Naujoje parduotuvėje – nauji vokiški baldai

Šilutėje duris atvėrė dar viena baldų parduotuvė. UAB „Dovega“ direktorė Virginija Budrikienė sako, kad mintis prekiauti baldais kilo netikėtai, kai sumanius įsigyti lovą paaiškėjo, kad tai padaryti nėra taip paprasta…

Patogios lovos Budrikiams nepavyko nusipirkti nei Šilutėje, nei Klaipėdoje. Išgirdę apie vokiečių gamybos baldais prekiaujančią įmonę „Valdvestė“ Jurbarke ir nuvažiavę į tą parduotuvę ten sutiko savo senus pažįstamus Galiną ir Valdemarą Jasaičius. Pasirodo, jurbarkiškiai baldais prekiauja ištisus 25 metus ir gerai žino, kaip tenkinti pirkėjų poreikius. Jurbarkiečiai sako buvę pirmieji šalyje ėmę prekiauti iš Vokietijos parvežtais IKEA baldais.
Su žmonėmis mėgstantis bendrauti ir dėmesingas pirkėjų poreikiams verslininkas V. Jasaitis sako, kad abejodamas prekės kokybe žmogus gali nusipirkti nebent bandelę – ją net sudžiūvusią ras kur panaudoti. O jei žmogus nusipirks abejotiną baldą, jo nepasitenkinimas netrukus gali virsti košmaru. Nemėgstamu baldu atsikratyti sunkiau, o patirtos išlaidos nepalyginamai didesnės. Namuose viskas svarbu, ypač lova, kurioje užmiegame. Geram miegui reikia patogios lovos. Būtent todėl baldų pardavėjas paslaugiai paaiškina, kodėl vienoks ar kitoks lovos mechanizmas ar apmušalas yra patogesnis, patvaresnis, ilgaamžiškesnis. Mokantis bendrauti su pirkėjais, geros kokybės baldų siūlantis verslininkas pirkėjų sulaukia iš visos šalies. „Dabar kokybiškų, Vokietijoje gamintų lovų bus ir Šilutėje“, – sako jurbarkiškis.
Su šilutiškiais verslininkais V. ir G. Budrikiais nusprendęs bendradarbiauti Valdemaras Jasaitis prisipažino, kad ir jį į baldų prekybą pastūmėjo draugas, baldais prekiaujantis Vokietijoje. „Mudviejų keliai negalėjo nesusikirsti, – kaip ir aš, jis užaugino du sūnus. Net mūsų abiejų vyriausiųjų sūnų vardai vienodi. Abu turime po tris anūkus. Daug metų bendradarbiaudami susitikę apie verslą kalbamės 15 minučių, o visą kitą laiką – apie vaikus, anūkus“, – su šypsena porina V. Jasaitis, akcentuodamas, kad su vokiečiais bendradarbiauti yra patikima, tačiau to paties reikalaujama ir iš antros pusės.
Nusprendęs bendradarbiauti su šilutiškiais, šmaikštauja, kad Virginija Budrikienė plėtos baldų prekybą Šilutėje, o jis pats būsiąs „užsienio reikalų ministru“ – rūpinsis baldų tiekimu iš Vokietijos. Baldų parduotuvė įsikūrusi buvusiose melioracijos valdybos patalpose jau sulaukė pirmųjų pirkėjų.

Laima PUTRIUVIENĖ

Vienas komentaras

  • vasara

    Duok dieve ,kad tuos baldus kas pirktu.gal tada įmonė sugebėtu algas savo vairuotojas išmokėti.o tai dirba vis maitinami pažadu.daugelis neapsikentę tiesiog savanoriškai bėga iš daro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rinkimų komisijų pirmininkėmis Šilutėje ir Pagėgiuose bus Loretos

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai. Vyriausioji rinkimų komisija priima su tuo susijusius sprendimus. Lapkričio 29 d. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino savivaldybių rinkimų komisijų sudėtis ir paskyrė šių rinkimų komisijų pirmininkus. Šilutės rajono rinkimų komisijai vadovaus Loreta Pakalniškienė, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovė, Pagėgių savivaldybėje – Loreta Razutienė, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovė. Savivaldybių rinkimų komisijos sudarytos iš Lietuvos Respublikos teisingumo ministro, Lietuvos teisininkų draugijos, savivaldybių administracijų direktorių ir politinių partijų pateiktų kandidatūrų.

Už ilgametį darbą padėkota Birutei Servienei ir Romualdui Blechertui

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, jo pavaduotoja Daiva Žebelienė bei kultūros įstaigų vadovai pagerbė ilgametę Salos etnokultūros ir informacijos centro direktorę Birutę Servienę ir palinkėjo sėkmės naujame gyvenimo etape. B. Servienei įteikta padėka už ilgametį, nuoširdų, pasiaukojamą darbą siekiant išsaugoti ir populiarinti Mažosios Lietuvos ir Rusnės kultūros vertybes. B. Servienė nuo 2005 m. vadovavo Rusnėje veikiančiam Salos etnokultūros ir informacijos centrui, kuris rūpinasi kultūros veikla ne tik Rusnėje, bet ir Usėnų bei Juknaičių seniūnijose. B.

UV lempos naudojimo gidas – kaip naudoti?

Gelinis nagų lakavimas yra tapęs vienu iš populiariausių lakavimo būdų. Jis yra patogus tuo, jog užtikrina tvarkingo manikiūro ilgaamžiškumą bei su juo galima atlikti įvairiausius nagų dailės sprendimus. Gelinis nagų lakas turi specialias priemones, o viena jų pagrindinių – UV lempa nagams. Šios lempos padeda sukurti nepriekaištingą nagų įvaizdį. Ji tinkama net ir tiems, kurie tik pradeda mokytis nagų dailės meno! Kokiais privalumais pasižymi UV nagų lempa? UV nagų lempos vienas iš pagrindinių privalumų – ji nepamainoma pradedantiesiems. Nesvarbu, ar

Tilžės akto originalas yra Vytauto Didžiojo karo muziejuje

Lygiai prieš 104 metus Tilžėje buvo pasirašytas Mažosios Lietuvos tautinės tarybos Aktas, šiais laikais dažniausiai vadinamas Tilžės aktu. Manoma, kad 1918 m. lapkričio 30 d. šį dokumentą 24 jo signatarai pasirašė veikiausiai spaustuvininko, visuomenės veikėjo Enzio Jagomasto bute, Tilžėje. Algirdas Matulevičius, Mokslo ir enciklopedijų leidybos instituto vyresnysis mokslinis darbuotojas, yra rašęs: „Žinoma tik tiek, kad MLTT susirinkimas, kurio metu ir buvo pasirašytas šis dokumentas, galėjo vykti žymaus Tilžės spaustuvininko, „Lituanios“ savininko Enzio Jagomasto bute arba kito tilžiškio F. Sūbaičio bute.

Taip pat skaitykite