Konkursai. Mažėja norinčių vadovauti Šilutės rajono mokykloms

Lapkričio 18 d., ketvirtadienį, Šilutės r. savivaldybėje iki pietų nuotoliniu būdu posėdžiavo konkurso komisija – vyko konkursas į Usėnų pagrindinės mokyklos direktorius, dalyvavo tik vienas pretendentas.

Lapkričio 19 d., penktadienis, yra paskutinė diena pateikti dokumentus dalyvauti Šilutės Pamario progimnazijos direktoriaus konkurse.

Beje, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla nuo rugsėjo 1 d. vadinasi Šilutės Pamario progimnazija.

Apie visus konkursus informavusi Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė Edita Serovienė sakė, kad jau yra vienas pretendentas dalyvauti minimos progimnazijos direktoriaus konkurse, kuris suplanuotas lapkričio 25 d.

Lapkričio 24 d. vyks Šilutės Žibų pradinės mokyklos direktoriaus konkursas, norą jame dalyvauti pareiškė 1 pretendentas.

Lapkričio 17 d. turėjo vykti Vilkyčių pagrindinės mokyklos direktoriaus konkursas, tačiau pretendentų nebuvo, konkursas neįvyko.

Lapkričio 15 d. įvyko Žemaičių Naumiesčio gimnazijos direktoriaus konkursas, buvo vienas dalyvis, kuris ir laimėjo konkursą. Dvi savaites teks laukti Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymos, ar asmuo gali būti skiriamas vadovu.

„Konkurso laimėtojas ar laimėtoja nėra iš gimnazijos kolektyvo, tačiau gyvena Šilutės rajone“, – sakė E. Serovienė. Ji pokalbyje neminėjo konkrečių pavardžių, kurios skelbiamos tik paskyrus asmenį vadovu.

„Kol kas į visus mokyklų vadovų konkursus turime po vieną pretendentą, vadovauti mokyklai Vilkyčiuose nepanoro niekas…“ – sakė E. Serovienė.

Savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialisto konkursą laimėjo Violeta Riaukienė iš Priekulės. Ji jau dirba nuo lapkričio 8 d.

Šilutės turizmo ir informacijos centro direktorės pareigas palikus Rasai Grygelienei, konkursą laimėjo Agnė Abromavičienė iš Klaipėdos, dirbanti gide, dėstanti kolegijoje. Moteris yra buvusi Šilutėje, turėjusi bendrą projektą su centru, planuoja su šeima įsikurti šiame mieste. Jau gauta STT pažyma. Tikimasi, kad naujoji direktorė, užbaigusi savo reikalus Klaipėdoje, Šilutėje pradės dirbti Šilutėje sausio 3 d.

Stasė Skutulienė 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Metų knygos rinkimuose – ir šilutiškio Dovydo Pancerovo romanas

Jau penktus metus 15min.lt organizuoja metų knygų rinkimus. Iš Šilutės kilusį Dovydą Pancerovą kartu su bendraminte Birute Davidonyte šiuose rinkimuose ir pernai lydėjo sėkmė, o šiemet lietuvių autorių grožinių knygų grupėje tarp 15 romanų pristatytas pirmasis D. Pancerovo romanas „Medžiojant tėvą“. Rinkimuose dalyvauja tiek skaitytojai, tiek komisija, kurią sudaro literatūros ekspertai. Iki gruodžio 7 dienos skaitytojai gali balsuoti ir išrinkti, jų nuomone, vertingiausias per metus išleistas knygas. Pristatytos keturios atrinktų knygų grupės: lietuvių autorių grožinės, negrožinės, grožinės verstinės ir negrožinės

Kviečiame pasidalinti gerumu su sergančiais kraštiečiais

Adventas. Vieniems tai tauraus susikaupimo ir rimties metas… Kitiems – malonių, džiugių rūpesčių laikotarpis, kuomet reikia pasirūpinti dovanomis artimiesiems, suplanuoti, kas puikuosis ant kalėdinio stalo ar kokių spalvų žaisliukais puošti eglutę. Deja, tokios nuotaikos tvyro ne visuose namuose… Kai kuriems iš mūsų šiomis dienomis širdį kamuoja nerimas, sumaištis, baimė… Kai kam šios dienos – grumtynės su likimu… Lemiamos grumtynės už gyvenimą… 2021 m. gruodžio 3 d. 15.30 val. Pagėgių miesto parke vyksiančios kalėdinės eglutės įžiebimo šventės metu Pagėgių savivaldybės Vydūno

Orai. Nauja savaitė prasidėjo snygiu

Gismeteo.lt praneša, kad šiandien pirmadienį iš pietryčių Lietuvą pasieks nauja, gausių kritulių zona. Nakties valandomis daug kur snigo, vietomis smarkiai, rytiniuose rajonuose lietus maišėsi su šlapdriba. Temperatūra tuo metu svyravo nuo 2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos. Dieną mišrūs krituliai vyraus visoje šalyje, vietomis gausūs. Vakarinėje šalies pusėje gali kilti ir pūgos. Pūs smarkokas šiaurinių krypčių vėjas. Vilniuje ir Klaipėdoje termometrų stulpeliai sieks 2, Kaune apie 1 laipsnį šilumos.  Panevėžyje bus apie nulį, Šiauliuose apie 1 laipsnį šalčio. Tokie

Baltosios mišrainės paslaptys

baltoji mištainė

Jeigu bėgant metams pabodo tradicinis baltosios mišrainės receptas – ne bėda. Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ maisto ekspertė, sako, kad vos keliais ingredientais papildžius šį visiems puikiai pažįstamą patiekalą, jis gali įgauti naujų spalvų ir skonių.    Receptą sukūrė prancūzas Yra manančių, jog populiarioji baltoji mišrainė yra lietuviškas patiekalas, tačiau taip nėra. Pasakojama, kad XIX amžiuje šias ikoniškas salotas sukūrė Rusijoje dirbęs prancūzų šefas Liusjenas Olivjė. Siekdamas įtikti aukštuomenei, jis nusprendė pasiūlyti šį tą neįprasto, įkvėpto prancūziškų maisto gaminimo tradicijų.

Taip pat skaitykite