Orai vėl bus žiemiški

Šiandien šalyje orai numatomi gana žiemiški. Iš šiaurės Lietuvą pasieks šaltis. Bus debesuota su  pragiedruliais. Iš gana greitai plaukiančių debesų daugelyje rajonų tarpais vis sulauksime neilgai trunkančio sniego. Daugiausia jis bus negausus, bet gali pasnigti ir ne po kartą. Tikėtina, kad kris ir sniego ar ledo kruopos. Sausiau turėtų išlikti tik pajūryje.

Stasės Skutulienės nuotr.

Po vidurdienio daugelyje rajonų buvusi drėgmė bus sutraukta į ledą, eismo sąlygas sunkins šviežiai iškritęs sniegas. Taip pat laukiama didesnės žvarbos, vis dar išliks stiprokas ir šaltas šiaurinių krypčių vėjas. Kai kur jo gūsiai pasieks 15 m/s.

Antradienį gausiau pasnigti tūrėtų pajūryje. Šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas daug kur susilpnės, bet dar išliks žvarbus, ypač pajūryje, kur vis dar galimi stipresni gūsiai. Sulauksime daugiau pragiedrulių, tad temperatūra naktį kris sparčiau ir suskubs žemėti iki 7-12, šalies rytuose kai kur 1314 laipsnių šalčio. Dieną pasiskirstys tarp 38, pajūryje 0-2 laipsnių šalčio.

Trečiadienį debesys praretės, trumpai pasnigs jau tik vietomis. Aprimęs vėjas pamažu keis kryptį ir daug kur bus jau visai silpnas, tad nebus taip žvarbu. Temperatūra nakties metu kris iki 7-12, vietomis 14-16 laipsnių šalčio, o dieną laikysis 4-9 laipsnių šaltis.

Ketvirtadienį didesnių permainų dar nelaukiama. Kai kur trumpai pasnigs. Naktį išsilaikys silpnas vėjas, o dieną pasisuks iš pietų, pietryčių, vėl taps juntamesnis. Temperatūra naktį žemės iki 8-13, kai kur ilgiau pragiedrėjus, 15 laipsnių šalčio. Dieną bus 3-8, pajūryje 0-2 laipsniai šalčio.

Penktadienį, per šv. Kūčias, sulauksime permainų. Dangų aptrauks tankūs debesys, daug kur iškris sniegas. Intensyvesnis jis numatomas dienos metu. Sustiprės pietinių krypčių vėjas, pajūryje dieną gūsiai sieks 15-18 m/s. Temperatūra naktį pažemės iki 5-10 laipsnių šalčio, o dieną jau bus kiek šilčiau – daug kur 0-3 laipsniai šalčio, o kai kur temperatūra taps teigiama.

pamarys.eu pagal orai. lt inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką verta žinoti apie betoninius gyvenamųjų namų elementus?

Betoninių namų statyba suteikia namų savininkams daug privalumų, įskaitant energijos vartojimo efektyvumą, ilgaamžiškumą ir neprideda nereikalingos priežiūros. Be to, betoniniai namai sukuria saugią, patogią ir sveiką aplinką, taip pat teigiamai prisideda prie aplinkos. Daugelis šių privalumų suteikia namų savininkams ilgalaikių finansinių santaupų. Betoniniai blokai prieš izoliuotas betonines formas Dvi sienų sistemos, dažniausiai naudojamos betoniniams namams statyti, yra betoniniai blokai ir izoliuotos betoninės formos (ICF). Abu metodai suteikia daug betoninio namo statybos pranašumų. Tačiau, skirtingai nei ICF sienos, betono blokeliai turi

Lietuvos banko sukauptas meno kūrinių lobynas – viename albume

LB-menas

Lietuvos bankas, pernai paminėjęs 100 metų sukaktį, šia proga parengė ir išleido albumą „Lietuvos banko dailės rinkinys“. Jame pirmą kartą koncentruotai pristatomi centriniame banke tarpukariu ir po 1990 m. sukaupti dailės kūriniai – paveikslai, keramikos dirbiniai, skulptūros, vitražai. Dailės kūrinių rinkinys – ne tik puošybai „Visuomenei pristatome šiek tiek mažiau žinomą, bet vieną įdomiausių Lietuvos banko veiklos sričių, kurios pradžia siejama su Lietuvos banko rūmų, esančių K. Donelaičio ir Maironio gatvių sankirtoje, Kaune, atsiradimu. Pirmojo Lietuvos banko valdytojo Vlado Jurgučio

Policija: išpjovė 1000 eurų vertės medžių

Tauragės apskrities VPK informuoja apie savaitgalio įvykius Šilutės rajone ir skelbia kitas žinias, į kurias gyventojai turėtų atkreipti dėmesį. Sausio 28 d. rytą vyras, gim. 1986 m., pastebėjo, kad sklype Labatmedžio k., Švėkšnos sen., išpjauti medžiai. Nuostolis 1000 eurų. Sausio 29 d.  Žemaitkiemio k. neblaivus (1,57 prom.) vyras, gim. 1999 m., vairavo automobilį „VW Passat“. Sausio 28 d. naktį Lietuvininkų gatvėje, Šilutėje,  nenustatyti asmenys užpuolė neblaivius vyrus (gim. 1981 m. ir gim. 1990 m.) ir vieną iš jų sužalojo. Sausio

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Taip pat skaitykite