Lietuvos Nepriklausomybės 25-mečio šventės Šilutėje akimirkos

Nuotaikingą koncertą surengė LR vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras (meno vadovas ir dirigentas Egidijus Miknius), solistas Jonas Sakalauskas. Petro Skutulo nuotr.

Stenduose eksponuotos nuotraukos, menančios kelią į Laisvę.

Valstybės himną šventės dalyviams traukti padėjo Vydūno gimnazijos vokalinis ansamblis (vad. Gražina Matulienė) ir pučiamųjų instrumentų ansamblis „Pamario Brass“ (vad. Gražvydas Raila). Renginį vedė Marijus Budraitis.

Krašto apsaugos savanoriai ginklų salvėmis pagerbė prieš renginį iškilmingai iškeltą Lietuvos Respublikos vėliavą, pabūklai nugriaudėjo ir Lietuvos Nepriklausomybės garbei.

Visoms Šilutės r. savivaldybės seniūnijoms šventės proga įteiktos istorinės Lietuvos vėliavos – Vytis ryškiai raudonos spalvos fone. Meras V. Laurinaitis vėliavas įteikė seniūnijų jaunimo atstovams.

Šilutės r. savivaldybės meras vietoj lakoniško pasveikinimo šventės proga perskaitė pranešimą apie Šilutės krašte per 25 Nepriklausomybės metus nuveiktus darbus. Politiniai oponentai keliskart mėgino ilgą mero kalbą „nuploti“.

Iškilmingai pasveikintas 2015 m. „Sidabrinės nendrės“ laureatas Saulius Sodonis.

Kovo 11 d. po šv. Mišių Romos katalikų bažnyčioje šilutiškiai neskubėdami rinkosi prie Kultūros ir pramogų centro. Patriotiškai nusiteikęs miesto jaunimas atėjusius į šventę ragino palikti spalvotus savo delno atspaudus drobėje – iki minėjimo pabaigos bendromis jėgomis buvo sukurtas didžiulis „tapybos“ darbas.
Parašiusius ir į specialią dėžę įmetusius linkėjimus Lietuvai jaunimas vaišino arbata ir pačių keptais pyragėliais („Dovydo projektai“).

3 komentarai

  • Dalyvis

    Šventė būtų buvusi labai graži, jei vienas užsilikęs “kolūkio pirmininkas” nebūtų skaitęs 20min. trukmės šventinio pasveikinimo”, kuris priminė partinę ataskaitą.

  • Dalyvis2

    Gražios nuotraukos. Gera šventė. Buvo smagu. Kalbėjo meras ilgai. Gal. Bat kai minimas jubiliejus, lyg ir norima apžvelgti daugiau. Nors galima buvo visa tai pasakyti glaustai, trumpai. Galima. Šverntė buvo graži.

  • Sveikinu

    Sveikinu Saulių Sodonį. Kultūrai atsidavęs žmogus. Tai tikrai jo kelias. Linkiu sekmes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotarietiška pavakario talka Mažiuose

talka Mažių kapinaitėse

Jau vienuolikti metai kasmet rudenį ir pavasarį rotariečiai susirenka į talką Mažių kapinaitėse (Šilutės sen.). Darbo netrūksta: per vasarą priželia aukštos žolės, rudenį ir per visą žiemą ąžuolai storai pribarsto lapų,  tai vienur, tai kitur vis išlenda medžių atžalos. Vakar, spalio 18 d., taip pat vyko talka, tik šį kartą su patalkiais ir pokalbiais apie Vydūną.   Kažkur netoliese gimė Vydūnas   Atsiverčiu Šilutės Rotary klubui Vydūno bibliotekos padovanotą storą Vaclovo Bagdonavičiaus ir Aušros Martišiūtės-Linartienės parašytą monografiją VYDŪNAS ir randu

Kelionės išlaidų apmokėjimas – reikšminga pagalba suinteresuotiems darbu užsienyje

Namų remontas, „kapitalinis vizitas“ pas odontologą, svajonių atostogos su šeima ar naujas automobilis – svajonių ir planų turime kiekvienas, deja, ne visi turi palankias galimybes juos įgyvendinti. Bene dažniausia to priežastis – stinga lėšų. Jei Lietuvoje siūlomos darbo vietos jums nėra priimtinos dėl atlyginimo dydžio ar kitų priežasčių, atviros ir kitų valstybių darbo rinkos: tereikia žinoti, kaip išsirinkti geriausią karjeros sprendimą! Darbas užsienyje su apmokama kelione – palanki galimybė ir tiems, kuriems išvyka į vieną ar kitą šalį būtų „neįkandama“

Ar valstybinių ir privačių medicinos įstaigų įranga skiriasi?

Turbūt sutiksite, kad sveikata yra svarbiausias žmogaus turtas. Žinoma, norisi visada jaustis gerai ir kad tiek kūnas, tiek siela visada būtų sveiki. Tokiu atveju reikalinga nuolatinė savo kūno priežiūra, kuri apima tiek mūsų kasdienius ritualus, tiek medicininę įrangą, kuri gali diagnozuoti problemas dar tada, kol jos labai mažos. Tiesa, dažnai girdime, kad medicininė įranga valstybinėse ir privačiose klinikose skiriasi. Dėl to to kinta ir ligos radimo tempai. Ar tai yra tiesa? Negalime pasiremti faktais, kadangi nebuvo atliktas toks tyrimas. Tačiau

Rusniškis Saulius Bukantas – per plauką nuo „Auksinės Krivūlės“ riterio apdovanojimo

Šiandien, spalio 19 d., Vilniuje šešioliktą kartą šalies savivaldybėms bus teikiami svarbiausi metų apdovanojimai – „Auksinės Krivūlės“ statulėlės ir trims savivaldai nusipelniusiems asmenims – „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklai. Esame informavę, kad Šilutės r. savivaldybės taryba pasiūlė „Auksinės Krivūlės“ riterio ženklu apdovanoti Rusnės bendruomenės „Rusnės sala“ pirmininką Saulių Bukantą. Iškilmių dieną paaiškėjo, kad apdovanoti šiuo ženklu buvo pasiūlyta 14 veiklių, aktyvių ir savo darbais išsiskyrusių asmenų. S. Bukanto kandidatūrą palaikė 7 Lietuvos savivaldybių asociacijos valdybos nariai, tad vos vienas balsas nulėmė,

Taip pat skaitykite