Konkursai. Mažėja norinčių vadovauti Šilutės rajono mokykloms

Lapkričio 18 d., ketvirtadienį, Šilutės r. savivaldybėje iki pietų nuotoliniu būdu posėdžiavo konkurso komisija – vyko konkursas į Usėnų pagrindinės mokyklos direktorius, dalyvavo tik vienas pretendentas.

Lapkričio 19 d., penktadienis, yra paskutinė diena pateikti dokumentus dalyvauti Šilutės Pamario progimnazijos direktoriaus konkurse.

Beje, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla nuo rugsėjo 1 d. vadinasi Šilutės Pamario progimnazija.

Apie visus konkursus informavusi Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė Edita Serovienė sakė, kad jau yra vienas pretendentas dalyvauti minimos progimnazijos direktoriaus konkurse, kuris suplanuotas lapkričio 25 d.

Lapkričio 24 d. vyks Šilutės Žibų pradinės mokyklos direktoriaus konkursas, norą jame dalyvauti pareiškė 1 pretendentas.

Lapkričio 17 d. turėjo vykti Vilkyčių pagrindinės mokyklos direktoriaus konkursas, tačiau pretendentų nebuvo, konkursas neįvyko.

Lapkričio 15 d. įvyko Žemaičių Naumiesčio gimnazijos direktoriaus konkursas, buvo vienas dalyvis, kuris ir laimėjo konkursą. Dvi savaites teks laukti Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymos, ar asmuo gali būti skiriamas vadovu.

„Konkurso laimėtojas ar laimėtoja nėra iš gimnazijos kolektyvo, tačiau gyvena Šilutės rajone“, – sakė E. Serovienė. Ji pokalbyje neminėjo konkrečių pavardžių, kurios skelbiamos tik paskyrus asmenį vadovu.

„Kol kas į visus mokyklų vadovų konkursus turime po vieną pretendentą, vadovauti mokyklai Vilkyčiuose nepanoro niekas…“ – sakė E. Serovienė.

Savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialisto konkursą laimėjo Violeta Riaukienė iš Priekulės. Ji jau dirba nuo lapkričio 8 d.

Šilutės turizmo ir informacijos centro direktorės pareigas palikus Rasai Grygelienei, konkursą laimėjo Agnė Abromavičienė iš Klaipėdos, dirbanti gide, dėstanti kolegijoje. Moteris yra buvusi Šilutėje, turėjusi bendrą projektą su centru, planuoja su šeima įsikurti šiame mieste. Jau gauta STT pažyma. Tikimasi, kad naujoji direktorė, užbaigusi savo reikalus Klaipėdoje, Šilutėje pradės dirbti Šilutėje sausio 3 d.

Stasė Skutulienė 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba gyvuoja tris dešimtmečius 

Lygiai prieš 30 metų, birželio 1 d., tuometinės Ekonomikos ministerijos nutarimu buvo įregistruota Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba. Veiklos trisdešimtmečio proga į šios tarnybos Šilutės biurą susirinko šios organizacijos kūrimo iniciatoriai, pirmasis jos vadovas, aktyviausi šių laikų parteriai. Kolektyvą pasveikino Šilutės rajono savivaldybės meras. Konsultantų prireikė, kai masiškai kūrėsi privatūs ūkiai VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Šilutės biuro vadovė, gyvulininkystės konsultantė Ina Edita Kuzmienė priminė biuro kūrimosi istoriją, papasakojo apie dabartinę veiklą. Tuo metu masiškai steigėsi privatūs ūkininkų ūkiai.

Kultūros darbuotojai gilino edukacijų kūrimo žinias

Edukacijos tapo neatsiejamomis kultūros įstaigų veiklos dalimis, skatinančiomis moksleivių ir visuomenės narių kultūrinį sąmoningumą, dvasinį, intelektualinį, emocinį, socialinį tobulėjimą. Edukacinių programų pasiūla išties didžiulė, tačiau ne visų turinys atliepia dalyvių lūkesčius. Todėl norint pasiūlyti kuo įdomesnes, kokybiškesnes edukacijas itin svarbu tinkamai įvaldyti jų kūrimo ir vedimo technikas. Siekiant atnaujinti bei pagilinti edukacinių programų kūrimo įgūdžius gegužės 23-24 d. Šilutės r. savivaldybės F. Bajoraičio, Klaipėdos r. savivaldybės J. Lankučio viešųjų bibliotekų bibliotekininkai bei Šilutės rajono kultūros įstaigų darbuotojai dalyvavo mokymuose „Kultūros

Abiturientai verčia naują gyvenimo knygos lapą

Ir Šilutės rajono abiturientams jau nuskambėjo paskutinis skambutis. Gimnazijose vyko smagios šventės. Šilutės pirmoji gimnazija savo interneto svetainėje pasidalijo jaunimo mintimis per paskutinę literatūros pamoką „Kokia norėtum būti knyga?“ (mokiniai galėjo pasirinkti, ar jie pasirašys, ar liks anonimais). Norėčiau būti Vinco Mykolaičio-Putino romanu „Altorių šešėly“, kur vykstantys konfliktai būdingi man, nes dar nežinau, ko noriu iš gyvenimo baigusi mokyklą. (Junita Barškietytė) Aš norėčiau būti psichologiniu romanu „Gyvenimas ir aš“. Romano temos: gyvenimo samprata bei savęs analizavimas, meilė sau bei kitiems.

Laistome augalus: kaip nuobodžią rutiną paversti malonia pramoga?

Perfrazuojant garsią frazę iš vieno filmo, „su dideliu augalų kiekiu ateina ir didžiulė atsakomybė juos prižiūrėti“. Kai balkonus ir terasas jau puošia galybė gėlių, o šiltnamiuose ir daržuose jau įsitaisė visų mėgstami agurkai, pomidorai bei kitos daržovės, jiems reikia vis daugiau priežiūros, taip pat – ir pakankamai vandens. Gresiančią nuobodžią laistymo rutiną ir tampomus kibirus su vandeniu galima paversti netgi visai malonia pramoga, rašoma „Fiskars“ pranešime žiniasklaidai. Tačiau tam reikėtų įsiminti kelias svarbias taisykles, kurių nepaveiks net ir nepastovios oro

Taip pat skaitykite