Pagerbė talentingiausius ir gabiausius vaikus

Birželio 2 d. Pagėgių kultūros centre vyko Pagėgių meno ir sporto mokyklos mokslo metų pabaigos šventė – įteikti mokyklos baigimo pažymėjimai bei apdovanoti gabiausi Pagėgių savivaldybės mokiniai.

Pagėgių meno ir sporto mokyklos baigimo pažymėjimus, sukrautus į muzikos instrumentą, laikė muzikantas, juos iš ten vikriai traukė sportininkas, o menišką ranką pridėjo ir dailininkė – taip teatralizuotai iškilmes paįvairino mokyklos jaunimas, atstovavęs muzikos, sporto ir dailės skyriams.

Gabiausių Pagėgių savivaldybės mokinių, kurie 2013-2014 m. garsino savo miestą, kaimą bei visą savivaldybę respublikiniuose ir tarptautiniuose renginiuose, pasveikinti atvyko mero pavaduotojas Vytautas Stanišauskas ir Švietimo skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė. Premijomis apdovanoti: Pagėgių A. Mackaus gimnazijos mokinys Nikodemas Vytuvis, Stoniškių pagrindinės mokyklos mokinės Eglė Eglinskaitė, Viktorija Kuktorova ir Natkiškių Z. Petraitienės pagrindinės mokyklos mokinė Agnė Saročkaitė.
Mero padėkos raštus ir stipendijas gavo Gytis Jovaiša, Gvidas Jovaiša, Svajūnas Šakys, Donatas Pliuškevičius, Dominykas Norkus, Algirdas Šveikauskas, Dovydas Kuisys, Jonas Ulberkis. Mero padėkos raštai įteikti Aurelijai Usanovai, Markui Maselskiui, Dovilei Pavilionytei, Ivetai Steponavičiūtei, Aurelijai Jankauskytei, Piktupėnų pagrindinės mokyklos mokinei Miglei Bružaitei, Kristinai Šatkutei iš Vilkyškių J. Bobrovskio vidurinės mokyklos, Viliui Urbonui iš Natkiškių Z. Petraitienės pagrindinės mokyklos, Lukui Jusčiui (Pagėgių A. Mackaus gimnazija), Meno ir sporto mokyklos jaunių chorui, mergaičių vokaliniam ansambliui ir Pagėgių A. Mackaus gimnazijos merginų ansambliui. Gabiausiems mokiniams skambėjo TV konkurso „Dainų dainelė“ dalyvių dainos. Respublikinio skaitovų konkurso III vietos laimėtojas Nikodemas Vytuvis paskaitė ištrauką iš V. Bubnio romano „Žaliosios sūpuoklės“.
Antra renginio dalis prasidėjo Meno ir sporto mokyklos mokinių apdovanojimais. Mokyklos padėkas už puikų bei labai gerą mokymąsi, aktyvią koncertinę veiklą, gerus sportinius pasiekimus gavo 93 mokiniai: Muzikos skyriaus – 24, Dailės skyriaus – 18, Sporto skyriaus – 51. Padėkomis apdovanoti ir mokyklos mokytojai, kurie parengė respublikinių bei tarptautinių konkursų dalyvius ir nugalėtojus: M. Dvarvitienė, N. Snigir, R. Pilkionienė, S. Stankus, D. Stažys, A. Jankantienė, A. Musvydas, A. Merkevičius.
Padėkas mokiniams ir jų mokytojams teikė mokyklos direktorė Evelina Norkienė. Ji visiems padėkojo už prasmingus, darbingus bei atnešusius daug permainų mokslo metus. Visus džiugino mokyklos gitarisčių ansamblis, varinių pučiamųjų instrumentų ansamblis, akordeonininkė Gabija Krūminytė, fortepijoninis duetas – Iveta Steponavičiūtė ir Kamilė Gudaitytė.
Iškilmingiausia šventės dalis – mokyklos baigimo pažymėjimų teikimas prasidėjo žaismingu neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimų įnešimu. Juos mokiniams įteikė mero pavaduotojas V. Stanišauskas. Šiais mokslo metais mokyklą baigė 6 Muzikos skyriaus, 5 Dailės skyriaus bei 9 Sporto skyriaus mokiniai. Puikiai (10 balų) mokyklą baigė Muzikos skyriaus mokinė Ugnė Žulpaitė. Labai gerai (9 – 10) mokyklą baigė Muzikos skyriaus mokinės: Agnė Saročkaitė, Gustina Norkutė, Emilija Petrauskaitė; Dailės skyriaus mokinės: Justina Jankevičiūtė, Roberta Overlingaitė, Rūta Valiukaitė. Sporto skyriaus mokiniai Artūras Daugalas ir Rokas Sirtautas mokyklą baigė turėdami puikių sportinių pergalių. Baigusieji mokyklą sulaukė itin gausaus sveikintojų būrio. Prie jo prisidėjo ir buvusi mokyklos mokinė Emilija Aliukonytė-Mackevičienė, padainavusi dvi dainas.
Gavę pažymėjimus į sceną kopė absolventai – dėkojo savo mokytojams, dainavo atsisveikinimo dainą, teikė prisiminimo dovanas.
Gabijos Verygaitės gražiai vedamą renginį užbaigė jaunių choras, kuris atsisveikino su merginomis, iki pat 12 klasės dainavusiomis šiame chore: Juste Kuisyte, Inesa Andriukaityte, Kamile Kazlauskaite, Monika Šertvytyte. Choras padainavo M. Džeksono dainą „Padarykime pasaulį gražesnį“.

Pagėgių meno ir sporto mokyklos informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite