Konkursai. Mažėja norinčių vadovauti Šilutės rajono mokykloms

Lapkričio 18 d., ketvirtadienį, Šilutės r. savivaldybėje iki pietų nuotoliniu būdu posėdžiavo konkurso komisija – vyko konkursas į Usėnų pagrindinės mokyklos direktorius, dalyvavo tik vienas pretendentas.

Lapkričio 19 d., penktadienis, yra paskutinė diena pateikti dokumentus dalyvauti Šilutės Pamario progimnazijos direktoriaus konkurse.

Beje, Šilutės Pamario pagrindinė mokykla nuo rugsėjo 1 d. vadinasi Šilutės Pamario progimnazija.

Apie visus konkursus informavusi Šilutės rajono savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė Edita Serovienė sakė, kad jau yra vienas pretendentas dalyvauti minimos progimnazijos direktoriaus konkurse, kuris suplanuotas lapkričio 25 d.

Lapkričio 24 d. vyks Šilutės Žibų pradinės mokyklos direktoriaus konkursas, norą jame dalyvauti pareiškė 1 pretendentas.

Lapkričio 17 d. turėjo vykti Vilkyčių pagrindinės mokyklos direktoriaus konkursas, tačiau pretendentų nebuvo, konkursas neįvyko.

Lapkričio 15 d. įvyko Žemaičių Naumiesčio gimnazijos direktoriaus konkursas, buvo vienas dalyvis, kuris ir laimėjo konkursą. Dvi savaites teks laukti Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymos, ar asmuo gali būti skiriamas vadovu.

„Konkurso laimėtojas ar laimėtoja nėra iš gimnazijos kolektyvo, tačiau gyvena Šilutės rajone“, – sakė E. Serovienė. Ji pokalbyje neminėjo konkrečių pavardžių, kurios skelbiamos tik paskyrus asmenį vadovu.

„Kol kas į visus mokyklų vadovų konkursus turime po vieną pretendentą, vadovauti mokyklai Vilkyčiuose nepanoro niekas…“ – sakė E. Serovienė.

Savivaldybės Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialisto konkursą laimėjo Violeta Riaukienė iš Priekulės. Ji jau dirba nuo lapkričio 8 d.

Šilutės turizmo ir informacijos centro direktorės pareigas palikus Rasai Grygelienei, konkursą laimėjo Agnė Abromavičienė iš Klaipėdos, dirbanti gide, dėstanti kolegijoje. Moteris yra buvusi Šilutėje, turėjusi bendrą projektą su centru, planuoja su šeima įsikurti šiame mieste. Jau gauta STT pažyma. Tikimasi, kad naujoji direktorė, užbaigusi savo reikalus Klaipėdoje, Šilutėje pradės dirbti Šilutėje sausio 3 d.

Stasė Skutulienė 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Ką tikrins policija gruodžio mėnesį?

Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, gruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, kuriai priklauso ir Šilutės rajonas bei Pagėgių savivaldybės teritorija, organizuos prevencines priemones. Šiomis dienomis (gruodžio 1-3 d.) vyksta pėsčiųjų, dviračių vairuotojų kontrolė – tamsiuoju paros laiku, matomumą gerinančių saugos priemonių (atšvaitų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais ir kt.) naudojimas. Gruodžio 5-11 d., gruodžio 24-27 d. ir gruodžio 30-31 d. atidžiau bus kontroliuojama vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumas, apsvaigimas nuo narkotinių ar kitų psichiką

Rinkimų komisijų pirmininkėmis Šilutėje ir Pagėgiuose bus Loretos

2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje vyks savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai. Vyriausioji rinkimų komisija priima su tuo susijusius sprendimus. Lapkričio 29 d. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino savivaldybių rinkimų komisijų sudėtis ir paskyrė šių rinkimų komisijų pirmininkus. Šilutės rajono rinkimų komisijai vadovaus Loreta Pakalniškienė, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovė, Pagėgių savivaldybėje – Loreta Razutienė, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovė. Savivaldybių rinkimų komisijos sudarytos iš Lietuvos Respublikos teisingumo ministro, Lietuvos teisininkų draugijos, savivaldybių administracijų direktorių ir politinių partijų pateiktų kandidatūrų.

Už ilgametį darbą padėkota Birutei Servienei ir Romualdui Blechertui

Šilutės r. savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, jo pavaduotoja Daiva Žebelienė bei kultūros įstaigų vadovai pagerbė ilgametę Salos etnokultūros ir informacijos centro direktorę Birutę Servienę ir palinkėjo sėkmės naujame gyvenimo etape. B. Servienei įteikta padėka už ilgametį, nuoširdų, pasiaukojamą darbą siekiant išsaugoti ir populiarinti Mažosios Lietuvos ir Rusnės kultūros vertybes. B. Servienė nuo 2005 m. vadovavo Rusnėje veikiančiam Salos etnokultūros ir informacijos centrui, kuris rūpinasi kultūros veikla ne tik Rusnėje, bet ir Usėnų bei Juknaičių seniūnijose. B.

UV lempos naudojimo gidas – kaip naudoti?

Gelinis nagų lakavimas yra tapęs vienu iš populiariausių lakavimo būdų. Jis yra patogus tuo, jog užtikrina tvarkingo manikiūro ilgaamžiškumą bei su juo galima atlikti įvairiausius nagų dailės sprendimus. Gelinis nagų lakas turi specialias priemones, o viena jų pagrindinių – UV lempa nagams. Šios lempos padeda sukurti nepriekaištingą nagų įvaizdį. Ji tinkama net ir tiems, kurie tik pradeda mokytis nagų dailės meno! Kokiais privalumais pasižymi UV nagų lempa? UV nagų lempos vienas iš pagrindinių privalumų – ji nepamainoma pradedantiesiems. Nesvarbu, ar

Taip pat skaitykite