Pagėgių imtynininkai skina pergales

Pagėgių papildomojo ugdymo mokyklos (PUM) imtynininkams – varžybų ir treniruočių įkarštis. Jaunieji sportininkai aktyviai dalyvauja įvairiose varžybose ir grįžta iš jų su įvairiais apdovanojimais.

Pagėgių imtynininkai po Lietuvos laisvųjų imtynių jaunučių pirmenybių Pagėgiuose. Pirmoje eilėje (iš kairės): Rapolas Bliumas, Gvidas Jovaiša, Gytis Jovaiša, Vladas Kairys, Donatas Pliuškevičius ir Robertas Bernotas. Antroje eilėje: treneris Antanas Merkevičius, Svajūnas Šakys, Mantas Pocius ir Jonas Popendikis.

Pirmenybės namuose
Spalio 24 d. Pagėgių A. Mackaus gimnazijos sporto salėje vyko 2014 m. Lietuvos laisvųjų imtynių jaunučių (g. 1999-2002 m.) pirmenybės. Į varžybas Pagėgiuose atvyko 58 imtynininkai iš Kauno, Kelmės, Klaipėdos, Šiaulių, Raseinių, Radviliškio, Vilkaviškio, Vilniaus, Alytaus, Tauragės ir Pagėgių. Jaunieji atletai ėmėsi 10-yje svorio kategorijų. Trenerio Antano Merkevičiaus auklėtiniai pasirodė puikiai: iškovoti 4 aukso,1 sidabro ir 4 bronzos medaliai.
Svorio kategorijoje iki 38 kg Pagėgių A. Mackaus gimnazijos septintokas Gvidas Jovaiša demonstravo puikią imtynių techniką ir taktiką. Gvidas savo varžovams nesuteikė galimybės pelnyti nė vieno taško ir užsitikrino aukso medalį. Gvido klasės draugas Rapolas Bliumas kovojo 42 kg svorio kategorijoje ir pelnė sidabrą. Toje pat svorio kategorijoje šeštokas Robertas Bernotas pasipuošė bronza. Lumpėnų E. Jagomasto pagrindinės mokyklos mokinys Donatas Pliuškevičius svorio kategorijoje iki 38 kg taip pat iškovojo bronzą.
Pagėgių A. Mackaus gimnazijos moksleiviai Jonas Popendikis ir Mantas Pocius jėgas išbandė svorio kategorijoje iki 85 kg. Abu vaikinai pasidalijo trečiąją vietą ir pasipuošė bronzos medaliais.
Dar tris aukso medalius iškovojo trenerio A. Merkevičiaus auklėtiniai Svajūnas Šakys (svorio kat. iki 47 kg) ir Gytis Jovaiša (iki 59 kg). Pademonstravę puikią imtynių techniką vaikinai savo varžovams nesuteikė galimybės iškovoti nė vieno taško, užtikrintai savo varžovus nugalėjo ir iškovojo pirmenybių čempionų titulus. Valdas Kairys (iki 85 kg) taip pat kovojo meistriškai, nors finalinėje kovoje ir privertė savo sirgalius nerimauti. Vis dėlto vaikinas sugebėjo išplėšti pergalę ir iškovoti pirmenybių čempiono titulą.
Gero lygio kovos Klaipėdoje
Pagėgių imtynininkai prieš tai jėgas išbandė spalio 17-19 d. Klaipėdoje vykusiame kasmetiniame tarptautiniame laisvųjų imtynių jaunių turnyre. Jame dalyvavo komandos net iš dešimties šalių: Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Estijos, Rusijos, Moldavijos, Slovakijos, Vokietijos, Izraelio ir Baltarusijos. Gausus būrys pačių pajėgiausių imtynininkų, Pasaulio ir Europos čempionatų dalyvių ir prizininkų sportininkams suteikė galimybę pasivaržyti su įvairaus pasirengimo priešininkais, o žiūrovams padovanojo azartiškų, emocingų ir gero lygio kovų.
Geriausiai šių metų turnyre sekėsi Mantui Adomaičiui ir Gvidui Jovaišai. Mantas tarp 85 kg sveriančių atletų laimėjo sidabrą, o Gvidas 38 kg svorio kategorijoje pelnė bronzos medalį.
Du aukso medaliai iš Varšuvos
Pagėgių imtynininkai spalio pradžioje vyko į Varšuvoje (Lenkija) vykusį jau keturioliktą tarptautinį Stanislavo Redo vaikų ir jaunių laisvųjų imtynių turnyrą. Jame nenugalimi buvo Mantas Adomaitis ir Eimantas Zavistauskas, šiuo metu sportinį meistriškumą taip pat tobulinantys Šiaulių sporto vidurinėje mokykloje. Abu sportininkai iškovojo turnyro aukso medalius.
Mantas Adomaitis kovojo svorio kategorijoje iki 76 kg. Pirmoje kovoje sportininkas aiškia taškų persvara (15–4) įveikė Lenkijos atstovą, o finale užtikrintai (9–2) nugalėjo imtynininką iš Vokietijos. Eimantas Zavistauskas ėmėsi svorio kategorijoje iki 100 kg. Kovodamas dėl aukščiausio apdovanojimo, Eimantas ant menčių paguldė vieną Lenkijos imtynininką, o finale toks pat likimas laukė ir kito jo priešininko iš Lenkijos. Turnyro bronza atiteko Rimvydui Starikovui (iki 85 kg).
Kviečia stebėti varžybas
Jaunųjų imtynininkų treneris A. Merkevičius džiaugiasi auklėtinių pergalėmis ir ragina savo mokinius toliau uoliai sportuoti, tobulinti imtynių technikos veiksmus, ugdyti ištvermę ir fizinę jėgą, atsakingai ruoštis kitoms kovoms.
Šį penktadienį, lapkričio 7 d., jaunieji Pagėgių imtynininkai vėl demonstruos savo gabumus – Algimanto Mackaus gimnazijos sporto salėje vyks Lietuvos mokinių jaunučių (gim. 2000-2003 m.) laisvųjų imtynių pirmenybės.
Treneris A. Merkevičius kviečia pagėgiškius ir miestelio svečius atvykti palaikyti jaunųjų sportininkų ir artimiau susipažinti su vis labiau pasaulyje populiarėjančia imtynių sporto šaka.
Pamario inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kur dažniausiai klystama pildant metinę pajamų deklaraciją?

Buhalterinė apskaita – vienas svarbiausių procesų bet kurios įmonės veikloje, nepriklausomai nuo to, kokiai veiklos sričiai ši atstovautų ar kokio dydžio bebūtų. Norint išvardinti darbus, kuriuos įmonės buhalteris atlieka per dieną, mėnesį ar kalendorinius metus (apskaitos darbų atlikimo būtinybė susijusi ir su konkrečiais laiko terminais), neužtektų net ir abiejų rankų pirštų. Vienos užduotys pareikalauja daugiau laiko, kitos, buhalterio įgudimo dėka, atliekamos akimirksniu, tačiau bet kuris apskaitos darbas reikalauja preciziškumo tikslumo: net vienintelis supainiotas skaičius gali atnešti sunkiai įveikiamos painiavos. Specializuota

Papildomai 4,5 mln. eurų katilams keisti

Puspenkto milijono eurų katilams – tiek Aplinkos ministerija papildomai ketina skirti gyventojams, pateikusiems paraiškas gauti kompensacijas už šilumos siurblius arba biokuro katilus. Aplinkos ministras Simonas Gentvilas atkreipia dėmesį, kad dėl augančių dujų ir kitų išteklių kainų susirūpinę žmonės sprendimus atnaujinti šildymo įrangą tvaresne priima pačiu laiku, todėl iš Klimato kaitos programos į šią priemonę siūloma perkelti papildomus 2,5 mln. eurų jau pateikusiems paraiškas gyventojams ir dar 2 mln. – naujoms paraiškoms. „Visi akivaizdžiai pamatėme, kad šildant būstą taršiu kuru nukenčia ne

Ar Šilutės politikai rinksis Sauliaus Skvernelio su bendraminčiais steigiamą naują partiją?

Valstiečių ir žaliųjų sąjungą, vadovaujamą Ramūno Karbauskio, palikęs ir Seime su bendraminčiais įkūręs frakciją nepartinis Saulius Skvernelis paskelbė, jog steigia Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“. Ar tai gali būti naudinga Valstiečių ir žaliųjų sąjungos likviduoto Šilutės skyriaus nariams, kurie į naują „valstiečių“ skyrių nei kviečiami, nei su jais kalbamasi?   Naujojo „valstiečių“ skyriaus kūrimu ir plėtimu Šilutės rajone rūpinasi buvęs Seimo narys Alfredas Stasys Nausėda. Šiek tiek anksčiau šio skyriaus atstovai pateikė Šilutės rajono savivaldybės merui Vytautui Laurinaičiui raštą, kad į

Užuolaidų audiniai. Kaip išsirinkti geriausią?

Kuriant jaukų namų dizainą ir ieškant geriausio sprendimo Jus pasitiks patys įvairiausi užuolaidų audiniai, labai didelė spalvų ir raštų įvairovė. Svarbu nepasimesti visoje šioje gausoje ir išsirinkti tai, kas tiktų labiausiai. Užuolaidų pasirinkimas iš tiesų yra labai kruopštus ir daug atidumo reikalaujantis darbas, kurį geriausia patikėti savo srities dizaineriams. Jeigu neturite pakankamai patirties ir įžvalgos tam, kad išsirinktumėte užuolaidų audinius patys, arba tiesiog norėtumėte rasti dar geresnį sprendimą, naudinga pasikonsultuoti su specialistais. Skaitydami toliau atrasite daugybę užuolaidų pasirinkimų patiems įvairiausiems

Taip pat skaitykite