Pagerbti talentingiausi, gabiausi, sportiškiausi

Septintą kartą į Šilutės r. savivaldybėje rengiamą rajono mokinių meno, mokslo ir sporto laimėjimų šventę vakar buvo pakviesti šauniausi rajono mokiniai, jų mokytojai ir tėvai. Šventė vyko Savivaldybės didžiojoje salėje, kur svarbiausius rajonui sprendimus priima vietos politikai. Jaunimo, savo žiniomis, gebėjimais ir pasiekimais garsinančio Šilutės rajoną Lietuvoje ir užsienyje, susirinko tiek daug, kad ne visi tilpo prie posėdžiams skirtų stalų.

Nuotrauka atminčiai.

Nuotrauka atminčiai.

Talentingiausių, gabiausių mokinių pagerbimo šventę pradėjo jaunosios Šilutės meno mokyklos pianistės Emilija Skikaitė ir Ugnė Petniūnaitė, kurias fortepijonu groti moko mokytoja ekspertė Liuda Kašėtienė. Akordeonu pagrojo Benas Taroza.
Susirinkusiuosius pasveikinęs Savivaldybės tarybos sekretorius Jonas Jaunius perdavė mero Šarūno Laužiko linkėjimus, užsiminė, kad gyvenime viskas svarbu, todėl kultūringas žmogus turėtų nors minimaliai orientuotis visose srityse. Sveikinimo žodį tarė administracijos direktoriaus pavaduotoja Inesa Murauskienė, Švietimo skyriaus vedėja Birutė Tekorienė.
Šventės vedėja Vida Kubaitienė džiaugėsi: „Šiais mokslo metais respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, olimpiadose ir varžybose dalyvavo ir prizines vietas laimėjo 27 rajono mokiniai, tarp jų – 6 abiturientai“.
Savivaldybės mero potvarkiu už laimėjimus rajono, respublikos ir tarptautiniuose konkursuose, olimpiadose bei Šilutės krašto garsinimą įteikti padėkos raštai ir asmeninės dovanos 27 mokiniams ir 33 jų mokytojams. Savo linkėjimus mokytojams ir būsimiems abiturientams išsakė šių metų abiturientai.
Vydūno gimnazijos abiturientas Oskaras Venckus linkėjo visiems siekti savo svajonių ir tikslų įgyvendinimo. Jis pats savo tikslų siekia ypač kryptingai – abiturientas laiko net 7 valstybinius egzaminus.
Šiais mokslo metais sportiškiausia tarp rajono pagrindinių mokyklų pripažinta Pamario pagrindinė. Mokyklos direktorius Jonas Bendžius, rankose laikydamas „Sportiškiausios mokyklos“ taurę, sakė esąs laimingas, to paties linkėjo ir visiems susirinkusiems.
Sportiškiausios mokyklos vardą tarp rajono vidurinių ir gimnazijų pelnė Žemaičių Naumiesčio gimnazija. Taures iškovojusioms mokykloms įteikti ir 300 Lt vertės čekiai. Padėka ir 250 Lt čekiu apdovanota Katyčių pagrindinės mokyklos kvadrato komanda, dalyvavusi Lietuvos mokinių olimpiniame festivalyje ir kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose laimėjusi pirmą vietą. Tokį pat apdovanojimą pelnė Šilutės meno mokyklos kanklininkės (mokytoja Angelė Alšauskienė), respublikinio tautinių instrumentų kamerinių ansamblių konkurso laureatės.

Laima PUTRIUVIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

NIKO Kintuose koncertavo vienuoliktą kartą

Šią vasarą muzikos rajone netrūksta: trankiai nuskambėjo miestelių šventės, vyko tradiciniai renginiai – „Muzikuojanti Rusnės sala“ ir Rusnės festivalis. Artėja Žolinė. Tačiau ilgiausiai besitęsiantis Kintų muzikos festivalis kiekvienais metais turi ką pasiūlyti ir pačiam išrankiausiam žiūrovui. Gražų sekmadienio vakarą į Kintų didžiąją bažnyčią rinkosi kamerinės muzikos gerbėjai iš viso rajono ir ne tik pasižiūrėti ir pasiklausyti NIKO koncerto. Šio kamerinio orkestro muzika Kintuose skambėjo jau vienuoliktą kartą. Naujų idėjų kamerinis orkestras (Niko) – tai styginių instrumentų ansamblis, kurį 2006 metais

Kaip išsirinkti kompiuterį kiekvieno mokinio ir studento poreikiams?

Nešiojamasis kompiuteris jau seniai tapo neatsiejama dažno moksleivio ir studento akademinio gyvenimo dalimi. Tačiau jaunuoliai kompiuterius naudoja ne tik mokslams. Įrenginių aktyviai ieškoma kūrybiniam darbui bei laisvalaikiui. „Senukų“ ekspertai išskiria svarbiausius nešiojamųjų kompiuterių parametrus skirtingų poreikių turintiems jaunuoliams, ir aptaria priedus, palengvinsiančius darbą. Kas svarbu mokslų reikmėms? Nors nuslūgus pandemijai mokiniai grįžo atgal į mokymosi įstaigas, dalis mokyklinės veiklos tikriausiai taip ir liks virtualioje erdvėje. Prekybos tinklo duomenimis, šiuo metu klientai aktyviai ruošiasi naujiems mokslo metams ir ieško kompiuterių tiek

Lietuvos bankas išleidžia naujas monetas, skirtas pasakai apie Zuikį Puikį

Lietuvos bankas išleidžia kolekcines monetas, skirtas pasakai „Zuikis Puikis” (eiliuotos pasakos autorius – Eduardas Mieželaitis). Išleidžiamos dviejų nominalų monetos – 5 eurų sidabro ir 1,50 euro vario ir nikelio lydinio. Monetų reverse akyliausieji gali surasti visą lietuvių kalbos abėcėlę. Mokslo metų pradžios proga „Zuikis Puikis“ – antroji pasaka, kuri įamžinta monetų serijoje „Mano pasakos”. Seriją 2021 m. pradėjo monetos, skirtos pasakai „Eglė – žalčių karalienė”. „Žaismingai, bet kartu ir pamokančiai Zuikio Puikio istorijai skirtas monetas išleidžiame artėjant naujųjų mokslo metų

Brangstantis pragyvenimas didina skurstančiųjų gretas

Lietuvoje infliacija ir toliau auga, nors jos tempai nėra tokie spartūs. Lietuvos statistikos departamento duomenimis, liepą, palyginti su šių metų birželiu, buvo fiksuojamas 1,2 proc. kainų augimas. Metinė infliacija liepą pasiekė 21,6 proc. Per metus pabrango praktiškai viskas: vartojimo prekių kainos padidėjo 25,6 proc., paslaugų – 12,3 proc. Pramogų, pietų restoranuose ar atostogų sumenkus pajamoms galima atsisakyti, tačiau maistas ir būsto išlaikymas – tos kategorijos, kur taupymo galimybės ribotos. Statistikos departamento skaičiavimais, būsto išlaikymas – vanduo, elektra, dujos bei kitas

Taip pat skaitykite