Koncertas „Tau ačiū, mama!“

Motinos diena Lietuvoje švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Motinos diena ne šiaip sau švenčiama pavasarį. Motina tapatinama su žeme. Kaip ji išaugina vaikus, taip žemė išaugina derlių. Taigi pavasarį, kai garbinama žemė, kad būtų derlinga, nepamirštamos ir motinos.

Pasveikinti savo mamas, močiutes, būsimas mamas gegužės 2 d. 19.00 val. Natkiškių kultūros namuose susirinko Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinės mokyklos ir Natkiškių kultūros namų meno kolektyvai. Mamoms skambėjo nuostabios eilės, kurias dovanojo Taja,  Robertas, Austėja, Liveta, Agnė, Vilius, Lukas ir Robertas. Kultūros namų vaikų dramos būrelis (vadovė Rasa Armonienė), parodė literatūrinę kompoziciją apie vaikučio atėjimą į Žemę. 1 – 4 klasių mokinukai dovanojo šokius (mokyt. Gražina Noreikaitė, Birutė Vaivadienė, Marytė Mačijauskienė ir Dalia Urbonienė), dainavo mažųjų dainorėlių ansamblis (mokyt. Dalia Urbonienė), mokyklos mergaičių ansamblis, gitaristės ir Iveta (mokyt. Dalia Kriščiūnienė).

Koncertą tęsė kultūros namų meno kolektyvai: dainavo solistė Austėja, Vilytos ir Ilonos duetas, kvartetas, moterų ansamblis, grojo ir dainavo gitaros studija ir kaimo kapela ,,Vaivorykštė“ (šių visų kolektyvų vadovas Valdas Armonas).

Savo pirmąją darbų parodėlę šventės metu pristatė moterų darbščiųjų rankų būrelis.

Mamas sveikino mokyklos direktorė Genovaitė Švalkūnienė, seniūnė Vilyta Sirtautienė, bendruomenės pirmininkė Nijolė Dargienė ir kultūros namų meno vadovas Valdas Armonas.

Būkit, mamos, laimingos ne tik per šventę, bet kiekvieną dieną, kiekvieną valandą, kiekvieną minutę ir net kiekvieną sekundę.

Rasa Armonienė
Renginių organizatorė

2 3 4 6 7 8 9 10 14 15 16 19 20 21 22 23 24 25 26 27 29 30 31 32

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilgalių bibliotekoje – muzikos ir meno vakaronė „Vasarėlė kviečia susitikti…“

Parodos autorė nėra profesionali fotografė. Fotografuoti mėgstančiai Irenai Dapkuvienei visuomet patiko stebėti gamtą, todėl  ilgainiui ji nusprendė įamžinti patikusias akimirkas. Ypač patinka fotografuoti spontaniškai, be didesnio pasiruošimo. Kaip pasakojo parodos autorė, pradžioje sunkiai sekėsi įvaldyti fotoaparato subtilybes, tačiau, įdėjus nemažai pastangų, fotografuoti pavyksta vis geriau ir lengviau. Taip pat renginio dalyviai galėjo susipažinti  su ankstesniais p. Irenos fotografijos darbais, kurie prieš metus taipogi buvo eksponuoti Šilgalių bibliotekoje ir skirti Tėvo dienai paminėti. Bibliotekininkė Tatjana Biliūnienė padėkojo parodos autorei Irenai Dapkuvienei

Vasara kvepiančios uogos

Vasara neįsivaizduojama be saulės, vandens, ledų ir šviežių uogų bei vaisių. Jau pačioje šiltojo sezono pradžioje naujojo derliaus uogos pasiekė parduotuves, o jų populiarumą rodo ir parduodami kiekiai, kurie vasarąženkliai padidėja. Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė, sako, kad šviežios uogos sulaukia didelio susidomėjimo ir jų paklausa išauga. „Jau sezono pradžioje pirkėjams siūlome platų šviežių uogų asortimentą. Gyventojai itin būna pasiilgę braškių, tačiau matome ir kitų šviežių uogų, pavyzdžiui, trešnių ar šilauogių paklausą. Iš esmės šviežių uogų paklausa, palyginus

Lietuvos paštas: modernizavus siuntų skirstymą išryškėjo gyventojų adresų problema

Praėjus kiek daugiau nei trims mėnesiams nuo Lietuvos pašto perėjimo prie automatizuoto skirstymo, išryškėjo netinkamų gyventojų adresų problemos mastas – oficialiose valstybės duomenų bazėse daugiau nei 100 tūkst. nepilnų adresų (pavyzdžiui, nurodyta tik gyvenvietė be gatvės ir namo numerio), todėl laiškai ir siuntos šiais adresais gavėjų nepasiekia. Lietuvos paštas ėmėsi laikinų priemonių šiai problemai sumažinti, tačiau ilgalaikiam sprendimui būtinas atsakingų institucijų įsitraukimas. „Nepilnų adresų problema egzistavo jau seniai, tačiau perėjus prie modernios išmanaus skirstymo sistemos išryškėjo tikrasis šios problemos mastas.

5 atsakymai apie vienišo asmens išmoką: ką reikia žinoti

Jau nuo liepos 1 dienos bus skiriama 28 eurų dydžio vienišo asmens išmoka. Planuojama, kad prašymą jai gauti bus galima pateikti ne tik internetu asmeninėje paskyroje ar atvykus į teritorinį „Sodros“, bet ir telefonu.   KAS GALI GAUTI IŠMOKĄ NUO 2021 M. LIEPOS 1 d.? Tokią teisę turi vieniši asmenys, gaunantys: •    šalpos senatvės pensiją, •    šalpos neįgalumo pensiją (išskyrus neįgalius vaikus iki 18 metų), •    šalpos kompensaciją, jeigu ją gauna senatvės pensijos amžių sukakęs asmuo ar netekęs 60 proc. ir

Taip pat skaitykite