Pagarba geriausiems 2021 metų rajono sportininkams ir jų treneriams

Vakar, gruodžio 28 d., Šilutės rajono savivaldybė pagerbė geriausius šių metų rajono sportininkus ir jų trenerius. Tokios iškilmės vyksta kasmet, artėjant Naujiesiems metams.

geriausi

Populiariausia 2021 metų sportininkė Sandra Montvilė.

Į iškilmes sukviečiami sportininkai, per metus įvairaus lygio varžybose, čempionatuose pasiekę geriausių rezultatų, pelnę prizines vietas. Atsižvelgus į rezultatą, numatytos atitinkamo dydžio premijos. Visi sportininkai gauna mero padėkas. Taip pat apdovanojami ir geriausių sportininkų treneriai.

Antrus metus visuomenė balsuodama renka populiariausią Šilutės rajono sportininką.  Šiais metais buvo nuspręsta, kad populiariausiam sportininkui skiriama ir 500 Eur premija.

Šiemet populiariausia rajono sportininke išrinkta Sandra Montvilė įvertinta dvigubai: kaip gerų rezultatų pasiekusi ir kaip visuomenės išrinkta populiariausia.

Į geriausių sportininkų pagerbimo iškilmes buvo pakviesti 37 geriausi rajono sportininkai ir 11 jų trenerių.

Visoms premijoms Savivaldybė skyrė 9240 eurų.

Gerų rezultatų šiais metais pasiekė, rajoną garsino ir Savivaldybės padėkas bei premijas pelnė: Rytis Gurklys, Ligitas Kordušas, Valdas Mikužis, Alvydas Samoška, Matas Vilkas, Lidija Rimkutė, Osvaldas Gusčius, Gintarė Paulauskaitė, Marius Rudzevičius, Lorenas Matevičius, Osvaldas Mamčenkovas, Tomas Li-čin-chai,  Austėja Aučiūtė, Agnė Kilpienė, Renata Aleknaitė, Solveiga Dulkytė, Vitoldas Šiaudvytis, Valteris Kupčikovas, Vitalija Parnarauskienė, Eglė Grišinaitė, Justinas Norvaiša, Aurimas Šikšnius, Rokas Dlugoborskis, Evaldas Freitakas, Algimantas Geryba, Ernestas Pėža, Eglė Vaitkutė, Tomas Agintas, Julija Jančauskaitė, Greta Klašiūė, Inga Parnarauskaitė, Artūras Kudrešovas, Justas Pauparis, Edvardas Sagalec, Artūras Jonikaitis, Edgaras Skurdelis ir minėtoji Sandra Montvilė.

Už sportininkų ugdymą padėkota ir jų treneriams: Kazimierui Gudžiūnui, Jonui Piekautui, Linai Leikuvienei, Broniui Mulskiui, Romualdui Drungilui, Liudui Čičirkai, Laimiui Li-čin-chai, Vincui Murauskui, Aleksandrui Pancerovui, Rimvydui Lukošiui ir Dainiui Liutkui.

pamarys.eu pagal silute.lt inf.

#pagerbėsportininkus

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Miškų savininkus kviečia apžiūrėti savo miškus

Šių metų sausis tik įpusėjo, o Lietuvoje jau du kartus siautė stiprūs vėjai. Jie laužė ir vertė medžius miškuose, parkuose, pakelėse, gyvenvietėse. Sprendžiant iš gaunamų pranešimų, labiausiai nukentėjo Vakarų Lietuvoje, Dzūkijoje ir Panevėžio regione esantys miškai. Valstybinė miškų tarnyba kviečia miškų savininkus apžiūrėti savo miškus ir vėjo pažeistus medžius sutvarkyti iki pavasarinio atšilimo. Valstybinės miškų tarnybos miško sanitarinės apsaugos specialistai pažymi, kad 2021 metų vasarą šalies miškai kentėjo nuo labai karštų orų. Labiausiai nusilpo eglės, todėl pernai eglynuose gausėjo žievėgraužių

Šilutėje veikianti įmonė „Klasmann-Deilmann“ dalį gamybos žada perkelti į Latviją

Portalas 15min.lt praneša, kad problemos su Kinija kai kuriuos Lietuvos verslininkus skatina keisti savo planus. Keli jau pranešė iškeliantys dalį gamybos iš Lietuvos. Tai planuoja daryti ir durpių substratus gaminanti Šilutėje įsikūrusi „Klasmann-Deilmann“. Kinija nuo gruodžio pradžios aktyviai blokuoja Lietuvos įmonių eksportą – Kinijos muitinės duomenimis, gruodį į Kiniją pateko prekių iš Lietuvos tik už 3 mln. eurų, kai rugsėjį šis skaičius siekė 44 mln. eurų. Be to, Kinija spaudžia ir tarptautines bendroves nenaudoti Lietuvoje gaminamų komponentų. Vietoj Lietuvos pasirinkusio

Dviem iš trijų lietuvių trūksta vitamino D. Kaip jo gauti su maistu? 

Pastebimai pagerinti gyvenimo kokybę ir sumažinti įvairių ligų grėsmę – tokį poveikį gali turėti pakankamas vitamino D kiekis organizme. Jis padeda užtikrinti tinkamas smegenų funkcijas, sustiprina imuninę sistemą, apsaugo nuo vėžio, įvairių infekcijų, širdies ir kraujagyslių ligų. Viena produktų grupė – ypatinga Šeimos gydytojas V. Morozovas akcentuoja vitamino D svarbą žmogaus organizmui. Anot mediko, šis elementas stiprina sveikatą bei imunitetą, padeda išvengti onkologinių bei širdies ir kraujagyslių ligų, pagerina gyvenimo kokybę. Tiesa, pažymi pašnekovas, kad pilnai atsiskleistų visa vitamino D

Minime Ievos Simonaitytės 125-ąsias gimimo metines

Sausio 23 d. minimos Ievos Simonaitytės 125-osios gimimo metinės. Šiuos metus Seimas paskelbė I. Simonaitytės metais. Šia proga pateikiame ištraukų iš Domo Kauno parengtos knygos „Aš esu Etmės Evė: Ieva Simonaitytė amžininkų liudijimuose“. Leidinyje, skirtame įprasminti šios Mažosios Lietuvos metraštininkės atmintį, publikuojami penkiasdešimt septynių žmonių, pažinojusių arba artimai besibičiuliavusių su rašytoja, sakytiniai liudijimai. Jie užrašyti 1978–1983 metais. Tikrasis vardas Evė Ieva Simonaitytė (1897–1978) – išskirtinio likimo asmenybė. Pavainikė, benamės duktė. Būdama penkerių, jau žinojo lemtį: aš esu Etmės Evė. Nuo

Taip pat skaitykite