Naujas Šilutės rajono mero pavaduotojas – Algis Bekeris

Vakar įvyko paskutinis šių metų Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdis, kuris pradėtas mero pavaduotojo skyrimu.

Šis posėdis buvo panašus į vykusį lapkričio mėnesį. Kaip ir tuomet, vos patvirtinus posėdžio darbotvarkę, imtasi svarbaus darbo – rinkti mero pavaduotoją.

Pagal įstatymą kandidatą į mero pavaduotojus Tarybai teikia meras. Šįkart meras Vytautas Laurinaitis vėl paisė Tarybos valdančiąją daugumą sudarančių politikų susitarimo, kad šis postas priklauso socialdemokratams, valdžioje turintiems 6 išrinktus atstovus, jų lyderis rajone Sigitas Šeputis eina Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, todėl jis negali būti Savivaldybės tarybos nariu.

bekeris_taryboje-96-aktuaMero pavaduotojo postas liko tuščias netekus šias pareigas ėjusio Algirdo Balčyčio. Rajono socialdemokratams šįkart į mero pavaduotojus pasiūlė Algį Bekerį, jo kandidatūrą meras ir pateikė svarstyti Tarybai. A. Bekeris, kurį gerai pažįsta kolegos Tarybos nariai, prisistatymo kalbos nepasakė, tik priminė mielai atsakysiąs į klausimus.

Klausimai ir atsakymai

Tarybos narę Sandrą Tamašauskienę domino, ar A. Bekeris pritaria Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centrą jungti prie Šilutės ligoninės.

Verta priminti, kad šių metų birželio 30 d. sprendimą jungti minimas įstaigas priėmusi Savivaldybės taryba sulaukė pasipriešinimo, teismų, kurie, anot mero, galiausiai pripažino, kad Tarybos veiksmai yra teisėti, o šio posėdžio dieną būrelis pacientų surengė piketą. Nors šiame posėdyje Socialinių reikalų komitetas siūlė atšaukti aną sprendimą, kiti du komitetai to nebuvo svarstę, tad sutarta dar pasigilinti ir apsispręsti vėliau.

A. Bekeris, atsakydamas į klausimą, paaiškino, kad įstaigų jungimui pritaria, nes sumažėtų administracijos darbuotojų, būtų sutaupyta lėšų. S. Tamašauskienė vėl klausė: „Kam reorganizuoti pelningai dirbantį Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centrą?“ Įsiterpė meras V. Laurinaitis: „Be Greitosios medicinos pagalbos skyriaus šis centras būtų nuostolingas“.

A. Gečą domino A. Bekerio nuomonė apie švietimo perspektyvas. „Labai jau sudėtingi klausimai“, – šyptelėjo A. Bekeris, priminęs, kad Tarybai pernai teko rajone reorganizuoti ne vieną mokyklą, į tai reaguota skaudžiai, tačiau mokinių Lietuvoje ir rajone kasmet mažėja.

„Šeimoje užauginome tris vaikus, išleidome į mokslus, žinau mokyklų vidinį gyvenimą, švietimo srityje negali būti daroma staigių judesių, tik nuoseklūs ir apgalvoti sprendimai“, – sakė A. Bekeris, kuriam tarybos narys A. Jakas pasiūlė: „Imkite kuruoti investicijas“. Į tai atsakė meras V. Laurinaitis: „Taip ir bus!“. Pagal galiojančią praktiką Savivaldybės taryba sprendimu patvirtina veiklos sritis, kurias patiki mero pavaduotojui. To dar teks palaukti.

Kai buvo pristatytas slapto balsavimo biuletenio pavyzdys, Liberalų sąjūdžio atstovas Raimundas Ambrozaitis pasiūlė, kad biuleteniuose prie spaudo reikalingas balsų skaičiavimo komisijos pirmininko parašas. Tam pritarta.

Kažin kas ir ko bijo, kuo nepasitiki?

Slapto balsavimo metu už A. Bekerį balsavo 13 Tarybos narių, prieš – 9, trys biuleteniai pripažinti negaliojančiais.

Mero pavaduotoju paskirtą A. Bekerį pasveikino meras V. Laurinaitis, administracijos direktorius S. Šeputis. Meras palinkėjo nuo sausio 1 d. mero pareigas eisiančiam A. Bekeriui politiko išminties, geranoriškai bendradarbiauti su Tarybos nariais ir… „didelio lojalumo merui“.

Lapkritį socialdemokratų pasiūlytas kitas Savivaldybės tarybos narys Arūnas Pupšys vicemeru netapo, jo kandidatūrą palaikė vos 9 politikai. Nesurinkus daugiau negu pusės Savivaldybės tarybos narių balsų, A. Pupšio kandidatūra buvo atmesta.

 Naujasis Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas socialdemokratas Algis Bekeris pareigas pradės eiti 2017 metais.


Naujasis Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas socialdemokratas Algis Bekeris pareigas pradės eiti 2017 metais.

Apie Algį Bekerį

Liepos 14 d. A. Bekeriui sukako 61-eri metai. Gyvena ir dirba Šilutėje, yra UAB „Įtampa“ direktorius, Lietuvos žemės ūkio universitete įgijęs inžinierius-energetiko profesiją. Su žmona Renata, dirbančia Macikuose socialinės globos namuose, užaugino tris vaikus – Renatą, Gediminą ir Viktoriją.

Šią kadenciją į Savivaldybės tarybą A. Bekeris išrinktas kartu su dar 5 socialdemokratais, priklauso Socialdemokratų frakcijai, yra vienas iš jos vadovų. Dirba Etikos ir procedūrų komisijoje, yra jos narys, taip pat yra Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojas. Tarybai delegavus, A. Bekeris priklauso Kintų Vydūno kultūros centro tarybai, taip pat yra asociacijos Šilutės žuvininkystės regiono vietos veiklos grupės „Žuvėjų kraštas“ vadovas.

A. Bekeris – Šilutės Rotary klubo narys, 2014-2015 metais jis ėjo klubo prezidento pareigas. Šį verslininką Pamaryje gerbia už paramą nevyriausybinėms organizacijoms, įvairioms įstaigoms, ligotiems, vargingai gyvenantiems žmonėms. A. Bekeris finansiškai yra parėmęs švietimo, kultūros renginius, meno kolektyvų išvykas ir t. t.

Stasė SKUTULIENĖ

 

Hits: 643

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apgavikai rašo laiškus…

„Luminor“ bankas perspėja, jog kai kurie banko klientai balandžio 20 dieną gavo melagingus elektroninius laiškus, kurie neva  siunčiami banko vardu. Šiuose laiškuose pridedamas ir mokėjimo pranešimas, neva išduotas paties kliento prašymu. Laiškai siunčiami kartu su prisegtu dokumentu, kurio pavadinimas – „Luminor_bankas_Mokejimas_pdf.iso.txt“. Šiame dokumente yra kenkėjiška programa, kurios tikslas yra išgauti konfidencialius klientų duomenis. Banko sukčiavimo prevencijos ekspertai perspėja klientus jokiu būdu neatidaryti šio laiško priedo. Jeigu dokumentas buvo atidarytas, rekomenduojame nedelsiant susisiekti su savo IT saugos specialistais, kad jie patikrintų,

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Taip pat skaitykite