Kur statyti lauko treniruoklius?

Artimiausiu metu Šilutės rajono savivaldybės tinklalapyje planuojama skelbti apklausą ir teirautis bendruomenės, kur Šilutės mieste geriausiai būtų sumontuoti lauko treniruoklius. Pačius treniruoklius netrukus bus galima pamatyti Šilutės seniūnijos salėje.

Panašūs lauko treniruokliai jau įrengti Šilutės pirmosios gimnazijos kieme.

Panašūs lauko treniruokliai jau įrengti Šilutės pirmosios gimnazijos kieme.

 

Pasak Šilutės rajono Komunikacijos skyriaus vedėjo Romualdo Eglinsko, savivaldybės svetainėje artimiausiu metu bus paskelbta apklausa.
Tinklalapio lankytojų bus klausiama: „Kur įrengti lauko sporto treniruoklius? – miesto parke, prie Šilutės kultūros ir pramogų centro, prie Šilutės stadiono, Pylimo gatvėje, prie Šyšos, ties vasaros maudykle ir tinklinio aikštelių, Šyšos vingio pusiasalyje, ties senojo turgaus aikšte, Šeimos skverelyje, Lietuvininkų gatvėje ar prie jau įrengtų multifunkcinių sporto aikštelių: Pirmosios gimnazijos, sporto komplekso „Atėnai“, Pamario ir M. Jankaus pagrindinių mokyklų“.
Jeigu nė vienas iš pasiūlymų netiktų, galima pateikti savo idėją. Kai nupirkti treniruokliai pasieks Šilutę, siūloma juos patalpinti Šilutės seniūnijos salėje, kad su nauju sportiniu inventoriumi galėtų susipažinti visuomenė.

Savivaldybės gydytojas Marius Bartkus siūlo lauko treniruoklius įrengti tokiose Šilutės vietose, kur mažesnė oro tarša.

Savivaldybės gydytojas Marius Bartkus siūlo lauko treniruoklius įrengti tokiose Šilutės vietose, kur mažesnė oro tarša.

Patys lauko treniruokliai nupirkti skubos tvarka. Savivaldybės Viešųjų paslaugų skyriaus vedėjas Remigijus Rimkus paaiškino, kad 2015 metų pabaigoje atsirado galimybė 20 procentų Specialiosios aplinkos rėmimo programos lėšų skirti specialiajai visuomenės sveikatos programai. Susidarė apie 20 tūkstančių eurų, kuriuos reikėjo skubiai panaudoti. Pritarus politikams, nupirkta 15 lauko treniruoklių – tam išleista per 18 tūkstančių eurų. Panašią sumą įsigyti ir daugiau lauko treniruoklių planuojama skirti ir šiais metais, tad jais pamažu bus aprūpintos ir rajono seniūnijos. Dabar nupirkta šiaurietišką ėjimą ir važiavimą slidėmis imituojančių treniruoklių, taip pat kitų, skirtų lavinti įvairias kūno raumenų grupes.
„Dabar turime apsispręsti, kur tuos treniruoklius pastatyti ir kaip sugrupuoti. Galima įrengti 5 treniruoklių aikšteles, kuriose būtų po 3 įrankius, arba 3 aikšteles, kurių kiekvienoje turėtume po 5 įrankius. Aš labiau linkęs palaikyti antrąjį variantą, nes sportuoti bus geriau, kai vienoje aikštelėje bus sukoncentruota kuo daugiau inventoriaus“, – sakė savivaldybės gydytojas Marius Bartkus. Kalbėdamas apie jų įrengimo vietas, gydytojas atkreipė dėmesį, kad nereikėtų treniruoklių montuoti prie judrių gatvių. Pavyzdžiui, jeigu miestiečiai pageidautų treniruoklių Šeimos skverelyje, Lietuvininkų gatvėje, tai juos reikėtų įrengti kuo toliau nuo pačios gatvės ir arčiau Pamario pagrindinės mokyklos sporto aikštyno. Bent vieną treniruoklių komplektą reikėtų pastatyti prie Šyšos pylimo, kur jau įrengti naujieji pėsčiųjų ir dviračių takai bei tinklinio aikštelė. Ši vieta savaime tapo patrauklia sveiko gyvenimo būdo puoselėtojams, tad ir treniruokliai čia tiktų.

Komunikacijos skyriaus vedėjas Romualdas Eglinskas tikisi visuomenės aktyvumo dalyvaujant apklausoje dėl vietos lauko treniruokliams parinkimo.

Komunikacijos skyriaus vedėjas Romualdas Eglinskas tikisi visuomenės aktyvumo dalyvaujant apklausoje dėl vietos lauko treniruokliams parinkimo.

Tiek R. Rimkus, tiek M. Bartkus siūlo pagalvoti ir apie vietą tarp H. Šojaus, Gluosnių bei Dariaus ir Girėno gatvių. Čia jau yra stadionas, riedučių ir futbolo aikštelės, tad treniruokliai puikiai papildytų esamą įrangą. Anot Savivaldybės gydytojo, lauko treniruoklius jau įsirengė daugelis kaimyninių savivaldybių ir bendruomenių, tad nereikėtų atsilikti ir mums. Naujieji treniruokliai Šilutėje bus sumontuoti pavasarį, kai tik atšils orai.

Vaidotas VILKAS

Hits: 134

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Rotariečių dovana Šilutės ligoninės slaugytojoms

Šilutės Rotary klubo (2020-2021 m. prezidentas Šarūnas Stancikas) nariai, suprasdami medikų pasiaukojamo darbo svarbą gydant šilutiškius pandemijos sąlygomis, nutarė įteikti Šilutės ligoninės medikams kuklią dovanėlę: Klaipėdoje pradėjusio veikti „East Island SPA“ centro kompleksinių paslaugų kuponą ir 10 masažų kuponų. Šiandien, ketvirtadienį, šie dovanų kuponai įteikti Šilutės ligoninės medikų kolektyvui. Penkių minučių susitikime dovaną iš Šilutės RK prezidento Š. Stanciko priėmė ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis (jis irgi rotarietis) ir šios ligoninės slaugos administratorė Birutė Jurjonienė. Nuoširdžiai padėkojęs Šilutės klubo rotariečiams,

Elektroniniai sukčiai Lietuvoje iš gyventojų išvilioja milijonus  

Lietuvos bankų asociacijos (LBA) duomenimis, vien pirmąjį šių metų ketvirtį elektroniniai sukčiai iš Lietuvos gyventojų išviliojo 2,9 mln. eurų, tuo pačiu laikotarpiu pernai nuostoliai siekė 1,2 mln. eurų. Ekspertai situaciją sieja su pandemijos kasdienybe: darbu iš namų, nuotoliniu bendravimu bei noru „įdarbinti“ susitaupytus pinigus. Pirmąjį 2021 metų ketvirtį LBA priklausantys finansų bei kredito rinkos dalyviai užfiksavo 472 sukčiavimo incidentus elektroninėje erdvėje – maždaug šimtu daugiau nei vidutiniškai per ketvirtį pernai. Tiek atvejų gausa, tiek padaryta žala labiausiai išsiskiria investiciniai sukčiavimai:

Ką minėsime 2022 metais?

Seimas svarstys ir priims nutarimą, ką minėsime kitais metais. Paskelbimo atmintinais metais nutarimai priimami iš anksto, tad dabar Seimas dėmesį skiria 2022 metams. Pradžia padaryta: Seimo Švietimo ir mokslo komitetas pritarė 12 nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais.   Švietimo ir mokslo komitetas posėdyje svarstė 12 Seimo nutarimų projektų dėl 2022 metų paskelbimo atmintinais metais. Atsižvelgiant į projektų gausą ir siūlomų minėti progų įvairovę, komiteto nariams buvo pasiūlyta įvertinti, ar visi projektai yra vienodai svarbūs ir reikšmingi. Komiteto

Pasiruoškite – siuntos iš ne ES valstybių brangs ir keliaus ilgiau

Kiekvieną dieną Lietuvoje registruojama po kelias dešimtis tūkstančių mažaverčių siuntų iš ne Europos Sąjungos (ES) valstybių. Nuo liepos 1 d. visi Bendrijos gyventojai gaunantys tokias siuntas susidurs su pokyčiais, kurie nebus malonūs ─ reikės ne tik daugiau pinigų, bet ir daugiau kantrybės. Šiuo metu siuntų iki 22 Eur deklaruoti nereikia, tačiau netrukus tvarka pasikeis. Liepos 1 d. neliks importo PVM lengvatos, o tai reiškia, kad net mažiausios vertės siuntos su prekėmis, atkeliaujančios iš trečiųjų šalių, bus apmokestintos. Pavyzdžiui, jūsų iš

Taip pat skaitykite