Pagėgiškiai parodoje ,,Adventur 2016“ surengė raganų puotą

Sausio 22-24 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, vyko tarptautinė kelionių, laisvalaikio ir sporto paroda „Adventur 2016“. Pagėgių krašto turizmo informacijos centras šios parodos lankytojams surengė tikrą raganų puotą.

Pagėgių savivaldybės delegacija.

Pagėgių savivaldybės delegacija.

 

Visi besidomintys Mažąja Lietuva buvo kviečiami prie Pagėgių krašto stendo, kur laukė trys žavios raganos, garuojantis uodų ir vorų viralas, miško gėrybės, o norintieji sužinoti ateitį galėjo išsiburti runomis. Panašią teatralizuotą programą gamtoje turistai galės užsisakyti ir vasaros sezono metu.
Daugelis parodos lankytojų sakė žinantys, kur yra Pagėgiai, tačiau prisipažino aplankę vos vieną kitą objektą. Todėl pasiilgusiems gamtos ir ramybės buvo pasiūlytos pažintinės kelionės laivu Nemuno upe. Reguliariu maršrutu laivas plauks kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį 11 valandą nuo Rambyno kalno papėdės.
2016-ųjų metų naujiena – parodomieji Pagėgių rinktinės kinologų užsiėmimai ir teatralizuota sakmė apie Rambyną. Šios atrakcijos bus rodomos vasaros sezono metu, paskutinį kiekvieno mėnesio šeštadienį.Picture 1004.08.page
Be minėtų atrakcijų, Pagėgių krašte rekomenduojama aplankyti įdomią ir informatyvią Martyno Jankaus muziejaus ekspoziciją bei originalųjį, analogo šalyje neturintį Mažosios Lietuvos paveikslų sodą Bitėnuose, taip pat Rambyno regioninio parko lankytojų centrą, Vilkyškių urbanistinį draustinį, ekspoziciją, skirtą rašytojui Johanesui Bobrovskiui Vilkyškiuose. Pagėgių krašto turizmo informacijos centre Vilkyškiuose veikia nemokama siaurojo geležinkelio ekspozicija.
Vasaros sezono metu gausu įvairiausių renginių, todėl visi yra kviečiami į nemokamus vargonų muzikos festivalio koncertus Vilkyškiuose, taip pat į muziejų nakties renginį Martyno Jankaus muziejuje, Joninių šventę ant Rambyno kalno. O rudenėjant Pagėgiuose vyksta miesto šventė, artėjant Šv. Matyno dienai organizuojamas Žąsų turgus.
Pagėgių krašto kultūrinį paveldą, turizmo išteklius ir aktyvaus laisvalaikio praleidimo galimybes pristatė VšĮ Pagėgių krašto turizmo informacijos centro direktorė Ilona Meirė, laivo kapitonas-vadybininkas Egidijus Platūkis, Pagėgių savivaldybės Martyno Jankaus muziejaus vyr. rinkinių saugotoja Lina Vasiliauskaitė ir Pagėgių savivaldybės kultūros centro direktorė Svetlana Jašinskienė.

Pagėgių krašto turizmo
informacijos centras

Prie Pagėgių krašto stendo buvo galima paragauti uodų ir vorų viralo.

Prie Pagėgių krašto stendo buvo galima paragauti uodų ir vorų viralo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pieno separatoriai – šiuolaikinio verslo pagalbininkai

Daugelis mūsų kasdien vartoja pieno produktus, geria gryną pieną. Tačiau taip pat daugelis nepagalvoja apie tai, kaip pienas pasiekia mūsų stalą, mūsų stiklines ir tuo pačiu skrandžius.  Žinoma, tai yra ilgas darbas, kuris prasideda gyvūno priežiūra ir baigiasi technikos indėliu, kuris garantuoja ne tik tikslumą, tačiau ir našumą. Darbų optimizacijai reikalingas pieno separatorius be kurio šiuolaikinė pieninkystės rinka nebūtų tokia gera kokia yra šiuo metu. Nors įranga buvo išrasta jau XIX amžiuje, tačiau plačiai pradėta naudoti tik XX. Šiuo metu

Kokybiški dažai, lakas bei klijai Kaune – kaip išsirinkti?

Kokybiškos ir tinkamos priemonės yra bene svarbiausias aspektas, kai kalbame apie įvairius remonto darbus. Esminiais faktoriais dažniausiai tampa būtent geras lakas, dažai bei klijai. Kaunas pasižymi išties didele šių prekių pasirinkimo įvairove, todėl garantuotai surasite jus labiausiai tenkinantį variantą. Visgi, sudėtingiausiu aspektu gali būti nežinojimas, nuo kur pradėti šias paieškas. Geriausiu pagalbininku šioje situacijoje galėtų būti info.lt portalas, mat čia vienoje vietoje surasite daug skirtingų įmonių, o tai palengvins išsirinkti optimaliausią variantą. Kokybiški dažai Dažai Kaune yra viena populiariausių prekių,

Savivaldybė planuoja imti 750 tūkst. Eur ilgalaikę paskolą

Ar imti ilgalaikę 750 tūkst. eurų paskolą spalio paskutinę savaitę bus svarstoma Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdyje. Kitą savaitę vyksiančiuose Tarybos komitetų posėdžiuose dėl to vyks svarstymai ir diskusijos. Savivaldybės Biudžeto ir finansų skyriaus vedėja Dorita Mongirdaitė vietos politikams pateiktame aiškinamajame rašte nurodo, kad  Savivaldybės 2021 metų prognozuojamos pajamos, nuo kurių skaičiuojamas Savivaldybės skolinimosi limitas, yra 25 823 tūkst. eurų. Savivaldybės skolinimosi limitas (60 proc.) sudaro 15 493,8 tūkst. eurų. Savivaldybės negrąžintų ilgalaikių paskolų likutis 2021 m. sausio 1 d.

Ar pabrangs ugdymas Šilutės meno mokykloje?

Šilutės meno mokykla kreipėsi į Savivaldybę prašydama padidinti mokesčius už mokinių ugdymą šioje įstaigoje. Jau perengtas sprendimo projektas. Jį svarstys kitą savaitę Tarybos komitetuose, o galutinį žodį tars Savivaldybės taryba spalio pabaigoje vyksiančiame posėdyje.   Svarstoma, kad  meno mokyklos dailės, muzikos bei šokio skyriuose nuo lapkričio 1 d. galiotų tokio dydžio mokesčiai:   besimokantiems pagal dailės arba muzikos ankstyvojo ugdymo programą – 16 Eur;   besimokantiems dailės ir šokio skyriuose pagal pradinio arba pagrindinio ugdymo programas – 16 Eur;  

Taip pat skaitykite