Orai vėl bus žiemiški

Šiandien šalyje orai numatomi gana žiemiški. Iš šiaurės Lietuvą pasieks šaltis. Bus debesuota su  pragiedruliais. Iš gana greitai plaukiančių debesų daugelyje rajonų tarpais vis sulauksime neilgai trunkančio sniego. Daugiausia jis bus negausus, bet gali pasnigti ir ne po kartą. Tikėtina, kad kris ir sniego ar ledo kruopos. Sausiau turėtų išlikti tik pajūryje.

Stasės Skutulienės nuotr.

Po vidurdienio daugelyje rajonų buvusi drėgmė bus sutraukta į ledą, eismo sąlygas sunkins šviežiai iškritęs sniegas. Taip pat laukiama didesnės žvarbos, vis dar išliks stiprokas ir šaltas šiaurinių krypčių vėjas. Kai kur jo gūsiai pasieks 15 m/s.

Antradienį gausiau pasnigti tūrėtų pajūryje. Šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas daug kur susilpnės, bet dar išliks žvarbus, ypač pajūryje, kur vis dar galimi stipresni gūsiai. Sulauksime daugiau pragiedrulių, tad temperatūra naktį kris sparčiau ir suskubs žemėti iki 7-12, šalies rytuose kai kur 1314 laipsnių šalčio. Dieną pasiskirstys tarp 38, pajūryje 0-2 laipsnių šalčio.

Trečiadienį debesys praretės, trumpai pasnigs jau tik vietomis. Aprimęs vėjas pamažu keis kryptį ir daug kur bus jau visai silpnas, tad nebus taip žvarbu. Temperatūra nakties metu kris iki 7-12, vietomis 14-16 laipsnių šalčio, o dieną laikysis 4-9 laipsnių šaltis.

Ketvirtadienį didesnių permainų dar nelaukiama. Kai kur trumpai pasnigs. Naktį išsilaikys silpnas vėjas, o dieną pasisuks iš pietų, pietryčių, vėl taps juntamesnis. Temperatūra naktį žemės iki 8-13, kai kur ilgiau pragiedrėjus, 15 laipsnių šalčio. Dieną bus 3-8, pajūryje 0-2 laipsniai šalčio.

Penktadienį, per šv. Kūčias, sulauksime permainų. Dangų aptrauks tankūs debesys, daug kur iškris sniegas. Intensyvesnis jis numatomas dienos metu. Sustiprės pietinių krypčių vėjas, pajūryje dieną gūsiai sieks 15-18 m/s. Temperatūra naktį pažemės iki 5-10 laipsnių šalčio, o dieną jau bus kiek šilčiau – daug kur 0-3 laipsniai šalčio, o kai kur temperatūra taps teigiama.

pamarys.eu pagal orai. lt inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Specialistų rekomendacijos, kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja apie karštį:  rugpjūčio 12 d., penktadienį, temperatūra popietę kils iki +24-29°C; šeštadienio naktį vės iki 10-15 laipsnių, dieną oras įkais iki +25-30°C; sekmadienio dieną šils iki +26-31°C; Žolinės dieną temperatūra pakils iki +26-31°C.   Aktualu kiekvienam Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus sveikatą, bet ypač jautrūs yra kūdikiai ir vaikai iki 4 metų amžiaus, 65 metų amžiaus ir vyresni žmonės, asmenys, turintys antsvorio, dirbantys sunkų fizinį darbą, sergantys įvairiomis ligomis (endokrininės, inkstų, širdies ir kraujagyslių sistemų). Per

Rugpjūčio viduryje – Žolinė

Žolinė (Dzūkijoje – Kopūstinė) – tai atsisveikinimo su želmenimis ir gėlėmis diena. Javai jau nupjauti ir suvežti, uogos ir vaisiai surinkti, privirta uogienių. Moterys šią dieną rinkdavo gražiausias laukų gėleles, vaistažoles, dėkodavo Žemei už derlių ir grožį. Ūkininkai šiai šventei iškepdavo duonos iš šviežio derliaus ir padarydavo alaus, giros. Žolinės švęsti susirinkdavo visa giminė, buvo prisimenami ir giminės mirusieji. Buvo tikima, – kas neateis kartu švęsti per Žolinę, bus neturtingas. Šventės dieną buvo aukojami gyvuliai ir rituališkai kepama duona: naujojo

Vilniuje atidaroma viena moderniausių teniso arenų Europoje

Po kiek daugiau nei metus trukusios rekonstrukcijos Vilniuje esantis sporto kompleksas „SEB arena“ jau nuo rugsėjo duris atvers kaip didžiausias uždaras teniso, skvošo ir badmintono centras Vidurio Europoje. Atnaujintoje arenoje įrengtas ir pirmasis regione išmanusis teniso kortas, leisiantis organizuoti tarptautinius aukščiausio  lygio turnyrus. Naujojoje arenos dalyje įrengti 7 papildomi kietosios dangos kortai ir centrinis kortas, kurį supa net 1,5 tūkst. žiūrovų talpinančios tribūnos, 4 badmintono aikštelės ir net 10 patiems jauniausiems tenisininkams skirtų mažųjų teniso kortų. „Šiandien jau galime drąsiai

Prasideda ilgasis savaitgalis. Kokių klaidų nedaryti be priežiūros paliekant namus?

Žolinės savaitgalį dalis Lietuvos žmonių mėgausis besibaigiančia vasara, laisvadienius leisdami kurortuose, sodybose ar prie vandens telkinių. Nors tyrimai rodo, kad mūsų šalies gyventojai labiau negu estai ir latviai rūpinasi namų saugumu, draudikai atkreipia dėmesį, kad vasaros mėnesiais, ypač per Žolinę ar kitus ilguosius savaitgalius, be priežiūros palikti namai nukenčia dažniau nei įprastai. Todėl itin svarbu išvykstant pasirūpinti namų ir juose esančio turto saugumu, kad sugrįžus juos rastumėte tokius, kokius palikote. „Ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių gyventojai pastaraisiais

Taip pat skaitykite