Lietuvos Nepriklausomybės 25-mečio šventės Šilutėje akimirkos

Nuotaikingą koncertą surengė LR vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras (meno vadovas ir dirigentas Egidijus Miknius), solistas Jonas Sakalauskas. Petro Skutulo nuotr.

Stenduose eksponuotos nuotraukos, menančios kelią į Laisvę.

Valstybės himną šventės dalyviams traukti padėjo Vydūno gimnazijos vokalinis ansamblis (vad. Gražina Matulienė) ir pučiamųjų instrumentų ansamblis „Pamario Brass“ (vad. Gražvydas Raila). Renginį vedė Marijus Budraitis.

Krašto apsaugos savanoriai ginklų salvėmis pagerbė prieš renginį iškilmingai iškeltą Lietuvos Respublikos vėliavą, pabūklai nugriaudėjo ir Lietuvos Nepriklausomybės garbei.

Visoms Šilutės r. savivaldybės seniūnijoms šventės proga įteiktos istorinės Lietuvos vėliavos – Vytis ryškiai raudonos spalvos fone. Meras V. Laurinaitis vėliavas įteikė seniūnijų jaunimo atstovams.

Šilutės r. savivaldybės meras vietoj lakoniško pasveikinimo šventės proga perskaitė pranešimą apie Šilutės krašte per 25 Nepriklausomybės metus nuveiktus darbus. Politiniai oponentai keliskart mėgino ilgą mero kalbą „nuploti“.

Iškilmingai pasveikintas 2015 m. „Sidabrinės nendrės“ laureatas Saulius Sodonis.

Kovo 11 d. po šv. Mišių Romos katalikų bažnyčioje šilutiškiai neskubėdami rinkosi prie Kultūros ir pramogų centro. Patriotiškai nusiteikęs miesto jaunimas atėjusius į šventę ragino palikti spalvotus savo delno atspaudus drobėje – iki minėjimo pabaigos bendromis jėgomis buvo sukurtas didžiulis „tapybos“ darbas.
Parašiusius ir į specialią dėžę įmetusius linkėjimus Lietuvai jaunimas vaišino arbata ir pačių keptais pyragėliais („Dovydo projektai“).

3 komentarai

  • Dalyvis

    Šventė būtų buvusi labai graži, jei vienas užsilikęs “kolūkio pirmininkas” nebūtų skaitęs 20min. trukmės šventinio pasveikinimo”, kuris priminė partinę ataskaitą.

  • Dalyvis2

    Gražios nuotraukos. Gera šventė. Buvo smagu. Kalbėjo meras ilgai. Gal. Bat kai minimas jubiliejus, lyg ir norima apžvelgti daugiau. Nors galima buvo visa tai pasakyti glaustai, trumpai. Galima. Šverntė buvo graži.

  • Sveikinu

    Sveikinu Saulių Sodonį. Kultūrai atsidavęs žmogus. Tai tikrai jo kelias. Linkiu sekmes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą ir jo neskirstyti rajonais

Aplinkos ministerija parengė įsakymo projektą dėl vilkų sumedžiojimo 2022-2023 m. limito ir kviečia visuomenę, suinteresuotas institucijas su juo susipažinti. Atsižvelgus į vilkų populiacijos būklės stebėsenos duomenis, rūšies apsaugos poreikius ir moksliniais tyrimais apskaičiuotą vilkų šeimų skaičių, siūloma nustatyti 282 vilkų sumedžiojimo limitą. Siekiant, kad vilkai būtų medžiojami proporcingai jų natūraliai gausai, limito rekomenduojama neskirstyti rajonams. Vilko apsaugos planas įpareigoja nustatant sumedžiojimo limitą įvertinti besiveisiančių vilkų šeimų skaičių. Tyrimai rodo, kad Lietuvos teritorijoje gyvena ne mažiau kaip 87 vilkų šeimos. Vilko

Iš Šilutės kilęs Valdas Benkunskas sieks Vilniaus miesto mero posto

Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) Vilniaus miesto mero rinkimuose kelia dabartinio sostinės mero pavaduotojo Valdo Benkunsko kandidatūrą.  Vilniaus miesto vicemeras V. Benkunskas 12 metų dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, septynerius metus yra Vilniaus vicemeras. V. Benkunskas šiuo metu savivaldybėje yra atsakingas už sostinės šilumos ir energetikos ūkį. 37-erių metų politikas prie TS-LKD prisijungė 2008 metais, 2011 m. buvo išrinktas Tarybos nariu Vilniaus miesto savivaldybėje. 2015-2017 metais ir nuo 2019-ųjų buvo Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras, kuruoja energetikos, sporto ir sveikatingumo

Sukčių sėkmė nesibaigia. Šįkart apgautas vyras neteko 6328 eurų

Tauragės apskrities VPK skelbia rugsėjo 29-30 dienų įvykius Šilutės rajone. Sukčiai Rugsėjo 29 d.  vyras, gim. 1983 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamas galandimo stakles ir gaterį, į pardavėjo sąskaitą už juos pervedė pinigus, tačiau prekių negavo. Nuostolis 6328 Eur. Tiesą sakant, keistoka istorija… Kaip galima pirkti gaterį, pinigus iš anksto pervedant internetu… Juk čia ne koks porcelianinis puodukas. Ar galėjo pirkėjas pervesti solidžią sumą pinigų nematęs paties mechanizmo? O jeigu matė, tai tikriausiai žino, kur tas gateris yra?

Taip pat skaitykite