Pagerbė talentingiausius ir gabiausius vaikus

Birželio 2 d. Pagėgių kultūros centre vyko Pagėgių meno ir sporto mokyklos mokslo metų pabaigos šventė – įteikti mokyklos baigimo pažymėjimai bei apdovanoti gabiausi Pagėgių savivaldybės mokiniai.

Pagėgių meno ir sporto mokyklos baigimo pažymėjimus, sukrautus į muzikos instrumentą, laikė muzikantas, juos iš ten vikriai traukė sportininkas, o menišką ranką pridėjo ir dailininkė – taip teatralizuotai iškilmes paįvairino mokyklos jaunimas, atstovavęs muzikos, sporto ir dailės skyriams.

Gabiausių Pagėgių savivaldybės mokinių, kurie 2013-2014 m. garsino savo miestą, kaimą bei visą savivaldybę respublikiniuose ir tarptautiniuose renginiuose, pasveikinti atvyko mero pavaduotojas Vytautas Stanišauskas ir Švietimo skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė. Premijomis apdovanoti: Pagėgių A. Mackaus gimnazijos mokinys Nikodemas Vytuvis, Stoniškių pagrindinės mokyklos mokinės Eglė Eglinskaitė, Viktorija Kuktorova ir Natkiškių Z. Petraitienės pagrindinės mokyklos mokinė Agnė Saročkaitė.
Mero padėkos raštus ir stipendijas gavo Gytis Jovaiša, Gvidas Jovaiša, Svajūnas Šakys, Donatas Pliuškevičius, Dominykas Norkus, Algirdas Šveikauskas, Dovydas Kuisys, Jonas Ulberkis. Mero padėkos raštai įteikti Aurelijai Usanovai, Markui Maselskiui, Dovilei Pavilionytei, Ivetai Steponavičiūtei, Aurelijai Jankauskytei, Piktupėnų pagrindinės mokyklos mokinei Miglei Bružaitei, Kristinai Šatkutei iš Vilkyškių J. Bobrovskio vidurinės mokyklos, Viliui Urbonui iš Natkiškių Z. Petraitienės pagrindinės mokyklos, Lukui Jusčiui (Pagėgių A. Mackaus gimnazija), Meno ir sporto mokyklos jaunių chorui, mergaičių vokaliniam ansambliui ir Pagėgių A. Mackaus gimnazijos merginų ansambliui. Gabiausiems mokiniams skambėjo TV konkurso „Dainų dainelė“ dalyvių dainos. Respublikinio skaitovų konkurso III vietos laimėtojas Nikodemas Vytuvis paskaitė ištrauką iš V. Bubnio romano „Žaliosios sūpuoklės“.
Antra renginio dalis prasidėjo Meno ir sporto mokyklos mokinių apdovanojimais. Mokyklos padėkas už puikų bei labai gerą mokymąsi, aktyvią koncertinę veiklą, gerus sportinius pasiekimus gavo 93 mokiniai: Muzikos skyriaus – 24, Dailės skyriaus – 18, Sporto skyriaus – 51. Padėkomis apdovanoti ir mokyklos mokytojai, kurie parengė respublikinių bei tarptautinių konkursų dalyvius ir nugalėtojus: M. Dvarvitienė, N. Snigir, R. Pilkionienė, S. Stankus, D. Stažys, A. Jankantienė, A. Musvydas, A. Merkevičius.
Padėkas mokiniams ir jų mokytojams teikė mokyklos direktorė Evelina Norkienė. Ji visiems padėkojo už prasmingus, darbingus bei atnešusius daug permainų mokslo metus. Visus džiugino mokyklos gitarisčių ansamblis, varinių pučiamųjų instrumentų ansamblis, akordeonininkė Gabija Krūminytė, fortepijoninis duetas – Iveta Steponavičiūtė ir Kamilė Gudaitytė.
Iškilmingiausia šventės dalis – mokyklos baigimo pažymėjimų teikimas prasidėjo žaismingu neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimų įnešimu. Juos mokiniams įteikė mero pavaduotojas V. Stanišauskas. Šiais mokslo metais mokyklą baigė 6 Muzikos skyriaus, 5 Dailės skyriaus bei 9 Sporto skyriaus mokiniai. Puikiai (10 balų) mokyklą baigė Muzikos skyriaus mokinė Ugnė Žulpaitė. Labai gerai (9 – 10) mokyklą baigė Muzikos skyriaus mokinės: Agnė Saročkaitė, Gustina Norkutė, Emilija Petrauskaitė; Dailės skyriaus mokinės: Justina Jankevičiūtė, Roberta Overlingaitė, Rūta Valiukaitė. Sporto skyriaus mokiniai Artūras Daugalas ir Rokas Sirtautas mokyklą baigė turėdami puikių sportinių pergalių. Baigusieji mokyklą sulaukė itin gausaus sveikintojų būrio. Prie jo prisidėjo ir buvusi mokyklos mokinė Emilija Aliukonytė-Mackevičienė, padainavusi dvi dainas.
Gavę pažymėjimus į sceną kopė absolventai – dėkojo savo mokytojams, dainavo atsisveikinimo dainą, teikė prisiminimo dovanas.
Gabijos Verygaitės gražiai vedamą renginį užbaigė jaunių choras, kuris atsisveikino su merginomis, iki pat 12 klasės dainavusiomis šiame chore: Juste Kuisyte, Inesa Andriukaityte, Kamile Kazlauskaite, Monika Šertvytyte. Choras padainavo M. Džeksono dainą „Padarykime pasaulį gražesnį“.

Pagėgių meno ir sporto mokyklos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite