilutės rajoną Lietuvoje ir užsienyje, susirinko tiek daug, kad ne visi tilpo prie posėdžiams skirtų stalų.

Nuotrauka atminčiai.

Nuotrauka atminčiai.

Talentingiausių, gabiausių mokinių pagerbimo šventę pradėjo jaunosios Šilutės meno mokyklos pianistės Emilija Skikaitė ir Ugnė Petniūnaitė, kurias fortepijonu groti moko mokytoja ekspertė Liuda Kašėtienė. Akordeonu pagrojo Benas Taroza.
Susirinkusiuosius pasveikinęs Savivaldybės tarybos sekretorius Jonas Jaunius perdavė mero Šarūno Laužiko linkėjimus, užsiminė, kad gyvenime viskas svarbu, todėl kultūringas žmogus turėtų nors minimaliai orientuotis visose srityse. Sveikinimo žodį tarė administracijos direktoriaus pavaduotoja Inesa Murauskienė, Švietimo skyriaus vedėja Birutė Tekorienė.
Šventės vedėja Vida Kubaitienė džiaugėsi: „Šiais mokslo metais respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, olimpiadose ir varžybose dalyvavo ir prizines vietas laimėjo 27 rajono mokiniai, tarp jų – 6 abiturientai“.
Savivaldybės mero potvarkiu už laimėjimus rajono, respublikos ir tarptautiniuose konkursuose, olimpiadose bei Šilutės krašto garsinimą įteikti padėkos raštai ir asmeninės dovanos 27 mokiniams ir 33 jų mokytojams. Savo linkėjimus mokytojams ir būsimiems abiturientams išsakė šių metų abiturientai.
Vydūno gimnazijos abiturientas Oskaras Venckus linkėjo visiems siekti savo svajonių ir tikslų įgyvendinimo. Jis pats savo tikslų siekia ypač kryptingai – abiturientas laiko net 7 valstybinius egzaminus.
Šiais mokslo metais sportiškiausia tarp rajono pagrindinių mokyklų pripažinta Pamario pagrindinė. Mokyklos direktorius Jonas Bendžius, rankose laikydamas „Sportiškiausios mokyklos“ taurę, sakė esąs laimingas, to paties linkėjo ir visiems susirinkusiems.
Sportiškiausios mokyklos vardą tarp rajono vidurinių ir gimnazijų pelnė Žemaičių Naumiesčio gimnazija. Taures iškovojusioms mokykloms įteikti ir 300 Lt vertės čekiai. Padėka ir 250 Lt čekiu apdovanota Katyčių pagrindinės mokyklos kvadrato komanda, dalyvavusi Lietuvos mokinių olimpiniame festivalyje ir kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose laimėjusi pirmą vietą. Tokį pat apdovanojimą pelnė Šilutės meno mokyklos kanklininkės (mokytoja Angelė Alšauskienė), respublikinio tautinių instrumentų kamerinių ansamblių konkurso laureatės.

Laima PUTRIUVIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apie saulę ir vandenis. Ieškoti išeities paskatino brangstanti elektra

Praėjusių metų elektros kainos svyravimai rinkoje privertė ne vieną atsakingo verslo subjektą ieškoti išeičių. Įvertinusi energetikos kainų kilimo tendencijas, UAB „Šilutės vandenys“ administracija ėmė svarstyti, kas gi bus artimiausioje ateityje. Išvada aiški, kad jų sunaudojamas elektros kiekis, o jie sunaudoja apie 2 mln. kilovatvalandžių per metus, pabrangs maždaug trigubai… Tokiu atveju turės brangti ir gyventojams bei įmonėms tiekiamas vanduo. Kitu atveju „Šilutės vandenų“ lauktų nemenki finansiniai sunkumai. Bendrovės administracija, jausdama atsakomybę dėl nepalankios situacijos, kreipėsi į savo steigėją – Šilutės

Avarijoje žuvo vyras

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasaris prasidėjo skaudžiais įvykiais. Vasario 7 d. rytą šalia Sakūčių k., Kintų sen., apsemtuose laukuose pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs automobilis „Audi A4“, kurio viduje rastas mirusio vyro, gim. 1974 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Vasario 7 d. naktį Švėkšnoje sustabdytas automobilis „Mitsubishi Carisma“, kurį vairavo neblaivus (2,29 prom.) ir teisės vairuoti neturintis vyras, gim. 1997 m. Vasario 8 d. naktį namuose Pašyšių k.,

Receptas Picos dienai artėjant: visą būrį pamaitinsite už 15 Eur

pica

Ketvirtadienį, vasario 9-ąją, minėsime Tarptautinę picos dieną. Tądien daugelis jos gerbėjų būtent ją užsisakys kavinėje ar į namus. Tačiau sostinės picerijose maža pica gali kainuoti ir 10 eurų, taigi, norint pamaitinti visą šeimą ar draugų kompaniją susidaro nemenka suma. Norintys sutaupyti gali ją išsikepti namuose –  skaičiuojama, kad ruošiant didesnį kiekį, naminė pica su kumpiu žmogui kainuoja apie 3 eurus. Picą kepti namuose – paprasta ir taupu Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ atstovė, sako, kad pica yra vienas populiariausių patiekalų,

Išmaniųjų elektros skaitiklių keitimas. Ką būtina žinoti?

išmanusis-skaitiklis

Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) diegia išmaniuosius elektros skaitiklius, leidžiančius klientams sekti detalų elektros energijos suvartojimą ir pamiršti būtinybę nurašinėti skaitiklių duomenis. Nors naujovės ilgalaikėje perspektyvoje padės taupyti elektrą ir koreguoti vartojimo įpročius, gyventojams gali kilti klausimų dėl skaitiklių keitimo proceso, tikslumo ir suvartotos energijos fiksavimo. Skaitikliai sertifikuoti „Visi išmanieji elektros skaitikliai yra sertifikuoti pagal Europos Sąjungos direktyvose nustatytus standartus ir turi praeiti kokybės patikrą, o atkeliavę į Lietuvą yra dar kartą tikrinami išorinėje nepriklausomoje kokybės laboratorijoje, todėl vartotojai gali

Taip pat skaitykite