Naujoje parduotuvėje – nauji vokiški baldai

Šilutėje duris atvėrė dar viena baldų parduotuvė. UAB „Dovega“ direktorė Virginija Budrikienė sako, kad mintis prekiauti baldais kilo netikėtai, kai sumanius įsigyti lovą paaiškėjo, kad tai padaryti nėra taip paprasta…

Patogios lovos Budrikiams nepavyko nusipirkti nei Šilutėje, nei Klaipėdoje. Išgirdę apie vokiečių gamybos baldais prekiaujančią įmonę „Valdvestė“ Jurbarke ir nuvažiavę į tą parduotuvę ten sutiko savo senus pažįstamus Galiną ir Valdemarą Jasaičius. Pasirodo, jurbarkiškiai baldais prekiauja ištisus 25 metus ir gerai žino, kaip tenkinti pirkėjų poreikius. Jurbarkiečiai sako buvę pirmieji šalyje ėmę prekiauti iš Vokietijos parvežtais IKEA baldais.
Su žmonėmis mėgstantis bendrauti ir dėmesingas pirkėjų poreikiams verslininkas V. Jasaitis sako, kad abejodamas prekės kokybe žmogus gali nusipirkti nebent bandelę – ją net sudžiūvusią ras kur panaudoti. O jei žmogus nusipirks abejotiną baldą, jo nepasitenkinimas netrukus gali virsti košmaru. Nemėgstamu baldu atsikratyti sunkiau, o patirtos išlaidos nepalyginamai didesnės. Namuose viskas svarbu, ypač lova, kurioje užmiegame. Geram miegui reikia patogios lovos. Būtent todėl baldų pardavėjas paslaugiai paaiškina, kodėl vienoks ar kitoks lovos mechanizmas ar apmušalas yra patogesnis, patvaresnis, ilgaamžiškesnis. Mokantis bendrauti su pirkėjais, geros kokybės baldų siūlantis verslininkas pirkėjų sulaukia iš visos šalies. „Dabar kokybiškų, Vokietijoje gamintų lovų bus ir Šilutėje“, – sako jurbarkiškis.
Su šilutiškiais verslininkais V. ir G. Budrikiais nusprendęs bendradarbiauti Valdemaras Jasaitis prisipažino, kad ir jį į baldų prekybą pastūmėjo draugas, baldais prekiaujantis Vokietijoje. „Mudviejų keliai negalėjo nesusikirsti, – kaip ir aš, jis užaugino du sūnus. Net mūsų abiejų vyriausiųjų sūnų vardai vienodi. Abu turime po tris anūkus. Daug metų bendradarbiaudami susitikę apie verslą kalbamės 15 minučių, o visą kitą laiką – apie vaikus, anūkus“, – su šypsena porina V. Jasaitis, akcentuodamas, kad su vokiečiais bendradarbiauti yra patikima, tačiau to paties reikalaujama ir iš antros pusės.
Nusprendęs bendradarbiauti su šilutiškiais, šmaikštauja, kad Virginija Budrikienė plėtos baldų prekybą Šilutėje, o jis pats būsiąs „užsienio reikalų ministru“ – rūpinsis baldų tiekimu iš Vokietijos. Baldų parduotuvė įsikūrusi buvusiose melioracijos valdybos patalpose jau sulaukė pirmųjų pirkėjų.

Laima PUTRIUVIENĖ

Vienas komentaras

  • vasara

    Duok dieve ,kad tuos baldus kas pirktu.gal tada įmonė sugebėtu algas savo vairuotojas išmokėti.o tai dirba vis maitinami pažadu.daugelis neapsikentę tiesiog savanoriškai bėga iš daro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nuvilnijo 18-oji Pagėgių literatūrinio pavasario šventė

Iškeliaujant kalendoriniam pavasariui, 2022 m. gegužės 25 d., Vydūno viešoji biblioteka kvietė į 18-ąją Pagėgių literatūrinio pavasario šventę „Atidengsiu Tau žodį it širdį…“. Paliesti meno Sveikindama gausiai Vydūno viešojoje bibliotekoje susirinkusius svečius bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė kalbėjo, jog „tiems, kurie į save neįsileidžia poezijos, muzikos, meno patirčių, labai sunku nusakyti, ką reiškia būti paliestam meno, būti įkvėptam, kaip kažkokia nematoma jėga užpildo sielą iki pat kraštų ir po to būna taip lengva matyti tik grožį… aplink save skleisti tik gėrį…

Pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas

Šilutės šventė šiemet prasidėjo gražiu veiksmu – miesto širdyje pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas. Naujajame gėlyne prie Šilutės kultūros ir pramogų centro (Lietuvininkų g. 6) vasarą galėsime gėrėtis žalia, balta, raudona spalvomis   (Mažosios Lietuvos istorinės vėliavos spalvos).  Akcijos dalyviai atstovavo skirtingiems laiko tarpams: praeičiai, dabarčiai ir ateičiai. Visi kartu, nuotaikingai,  dalyvaujant Savivaldybės administracijos direktoriui, direktoriaus pavaduotojai, miesto mokyklų atstovams, Šilutės kultūros ir pramogų centro ir Šilutės kamerinio dramos teatro vadovėms, Šilutės seniūnui, istorinėms asmenybėms – lietuvininkei ir  dvarininkui Hugo Šojui – 

Kodėl verta naudoti ketaus keptuves maisto gamybai?

Ketus kaip gamybos medžiaga turi daug privalumų. Pavyzdžiui, ilgas tarnavimo laikas, atsparumas deformacijai ir korozijai, taip pat šiluminė talpa. Vienintelis ketaus indų trūkumas gali būti didelis svoris. Tačiau ketaus virtuvės reikmenys turi daugybę privalumų, paaiškinančių šio tipo virtuvės reikmenų populiarumą tarp šiuolaikinių namų šeimininkių, daugiau informacijos ir platų pasirinkimą rasite pardavėjo puslapyje. Ketaus keptuvę verta naudoti maisto gamybai dėl kelių priežasčių: Pirmoji priežastis – ketaus keptuvė itin patikima. Ji tikrai patvari, savo savininkams tarnauja ne tik metus, bet ir dešimtmečius.

Saulės poveikis plaukams. Patarimai, kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo

Kone kiekvienas žino, kad vasarą būtina pasirūpinti odos apsauga nuo saulės. Tačiau kur kas rečiau susirūpinama savo plaukais. Jų priežiūra vasarą yra ypatingai svarbi, todėl šiandien žeriame patarimus kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo ir kitų bėdų. Saugus dažymas Saulė – tai laimės šaltinis. Jos dėka žmogaus organizme gaminasi vitaminas D, gerėja nuotaika ir bendra savijauta. Nors grožio specialistai gali nepagailėti karčių žodžių saulei dėl jos žalos odai ir plaukams, visgi svarbiausia čia – ne vengti saulės, o išmokti saugiai ja

Taip pat skaitykite