Konkursai. Mažėja norinčių vadovauti Šilutės rajono mokykloms

Lapkričio 18 d., ketvirtadienį, Šilutės r. savivaldybėje iki pietų nuotoliniu būdu posėdžiavo konkurso komisija – vyko konkursas į Usėnų pagrindinės mokyklos direktorius, dalyvavo tik vienas pretendentas.

Lapkričio 19 d., penktadienis, yra paskutinė diena pateikti dokumentus dalyvauti Šilutės Pamario progimnazijos direktoriaus konkurse.

Beje, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla nuo rugsėjo 1 d. vadinasi Šilutės Pamario progimnazija.

Apie visus konkursus informavusi Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė Edita Serovienė sakė, kad jau yra vienas pretendentas dalyvauti minimos progimnazijos direktoriaus konkurse, kuris suplanuotas lapkričio 25 d.

Lapkričio 24 d. vyks Šilutės Žibų pradinės mokyklos direktoriaus konkursas, norą jame dalyvauti pareiškė 1 pretendentas.

Lapkričio 17 d. turėjo vykti Vilkyčių pagrindinės mokyklos direktoriaus konkursas, tačiau pretendentų nebuvo, konkursas neįvyko.

Lapkričio 15 d. įvyko Žemaičių Naumiesčio gimnazijos direktoriaus konkursas, buvo vienas dalyvis, kuris ir laimėjo konkursą. Dvi savaites teks laukti Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymos, ar asmuo gali būti skiriamas vadovu.

„Konkurso laimėtojas ar laimėtoja nėra iš gimnazijos kolektyvo, tačiau gyvena Šilutės rajone“, – sakė E. Serovienė. Ji pokalbyje neminėjo konkrečių pavardžių, kurios skelbiamos tik paskyrus asmenį vadovu.

„Kol kas į visus mokyklų vadovų konkursus turime po vieną pretendentą, vadovauti mokyklai Vilkyčiuose nepanoro niekas…“ – sakė E. Serovienė.

Savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialisto konkursą laimėjo Violeta Riaukienė iš Priekulės. Ji jau dirba nuo lapkričio 8 d.

Šilutės turizmo ir informacijos centro direktorės pareigas palikus Rasai Grygelienei, konkursą laimėjo Agnė Abromavičienė iš Klaipėdos, dirbanti gide, dėstanti kolegijoje. Moteris yra buvusi Šilutėje, turėjusi bendrą projektą su centru, planuoja su šeima įsikurti šiame mieste. Jau gauta STT pažyma. Tikimasi, kad naujoji direktorė, užbaigusi savo reikalus Klaipėdoje, Šilutėje pradės dirbti Šilutėje sausio 3 d.

Stasė Skutulienė 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje savanorystės programą baigė dvi savanorės

Šauniosios Elzė Gružaitė ir Gabija Sragauskaitė baigė 6 mėnesių trukmės jaunimo savanoriškos tarnybos programą Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje. Šios savanorystės programos baigimo proga jaunosioms savanorėms įteiktos simbolinės atminimo dovanėlės, dėkota už nuoširdų prisidėjimą organizuojant bibliotekos kultūrinį ir profesinį darbą. Merginos džiaugėsi, kad turėjo puikią galimybę susipažinti su bibliotekos veiklomis ir įgyti naujos patirties. Dėkojame Elzei ir Gabijai už svarią pagalbą vykdant įvairias veiklas ir tikimės, kad įgytos žinios pravers ateityje! Jaunimo savanoriška tarnybos programa skirta 14-29 metų amžiaus jaunimui,

Kokia yra mulčerių paskirtis?

Mulčeriai yra specializuota žemės ūkio ir sodininkystės įranga, skirta augalų likučių, šakų, žolės ir kitų organinių medžiagų smulkinimui bei paskirstymui po dirvos paviršių. Šie įrenginiai yra neatsiejama dalis tvaraus ūkininkavimo praktikos, nes jie padeda pagerinti dirvožemio kokybę, sumažinti piktžolių augimą ir apsaugoti dirvą nuo erozijos.   Mulčerių veikimo principas  Mulčeriai naudoja įvairius mechaninius būdus organinėms medžiagoms smulkinti. Paprastai jie yra varomi traktoriaus, bet tai taip pat gali būti individualūs arba nešiojami įrenginiai. Mulčerių veikimo principas pagrįstas greitai besisukančiais peiliais arba

Kaip pirkti automobilį internetu?

Pirkti  automobilį internetu tampa vis populiaresnis būdas dėl jo patogumo ir galimybės palyginti įvairius pasiūlymus, be poreikio vykti į fizines parduotuves. Tačiau šis procesas taip pat turi savų iššūkių ir rizikų, kurių svarbu nepamiršti. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip sėkmingai įsigyti automobilį internetu.  Kaip pirkti automobilį internetu?   1. Tyrimo etapas Prieš pradedant paieškas, svarbu aiškiai nusistatyti, kokio tipo automobilio jums reikia. Apsvarstykite savo biudžetą, reikiamas funkcijas (pvz., degalų sąnaudas, erdvę, saugumo funkcijas) ir pageidaujamą markę ar modelį. Naudokite internetines svetaines

Nuo bausmės besislapstantis šilutiškis norėjo gauti VSAT leidimą būti valstybės sienos apsaugos zonoje

Vileikių pasienio užkardos pasieniečiams įkliuvo šilutiškis, kuris už padarytą nusikalstamą veiką buvo nuteistas laisvės atėmimo bausme, tačiau vengė ją atlikti. 2023 m. spalį policija paskelbė jo paiešką. Liepos 22 d., pirmadienio popietę, į Pagėgių pasienio rinktinės Vileikių pasienio užkardą atvyko 34-erių šilutiškis, pageidavęs gauti leidimą būti valstybės sienos apsaugos zonoje. Kam vyrui prireikė tokio leidimo (galbūt žvejybai Nemune, kurios viduriu eina valstybės siena su Rusija) ir ar būtų jį gavęs, taip ir nepaaiškėjo. Tikrindami šilutiškio pateiktus asmens dokumentus pasieniečiai nustatė,

Taip pat skaitykite