Apžvalgos bokšto Uostadvaryje nebus?

Ilgus metus žadėto apžvalgos bokšto Uostadvaryje, prie Atmatos upės žiočių, ir šį pavasarį nebus. Statybų konkursą skelbusi Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba pranešė nutraukianti sutartį su UAB „Kavesta“, kuri nė nepradėjo darbų. Žadama skelbti naują darbų rangovo konkursą.

Kad bokšto statyba vis nepradedama, pastebėjo ir Viešųjų pirkimų tarnyba. Ji Valstybinei saugomų teritorijų tarnybai pasiūlė nutraukti 780 tūkst. eurų vertės sutartį su bendrove „Kavesta“.

Esame ne kartą informavę, kad apžvalgos bokšto statybas žadėta pradėti praėjusių metų liepą, o užbaigti šių metų gegužę. Taip neatsitiko, nes neva negauta Valstybinių miškų urėdijos leidimo pritaikyti pėsčiųjų taką (žaliatakį) statybinėms medžiagoms gabenti.

Planuota pastatyti beveik 30 metrų aukščio apžvalgos bokštą, į kurį įlipus matytųsi dalis Rusnės salos, Atmata, Krokų lanka, Ventės ragas, Kuršių marių platybės ir Kuršių nerijos juosta su kopomis.

Dabar Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba tikina, kad apžvalgos bokštas galėtų atsirasti 2023 metų pavasarį. Jis būsiąs paskutinis, pastatytas per dešimtmetį saugomose teritorijose.

„Artimiausiu metu daugiau tokių bokštų nacionaliniuose ir regioniniuose parkuose statyti neplanuojama“, – skelbia Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Taip pat skaitykite