Pagarba geriausiems 2021 metų rajono sportininkams ir jų treneriams

Vakar, gruodžio 28 d., Šilutės rajono savivaldybė pagerbė geriausius šių metų rajono sportininkus ir jų trenerius. Tokios iškilmės vyksta kasmet, artėjant Naujiesiems metams.

geriausi

Populiariausia 2021 metų sportininkė Sandra Montvilė.

Į iškilmes sukviečiami sportininkai, per metus įvairaus lygio varžybose, čempionatuose pasiekę geriausių rezultatų, pelnę prizines vietas. Atsižvelgus į rezultatą, numatytos atitinkamo dydžio premijos. Visi sportininkai gauna mero padėkas. Taip pat apdovanojami ir geriausių sportininkų treneriai.

Antrus metus visuomenė balsuodama renka populiariausią Šilutės rajono sportininką.  Šiais metais buvo nuspręsta, kad populiariausiam sportininkui skiriama ir 500 Eur premija.

Šiemet populiariausia rajono sportininke išrinkta Sandra Montvilė įvertinta dvigubai: kaip gerų rezultatų pasiekusi ir kaip visuomenės išrinkta populiariausia.

Į geriausių sportininkų pagerbimo iškilmes buvo pakviesti 37 geriausi rajono sportininkai ir 11 jų trenerių.

Visoms premijoms Savivaldybė skyrė 9240 eurų.

Gerų rezultatų šiais metais pasiekė, rajoną garsino ir Savivaldybės padėkas bei premijas pelnė: Rytis Gurklys, Ligitas Kordušas, Valdas Mikužis, Alvydas Samoška, Matas Vilkas, Lidija Rimkutė, Osvaldas Gusčius, Gintarė Paulauskaitė, Marius Rudzevičius, Lorenas Matevičius, Osvaldas Mamčenkovas, Tomas Li-čin-chai,  Austėja Aučiūtė, Agnė Kilpienė, Renata Aleknaitė, Solveiga Dulkytė, Vitoldas Šiaudvytis, Valteris Kupčikovas, Vitalija Parnarauskienė, Eglė Grišinaitė, Justinas Norvaiša, Aurimas Šikšnius, Rokas Dlugoborskis, Evaldas Freitakas, Algimantas Geryba, Ernestas Pėža, Eglė Vaitkutė, Tomas Agintas, Julija Jančauskaitė, Greta Klašiūė, Inga Parnarauskaitė, Artūras Kudrešovas, Justas Pauparis, Edvardas Sagalec, Artūras Jonikaitis, Edgaras Skurdelis ir minėtoji Sandra Montvilė.

Už sportininkų ugdymą padėkota ir jų treneriams: Kazimierui Gudžiūnui, Jonui Piekautui, Linai Leikuvienei, Broniui Mulskiui, Romualdui Drungilui, Liudui Čičirkai, Laimiui Li-čin-chai, Vincui Murauskui, Aleksandrui Pancerovui, Rimvydui Lukošiui ir Dainiui Liutkui.

pamarys.eu pagal silute.lt inf.

#pagerbėsportininkus

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Statistinio kandidato portretas – vedęs ir pasiturintis 49 metų vyras

Vasario 3 d., likus 30 dienų iki savivaldybių tarybų ir merų rinkimų, Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) visuomenei paskelbė oficialiai registruotų kandidatais į savivaldybių tarybų narius ir merus asmenų sąrašus. Juose – duomenys apie kandidatų išsilavinimą, šeiminę padėtį, deklaruotas pajamas, turtą, sąsajas su juridiniais asmenimis ir kt. 49-erių „Vytautas“ Jei apibendrintume visus VRK turimus duomenis ir iš jų sukurtume vieno statistinio kandidato į savivaldybės tarybos narius ir merus portretą, jis parodytų, kad artėjančiuose rinkimuose dalyvauja beveik 49 metų sulaukęs, santuokoje gyvenantis

Maskuoklis – kosmetinė priemonė, leisianti džiaugtis tobulai atrodančia oda

Drąsiai galima sakyti, kad maskuokliai yra tos priemonės, kurios leis džiaugtis tobulai atrodančia oda. Tad pats metas sužinoti, kaip ir kuo jums gali būti naudinga ši priemonė. Miego trūkumas, nuovargis, stresas – visa tai yra priežastys, dėl kurių paakiai gali būti patamsėję. Nereikia ir sakyti – jie tikrai mūsų nepuošia. Tačiau būtent maskuoklis yra ta priemonė, kuri gali užtikrinti, kad patamsėję paakiai daugiau negadintų jūsų nuotaikos. Priklausomai nuo situacijos, oda gali turėti ir tam tikrų trūkumų – pigmentinių dėmių, spuogelių,

Tarybos nario Audriaus Endzino veiklos apžvalga (ataskaita)

Endzinas

Su kovo mėnesio rinkimais baigiasi šios kadencijos Šilutės rajono savivaldybės tarybos darbas. Sudaromos sąlygos naujai išrinktiems rajono politikams imtis Savivaldybės reikalų. Todėl ši glausta ataskaita yra apie ketverių metų veiklą atstovaujant krašto žmonių interesams Savivaldybės taryboje.   Ir man pačiam, ir kolegoms kilo nemažai idėjų, kurios buvo pristatytos Taryboje. Pradedant nuo Savivaldybės tarybos darbo reglamento tobulinimo iki, pvz., naujagimio kraitelio dalinio finansavimo arba kompensacijų vaikų ugdymui darželių negalinčių lankyti vaikų tėvams. Deja, reikia pripažinti, kad ir kokius siūlymus Savivaldybės taryboje teikiau tiek aš

Savivaldybių komunalinių atliekų tvarkymo procesuose nustatyta korupcijos rizikos

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atliko korupcijos rizikos analizę Alytaus miesto, Jonavos, Kėdainių, Šiaulių, Šilutės ir Tauragės rajonų savivaldybių komunalinių atliekų tvarkymo procesuose. Nustatyta, kad komunalinių atliekų tvarkymas ir administravimas skirtingose savivaldybėse nėra pakankamai kontroliuojamas, o šioms paslaugoms įsigyti vykdomuose viešuosiuose pirkimuose – trūksta skaidrumo. Itin didelė veiklos laisvė Pastebėta, kad galiojančios teisės aktų nuostatos ne visais atvejais įgalina savivaldybes efektyviai vykdyti teikiamos komunalinių atliekų tvarkymo paslaugos kontrolės funkcijas, o kai kuriais atvejais komunalinių atliekų tvarkymo sistemų administratoriams yra suteikta itin

Taip pat skaitykite