Pagerbti gabiausi mokiniai ir jų mokytojai

Šilutės r. savivaldybės mero potvarkiu už laimėjimus tarptautiniuose ir šalies konkursuose, olimpiadose bei varžybose, už Šilutės krašto garsinimą padėkos raštais ir dovanomis bei premijomis apdovanoti 27 mokiniai, 24 mokytojai, 4 meno kolektyvai ir 4 sporto komandos.

Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis ir mero pavaduotojas Algis Bekeris su gausiausiu apdovanojimo atsiimti atėjusių vaikų būriu – Ritos Kurpeikytės vadovaujamais šokėjais.

Rajono mokinių meno ir sporto pasiekimų šventė rengiama jau 10 kartą. Kasmet šioje šventėje koncertuoja jaunieji Šilutės meno mokyklos muzikantai. Proga pasirodyti suteikiama vis kitiems atlikėjams. Šiemet šventinę nuotaiką kūrė akordeonais groję Benas Taroza ir Norbertas Vaitkus bei saksofonininkas Vytenis Ropė. Atlikėjams akompanavo mokytoja Irena Filičkinienė. Dovanas bei padėkos raštus įteikė mero pavaduotojas Algis Bekeris ir administracijos direktorius Sigitas Šeputis, o renginį vedė Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vida Kubaitienė.

Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos vaikinų lengvosios atletikos komandą treniruojantis mokytojas Audrius Urmulevičius tikisi, kad kitais metais švėkšniškiams lengvaatlečiams pavyks užimti pirmąją vietą.

„Mokinių gabumai, talentai atsiskleidžia tada, kai yra sudarytos sąlygos jiems tobulėti. Mokytojai ir tėveliai yra pirmieji žmonės, kurie pastebi vaikų gabumus ir skatina siekti vis didesnių tikslų. Tad džiaugiamės šiandien matydami tiek daug kūrybingų, iniciatyvių mokytojų ir rūpestingų tėvelių“, – sakė renginio vedėja.
Vicemeras Algis Bekeris sakė truputį sutrikęs, išvydęs tokį gausų būrį gabių jaunuolių. Linkėdamas visiems sėkmės, jis sakė, kad reikia nesustoti ir pasiekus vieną aukštumą, žvalgytis kitos. „Linkiu, kad jūs nepavargtumėte, būtumėte visuomet ryžtingi ir pasiektumėte savo tikslus“, – kalbėjo mero pavaduotojas.
„Nėra blogo oro kapitonui, kuris žino, kur plaukti. Noriu palinkėti jums palankaus vėjo gyvenime“, – sakė jau trečiame tokiame renginyje dalyvaujantis administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Jis pasidžiaugė kiekvieną kartą matąs vis daugiau šios malonios šventės dalyvių. Anot jo, didžioji savivaldybės salė darosi ankštoka, tad gali tekti kitą šventę perkelti į konferencijų salę H. Šojaus dvare.
Apdovanojant moksleivius ir mokytojus paaiškėjo, kad turime labai įvairiapusiškų talentų. Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ į Lietuvos geriausių mokinių dešimtuką pateko Žibų pradinės mokyklos 1 klasės mokinys Vilius Andrijauskis (mokytoja Sigutė Kačinskienė). Respublikos kompiuterinių atvirukų konkurse pirmą vietą tarp 9-12 klasių mokinių laimėjo Gerda Šlažaitė iš Vydūno gimnazijos (mokytoja Asta Bendikienė). Lietuvos „Junior Achievement“ respublikiniame TITAN verslo čempionate jau antrus metus pirmą vietą užėmė Vydūno gimnazijos vaikinų komanda: Tadas Avižinis, Domantas Paičius, Viktoras Vostrikovas. Konkursui mokinius parengė ekonomikos mokytoja Virginija Kisielienė.
Labai gausus būrys talentingų dailininkų, muzikantų, šokėjų, dainininkų ir sportininkų. Atsiimti apdovanojimo atėjo gausiausias būrys – tai Ritos Kurpeikytės vadovaujami jaunieji šokėjėliai, tapę nugalėtojais Lietuvos vaikų ir moksleivių šokių konkurse „Aguonėlė“ bei tarptautiniame šokių konkurse „Pavasario fiesta 2017“. Paklausta, kaip pavyksta uždegti jaunimą meile šokiui, Rita Kurpeikytė atsakė paprastai: „Aš pati mėgstu šokį ir stengiuosi tą pomėgį perduoti auklėtiniams“.

Įteikus apdovanojimus, šventės dalyviai sustojo priešais Savivaldybės pastatą tradicinei bendrai nuotraukai.

Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos varžybose antrąją vietą laimėjo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos vaikinų lengvosios atletikos komanda. Jų mokytojas Audrius Urmulevičius sakė, kad tai ilgamečio Urmulevičių šeimos darbo ir jaunuolių noro sportuoti rezultatas. Be to, daugiausiai dėmesio skiriama sporto rungtims, kuriose turima daugiausiai galimybių laimėti – šuoliams ir metimams. Treneris išreiškė viltį, kad kitais metais jie bus pirmi.
Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip išsirinkti dyzelinių automobilių servisą?

Šiandien daugelis žmonių neįsivaizduoja gyvenimo be automobilių. Gyvenimas be jų būtų sunkus ir sugaištume daug laiko keliaudami iš vietos į vietą. Tačiau dyzelinis automobilis reikalauja daug priežiūros, o įvairūs gedimai nėra išimtis. Turbūt lengviausias būdas patikimai ir greitai pataisyti vieną ar kitą transporto priemonės gedimą yra kreiptis į remonto centrą. Savaime suprantama, kad kai kurias problemas galima išspręsti patiems, tačiau tikrai ne kiekvienas turi tokių gabumų. Išsirinkti autoservisą gali būti sunku, ypač jei planuojate naudotis šiomis paslaugomis pirmą kartą. Reikia

Piniginę perkeliame į telefoną. Kaip išsaugoti mokėjimo korteles išmaniuosiuose?

Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose, pasakoja „Bitės Profai“. „Pamažu visas reikalingas korteles – tiek mokėjimo, tiek nuolaidų – galėsime išsaugoti išmaniuosiuose įrenginiuose. Įkėlus korteles į skaitmeninę piniginę „Google Pay“ ar „Apple Pay“ visas jas rasite vienoje vietoje. Perkant tereiks keliais mygtuko paspaudimais „įjungti“ ją savo telefono ekrane ir pridėjus telefoną prie bekontakčio

Paminklų kainos. Kodėl pigiai dažniausiai blogai?

Geros kokybės paminklai tarnauja kelis šimtus metų ir net jiems praėjus vis dar mena čia amžinojo poilsio atgulusio žmogaus vardą. Žinoma, tikrai ne visi paminklai, kurių siūlo rinka, yra tokie geri. Dažniausiai glumina paminklų kainos, kurios taip pat lyginamos su daug klausimų keliančia kokybe. Ar tikrai brangiau yra geriau ir kodėl kinta kaina? Akmuo – viskas Kaina pirmiausia kinta nuo medžiagos, kuri yra naudojama paminklo gamyboje. Kiek daugiau kainuoja granitas, tačiau jis tarnauja labai daug metų, nereikalauja jokios priežiūros ir

Kviečia nauja paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“

Rugsėjo 21 d. Vilniaus universiteto biblioteka Šilutės rajono savivaldybės Fridricho Bajoraičio viešojoje bibliotekoje pristatys rankraščių ir senųjų spaudinių parodą „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“. Renginio metu bus parodyti Lietuvos istorijai ir kultūrai reikšmingi dokumentai, tarp kurių ir šaltiniai, susiję su Šilutės miesto ir krašto praeitimi. Paroda „Lietuva Vilniaus universiteto bibliotekoje: Šilutė“ veiks nuo 13 iki 16 val. Parodos atidarymo renginio pradžia – 15 val. Šis Šilutei skirtas renginys – Vilniaus universiteto bibliotekos nuo 2015 metų tęsiamo projekto „Lietuva Vilniaus universiteto

Taip pat skaitykite