Pagerbti talentingiausi, gabiausi, sportiškiausi

Septintą kartą į Šilutės r. savivaldybėje rengiamą rajono mokinių meno, mokslo ir sporto laimėjimų šventę vakar buvo pakviesti šauniausi rajono mokiniai, jų mokytojai ir tėvai. Šventė vyko Savivaldybės didžiojoje salėje, kur svarbiausius rajonui sprendimus priima vietos politikai. Jaunimo, savo žiniomis, gebėjimais ir pasiekimais garsinančio Šilutės rajoną Lietuvoje ir užsienyje, susirinko tiek daug, kad ne visi tilpo prie posėdžiams skirtų stalų.

Nuotrauka atminčiai.

Nuotrauka atminčiai.

Talentingiausių, gabiausių mokinių pagerbimo šventę pradėjo jaunosios Šilutės meno mokyklos pianistės Emilija Skikaitė ir Ugnė Petniūnaitė, kurias fortepijonu groti moko mokytoja ekspertė Liuda Kašėtienė. Akordeonu pagrojo Benas Taroza.
Susirinkusiuosius pasveikinęs Savivaldybės tarybos sekretorius Jonas Jaunius perdavė mero Šarūno Laužiko linkėjimus, užsiminė, kad gyvenime viskas svarbu, todėl kultūringas žmogus turėtų nors minimaliai orientuotis visose srityse. Sveikinimo žodį tarė administracijos direktoriaus pavaduotoja Inesa Murauskienė, Švietimo skyriaus vedėja Birutė Tekorienė.
Šventės vedėja Vida Kubaitienė džiaugėsi: „Šiais mokslo metais respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, olimpiadose ir varžybose dalyvavo ir prizines vietas laimėjo 27 rajono mokiniai, tarp jų – 6 abiturientai“.
Savivaldybės mero potvarkiu už laimėjimus rajono, respublikos ir tarptautiniuose konkursuose, olimpiadose bei Šilutės krašto garsinimą įteikti padėkos raštai ir asmeninės dovanos 27 mokiniams ir 33 jų mokytojams. Savo linkėjimus mokytojams ir būsimiems abiturientams išsakė šių metų abiturientai.
Vydūno gimnazijos abiturientas Oskaras Venckus linkėjo visiems siekti savo svajonių ir tikslų įgyvendinimo. Jis pats savo tikslų siekia ypač kryptingai – abiturientas laiko net 7 valstybinius egzaminus.
Šiais mokslo metais sportiškiausia tarp rajono pagrindinių mokyklų pripažinta Pamario pagrindinė. Mokyklos direktorius Jonas Bendžius, rankose laikydamas „Sportiškiausios mokyklos“ taurę, sakė esąs laimingas, to paties linkėjo ir visiems susirinkusiems.
Sportiškiausios mokyklos vardą tarp rajono vidurinių ir gimnazijų pelnė Žemaičių Naumiesčio gimnazija. Taures iškovojusioms mokykloms įteikti ir 300 Lt vertės čekiai. Padėka ir 250 Lt čekiu apdovanota Katyčių pagrindinės mokyklos kvadrato komanda, dalyvavusi Lietuvos mokinių olimpiniame festivalyje ir kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose laimėjusi pirmą vietą. Tokį pat apdovanojimą pelnė Šilutės meno mokyklos kanklininkės (mokytoja Angelė Alšauskienė), respublikinio tautinių instrumentų kamerinių ansamblių konkurso laureatės.

Laima PUTRIUVIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kryžius primins KGB nukankintas aukas

Vakar (spalio 24 d.) Vilkyškiuose, Šv. Onos bažnyčioje, šv. Mišias aukojo Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius. Po pamaldų šventoriuje buvo pašventintas 8 metrų aukščio ąžuolinis kryžius, skirtas šios bažnyčios rūsiuose sovietinių KGB smogikų nukankintoms aukoms atminti.  Aukštąjį kryžių sumeistravo Plungės krašto kryždirbys Antanas Vaškys, gyvenantis Plokščių kaime. Tinklaraščiui bernardinai.lt jis pasakęs: „Aš darau taip, kaip mūsų patriarchas Svirskis įvedė madą, kai kryžius, koplytstulpis ir skulptūra drožiami iš to paties medžio gabalo. Dauguma meistrų jau dirbame tokiu principu. Nes ir darbai dabar

Šiandien – Lietuvos Konstitucijos diena

Konstitucijos

Šiandien, spalio 25-ąją minime 29-ąsias Nepriklausomos Lietuvos Konstitucijos metines, jau penkioliktą kartą surengtas Konstitucijos egzaminas.  Nugalėtojų laukia specialus Prezidento Gitano Nausėdos įsteigtas prizas, taip pat jie bus apdovanoti Teisingumo ministerijos prizais. Per keturiolika Konstitucijos egzamino gyvavimo metų konstitucines žinias pasitikrino apie 400 tūkst. žmonių – maždaug kas septintas Lietuvos pilietis. Dabartinė Lietuvos Respublikos Konstitucija (lot. constitutio „nustatymas“) buvo priimta 1992 m. spalio 25 d. referendume.  Tai pagrindinis valstybės įstatymas, turintis aukščiausią teisinę galią, nustatantis šalies politinės, teisinės ir ekonominės sistemos

Kas dar paskui Skvernelį?

Demokratų partija „Vardan Lietuvos“. Jau rašėme, kad ją steigia Saulius Skvernelis su bendraminčiais. Ar šilutiškiai iš Regionų partijos pereis į šią partiją? Panašu, kad dar du Šilutės r. savivaldybės tarybos nariai, priklausantys Regionų partijos Šilutės skyriui, stovi pasirinkimo kryžkelėje… Šilutės rajone tiesiogiai į Seimą išrinktas šiame krašte gimęs, užaugęs ir Šilutėje mokęsis Zigmantas Balčytis jau pasirinko Sauliaus Skvernelio ir bendraminčių komandą Seime, perėjo į jų frakciją ir ketina prisidėti prie Demokratų partijos „Vardan Lietuvos“ steigimo bei stoti į ją. Primename,

Mokinių rudens atostogos pailgės dviem dienomis

rudens atostogos

Visiems mokiniams dviem dienomis pratęsiamos rudens atostogos: tiek, kad po Vėlinių būtų grįžtama į klases praėjus inkubaciniam Covid-19 virusinės ligos laikotarpiui, t. y. septynioms dienoms. Mokinių atostogos prasidės lapkričio 3 d., į mokyklas jie grįš lapkričio 10 d. Anksčiau grįžimas buvo numatytas lapkričio 8 d. Matant blogėjančią situaciją šalyje, rekomenduojama vengti kontaktų, tačiau paprastai per šventines dienas padaugėja susitikimų, žmonės lankosi pas gimines, tuomet auga ir užsikrėtimo tikimybė. Ministerija prašo tėvų sąmoningumo ir pasirūpinti, kad vaikai vengtų nebūtinų susibūrimų. Per

Taip pat skaitykite