Konkursai. Mažėja norinčių vadovauti Šilutės rajono mokykloms

Lapkričio 18 d., ketvirtadienį, Šilutės r. savivaldybėje iki pietų nuotoliniu būdu posėdžiavo konkurso komisija – vyko konkursas į Usėnų pagrindinės mokyklos direktorius, dalyvavo tik vienas pretendentas.

Lapkričio 19 d., penktadienis, yra paskutinė diena pateikti dokumentus dalyvauti Šilutės Pamario progimnazijos direktoriaus konkurse.

Beje, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla nuo rugsėjo 1 d. vadinasi Šilutės Pamario progimnazija.

Apie visus konkursus informavusi Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė Edita Serovienė sakė, kad jau yra vienas pretendentas dalyvauti minimos progimnazijos direktoriaus konkurse, kuris suplanuotas lapkričio 25 d.

Lapkričio 24 d. vyks Šilutės Žibų pradinės mokyklos direktoriaus konkursas, norą jame dalyvauti pareiškė 1 pretendentas.

Lapkričio 17 d. turėjo vykti Vilkyčių pagrindinės mokyklos direktoriaus konkursas, tačiau pretendentų nebuvo, konkursas neįvyko.

Lapkričio 15 d. įvyko Žemaičių Naumiesčio gimnazijos direktoriaus konkursas, buvo vienas dalyvis, kuris ir laimėjo konkursą. Dvi savaites teks laukti Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymos, ar asmuo gali būti skiriamas vadovu.

„Konkurso laimėtojas ar laimėtoja nėra iš gimnazijos kolektyvo, tačiau gyvena Šilutės rajone“, – sakė E. Serovienė. Ji pokalbyje neminėjo konkrečių pavardžių, kurios skelbiamos tik paskyrus asmenį vadovu.

„Kol kas į visus mokyklų vadovų konkursus turime po vieną pretendentą, vadovauti mokyklai Vilkyčiuose nepanoro niekas…“ – sakė E. Serovienė.

Savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialisto konkursą laimėjo Violeta Riaukienė iš Priekulės. Ji jau dirba nuo lapkričio 8 d.

Šilutės turizmo ir informacijos centro direktorės pareigas palikus Rasai Grygelienei, konkursą laimėjo Agnė Abromavičienė iš Klaipėdos, dirbanti gide, dėstanti kolegijoje. Moteris yra buvusi Šilutėje, turėjusi bendrą projektą su centru, planuoja su šeima įsikurti šiame mieste. Jau gauta STT pažyma. Tikimasi, kad naujoji direktorė, užbaigusi savo reikalus Klaipėdoje, Šilutėje pradės dirbti Šilutėje sausio 3 d.

Stasė Skutulienė 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Daugiausia bičių laikoma Aukštaitijoje

Įvairiose pasaulio šalyse skambinama pavojaus varpais dėl masiškai nykstančių bičių, tačiau, panašu, kad Lietuvai tai negresia. Lietuvos statistikos departamentas skelbia, kad mūsų šalyje kasmet auga ne tik bičių šeimų skaičius, bet ir surenkamo medaus kiekis. Skaičiuojama, kad pernai, 2021-aisiais, darbštuolės bitelės prinešė 7 894 tonas medaus. 2020-aisiais šis skaičius siekė 6 033 tonas. Surenkamo medaus kiekis, palyginti su 2011 m., išaugo 4,4 karto –prikopinėta 1 797 tonos medaus. Bičių šeimų skaičius taip pat augo. Šių metų pradžioje visoje Lietuvoje buvo

Savaitgalį Vilkyčius užplūs Lietuvos automobilių kroso čempionato dalyviai

Jau artėjantį sekmadienį Vilkyčių automobilių sporto komplekse ir vėl bus galima išgirsti variklių griausmą. Praėjus vos kiek daugiau nei dviem savaitėms po čia įvykusio Europos automobilių kroso čempionato etapo dabar prie starto stos mūsų šalies autokroso elitas. Čia vyks antrasis Lietuvos automobilių kroso A ir B lygos čempionatų etapas. Vilkyčių trasa Lietuvos autokroso lenktynininkams – puikiai pažįstama, o kai kurie mūsų šalies sportininkai čia paskutinį sykį varžėsi dar birželio 10-12 dienomis. Tąsyk šiame automobilių sporto komplekse buvo surengtos aukščiausios kategorijos

Informuoja policija: Švėkšnoje suskaldyti 7 kapų paminklai

Šilutės rajono policijos komisariate tiriami šie pastarųjų dienų įvykiai rajone. Tai – ir ilgojo Joninių savaitgalio įvykiai, taip pat pranešama apie pastaruoju metu gautus pranešimus. Birželio 27-os rytą  Švėkšnos kapinėse pastebėti septyni suskaldyti kapų paminklai. Nuostolis apie 15 000 eurų. Birželio 23 d. po pietų  Stadiono g., Šilutėje, automobilis BMW 528xi, kurį vairavo vyras, gim. 1956 m., nepraleido pagrindiniu keliu važiavusio automobilio „Toyota Celica“, kurį vairavo vyras, gim. 1998 m., ir su juo susidūrė. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Toyota

Pokyčiai rajono piniginėje

Birželio 30 d. planuojamas Šilutės r. savivaldybės tarybos posėdis. Numatyta vėl tikslinti šių metų biudžetą: pajamas, išlaidas, kam skirtas lėšas švietimo, kultūros ir kitos įstaigos gali panaudoti. Kas keisis? Švietimas Švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu skirta lėšų savivaldybių bendrojo ugdymo mokyklų tinklo stiprinimo iniciatyvoms skatinti: Šilutės r. savivaldybei tenka beveik 31,8 tūkst. Eur dotacija. Ta pati ministerija skyrė  beveik 6 000 Eur išlaidoms, susijusioms su suaugusių asmenų, atvykusių į Lietuvą iš Ukrainos dėl Rusijos karinių veiksmų Ukrainoje, lietuvių kalbos

Taip pat skaitykite