Pagarba Šilutę 2020 m. garsinusiems sportininkams
Aukštų sportinių laimėjimų pasiekė ir Šilutės vardą 2020 metais garsino 39 sportininkai, kuriuos treniravo ir varžyboms ruošė 8 treneriai. Jiems bus įteikti Šilutės rajono savivaldybės mero padėkos raštai ir Savivaldybės administracijos įsteigtos premijos.
Sporto klubas „Vilkyčių ASK“, treneris Kazimieras Gudžiūnas.
Rokas Jakubauskas Lietuvos ralio kroso čempionate laimėjo 2 vietą.
Arvydas Galinis Lietuvos ralio kroso čempionate užėmė 3 vietą.
Šilutės stalo teniso sporto klubas „Varmas“, treneris Jonas Piekautas.
Matas Vilkas, Lietuvos stalo teniso rinktinės narys, Lietuvos stalo teniso čempionate pelnė 3 vietą.
Sunkioji atletika, treneriai Liudas Čičirka, Laimis Lin-čin-chai.
Erikas Saudargas – Lietuvos jaunimo sunkiosios atletikos čempionatas – 2 vieta.
Osvaldas Mamčenkovas – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta.
Ramūnas Šteinys – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 2 vieta.
Donatas Anuškevičius – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta.
Manfredas Burzdžius – Lietuvos vyrų sunkiosios atletikos čempionatas – 3 vieta.
Austėja Minkevičiūtė – Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionatas – 2 vieta.
Boksas, treneris Vincas Murauskas.
Karina Seminauskaitė – Lietuvos jaunimo bokso čempionatas – 2 vieta.
Džiugas Liutkus – Lietuvos jaunimo bokso čempionatas – 1 vieta.
Rugilė Altaravičiūtė – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta.
Austėja Aučiūtė – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta.
Paulina Lazdauskaitė – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta.
Agnė Kilpienė – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta.
Renata Aleknaitė – Lietuvos bokso čempionatas – 3 vieta.
Iveta Lešinskytė – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta.
Vytautas Balsys – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta.
Marius Kontrimas – Lietuvos bokso čempionatas – 2 vieta.
Edgaras Skurdelis – Lietuvos bokso čempionatas – 1 vieta.
Dziudo, treneris Rimvydas Lukošius.
Ernestas Sagalec – Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionatas – 3 vieta.
Edvardas Sagelec – Lietuvos jaunimo dziudo čempionatas – 1 vieta.
Lengvoji atletika, trenerė Lina Leikuvienė.
Osvaldas Guščius – Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas – 1 vieta.
Julija Baciūtė – Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo čempionatas – 3 vieta.
Šilutės rankų lenkimo sporto klubas „Pamarys“, treneris Aleksandras Pancerovas.
Orestas Šeputis – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta.
Rokas Dlugoborskis – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta.
Valteris Kupčikovas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.
Solveiga Dulkytė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta.
Žydrūnas Pankauskas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta.
Paulina Mickutė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 2 vieta.
Aurimas Šikšnius – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.
Vilija Parnarauskienė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.
Eglė Grišinaitė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta.
Rokas Agintas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta.
Leonardas Jucevičius – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 3 vieta.
Tomas Agintas – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.
Eglė Vaitkutė – Lietuvos rankų lenkimo čempionatas – 1 vieta.
Krepšinis. Krepšinio komanda „Šilutė“ – Nacionalinis krepšinio lygos čempionatas – 3 vieta.
Šilutės aeroklubas.
Justinas Subačius – Lietuvos ultra lengvųjų orlaivių čempionatas – 1 vieta.
Arnas Malinauskas – Lietuvos ultra lengvųjų orlaivių čempionatas – 1 vieta.