Mažųjų rusniškių džiaugsmui – žaidimų aikštelė

Rusnės bendruomenė „Nemuno sala“, vadovaujama pirmininko Dariaus Soščekos, prisideda prie patrauklios ir saugios gyvenamosios aplinkos kūrimo Rusnėje.

Naujoji vaikų žaidimų aikštelė Rusnėje.

Nepakartojama gamta viliojanti Rusnės sala atsinaujina. Vis daugiau kampelių, kur matomas rūpestingų žmonių įdėtas triūsas. Tokių vietų randasi tiek miestelio centre, tiek kitose salos viešosiose erdvėse.
Tai netruko įvertinti salos gyventojai ir jų svečiai, galintys prisėsti ant medinių suolelių ir grožėtis salos gamtovaizdžiu. Kad tvarka džiugintų, prie suolelių įrengtos šiukšliadėžės. Nepamiršti ir mažiausieji Rusnės gyventojai. Neringos gatvėje tarp Rusnės seniūnijos pastato ir Skirvytės upės krantinės įrengta krepšinio aikštelė, kurioje laiką leidžia ne vien greta esančių daugiabučių gyventojai. Greta populiarios krepšinio aikštelės atsirado ir pirmoji Rusnės saloje vaikų žaidimų aikštelė. Jaunos rusniškių šeimos džiaugiasi, kad jų vaikai pagaliau turės kur saugiai žaisti.
Kuris mažylis užaugo nestatęs pilių smėlio dėžėje, ūgtelėjęs nesileidęs nuo čiuožyklos ar nesisupęs sūpynėse? Žaidimų aikštelės vaikams visada buvo ir bus traukos vieta, jeigu jų nenurungs pasyvūs kompiuteriniai žaidimai.

Kalba bendruomenės „Nemuno sala“ pirmininkas Darius Soščeka.

Bendruomenė „Nemuno sala“ nusprendė Rusnėje įrengti saugią vaikų žaidimų aikštelę po atviru dangumi su medinių karkasų sūpuoklėmis, čiuožykla, laipynėmis, smėlio dėže mažyliams, mediniais suoleliais su šiukliadėžėmis. Ne mažiau svarbu, kad žmogus augtų gražioje aplinkoje. „Nemuno salos“ bendruomenė rūpinasi, kad Rusnė būtų patraukli tiek čia gyvenantiems, tiek iš svetur pasižvalgyti atvykstantiems. To siekdami salos bendruomenės aktyvistai prisideda ir prie Rusnės infrastruktūros plėtros bei sveikatinimo, ir socialinio, kultūrinio gyvenimo gerinimo. Bendruomenės projektas „Rusnės miestelio gražinimas puoselėjant viešąsias erdves“ gavo valstybės paramą ir leido įgyvendinti sumanymą Rusnėje pastatyti 10 medinių suolelių su šiukšliadėžėmis, įrengti vaikų žaidimų aikštelę.
Į vaikų žaidimų aikštelės atidarymo šventę susirinko pulkas mažųjų, daugumą jų atlydėjo tėveliai ar seneliai, pasidžiaugę, kad į tokią žaidimų aikštelę mielai atlydės savo vaikaičius dažną popietę.
Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė, pamačiusi į šventę atvykusias dvi žavias pirates, šūktelėjo: „Mūsų salą užpuolė!“. Tačiau piratės atvyko ne iš už jūrų marių, bet iš Šilutės ir mažiesiems surengė didžiulių muilo burbulų šventę. Dainininkas Valdas Lacko užtraukė linksmą dainą ir kartu su piratėmis pakvietė visus susirinkusiuosius į draugišką ratą.
Vaikystės vasaras leidęs Rusnėje, dabar „Nemuno salos“ bendruomenei vadovaujantis Darius Soščeka padėkojo Rusnės seniūnei už idėją, Šilutės rajono bendruomenių sąjungai ir jos vadovei Marijonai Janavičienei už talką rengiant projektą, tarė ačiū visiems, padėjusiems rengiant medinius suolelius su šiukšliadėžėmis, vaikų žaidimų aikštelę. Žaidimų aikštelės idėjos autoriai ir projekto įgyvendintojai ilgomis kalbomis nevargino, nekantraujančius vaikus pakvietė atidaryti aptvertos aikštelės vartelius. Na, vaikų ilgai įkalbinėti neprireikė…

Laima PUTRIUVIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pokalbis telefonu vairuojant gali kainuoti vairuotojo pažymėjimą…

Dauguma vairuotojų nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimo – draudimo naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant ir tokiais savo veiksmais kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems viešajame eisme dalyvaujantiems asmenims. Policijos pareigūnai visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, liepos mėnesį fiksavo 47 pažeidimus: Tauragėje – 24 pažeidimai; Šilalėje – 4 pažeidimai; Šilutėje – 18 pažeidimų; Pagėgiuose – 1 pažeidimas. Visiems vairuotojams surašyti protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 3 d. Vairuojant naudojantis mobiliaisiais telefonais gresia

Nuspręsta tirti Daivos Žebelienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija paskelbė, kad liepos 21d.  pradėtas tyrimas dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos narės Daivos Žebelienės elgesio. Aiškinamasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo ribojimo atstovauti. Pagal šį teisės aktą valstybinėje tarnyboje dirbantis asmuo neturi teisės atstovauti fiziniams ar juridiniams asmenims ir ginti jų interesų institucijoje ar įstaigoje, kurioje jis dirba. Tyrimas pradėtas gauto pranešimo pagrindu. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tirs aplinkybes, kai D. Žebelienė galbūt atstovavo UAB „Toluta” interesams 2019 m. ir 2020 m.

Universitetas senąsias kareivines pavers migrantų istorine kryžkele. Gyventojus prašo dalintis senais lagaminais

Rudenį Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto kūrybinė grupė (Raimonda Nabažaitė, Milda Kontrimė, Rima Čerapė) visuomenei ruošiasi pristatyti naują kultūrinį-edukacinį projektą „Migrantas“. Interaktyvios garso, muzikos, istorinio pasakojimo ekskursijos metu Klaipėdos senosios kareivinės (dabar – Klaipėdos universitetas) virs istorine migrantų vieta ir jų likimų kryžkele. „Migrante“ kiekvienam dalyviui bus siekiama suteikti naują tapatybę – Klaipėdoje apsigyvenusio ar laikinai priklydusio žmogaus dalia.   Nuo kareivinių statybos iki Klaipėdos universiteto studentiško šurmulio   Buvusios senosios kareivinės migrantų kryžkele pasirinktos neatsitiktinai. Siekiama,

Bibliotekininkai kurs stalo žaidimą

Lietuvos kultūros taryba skyrė finansavimą Tolygios kultūrinės raidos programai ir finansavo Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Stalo žaidimas „Keliauk ir pažink Šilutę“ (projekto vadovė Sandra Jablonskienė) skirdama 3 690,00 Eur finansavimą. Įgyvendindami šį projektą bibliotekininkai kurs inovatyvią, išliekamąją vertę turintį stalo žaidimą, reprezentuojantį Šilutės kraštą. Šis žaidimas bus puiki edukacinė priemonė mokiniams, miestelėnams, kitose Lietuvos vietovėse gyvenantiems žaidėjams, norintiems pažinti ar iš naujo atrasti Šilutės miesto istorijos ir kultūros paveldą. Stalo žaidimas kvies suburti savo draugų kompaniją (komandą) ir

Taip pat skaitykite