Lietuvos jaunių sporto žaidynėse – antroji vieta

Lapkričio 25 d. konferencijų centre ,,Karolina“, Vilniuje, įvyko 2015 metų Lietuvos jaunių sporto žaidynių nugalėtojų apdovanojimai. Vos 170 taškų nuo nugalėtojų atsilikę pagėgiškiai žaidynėse pelnė antrąją vietą.

Vilniuje apdovanojimų ceremonijoje dalyvavusiai Pagėgių meno ir sporto mokyklos direktorei Evelinai Norkienei įteikta pagėgiškių sportininkų pelnyta taurė ir diplomai.

Lietuvos jaunių sporto žaidynės rengiamos jau 22 metus. Šiuo projektu siekiama populiarinti strategines sporto šakas, skatinti jaunimo aktyvumą, suteikti naujas galimybes visiems, besidomintiems sportu, padėti Lietuvos treneriams atrasti talentingų sportininkų. Žaidynes rengia Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS), vienijanti 80 sporto federacijų.
Šių metų žaidynėse, kurios vyko nuo balandžio iki spalio, dalyvavo beveik 15 tūkstančių sportininkų. Visi Lietuvos miestai, rajonai bei savivaldybės buvo suskirstytos į 6 grupes pagal mokinių skaičių. Pagėgių savivaldybė priklausė 6 grupei, kurioje buvo 13 rajonų ir savivaldybių: Molėtų, Visagino, Alytaus, Širvintų, Palangos, Zarasų, Kazlų Rūdos, Ignalinos, Kalvarijos, Pagėgių, Rietavo, Birštono, Neringos. Šioje grupėje pirmą vietą iškovojo Palanga, antrą – Pagėgiai, trečią – Visaginas. Beje, pagėgiškiai 2-ąją vietą iškovojo pirmą kartą, ankstesniais metais net keturis kartus pelnydavo trečią vietą.
Vilniuje apdovanojimai buvo įteikti 17 savivaldos atstovų bei 30 sporto mokyklų vadovų. Juos teikė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė bei LSFS prezidentas Rimantas Kveselaitis. Taurė bei diplomai įteikti ir Pagėgių savivaldybei, Švietimo skyriaus vedėjai Virginijai Sirvidienei bei Pagėgių meno ir sporto mokyklos direktorei Evelinai Norkienei.
Žaidynių metu pagėgiškiai surinko 4716,84 taškų ir nuo pirmos vietos atsiliko tik 170 taškų. Daugiausiai taškų žaidynėse surinko futbolininkai (treneris Darius Stažys) – 1448, lengvaatlečiai (trenerė Alvyra Jankantienė) – 1286 taškus, imtynininkai (treneris Antanas Merkevičius) – 1000, tinklininkai (treneris Antanas Musvydas) – 651, krepšininkai (treneris Ervinas Kuncaitis) – 331.

Pagėgių meno ir sporto mokyklos inf.

Hits: 30

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pandemija – ne kliūtis vestuvėms, bet nuotaika – lyg per karą 

Pasaulyje siaučianti pandemija ir dėl jos gruodžio viduryje sugriežtintas karantinas sujaukė įsimylėjėlių planus, bet noras tuoktis niekur nedingo. Tai rodo ir naujausi Statistikos departamento duomenys apie įvykusias santuokas. Karantino režimu dirbantys civilinės metrikacijos skyriai jų praėjusį kovą įregistravo 541. Santuokų skaičius, palyginti su 2020 m. kovu, Lietuvoje beveik nesumažėjo. Tuomet jų buvo įregistruota panašiai – 520. Tiesa, pernai kovą jau irgi siautė pandemija ir galiojo karantinas. Per antrosios koronaviruso infekcijos bangos piką – sausio mėnesį – Lietuvoje susituokė 329 poros. Tačiau

Dvi Savivaldybės įmonės pernai dirbo nuostolingai, viena – pelningai

Šilutės r. savivaldybės tarybos nariai komitetuose svarsto trijų Savivaldybės uždarųjų akcinių bendrovių praėjusių metų veiklos ataskaitas. Savivaldybei pavaldžios šios įmonės: Šilutės šilumos tinklų, „Šilutės vandenų“ ir Šilutės autobusų parko. UAB „Šilutės vandenys“, direktorius – Alfredas Markvaldas, pernai dirbo pelningai: gauta 79,9 tūkst. Eur pelno. Dėl karantino nuotoliniu būdu dirbo daug švietimo, kultūros, kitų įstaigų, buvo uždarytų viešbučių, kavinių, restoranų ir kt., tad lyg ir normalu būtų manyti, kad vandens reikėjo mažiau. Kita vertus, gyventojai dirbo nuotoliniu būdu iš namų, iš

Geriausia dovana mokyklai – knygos

Šilutės rajone mokyklas baigusieji, pasirinkusieji savo gyvenimo ir jau nemažai juo nuėjusieji, pasiekusieji ne tik mintyse saugo šviesų savosios mokyklos paveikslą. Jie ir jų sutuoktiniai kartais į savo mokyklą sugrįžta su dovanomis. Štai į Vainuto gimnazijos istoriją su dėkingumu įrašyti Nijolė ir Valdas Petrauskai. Nijolė 1961 m. baigė tuometinę Vainuto vidurinę mokyklą, ji dirba redaktore. Jos vyras Valdas – vertėjas, verčia knygas iš anglų, prancūzų, italų, lenkų, ispanų, švedų, portugalų kalbų. V. Petrausko vertimo žanrai: proza, drama, poezija. Vertėjas gimė

Naujausiuose pašto ženkluose – nykstantys pilkasis ruonis ir lūšis

Lietuvos paštas penktadienį Išleidžia Lauros Aleknavičiūtės kurtų pašto ženklų seriją „Europa. Nykstanti nacionalinė laukinė gamta“. Serija sudaryta iš dviejų pašto ženklų. Abiejų ženklų nominalas – po 0,75 Eur, tiražas – po 22 000 vnt. Kartu su pašto ženklais bus išleistas ir pirmos dienos vokas. Antspaudavimas pirmos dienos datos spaudu vyksta Vilniaus pašte, adresu Totorių g. 8. Viename iš pašto ženklų pavaizduotas pilkasis arba kitaip dar žinomas kaip ilgasnukis ruonis. Lotyniškasis ilgasnukio ruonio pavadinimas kildinamas iš graikų kalbos žodžio, reiškiančio „maža

Taip pat skaitykite