Pagerbti gabiausi mokiniai ir jų mokytojai

Šilutės r. savivaldybės mero potvarkiu už laimėjimus tarptautiniuose ir šalies konkursuose, olimpiadose bei varžybose, už Šilutės krašto garsinimą padėkos raštais ir dovanomis bei premijomis apdovanoti 27 mokiniai, 24 mokytojai, 4 meno kolektyvai ir 4 sporto komandos.

Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis ir mero pavaduotojas Algis Bekeris su gausiausiu apdovanojimo atsiimti atėjusių vaikų būriu – Ritos Kurpeikytės vadovaujamais šokėjais.

Rajono mokinių meno ir sporto pasiekimų šventė rengiama jau 10 kartą. Kasmet šioje šventėje koncertuoja jaunieji Šilutės meno mokyklos muzikantai. Proga pasirodyti suteikiama vis kitiems atlikėjams. Šiemet šventinę nuotaiką kūrė akordeonais groję Benas Taroza ir Norbertas Vaitkus bei saksofonininkas Vytenis Ropė. Atlikėjams akompanavo mokytoja Irena Filičkinienė. Dovanas bei padėkos raštus įteikė mero pavaduotojas Algis Bekeris ir administracijos direktorius Sigitas Šeputis, o renginį vedė Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vida Kubaitienė.

Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos vaikinų lengvosios atletikos komandą treniruojantis mokytojas Audrius Urmulevičius tikisi, kad kitais metais švėkšniškiams lengvaatlečiams pavyks užimti pirmąją vietą.

„Mokinių gabumai, talentai atsiskleidžia tada, kai yra sudarytos sąlygos jiems tobulėti. Mokytojai ir tėveliai yra pirmieji žmonės, kurie pastebi vaikų gabumus ir skatina siekti vis didesnių tikslų. Tad džiaugiamės šiandien matydami tiek daug kūrybingų, iniciatyvių mokytojų ir rūpestingų tėvelių“, – sakė renginio vedėja.
Vicemeras Algis Bekeris sakė truputį sutrikęs, išvydęs tokį gausų būrį gabių jaunuolių. Linkėdamas visiems sėkmės, jis sakė, kad reikia nesustoti ir pasiekus vieną aukštumą, žvalgytis kitos. „Linkiu, kad jūs nepavargtumėte, būtumėte visuomet ryžtingi ir pasiektumėte savo tikslus“, – kalbėjo mero pavaduotojas.
„Nėra blogo oro kapitonui, kuris žino, kur plaukti. Noriu palinkėti jums palankaus vėjo gyvenime“, – sakė jau trečiame tokiame renginyje dalyvaujantis administracijos direktorius Sigitas Šeputis. Jis pasidžiaugė kiekvieną kartą matąs vis daugiau šios malonios šventės dalyvių. Anot jo, didžioji savivaldybės salė darosi ankštoka, tad gali tekti kitą šventę perkelti į konferencijų salę H. Šojaus dvare.
Apdovanojant moksleivius ir mokytojus paaiškėjo, kad turime labai įvairiapusiškų talentų. Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ į Lietuvos geriausių mokinių dešimtuką pateko Žibų pradinės mokyklos 1 klasės mokinys Vilius Andrijauskis (mokytoja Sigutė Kačinskienė). Respublikos kompiuterinių atvirukų konkurse pirmą vietą tarp 9-12 klasių mokinių laimėjo Gerda Šlažaitė iš Vydūno gimnazijos (mokytoja Asta Bendikienė). Lietuvos „Junior Achievement“ respublikiniame TITAN verslo čempionate jau antrus metus pirmą vietą užėmė Vydūno gimnazijos vaikinų komanda: Tadas Avižinis, Domantas Paičius, Viktoras Vostrikovas. Konkursui mokinius parengė ekonomikos mokytoja Virginija Kisielienė.
Labai gausus būrys talentingų dailininkų, muzikantų, šokėjų, dainininkų ir sportininkų. Atsiimti apdovanojimo atėjo gausiausias būrys – tai Ritos Kurpeikytės vadovaujami jaunieji šokėjėliai, tapę nugalėtojais Lietuvos vaikų ir moksleivių šokių konkurse „Aguonėlė“ bei tarptautiniame šokių konkurse „Pavasario fiesta 2017“. Paklausta, kaip pavyksta uždegti jaunimą meile šokiui, Rita Kurpeikytė atsakė paprastai: „Aš pati mėgstu šokį ir stengiuosi tą pomėgį perduoti auklėtiniams“.

Įteikus apdovanojimus, šventės dalyviai sustojo priešais Savivaldybės pastatą tradicinei bendrai nuotraukai.

Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos varžybose antrąją vietą laimėjo Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos vaikinų lengvosios atletikos komanda. Jų mokytojas Audrius Urmulevičius sakė, kad tai ilgamečio Urmulevičių šeimos darbo ir jaunuolių noro sportuoti rezultatas. Be to, daugiausiai dėmesio skiriama sporto rungtims, kuriose turima daugiausiai galimybių laimėti – šuoliams ir metimams. Treneris išreiškė viltį, kad kitais metais jie bus pirmi.
Vaidotas VILKAS

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutėje paminėtos 99-osios Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos metinės

Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos diena laikoma Klaipėdos šturmo diena – sausio 15-oji. Šiam istoriiam ir svarbiam Lietuvai įvykiui paminėti skirta prie Šilutės r. savivaldybės stovinti stilizuota atminimo siena su įrašais. Savivaldybės aikštėje ir vyko Šilutės Hugo Šojaus muziejaus organizuotas renginys šiai datai paminėti. Istorinius faktus, glaudžiai siejančius Šilutę su Klaipėdos sukilimu apžvelgė muziejaus istorikas Ignas Giniotis. Žodį tarė Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, akcentavęs šio 99 metų senumo įvykio svarbą atkurtai Lietuvos valstybei. Jis pastebėjo, kad kitąmet, minint šio įvykio

Grafikos darbų paroda „Jonuko kelionė“ Ramučiuose

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Ramučių filialo lankytojus nuo metų pradžios džiugina Vilniaus dailės akademijos grafikos bakalaurės Dainoros Vingytės grafikos darbų paroda „Jonuko kelionė“. Dainora Vingytė (g. 1995) – jaunosios kartos menininkė, kilusi iš Žemaičių Naumiesčio, baigusi Šilutės meno mokyklą, Šilutės Vydūno gimnaziją, 2020 metais Vilniaus dailės akademijoje įgijo grafikos bakalauro laipsnį. 2019 m. menininkė pelnė trečią vietą tarptautiniame A. Švėgždos piešinių konkurse. Jaunoji menininkė savo kūrybines idėjas išreiškia skirtingomis technikomis ir temomis. Ji  tapo, piešia, kuria iliustracijas, bet pagrindinis

Katastrofinio stiprumo vėjas Ventėje siekė 35,5 m/s

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba pranešė, kad sausio 14 d. užfiksuotas katastrofinio stiprumo vėjo greitis ir perkūnija. Medžius vertęs itin stiprus ir gūsingas vėjas sutrikdė elektros tiekimą, mat buvo pažeistos skirstomojo tinklo elektros oro linijos. ESO praneša, kad daugiausia elektros linijų gedimų yra Šiaulių ir Klaipėdos rajonuose. Iš viso jų buvo per 40 tūkst., šiuo metu elektros tiekimas jau yra atstatytas daugiau nei 20 tūkst. namų ūkių. Dauguma atsijungimų fiksuota sausio 14 d., penktadienį, tarp 8 ir 9.30 val. ryto. Klaipėdos uoste

Kam siūloma suteikti Garbės ambasadorių vardus?

Šilutės rajone verčiamas naujas lapas krašto istorijoje: Savivaldybės tarybai nusprendus iškiliems asmenims, kurie savo veikla garsina kraštą gyvendami ir dirbdami užsienyje, stiprina Šilutės rajono ryšius su partneriais užsienyje, ten pristato Šilutės kraštą ir užsiima jam naudinga veikla bei kt., suteikti Šilutės rajono savivaldybės Garbės ambasadorių vardus, jau skelbiamos ir pirmosios trys kandidatūros. Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis 2022 m.  sausio 10 d. potvarkiu siūlo Savivaldybės tarybai suteikti Šilutės rajono savivaldybės Garbės ambasadoriaus vardą Ritai Kundrotaitei Šilas, Rūtai Žičkienei, Laurai

Taip pat skaitykite