Laisvos vadovų kėdės. Kas jas užims?

Šilutės rajono savivaldybė informuoja, kad sausio 24 d. paskelbtas  Šilutės kamerinio dramos teatro direktoriaus konkursas.

Gruodžio 13 d. buvo paskelbti dar trys konkursai: direktorių reikia Vilkyčių pagrindinei, Traksėdžių Šilojų mokykloms ir Šilutės Pamario progimnazijai, anksčiau vadintai Šilutės Pamario pagrindine mokykla.

Vadovauti Vilkyčių pagrindinei mokyklai ankstesniame konkurse pretendentų neatsirado, o šios mokyklos direktorė Inga Kirkickienė laimėjo konkursą ir vadovauja Žemaičių Naumiesčio gimnazijai.

Neatsirado pretendentų ir į Šilutės Pamario progimnazijos vadovus. Gal šį kartą pavyks?

Savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė Edita Serovienė informavo, kad minimų trijų mokyklų vadovų konkursai suplanuoti tik pavasarį, tad naujienų dar teks palaukti.

Šilutės rajono savivaldybės Komunikacijos skyriaus vyr. specialistei-kalbos tvarkytojai Vitai Stulgienei dar rudenį palikus darbą, gruodžio 7 d. buvo paskelbtas konkursas šioms pareigoms užimti.

Sausio 14 d. įvyko konkursas, kurį laimėjo Rita Vanagienė, darbą Savivaldybėje pradėsianti vasario 1 d.

Šią informaciją suteikusi Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji personalo specialistė Dalia Bernotienė sutiko, kad Vitą Stulgienę galima vadinti ilgamete šios srities darbuotoja.

pamarys.eu inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Nuvilnijo 18-oji Pagėgių literatūrinio pavasario šventė

Iškeliaujant kalendoriniam pavasariui, 2022 m. gegužės 25 d., Vydūno viešoji biblioteka kvietė į 18-ąją Pagėgių literatūrinio pavasario šventę „Atidengsiu Tau žodį it širdį…“. Paliesti meno Sveikindama gausiai Vydūno viešojoje bibliotekoje susirinkusius svečius bibliotekos direktorė Milda Jašinskaitė-Jasevičienė kalbėjo, jog „tiems, kurie į save neįsileidžia poezijos, muzikos, meno patirčių, labai sunku nusakyti, ką reiškia būti paliestam meno, būti įkvėptam, kaip kažkokia nematoma jėga užpildo sielą iki pat kraštų ir po to būna taip lengva matyti tik grožį… aplink save skleisti tik gėrį…

Pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas

Šilutės šventė šiemet prasidėjo gražiu veiksmu – miesto širdyje pasodintas Mažosios Lietuvos rožynas. Naujajame gėlyne prie Šilutės kultūros ir pramogų centro (Lietuvininkų g. 6) vasarą galėsime gėrėtis žalia, balta, raudona spalvomis   (Mažosios Lietuvos istorinės vėliavos spalvos).  Akcijos dalyviai atstovavo skirtingiems laiko tarpams: praeičiai, dabarčiai ir ateičiai. Visi kartu, nuotaikingai,  dalyvaujant Savivaldybės administracijos direktoriui, direktoriaus pavaduotojai, miesto mokyklų atstovams, Šilutės kultūros ir pramogų centro ir Šilutės kamerinio dramos teatro vadovėms, Šilutės seniūnui, istorinėms asmenybėms – lietuvininkei ir  dvarininkui Hugo Šojui – 

Kodėl verta naudoti ketaus keptuves maisto gamybai?

Ketus kaip gamybos medžiaga turi daug privalumų. Pavyzdžiui, ilgas tarnavimo laikas, atsparumas deformacijai ir korozijai, taip pat šiluminė talpa. Vienintelis ketaus indų trūkumas gali būti didelis svoris. Tačiau ketaus virtuvės reikmenys turi daugybę privalumų, paaiškinančių šio tipo virtuvės reikmenų populiarumą tarp šiuolaikinių namų šeimininkių, daugiau informacijos ir platų pasirinkimą rasite pardavėjo puslapyje. Ketaus keptuvę verta naudoti maisto gamybai dėl kelių priežasčių: Pirmoji priežastis – ketaus keptuvė itin patikima. Ji tikrai patvari, savo savininkams tarnauja ne tik metus, bet ir dešimtmečius.

Saulės poveikis plaukams. Patarimai, kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo

Kone kiekvienas žino, kad vasarą būtina pasirūpinti odos apsauga nuo saulės. Tačiau kur kas rečiau susirūpinama savo plaukais. Jų priežiūra vasarą yra ypatingai svarbi, todėl šiandien žeriame patarimus kaip juos apsaugoti nuo išsausėjimo ir kitų bėdų. Saugus dažymas Saulė – tai laimės šaltinis. Jos dėka žmogaus organizme gaminasi vitaminas D, gerėja nuotaika ir bendra savijauta. Nors grožio specialistai gali nepagailėti karčių žodžių saulei dėl jos žalos odai ir plaukams, visgi svarbiausia čia – ne vengti saulės, o išmokti saugiai ja

Taip pat skaitykite