Neužbaigė darbų – pablogino susisiekimą

Įgyvendinat įvairius projektus aplinkui gyvenantys žmonės dažniausiai pajunta teigiamų pokyčių – nauji pastatai pagerina kraštovaizdį, baigiant darbus sutvarkomos aplinkinės gatvės, įrengiamas apšvietimas ir t. t. Pasitaiko, kai darbų laiku nepadaro, gyventojams dėl to kyla daugybė rūpesčių. Dėl tiesiant elektros liniją sugadintų kelių į Pagėgių savivaldybę jau ne kartą kreipėsi Lumpėnų seniūnijos Kerkutviečių, Nepertlaukio, Palumpių, Pempynės kaimų gyventojai.

Trečiadienį vykusiame susitikime AB „Litgrid“ rangovo UAB „A. Žilinskis ir Ko“ atstovams beliko pripažinti, kad pavėluota užbaigti elektros kabelio tiesimo darbus.

Privalo atstatyti
Trečiadienį Pagėgių savivaldybės mero Virginijaus Komskio iniciatyva buvo sukviesti įmonių vadovai, kurie Lumpėnų seniūnijoje nuo praėjusio rudens tiesia 110 kilovoltų galingumo kabelį. Ši linija reikalinga vėjo jėgainėms prijungti prie Bitėnų skirstytuvo. Darbai atliekami pagal projektą „Vėjo energijos jėgainių parkas „Pagėgiai 13“.
Susitikime dalyvavo Pagėgių savivaldybės vadovai, Lumpėnų seniūnė Danguolė Mikelienė, projekto įgyvendinančios AB „Litgrid“ strateginių projektų infrastruktūros departamento direktorius Karolis Sankovskis, tos pačios bendrovės strateginių projektų įgyvendinimo skyriaus vadovas Rimantas Butkus bei rangovo UAB „A. Žilinskis ir Ko“ departamento direktorius Tomas Urbonas ir tos pačios bendrovės darbų vadovas Tomas Stonys.
Pasak Pagėgių savivaldybės Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėjo, laikinai einančio Ūkio skyriaus vedėjo pareigas Petro Kuzmarskio, darbų vykdytojai dirbti žemės darbus turėjo leidimą iki gruodžio 19 d. Iki to laiko buvo privalu ir užbaigti darbus ir pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus ir teisės aktus atstatyti kelio dangą. Remiantis normatyviniais statybų techninių dokumentų reikalavimais po tokių darbų kelio danga turėtų būti geresnė nei buvusioji.
Pripažino klaidas
Darbų neigiamas pasekmes patyrė net keturių kaimų (Kerkutviečių, Nepertlaukio, Palumpių, Pempynės) gyventojai – sudarkyti keliai tapo nebepravažiuojami, tad žmonės savo namus gali pasiekti tik vykdami aplinkkeliais. Minėtųjų kaimų gyventojams didelių nepatogumų gali kilti, jei prisireiktų specialiųjų tarnybų (greitosios medicininės pagalbos, gaisrinės ar policijos) pagalbos.
Pasak Pagėgių savivaldybės mero V. Komskio, ši padėtis tapo visiškai nepakenčiama ir reikalaujanti kuo greitesnio sprendimo, kaltųjų atsakomybės, ir, jei reikės, net kai kurių sankcijų. Pasak Savivaldybės vadovo, darbus atlikusi bendrovė pademonstravo nepagarbą darbui ir užsakovui.
Susitikimo metu merui kategoriškai pareikalavus atsakymo, AB „Ligrid“ atstovas pripažino, kad jų įmonės partneriai darbus atliko netinkamai, apgailestavo dėl susidariusios situacijos ir konstatavo liūdną faktą, kad, teks laukti pavasario, kol darbus bus galima užbaigti tinkamai. Nėra prasmės šiuo metu tvarkyti sugadintus kelius, nes dėl pašalo ir nesugeriamo vandens jų būklė tik prastėja.
AB „Litgrid“ atstovai pažadėjo, kad kol bus sutvarkyti keliai, nuo esamų bus valomas sniegas stipraus snygio metu bei užtikrintas gyventojų susisiekimas su savivaldybės ir krašto keliais, o pavasarį sugadintų kelių būklė bus atstatyta.

„Pamario“ inf.

Hits: 93

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite