Orai vėl bus žiemiški

Šiandien šalyje orai numatomi gana žiemiški. Iš šiaurės Lietuvą pasieks šaltis. Bus debesuota su  pragiedruliais. Iš gana greitai plaukiančių debesų daugelyje rajonų tarpais vis sulauksime neilgai trunkančio sniego. Daugiausia jis bus negausus, bet gali pasnigti ir ne po kartą. Tikėtina, kad kris ir sniego ar ledo kruopos. Sausiau turėtų išlikti tik pajūryje.

Stasės Skutulienės nuotr.

Po vidurdienio daugelyje rajonų buvusi drėgmė bus sutraukta į ledą, eismo sąlygas sunkins šviežiai iškritęs sniegas. Taip pat laukiama didesnės žvarbos, vis dar išliks stiprokas ir šaltas šiaurinių krypčių vėjas. Kai kur jo gūsiai pasieks 15 m/s.

Antradienį gausiau pasnigti tūrėtų pajūryje. Šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas daug kur susilpnės, bet dar išliks žvarbus, ypač pajūryje, kur vis dar galimi stipresni gūsiai. Sulauksime daugiau pragiedrulių, tad temperatūra naktį kris sparčiau ir suskubs žemėti iki 7-12, šalies rytuose kai kur 1314 laipsnių šalčio. Dieną pasiskirstys tarp 38, pajūryje 0-2 laipsnių šalčio.

Trečiadienį debesys praretės, trumpai pasnigs jau tik vietomis. Aprimęs vėjas pamažu keis kryptį ir daug kur bus jau visai silpnas, tad nebus taip žvarbu. Temperatūra nakties metu kris iki 7-12, vietomis 14-16 laipsnių šalčio, o dieną laikysis 4-9 laipsnių šaltis.

Ketvirtadienį didesnių permainų dar nelaukiama. Kai kur trumpai pasnigs. Naktį išsilaikys silpnas vėjas, o dieną pasisuks iš pietų, pietryčių, vėl taps juntamesnis. Temperatūra naktį žemės iki 8-13, kai kur ilgiau pragiedrėjus, 15 laipsnių šalčio. Dieną bus 3-8, pajūryje 0-2 laipsniai šalčio.

Penktadienį, per šv. Kūčias, sulauksime permainų. Dangų aptrauks tankūs debesys, daug kur iškris sniegas. Intensyvesnis jis numatomas dienos metu. Sustiprės pietinių krypčių vėjas, pajūryje dieną gūsiai sieks 15-18 m/s. Temperatūra naktį pažemės iki 5-10 laipsnių šalčio, o dieną jau bus kiek šilčiau – daug kur 0-3 laipsniai šalčio, o kai kur temperatūra taps teigiama.

pamarys.eu pagal orai. lt inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Nacionaliniame miškasodyje „Kad giria žaliuotų“ jau dalyvavo Šilutės krašto medžiotojai

miškasodis

Pagrindinis Nacionalinio miškasodžio renginys šiemet vyks balandžio 20 d. Planuojama pasodinti net 100 simbolinių girių visoje Lietuvoje. Šilutės rajono medžiotojų klubų atstovai, pakviesti Šilutės rajono medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkės Nijolės Endrikaitienės,  miškininkams talkino anksčiau.   Iš įvairių medžiotojų klubų susirinkę pora dešimčių medžiotojų ir jų šeimų narių trečiadienį Kintų girininkijos Rūdynų miške atsodino vieno hektaro iškirstą plotą. Darbas vyko sklandžiai, mat talkininkams vadovavo, beje, ir pats sodino šių miškų girininkas Tomas Lukošius. Pasak jo, medžiotojai tądien iš viso pasodino

Ant tilto rastas aprūdijęs šaunamasis ginklas

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Balandžio 17 d. vakare, po 20 val., Sakūčių k., Kintų sen., ant tilto rastas aprūdijęs šaunamasis ginklas. Ginklas paimtas. Surinkta medžiaga. Balandžio 17 d. vėlų vakarą buitinio konflikto metu Šilutėje neblaivi (2,00 prom.) moteris, gim. 1967 m., sukėlė fizinį skausmą vyrui, gim. 1981 m. Įtariamoji sulaikyta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Balandžio 18 d. rytą Šilutės r. PK gautas pranešimas, jog balandžio 17 d. apie 14 val. Šyšgirių k., Kintų sen., pievoje pastebėta, kad

Aukcione laimėjo autokroso trasą

Registrų centras skelbia, kad tarp e. aukcionų laimikių – buvusios kareivinės ir autokroso trasa… Šių metų pradžia elektroninių aukcionų entuziastams nepašykštėjo patrauklių pasiūlymų – Registrų centro administruojamame elektroninių varžytynių ir aukcionų portale naujus savininkus surado buvusios kareivinės, autokroso trasa ir kiti įdomūs objektai. Be to, džiaugtis gali ir didelio pirkėjų susidomėjimo sulaukusių aukcionų organizatoriai, kuriems už parduodamą turtą pavyko gauti keliskart didesnę pinigų sumą. „E. varžytynių ir aukcionų portalas yra patogus įrankis įmonėms ir institucijoms realizuoti savo turimą turtą didžiausią

Seimas įteisino galimybę laikinai naudotis laisva valstybine žeme

Ketvirtadienį Seimas priėmė Žemės bei Vietos savivaldos įstatymų pataisas ir įteisino galimybę valstybinės žemės patikėtiniams išduoti sutikimus laikinai naudotis laisvos valstybinės žemės fondo žemės plotais. Savivaldybės ir Nacionalinė žemės tarnyba plotus, kuriuose nesuformuoti žemės sklypai ir kurie iki 2023 m. gruodžio 31 d. pagal Nacionalinės žemės tarnybos išduotame leidime laikinai naudotis valstybine žeme žemės ūkio veiklai vykdyti nurodytas sąlygas, buvo naudojami žemės ūkio veiklai vykdyti, galės būti perduoti laikinai naudotis ne ilgiau kaip iki 2026 m. gruodžio 31 d. Aplinkos

Taip pat skaitykite