Pagarba geriausiems 2021 metų rajono sportininkams ir jų treneriams

Vakar, gruodžio 28 d., Šilutės rajono savivaldybė pagerbė geriausius šių metų rajono sportininkus ir jų trenerius. Tokios iškilmės vyksta kasmet, artėjant Naujiesiems metams.

geriausi

Populiariausia 2021 metų sportininkė Sandra Montvilė.

Į iškilmes sukviečiami sportininkai, per metus įvairaus lygio varžybose, čempionatuose pasiekę geriausių rezultatų, pelnę prizines vietas. Atsižvelgus į rezultatą, numatytos atitinkamo dydžio premijos. Visi sportininkai gauna mero padėkas. Taip pat apdovanojami ir geriausių sportininkų treneriai.

Antrus metus visuomenė balsuodama renka populiariausią Šilutės rajono sportininką.  Šiais metais buvo nuspręsta, kad populiariausiam sportininkui skiriama ir 500 Eur premija.

Šiemet populiariausia rajono sportininke išrinkta Sandra Montvilė įvertinta dvigubai: kaip gerų rezultatų pasiekusi ir kaip visuomenės išrinkta populiariausia.

Į geriausių sportininkų pagerbimo iškilmes buvo pakviesti 37 geriausi rajono sportininkai ir 11 jų trenerių.

Visoms premijoms Savivaldybė skyrė 9240 eurų.

Gerų rezultatų šiais metais pasiekė, rajoną garsino ir Savivaldybės padėkas bei premijas pelnė: Rytis Gurklys, Ligitas Kordušas, Valdas Mikužis, Alvydas Samoška, Matas Vilkas, Lidija Rimkutė, Osvaldas Gusčius, Gintarė Paulauskaitė, Marius Rudzevičius, Lorenas Matevičius, Osvaldas Mamčenkovas, Tomas Li-čin-chai,  Austėja Aučiūtė, Agnė Kilpienė, Renata Aleknaitė, Solveiga Dulkytė, Vitoldas Šiaudvytis, Valteris Kupčikovas, Vitalija Parnarauskienė, Eglė Grišinaitė, Justinas Norvaiša, Aurimas Šikšnius, Rokas Dlugoborskis, Evaldas Freitakas, Algimantas Geryba, Ernestas Pėža, Eglė Vaitkutė, Tomas Agintas, Julija Jančauskaitė, Greta Klašiūė, Inga Parnarauskaitė, Artūras Kudrešovas, Justas Pauparis, Edvardas Sagalec, Artūras Jonikaitis, Edgaras Skurdelis ir minėtoji Sandra Montvilė.

Už sportininkų ugdymą padėkota ir jų treneriams: Kazimierui Gudžiūnui, Jonui Piekautui, Linai Leikuvienei, Broniui Mulskiui, Romualdui Drungilui, Liudui Čičirkai, Laimiui Li-čin-chai, Vincui Murauskui, Aleksandrui Pancerovui, Rimvydui Lukošiui ir Dainiui Liutkui.

pamarys.eu pagal silute.lt inf.

#pagerbėsportininkus

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Savaitgalio orai: šeštadienis bus lietaus  

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba praneša, kad rugpjūčio 5 d., penktadienį, dangų dengs menkas debesų sluoksnis. Nelis. Pūs vidutinio stiprumo pietų, pietryčių krypties vėjas. Bus karšta diena. Įdienojus oras kais iki 27-32 laipsnių karščio. Rugpjūčio 6 d., šeštadienį, naktis be lietaus, tik paryčiais vakarinį šalies pakraštį pasieks vėsesni orai. Vakariniuose rajonuose ims slinkti trumpalaikės liūtys, gali sugriaudėti perkūnija. Pietų, pietvakarių vėjas keis kryptį į vakarų, šiaurės vakarų, bus nestiprus. Debesų daugės, tačiau oras neskubės vėsti ir saulei tekant termometrai rodys nuo 15

Liepą Šilutės rajone – 70 santuokų

Santuokų skaičiumi liepos mėnuo išskirtinis 2022 metais. Taip pat ir tuo, kad iš 70 santuokų net 37 – bažnytinės, o dvi – užsienyje. Šilutės r. savivaldybės Civilinės metrikacijos poskyris skelbia, kad liepą rajone įregistruota: 52 naujagimiai, 55 mirtys, 70 santuokų ir 6 ištuokos. Liepą sulaukta 25 berniukų ir 27 mergaičių, 28 naujagimiai gimė Šilutės mieste, 24 – seniūnijose, 23 sulaukta užsienyje, jie tik įtraukti į sąrašus. Viena šeima susilaukė dvynių. 17 naujagimių pripažinta tėvystė, nes poros nėra įregistravusios santuokos. Populiarūs

Kada reikia siuntimo pas gydytoją, o kada ne?

Siuntimas pas gydytoją specialistą yra svarbus ir, rodos, daugumai žmonių aiškus dalykas. Ligonių kasų specialistai pastebi, kad neretai gyventojai nežino, jog kai kuriais atvejais norint gauti Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis apmokamas gydytojų specialistų paslaugas siuntimo nė nereikia. Privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems žmonėms siuntimus gauti PSDF lėšomis apmokamų paslaugų išduoda šeimos gydytojai arba gydytojai specialistai. Siuntimai išduodami, jei gydytojui dėl paciento sveikatos būklės reikia pasikonsultuoti su kitu gydytoju, atlikti tyrimus, tikslinti gydymą, gydyti ligoninėje. Siuntimas galioja 60 dienų ir

Kataraktą galima įveikti

Akies lęšiukas savo funkcijas atlieka gerai tik tada, kai jis yra skaidrus, tačiau yra tokių akių ligų, kurios trukdo lęšiukui tinkamai funkcionuoti. Viena iš jų – katarakta. Katarakta (akies lęšiuko sudrumstėjimas) – viena dažniausių regėjimo netekimo priežasčių. Šią ligą gali sukelti nemažai veiksnių, tačiau pagrindinis susirgimo rizikos faktorius yra amžius. Sulėtėjus medžiagų apykaitai, akies lęšiukas pradeda drumstėti. Tai natūralūs senatviniai organizmo pokyčiai. Tačiau jei lęšiuko skaidrumas ima trukdyti įprastiniai veiklai, reiktų nedelsiant kreiptis į gydytoją. Jaunesniems žmonėms katarakta gali būti

Taip pat skaitykite