Laučių kaimo šventėje pagerbta devyniasdešimtmetė Genė Kasnauskienė

Šeštadienį Laučiuose (Šilutės sen.) įvyko šventė. Pagerbta 90 metų jubiliejų šventusi Genė Kasnauskienė, apdovanotos gražiai sodybas tvarkančios šeimos, ant bendruomenės namų sienos atidengta iškaba: „Laučių kaimo bendruomenė“. Aktyvi ir sumani bendruomenės pirmininkė Sonata Dauskartė paskelbė tikslą suburti kaimą, kad žmonės dažniau susitiktų, pavakatorų, pabendrautų, pašvęstų.

90 metų jubiliejų šventusi Genė Kasnauskienė su į šventę ją atlydėjusiais artimaisiais.

Ėjimas kibirais, kuršių slidės, svarmens laikymas, kaliošų mėtymas, virvės traukimas, karpių gaudymas… Tokie užrašai aikštės viduryje ir šioms savitoms rungtims skirti įrankiai jau buvo išdėlioti, o aplinkui prekybininkai siūlė karštų užkandžių, gaiviųjų gėrimų, kvapnios kavos, žaislų ir papuošalų, netrūko kitokių šventei tinkančių prekių, paslaugų ir pramogų vaikams.
Pamažu rinkosi laučiškiai. Kur pažvelgsi – būreliai vaikų: mažų ir ūgtelėjusių, ant tėvų rankų bei jau vaikštinėjančių, sūpuojamų vežimėliuose. Ne visose šventėse galima išvysti tiek daug mažylių.
Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis medelių sodinukais ir specialiais medaliais apdovanojo gražiai tvarkomų sodybų šeimininkus Zitą ir Algį Kurlinkus, Janiną ir Antaną Kazlauskus, Aldoną ir Vytautą Šilinskus. Kaimo šventės proga visus susirinkusius pasveikino Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus.

Bendruomenės pirmininkė Sonata Dauskartė ir seniūnaitis Vaidotas Burzdžius atidengė naująją Laučių bendruomenės namų iškabą.

Bendruomenės pirmininkė Sonata Dauskartė ir seniūnaitis Vaidotas Burzdžius atidengė naująją Laučių bendruomenės namų iškabą, į dangų paleista spalvingų balionų puokštė.
Seimo nario Artūro Skardžiaus vardu pagerbta ilgametė Laučių kaimo gyventoja Genė Kasnauskienė, švenčianti 90 metų jubiliejų.
Gimusi Gardamo seniūnijoje, augusi šeimoje, kur buvo vienintelė dukra ir keturi broliai. Kai ištekėjo, apsigyveno Laučiuose. Yra 9 vaikų motina, turi 25 vaikaičiaus ir 21 provaikaitį. Jubiliatė sakė mėgstanti gėles, šiek tiek pasidarbuoti, nes „kai nedirbu, sustingstu…“ Šiuo metu Lietuvoje gyvena jos du sūnūs, dvi dukros, o dvi dukros įsikūrusios užsienyje. Į G. Kasnauskienės jubiliejui skirtą pobūvį tądien buvo sukviesta per 65 jai brangius ir artimus žmones.
Jubiliatei Seimo nario A. Skardžiaus skirtą tautinę juostą užrišo Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis, padovanota gėlių, giminei – didelis butelis šampano.
Šventėje šoko „Veiviržo“ šokių kolektyvas iš Vilkyčių, Saugų seniūnijos. Vakarop Laučiuose skambėjo ansamblio „Nerija“ atliekamos dainos, buvo uždegtas laužas, linksmybės truko iki vėlumos.

“Pamario“ inf.

Seimo pirmininko pavaduotojas Kęstas Komskis su gražiai sodybas tvarkančių šeimų atstovais Janina Kazlauskiene, Šilinskų vaikaičiu Pauliumi ir Zita Kurlinkiene.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Spurgų istorija: kaip jos atsirado ir kuo ypatingos lietuviškosios

spurgų istorija

Spurgų istorija, anot prekybos tinklo „Maxima“ atstovų, prasidėjo Europoje. O prie šio deserto raidos prisidėjo ir Lietuva. Kokia ta spurgų istorija, jų įvairove ir populiarumo visame pasaulyje priežastis?  Spurgos tapo mūsų kultūros dalimi  Įvairios formos, skirtingi užpildai ir skonio receptorius suvilgantys pabarstukai. Šios spurgų detalės patenkina daugelio klientų norus ir prisideda prie spartėjančio šio deserto populiarumo Lietuvoje, pastebi „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. „Spurgos parduotuvių lentynose iki pat šiol patraukia žmonių dėmesį. Didžiausią susidomėjimo šiuo desertu proveržį

Šilutės narkotikų prekeivis kvaišalus slėpė miškuose

narkotikų prekeivis

Šilutės narkotikų prekeivis, kurį sulaikė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, Klaipėdos rajone, miške, slėpė ir laikė didelį kiekį, kaip įtariama narkotinių (psichotropinių) medžiagų. 28-erių Šilutės miesto gyventojas buvo ypač atsargus – didelius kvaišalų kiekius slėpė miškuose įrengtose slėptuvėse. Pareigūnai slėptuvėse rado ir paėmė apie 0,5 kg, kaip įtariama, narkotinių (psichotropinių) medžiagų –  kokaino ir „Ecstasy“ tablečių. Ikiteisminio tyrimo medžiagoje, atliekant pirminius veiksmus, nedelsiant buvo atliktos kratos įtariamojo namuose. Kratos metu pareigūnai vyro namuose

Ką reikia žinoti žvejojant saugomose teritorijose?

žvejyba saugomose teritorijose

Žvejyba saugomose teritorijose. Aplinkos ministerija dažnai sulaukia klausimų, ar galima žvejoti ir plaukioti ornitologiniuose, ichtiologiniuose draustiniuose ir kitose saugomose teritorijose esančiuose vandens telkiniuose. Primename, kad ornitologiniuose draustiniuose, siekiant apsaugoti paukščius, draudžiama plaukioti tiek savaeigėmis, tiek nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis. Tik tuo atveju, jei ornitologiniame draustinyje esantis vandens telkinys yra išnuomotas mėgėjų žvejybai organizuoti, žuvų įveisimo ir mėgėjų žvejybos tikslais leidžiama plaukioti nesavaeigėmis plaukiojimo priemonėmis nuo rugpjūčio 1 d. iki balandžio 1d. Vienos populiariausių saugomose teritorijose esančių žvejybos vietų yra Nemuno deltos regioniniame

Skvernelis pasiūlė, Balčytis jau pasirinko, Vytautas Laurinaitis svarsto

Išsiskyrus buvusio premjero nepartinio Sauliaus Skvernelio ir Valstiečių ir žaliųjų sąjungai vadovaujančio Ramūno Karbauskio keliams, keliolikai Seimo narių susibūrus į frakciją „Vardan Lietuvos“, netrukus pasklido dar viena naujiena. S. Skvernelis ir jo bendraminčiai šioje frakcijoje kuria Demokratų partiją „Vardan Lietuvos“ ir kviečia jungtis visus norinčius. Apie tai jau rašėme. Šilutės krašte tiesiogiai į Seimą išrinktas Zigmantas Balčytis jau pasirinko: Seime perėjo į frakciją „Vardan Lietuvos“, padidinęs jos narių skaičių iki 14, nuskriaudęs Lietuvos regionų frakciją, kuri Seime beturės 8 narius.

Taip pat skaitykite