Meras siūlo didinti Šilutės r. savivaldybės kontrolierės J. Stonkuvienės atlyginimą

Galioja tokia tvarka: Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis įvertina Savivaldybės kontrolierės 2021 metų tarnybinę veiklą ir, jeigu rezultatai yra labai geri, gali siūlyti Savivaldybės tarybai nustatyti didesnį šios darbuotojos pareiginės algos koeficientą.

Savivaldybės tarybai belieka apsispręsti, ar patenkinti mero siūlymą.

Savivaldybės meras V. Laurinaitis kontrolierės Jolitos Stonkuvienės 2021 m. tarnybinę veiklą įvertino labai gerai ir šią valstybės tarnautoją į pareigas priimančiai Savivaldybės tarybai siūlo nuo šių metų  kovo 1 d. nustatyti pareiginės algos koeficientą (baziniais dydžiais) 16,5. Šiuo metu Šilutės rajono savivaldybės kontrolierės pareiginės algos koeficientas yra (bazinis dydis) 15,5.

Tarybai nustačius didesnį, kaip siūloma,  pareiginės algos koeficientą, Savivaldybės kontrolierės darbo užmokestis sudarytų 2986,50 Eur (su mokesčiais), per mėnesį papildomai reikėtų 181 Eur (su mokesčiais), per metus – 2172  Eur (su mokesčiais).

Tokią informaciją Savivaldybės tarybos nariams pateikė  Švietimo ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Edita Serovienė.

Savivaldybės tarybos posėdis planuojamas paskutinę vasario savaitę.

Parengta pagal silute.lt/ inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip vykdomos biuro darbuotojų bei IT specialistų atrankos?

Šiandieną daugelyje organizacijų darbuojasi biuro darbuotojai bei IT specialistai. Ar žinote, kaip yra vykdoma jų paieška? Kaip vykdoma biuro darbuotojų paieška? Darbuotojų paieška yra vykdoma etapais. Pirmasis etapas yra susijęs su būsimo darbdavio poreikių išgryninimu. Pokalbių metu yra išsamiai aptariama, kokių darbuotojų yra ieškoma, kokie kompetencijų ir kitų savybių reikalavimai jiems yra keliami, panašūs klausimai. Šis etapas yra labai svarbus, nes tik tiksliai žinant, ko ieškoma, galima tai rasti. Išsiaiškinus realius būsimo darbdavio poreikius, išorės specialistai atlieka siūlomo darbo bei

Kaip išsirinkti ir priderinti rankinę prie savo aprangos?

Gerai pasirinkta rankinė gali būti ne tik funkcionali, bet ir stilinga! Sužinokite daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir išsirinkite tinkamiausią rankinę. Stilinga rankinė – nepakeičiama spintos dalis Stilinga ir tinkamo dydžio moteriška rankinė gali ne tik pagerinti jūsų stilių, bet ir padėti su savimi visada turėti svarbiausius daiktus. Žinoma, kartais išsirinkti rankinę gali būti gana sudėtinga užduotis, nes galite rasti tokią daugybę įvairiausių stilių, dydžių ir modelių! Dėl to naudinga sužinoti daugiau apie pagrindines stiliaus tendencijas ir apie geriausius rankinių

Daiktai, be kurių neišsiversite virtuvėje

Yra tiek daug keistų dalykų, kuriais galite užpildyti savo virtuvės stalčius ir spinteles. Kai kurie yra tiesiog nenaudingi, bet kai kurie tikrai yra gana geri pirkiniai, pavyzdžiui, vienkartiniai rankšluoščiai. Štai kelių dalykų, be kurių negalime išsiversti savo virtuvėje, sąrašas. Matavimo šaukštai Kai kepate, daugumoje receptų labai svarbu tiksliai išmatuoti ingredientus. Daug kartų gaminio cheminė sudėtis grindžiama tiksliais skirtingų ingredientų santykiais, o rezultatai gali būti ne tokie puikūs, jei viską sujauksite ir tik sumesite produktus. Todėl kepdami visada naudokite matavimo šaukštus.

Gydomasis masažas. Kada jis reikalingas?

Masažas – tai kombinuotas mechaninis ir refleksinis poveikis audiniams ir organams trinties, spaudimo, vibracijos pavidalu, kuris atliekamas tiesiai ant žmogaus kūno paviršiaus tiek rankomis, tiek specialiais prietaisais, siekiant gydomojo ar kito poveikio. Kada gydomasis masažas yra reikalingas? Kodėl masažas naudingas kiekvienam žmogui? Sveikam žmogui masažas gali padėti palaikyti raumenų tonusą, malšinti patinimą ir nuovargį. O jei nerimaujama dėl nugaros ar kaklo skausmų, buvo traumos kojose ar rankose, tai, žinoma, masažas padės pagerinti raumenų ir sąnarių funkcines savybes. Trumpai tariant, kas

Taip pat skaitykite