Naujausia žinia: „Šilutė“ įveikė „Taurą“ net 2:8!

LLF pirmos lygos pirmenybėse rungtyniaujantys Šilutės futbolininkai šeštadienį Tauragėje įveikė tenykštį „Taurą“ rekordiniu rezultatu net 2:8 (1:2) Šilutės komandoje dėl traumų ir geltonų kortelių rungtynes turėjo praleisti keli pagrindinės sudėties žaidėjai, todėl tauragiškiai labai norėjo sužaisti bent lygiosiomis, taip išsaugodami galimybę pakilti iš šiuo metu užimamos priešpaskutinės vietos turnyro lentelėje. Deja…

„Šilutės“ saugas Donatas Surblys jau pirmąją rungtynių minutę pelnė įvartį. Tai palengvino mūsų komandos žaidimą, nes varžovai buvo priversti vytis ir keisti žaidimo planą. „Šilutė“ ir toliau aktyviai atakavo ir kėlinio pabaigoje sulaukė varžovų „dovanėlės“: 39-ąją minutę kamuolį į savus vartus nukreipė Ovidijus Barkauskas – 2:0.
Paskutinę pirmojo kėlinio minutę tauragiškiai sėkmingai užbaigė ataką ir rezultatas tapo 2:1. Po pertraukos „Tauro“ komanda dar kartą pasinaudojo mūsiškių apsnūdimu ir 48-ąją minutę rezultatas tapo lygus 2:2.
Gerai, kad mūsų vyrai atsibudo ir per likusį laiką pelnė dar 6 įvarčius, neleisdami varžovams net pažiūrėti savų vartų pusėn. 52-ąją minutę įvartį pelnė Darius Paldauskas, 55-ąją – Andrius Gedgaudas. Rezultatas 4:2, ir žaidimas tapo laisvesnis, gražesnis. Po to, kai 65-ąją minutę dubliu pasižymėjo D. Paldauskas, „Šilutė“ tapo sunkiai pavejama. „Tauro“ žaidėjai pavargo ir per paskutines 10 minučių šilutiškiai pelnė dar tris įvarčius: 84-ąją minutę įvartį įmušė Martynas Golubovskis, 87-ąją – tiksliai smūgiavo Maksimas Lukaševičius, o tašką 89-ąją minutę padėjo Paulius Juška. „Šilutė“ iškovojo įtikinamą pergalę 8:2.
Po šių rungtynių „Šilutė“ turi 44 taškus ir išlieka 9 turnyrinės lentelės vietoje. Artimiausi persekiotojai Kauno „Kaunas“ (37 tšk.) ir Radviliškio „Lokomotyvas“ (36 tšk.). Šiandien, spalio 6 d., „Šilutė“ žaidžia išvykoje su Vilniaus MRU (28 tšk., 15 vieta). Namuose šilutiškiai žais tik spalio 24 d.
Rugsėjo 19 d., išvykoje „Šilutė“ susitiko su Jonavos „Lietava“. Jonaviškiai siekė išsaugoti pirmąją vietą lygoje, todėl jiems pergalė buvo labai reikalinga.
Rungtynės prasidėjo aktyviai, abi komandos žaidė atakuodamos, tiek puolime, tiek ir gynyboje demonstravo kibų bei kovingą žaidimą. Realizuoti atakų nepavyko nė vienai komandai. Ypač pažymėtinas patikimas „Šilutės“ gynėjų žaidimas. Jonaviečiai savo pranašumą įrodė tik tuo, kad Šilutės gynėjams pirmajame kėlinyje buvo parodytos dvi geltonos kortelės. Pirmojo kėlinio rezultatas 0:0.
Antrajame kėlinyje komandų taktika nesikeitė: „Lietava“ siekė pergalės, o šilutiškiai nesiruošė pasiduoti. Progų pelnyti įvartį buvo nedaug, bet ir tų pačių realizuoti nesisekė nei vieniems, nei kitiems. 77-ąją minutę antra geltona kortelė buvo parodyta Arvydui Mikloviui, ir „Šilutė“ liko žaisti su dešimčia futbolininkų. Vis dėlto ir tada jonaviškiai nepalaužė mūsiškių.
Per devyniasdešimt žaidimo minučių laimėtojo išsiaiškinti nepavyko ir susitikimas galėjo baigtis be įvarčių. Tačiau teisėjas nutarė pridėti net 5 minutes, ir pavargę „Šilutės“ žaidėjai nebesugaudė jonaviečių puolimo lyderio Lauryno Stonkaus, kuris 95-ąją minutę pagaliau įspyrė kamuolį į „Šilutės“ vartus. „Lietava“ išsaugojo lyderės poziciją, laimėdama rezultatu 1:0.
Rugsėjo 26 d. namuose „Šilutė“ nugalėjo Kretingos „Miniją“ rezultatu 2:0 (0:0). Abi komandos užima vietas turnyro lentelės viduryje, bet „Minijai“ pergalė buvo reikalingesnė, kad nenusiristų visai apačion.
Komandos rungtynes pradėjo aktyviai, tačiau realizuoti susikurtų progų nesisekė, nes kibus gynėjų žaidimas pranoko puolėjų išradingumą. Po pirmojo kėlinio buvo 0:0.
Po pertraukos žaidimo tempas nesumažėjo, atakos darėsi vis aktyvesnės. Pirmieji pavargo „Minijos“ gynėjai. 73-iąją minutę, mėgindamas nutraukti šilutiškių ataką, kamuolį į savus vartus pasiuntė Gražvydas Gujis. „Minija“ bandė išlyginti rezultatą, sukūrė kelias progas, tačiau realizuoti jų nepavyko. Sumažėjus varžovų dėmesio gynybai, rungtynių pabaigoje tiksliu smūgiu pasižymėjo Andrius Gedgaudas. „Šilutė“ šventė pergalę rezultatu – 2:0.

Jonas Jaunius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Visi naujausi straipsniai

„Carlsberg“ pristatė pirmuosius pasaulyje alaus butelius iš medžio pluošto

„Carlsber Group“, kuriai priklauso ir „Švyturys – Utenos alus“, baigė kurti dviejų žaliojo plaušo butelio prototipus. Tai pirmi pasaulyje tokie alui skirti gamtoje suyrantys buteliai. Siekis sukurti tvarią gėrimų pakuotę – vienas iš „Carlsberg“ grupės tvarumo programos „Together Towards ZERO“ tikslų. Šioje programoje taip pat įsipareigojama visų grupės daryklų anglies dvideginio emisijas sumažinti iki nulio bei 30 proc. mažinti anglies dvideginio pėdsaką visoje vertės grandinėje. Du nauji prototipai Abu popierinio butelio prototipai pagaminti iš medžio pluošto ir yra visiškai perdirbami.

Vydūno bibliotekoje – Europos kalbų diena

Pagėgių savivaldybės Vydūno viešoji biblioteka, bendradarbiaudama su Tauragės Europe Direct informacijos centru, pakvietė vyresniųjų klasių mokinius į Europos kalbų popietę. Renginyje dalyvavo Algimanto Mackaus gimnazijos II bg klasės moksleiviai su anglų kalbos mokytoja metodininke Aušra Zongailiene. Renginio tikslas – paskatinti jaunuolius domėtis Europos kalbomis. Bibliografijos-informacijos skyriaus vedėja Asta Andrulienė trumpai apžvelgė Europos kalbų dienos minėjimo tradicijas, akcentavo, kada pirmą kartą ši diena buvo paminėta Europos Taryboje, pabrėžė, kad per kalbas galima pažinti svetimas kultūras, o svarbiausia, jog kalbos vienija visas