Pagėgių bendruomenė minėjo Tarptautinę šeimos dieną

Pagėgių bendruomenės asociacija gegužės 20 dieną Pagėgių miesto gyventojus pakvietė į tradicinę šventę, skirtą Tarptautinei šeimos dienai paminėti. Šventės tema – ,,Sportuojanti bendruomenė – sportiškai šeimai“.

Šventės dalyviai buvo puikiai nusiteikę.

Šventės dalyviai buvo puikiai nusiteikę.

Šiais metais Pagėgių bendruomenės asociacija dalyvavo Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento paskelbtame konkurse ,,Sportuojanti bendruomenė“. Tad šventė surengta pagal pagėgiškių paruoštą ir finansuotą projektą ,,Pagėgių bendruomenės sveikatinimas“. Sportiniais renginiais norėta atkreipti visuomenės dėmesį į šiuolaikinės šeimos sveikatos prioritetus, ugdyti sveiką gyvenseną šeimose, tiesiog smagiai ir turiningai praleisti laiką drauge.

Šeimos dienos šventė vyko Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje. Šventės pradžioje Socialinių paslaugų centro mažieji šokėjai pašoko nuotaikingą šokį. Visus dalyvius pasveikino asociacijos pirmininkas Edmundas Incius. Mažiesiems sportininkams perduotos ir saldžios Savivaldybės mero Virginijaus Komskio dovanos. Beje, ne tuščiomis atvyko ir svečiai bei šventės partneriai – šventės pabaigoje įteikta saldžių prizų, knygučių, vaisių.
Šventės vedėjos Geroji fėja (Rasa Ramanauskienė) ir Geltonoji fėja (Svetlana Musvydienė) visus dalyvius ,,pavertė“ sportininkais ir pasiūlė aktyviai mankštintis, varžytis estafetėse su lankais, bėgioti, žingsniuoti. Daugiau kaip 150 šventės dalyvių skirtingose gimnazijos vietose buvo pakviesti užsiimti jiems patinkančia veikla: piešė kreidelėmis, sportavo, kūrė eilėraščius, atsakė į klausimus, spėjo mįsles, žaidė įvairius žaidimus, šokinėjo ant pripučiamo batuto.
Šventės organizatoriai džiaugėsi ir saulėtu oru, ir šventėje vyravusia puikia nuotaika, ir dalyvių entuziazmu.
Pagėgių bendruomenės asociacija už pagalbą organizuojant šį renginį dėkoja nuolatiniams savo pagalbininkams ir bičiuliams: Pagėgių socialinių paslaugų centrui, Pagėgių savivaldybės merui, Kredito unijai, Kultūros centrui, Pagėgių seniūnijai, Janetai Marozienei, Rasai Ramanauskienei. Už šventei suteiktas patalpas dėkojame Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos administracijai.

Pagėgių bendruomenės
asociacijos inf.

Hits: 35

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotariečių dovana Šilutės ligoninės slaugytojoms

Šilutės Rotary klubo (2020-2021 m. prezidentas Šarūnas Stancikas) nariai, suprasdami medikų pasiaukojamo darbo svarbą gydant šilutiškius pandemijos sąlygomis, nutarė įteikti Šilutės ligoninės medikams kuklią dovanėlę: Klaipėdoje pradėjusio veikti „East Island SPA“ centro kompleksinių paslaugų kuponą ir 10 masažų kuponų. Šiandien, ketvirtadienį, šie dovanų kuponai įteikti Šilutės ligoninės medikų kolektyvui. Penkių minučių susitikime dovaną iš Šilutės RK prezidento Š. Stanciko priėmė ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis (jis irgi rotarietis) ir šios ligoninės slaugos administratorė Birutė Jurjonienė. Nuoširdžiai padėkojęs Šilutės klubo rotariečiams,

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Taip pat skaitykite