Kur statyti lauko treniruoklius?

Artimiausiu metu Šilutės rajono savivaldybės tinklalapyje planuojama skelbti apklausą ir teirautis bendruomenės, kur Šilutės mieste geriausiai būtų sumontuoti lauko treniruoklius. Pačius treniruoklius netrukus bus galima pamatyti Šilutės seniūnijos salėje.

Panašūs lauko treniruokliai jau įrengti Šilutės pirmosios gimnazijos kieme.

Panašūs lauko treniruokliai jau įrengti Šilutės pirmosios gimnazijos kieme.

 

Pasak Šilutės rajono Komunikacijos skyriaus vedėjo Romualdo Eglinsko, savivaldybės svetainėje artimiausiu metu bus paskelbta apklausa.
Tinklalapio lankytojų bus klausiama: „Kur įrengti lauko sporto treniruoklius? – miesto parke, prie Šilutės kultūros ir pramogų centro, prie Šilutės stadiono, Pylimo gatvėje, prie Šyšos, ties vasaros maudykle ir tinklinio aikštelių, Šyšos vingio pusiasalyje, ties senojo turgaus aikšte, Šeimos skverelyje, Lietuvininkų gatvėje ar prie jau įrengtų multifunkcinių sporto aikštelių: Pirmosios gimnazijos, sporto komplekso „Atėnai“, Pamario ir M. Jankaus pagrindinių mokyklų“.
Jeigu nė vienas iš pasiūlymų netiktų, galima pateikti savo idėją. Kai nupirkti treniruokliai pasieks Šilutę, siūloma juos patalpinti Šilutės seniūnijos salėje, kad su nauju sportiniu inventoriumi galėtų susipažinti visuomenė.

Savivaldybės gydytojas Marius Bartkus siūlo lauko treniruoklius įrengti tokiose Šilutės vietose, kur mažesnė oro tarša.

Savivaldybės gydytojas Marius Bartkus siūlo lauko treniruoklius įrengti tokiose Šilutės vietose, kur mažesnė oro tarša.

Patys lauko treniruokliai nupirkti skubos tvarka. Savivaldybės Viešųjų paslaugų skyriaus vedėjas Remigijus Rimkus paaiškino, kad 2015 metų pabaigoje atsirado galimybė 20 procentų Specialiosios aplinkos rėmimo programos lėšų skirti specialiajai visuomenės sveikatos programai. Susidarė apie 20 tūkstančių eurų, kuriuos reikėjo skubiai panaudoti. Pritarus politikams, nupirkta 15 lauko treniruoklių – tam išleista per 18 tūkstančių eurų. Panašią sumą įsigyti ir daugiau lauko treniruoklių planuojama skirti ir šiais metais, tad jais pamažu bus aprūpintos ir rajono seniūnijos. Dabar nupirkta šiaurietišką ėjimą ir važiavimą slidėmis imituojančių treniruoklių, taip pat kitų, skirtų lavinti įvairias kūno raumenų grupes.
„Dabar turime apsispręsti, kur tuos treniruoklius pastatyti ir kaip sugrupuoti. Galima įrengti 5 treniruoklių aikšteles, kuriose būtų po 3 įrankius, arba 3 aikšteles, kurių kiekvienoje turėtume po 5 įrankius. Aš labiau linkęs palaikyti antrąjį variantą, nes sportuoti bus geriau, kai vienoje aikštelėje bus sukoncentruota kuo daugiau inventoriaus“, – sakė savivaldybės gydytojas Marius Bartkus. Kalbėdamas apie jų įrengimo vietas, gydytojas atkreipė dėmesį, kad nereikėtų treniruoklių montuoti prie judrių gatvių. Pavyzdžiui, jeigu miestiečiai pageidautų treniruoklių Šeimos skverelyje, Lietuvininkų gatvėje, tai juos reikėtų įrengti kuo toliau nuo pačios gatvės ir arčiau Pamario pagrindinės mokyklos sporto aikštyno. Bent vieną treniruoklių komplektą reikėtų pastatyti prie Šyšos pylimo, kur jau įrengti naujieji pėsčiųjų ir dviračių takai bei tinklinio aikštelė. Ši vieta savaime tapo patrauklia sveiko gyvenimo būdo puoselėtojams, tad ir treniruokliai čia tiktų.

Komunikacijos skyriaus vedėjas Romualdas Eglinskas tikisi visuomenės aktyvumo dalyvaujant apklausoje dėl vietos lauko treniruokliams parinkimo.

Komunikacijos skyriaus vedėjas Romualdas Eglinskas tikisi visuomenės aktyvumo dalyvaujant apklausoje dėl vietos lauko treniruokliams parinkimo.

Tiek R. Rimkus, tiek M. Bartkus siūlo pagalvoti ir apie vietą tarp H. Šojaus, Gluosnių bei Dariaus ir Girėno gatvių. Čia jau yra stadionas, riedučių ir futbolo aikštelės, tad treniruokliai puikiai papildytų esamą įrangą. Anot Savivaldybės gydytojo, lauko treniruoklius jau įsirengė daugelis kaimyninių savivaldybių ir bendruomenių, tad nereikėtų atsilikti ir mums. Naujieji treniruokliai Šilutėje bus sumontuoti pavasarį, kai tik atšils orai.

Vaidotas VILKAS

Vienas komentaras

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Didžiausias Šilutės darbdavys lėtina gamybos tempą

Šilutėje sklando kalbos apie atleidžiamus „Šilutės baldų“ darbuotojus. Ar tai tiesa? Pasakoja Eimuntas Jankauskas, „Šilutės baldų“ vadovas: „Šiuo metu mūsų veiklą neigiamai veikia tiek geopolitinė padėtis, tiek ekonominė situacija pasaulinėse rinkose. Jau nekalbant apie beprecedentį elektros kainų šuolį, kuris skaudžiai kerta visai šalies pramonei. Ėmėmės maksimalaus taupymo režimo, todėl atidžiai vertiname ir darbuotojų poreikį. Visuma minėtų veiksnių verčia sulėtinti anksčiau planuotus įdarbinimo tempus. Kadangi negatyvios tendencijos užsitęsė ir taupymo priemonės norimo efekto nebeduoda, todėl šalies pramonė priversta peržiūrėti darbuotojų skaičių

Savaitgalį bus šilta, gali palyti

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba paskelbė, kad spalio 7 d., penktadienį, orai leis saulei išryškinti auksaspalvius medžių lapus. Vėjas dieną pradės rimti iki vidutinio. Įdienojus džiugins maloni rudeniška 14-18 laipsnių šiluma. Savaitgalis taip pat turėtų būti šiltas, tačiau sulauksime lietaus. Spalio 9 d., sekmadienį, naktį dar daug kur trumpi lietūs, dieną palis tik vietomis. Vėjas vakarinių krypčių, apysmarkis. Temperatūra pažemės iki 6-11, dieną sulauksime 12-16 laipsnių šilumos. Spalio 10 d., pirmadienį, lietaus neprognozuojama. Naktį ir rytą kai kur suboluos rūkas. Naktį pūs

Metų mokytoja – Tatjana Balvočienė. Apdovanoti geriausi rajono pedagogai

Tarptautinei mokytojų dienai skirtas renginys Šilutėje šiemet ypatingas. Pedagogai pirmieji įžengė į renovuotą Šilutės kultūros ir pramogų centrą. Čia įvyko iškilminga Mokytojų dienai skirta šventė bei pedagogų apdovanojimų ceremonija, kurioje dalyvavo Šilutės r. savivaldybės vadovai. „Nuostabu tokią šventinę dieną matyti, kad salėje beveik nėra laisvų vietų. Džiaugiuosi, kad šiandien kartu su mumis yra ir mokytojai senjorai. Minėdami Jūsų profesinę šventę tariame nuoširdžiausią ačiū už kantrybę, siekius ir įdėtas didžiules pastangas auklėjant Šilutės krašto jaunąją kartą. Būkite pavyzdžiu savo mokiniams, nepailskite

Šilutės rajone pastatyti tekstilės konteineriai. Kur jie?

Šilutės rajono savivaldybė gyventojus informuoja, kad ir Šilutės rajone pagaliau bus tekstilės konteineriai, į kuriuos galima išmesti nenaudojamus ir nereikalingus tekstilės gaminius. Tekstilės konteinerių statymo vietos: Šilutės seniūnija, Lietuvininkų g. 17; PC „IKI“, Dariaus ir Girėno g. 11, Šilutė; Autobusų stotis, Tilžės g. 22, Šilutė; Geležinkelio g. 4, Šilutė; Dzūkų g. 24, Šilutė; Tilžės g. 59, Verdainės k. (VIADA degalinėje); Mokyklos g. 6, Laučių k.; Beržų g., Macikų k. (prie autobusų stotelės); Santakos g. 2, Pagrynių k.; Miško g. 22,

Taip pat skaitykite