Pagerbė ir apdovanojo

Pagėgių savivaldybė profesinių švenčių proga pagerbė mokytojus, socialinius darbuotojus ir savivaldybės tarnautojus. Iškilmių metu jiems įteikti Pagėgių savivaldybės mero Virginijaus Komskio padėkos raštai.

Mokytojų dienos proga
Padėkos raštais apdovanoti: Vilkyškių Johaneso Bobrovskio vidurinės mokyklos mokytojos Edita Jurkšaitienė, Rita Valiukienė, Ligita Kazlauskienė, Egidija Jurkšaitienė ir bibliotekininkė Laura Grodeckienė, Pagėgių pradinės mokyklos mokytoja Vida Martišauskienė, Natkiškių Zosės Petraitienės ir Meno ir sporto mokyklos mokytojas Antanas Musvydas, Pagėgių lopšelio-darželio auklėtoja Danutė Zakarienė, Piktupėnų pagrindinės mokyklos mokytoja Audronė Norkaitytė, Pagėgių mero ir sporto mokyklos mokytojai Regina Pilkionienė, Evelina Norkienė, Marina Dvarvytienė, Nadežda Snigir, Darius Stažys, Antanas Merkevičius, Alvyra Jankantienė, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokytojai Rasa Antanaitienė, Stanislovas Balčėnas, Virginija Kariniauskienė, Vida Šveikauskienė, Vanda Žuklijienė, Stoniškių pagrindinės mokyklos mokytojos Vida Gečienė ir Daiva Budvytienė.
Visoms Pagėgių krašto mokykloms, ugdymo įstaigoms dovanų įteikta po Amžinosios Rambyno knygos kopiją.
Savivaldos darbuotojų dienos proga
Padėkos raštais apdovanoti savivaldybės administracijos skyrių vedėjai Vladas Baubkus, Rūta Fridrikienė, Algirdas Uselis, Zita Stanišauskienė, specialistės Birutė Danielienė, Giedrė Barauskienė, ekonomistė Dalija Irena Einikienė, Natkiškių seniūnė Vilyta Sirtautienė, Pagėgių seniūnijos raštvedė Sabina Brokorienė.
Socialinių darbuotojų dienos proga
Padėkos raštai įteikti Pagėgių seniūnijų socialinėms darbuotojoms Danutei Vydmantienei (Vilkyškiai), Linai Lauciūtei (Pagėgiai), Laimutei Džiaugienei (Lumpėnai), Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių namų darbuotojoms Reginai Narušienei, Linai Stanišauskienei, Genovaitei Viliušienei, Janinai Paukštienei, Vaikų globos namų darbuotojoms Vaidai Šneideraitienei, Laimutei Popendikienei, Virginijai Rimašauskienei, Nijolei Laugalienei, Socialinių paslaugų centro darbuotojams Loretai Sauspreikšienei, Valentinui Juškevičiui, Danutei Filipovai.
Padėkos raštai įteikti keturioms bendruomenėms: Socialių paslaugų centro, Vaikų globos namų, Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių namų bei Pagėgių savivaldybės neįgaliųjų draugijos.

„Pamario“ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Tegul sklando Vydūno mintys tarp mūsų

Šią penktadienio pavakare prie Bitėnų (Pagėgių sav.) kapinių, kartais pavadinamų Mažosios Lietuvos panteonu, vartų susirinko būrelis žmonių. Jie iš M. Jankaus muziejaus, Rambyno regioninio parko, Pagėgių savivaldybės, Vydūno bibliotekos. Proga susirinkti – prieš 30 metų šioje smėlio kalnelio viršukalnėje amžinojo poilsio buvo paguldyti iš Vokietijos pargabenti garsiojo Vydūno (Vilhelmo Storosto) palaikai. Vydūno bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė, lyg atsiprašydama susirinkusiųjų, sakė, kad renginys nebus toks, kokį planavo dėl tądien ir naktį siautusios vėtros. Prieš žengiant per vartus į jaukias kapinaites, M.

Spalio 22-oji. Griežtesnė tvarka Šilutės prekybos centruose

Lietuvoje nuo spalio 22 d. dėl sparčiai plintančio COVID-19 įsigaliojo griežtesnė tvarka aptarnaujant pirkėjus prekybos centruose bei mažose parduotuvėse. Vienur aptarnauja tik turinčius galimybių pasą, kitur reguliuoja pirkėjų srautus pagal į parduotuvę įsinešamų krepšelių ar vežimėlių prekėms kiekį. Prekybos centre IKI Dariaus ir Girėno g., Šilutėje, veikiantis prekybos centras „Iki“ spalio 22 d. aptarnavo pirkėjus, tik gavusius su ištraukiama rankena didokus krepšius prekėms susidėti. Prie įėjimo į prekybos salę budinti centro darbuotoja pirkėjui primindavo, kad paimtų šį krepšį. Patogus, nes

Naktį audra talžė ir Šilutės rajoną

Jau spalio 21-oji, ketvirtadienis, su vėju ir dažnu lietumi neleido užmiršti Hidrometeorologijos tarnybos ir Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos paviešintų ir net gyventojams išsiųstų pranešimų, kad bus audra, siautės stiprus vėjas. Šilutėje orai buvo keistai permainingi: štai Pagryniuose, Šilutės priemiestyje, stiprus vėjas plėšė medžių lapus, padange greitai slinko debesys, tai nušvisdavo saulė, tai staiga prapliupdavo lietus, o pavakare padangėje pasirodė vaivorykštės puslankis, greta – mažiau ryškus antras. Vėjas vis stiprėjo. Tačiau ir toks pabjuręs oras šalčio neatnešė. Naktis jau buvo

„Mano VMI“ jau galima rasti žemės mokesčio deklaracijas

žemės mokesčio

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad nuo spalio 21 d. privačios žemės savininkai prisijungę prie Mano VMI jau gali sužinoti mokėtiną žemės mokesčio sumą už 2021 m. ir iš karto ją apmokėti. VMI e. paslaugomis nesinaudojantieji žemės mokesčio deklaracijų sulauks paštu iki lapkričio pradžios. Žemės mokestį šiais metais reikia sumokėti iki lapkričio 15 d. Šilutės rajono savivaldybėje šiais metais žemės mokestis apskaičiuotas 11,5 tūkst. privačios žemės savininkų, kurie į savivaldybės biudžetą sumokės beveik 646,2 tūkst. eurų: apie

Taip pat skaitykite