Pagerbti gabiausi mokiniai ir jų mokytojai

Šilutės r. savivaldybės mero potvarkiu už laimėjimus tarptautiniuose ir šalies konkursuose, olimpiadose bei varžybose, už Šilutės krašto garsinimą padėkos raštais ir dovanomis bei premijomis apdovanoti 27 mokiniai, 24 mokytojai, 4 meno kolektyvai ir 4 sporto komandos.

Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis ir mero pavaduotojas Algis Bekeris su gausiausiu apdovanojimo atsiimti atėjusių vaikų būriu – Ritos Kurpeikytės vadovaujamais šokėjais.

Rajono mokinių meno ir sporto pasiekimų šventė rengiama jau 10 kartą. Kasmet šioje šventėje koncertuoja jaunieji Šilutės meno mokyklos muzikantai. Proga pasirodyti suteikiama vis kitiems atlikėjams. Šiemet šventinę nuotaiką kūrė akordeonais groję Benas Taroza ir Norbertas Vaitkus bei saksofonininkas Vytenis Ropė. Atlikėjams akompanavo mokytoja Irena Filičkinienė. Dovanas bei padėkos raštus įteikė mero pavaduotojas Algis Bekeris ir administracijos direktorius Sigitas Šeputis, o renginį vedė Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vida Kubaitienė.

Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos vaikinų lengvosios atletikos komandą treniruojantis mokytojas Audrius Urmulevičius tikisi, kad kitais metais švėkšniškiams lengvaatlečiams pavyks užimti pirmąją vietą.

„Mokinių gabumai, talentai atsiskleidžia tada, kai yra sudarytos sąlygos jiems tobulėti. Mokytojai ir tėveliai yra pirmieji žmonės, kurie pastebi vaikų gabumus ir skatina siekti vis didesnių tikslų. Tad džiaugiamės šiandien matydami tiek daug kūrybingų, iniciatyvių mokytojų ir rūpestingų tėvelių“, – sakė renginio vedėja.
Vicemeras Algis Bekeris sakė truputį sutrikęs, išvydęs tokį gausų būrį gabių jaunuolių. Linkėdamas visiems sėkmės, jis sakė, kad reikia nesustoti ir pasiekus vieną aukštumą, žvalgytis kitos. „Linkiu, kad jūs nepavargtumėte, būtumėte visuomet ryžtingi ir pasiektumėte savo tikslus“, – kalbėjo mero pavaduotojas.
„Nėra blogo oro kapitonui, kuris žino, kur plaukti. Noriu palinkėti jums palankaus vėjo gyvenime“, – sakė jau trečiame tokiame renginyje dalyvaujantis administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Jis pasidžiaugė kiekvieną kartą matąs vis daugiau šios malonios šventės dalyvių. Anot jo, didžioji savivaldybės salė darosi ankštoka, tad gali tekti kitą šventę perkelti į konferencijų salę H. Šojaus dvare.
Apdovanojant moksleivius ir mokytojus paaiškėjo, kad turime labai įvairiapusiškų talentų. Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ į Lietuvos geriausių mokinių dešimtuką pateko Žibų pradinės mokyklos 1 klasės mokinys Vilius Andrijauskis (mokytoja Sigutė Kačinskienė). Respublikos kompiuterinių atvirukų konkurse pirmą vietą tarp 9-12 klasių mokinių laimėjo Gerda Šlažaitė iš Vydūno gimnazijos (mokytoja Asta Bendikienė). Lietuvos „Junior Achievement“ respublikiniame TITAN verslo čempionate jau antrus metus pirmą vietą užėmė Vydūno gimnazijos vaikinų komanda: Tadas Avižinis, Domantas Paičius, Viktoras Vostrikovas. Konkursui mokinius parengė ekonomikos mokytoja Virginija Kisielienė.
Labai gausus būrys talentingų dailininkų, muzikantų, šokėjų, dainininkų ir sportininkų. Atsiimti apdovanojimo atėjo gausiausias būrys – tai Ritos Kurpeikytės vadovaujami jaunieji šokėjėliai, tapę nugalėtojais Lietuvos vaikų ir moksleivių šokių konkurse „Aguonėlė“ bei tarptautiniame šokių konkurse „Pavasario fiesta 2017“. Paklausta, kaip pavyksta uždegti jaunimą meile šokiui, Rita Kurpeikytė atsakė paprastai: „Aš pati mėgstu šokį ir stengiuosi tą pomėgį perduoti auklėtiniams“.

Įteikus apdovanojimus, šventės dalyviai sustojo priešais Savivaldybės pastatą tradicinei bendrai nuotraukai.

Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos varžybose antrąją vietą laimėjo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos vaikinų lengvosios atletikos komanda. Jų mokytojas Audrius Urmulevičius sakė, kad tai ilgamečio Urmulevičių šeimos darbo ir jaunuolių noro sportuoti rezultatas. Be to, daugiausiai dėmesio skiriama sporto rungtims, kuriose turima daugiausiai galimybių laimėti – šuoliams ir metimams. Treneris išreiškė viltį, kad kitais metais jie bus pirmi.
Vaidotas VILKAS

Hits: 404

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotariečių dovana Šilutės ligoninės slaugytojoms

Šilutės Rotary klubo (2020-2021 m. prezidentas Šarūnas Stancikas) nariai, suprasdami medikų pasiaukojamo darbo svarbą gydant šilutiškius pandemijos sąlygomis, nutarė įteikti Šilutės ligoninės medikams kuklią dovanėlę: Klaipėdoje pradėjusio veikti „East Island SPA“ centro kompleksinių paslaugų kuponą ir 10 masažų kuponų. Šiandien, ketvirtadienį, šie dovanų kuponai įteikti Šilutės ligoninės medikų kolektyvui. Penkių minučių susitikime dovaną iš Šilutės RK prezidento Š. Stanciko priėmė ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis (jis irgi rotarietis) ir šios ligoninės slaugos administratorė Birutė Jurjonienė. Nuoširdžiai padėkojęs Šilutės klubo rotariečiams,

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Taip pat skaitykite