Kokią naudą vaikų psichologiniam bei fiziniam vystymuisi turi akumuliatorinės vaikiškos mašinos?

Dažnai baterijomis maitinami elektroniniai žaislai atrodo patrauklūs tėvams, kuriuos jie perka savo vaikams. Ir tiesa, kad šie žaislai tikrai sukels šypseną jūsų vaiko veidui ir pašalins daugumą pykčio priepuolių. Tačiau tikrasis klausimas yra, ar šie elektroniniai žaislai naudingi vaikams? Ar tai pagerina vaiko psichinę raidą?

Šiais laikais tėvai noriai perka savo vaikams elektroninius žaislus vien todėl, kad elektroniniai žaislai parduodami kaip mokomieji žaislai. Tėvai netiki, kad šie baterijomis valdomi žaislai padeda geriau augti ir vystytis, gerina koncentraciją ir mokymosi įgūdžius. Tačiau jie nevisiškai žino apie naudingą šių elektroninių žaislų poveikį. Pavyzdžiui, akumuliatorinės vaikiškos mašinos labai populiarios, nes esant geriems orams lauke, tai papildomas smagus užsiėmimas kieme. Tad, aptarkime šių akumuliatorinių mašinėlių vairavimo naudą.

 

 

 

Vaikiški elektromobiliai paprastai sukelia didžiules šypsenas vaikų veiduose, tačiau kai jūsų vaikas įsėda į šaunų elektromobilį, nutinka daug daugiau, nei jie tiesiog „žaidžia“ ar „važinėja“. Jie mokosi judėti, tyrinėti ir tapti atsakingesniais.

Lavina jūsų vaiko motorinius įgūdžius

Kai jūsų vaikas iškeliauja su nuostabiu automobiliu, jis tikrai smagiai leidžia laiką, tačiau taip pat geriau suvokia aplinką ir mokosi navigacijos pagrindų. Elektriniai važiuojantys automobiliai gali padėti jūsų vaikui visapusiškai lavinti ir sureguliuoti motorinius įgūdžius.

Elektriniai žaisliniai automobiliai vaikams sukurti taip, kad atrodytų ir veiktų kaip tikri automobiliai. Štai kodėl jie yra su įmontuotomis funkcijomis, tokiomis kaip užrakinamos durys ir vairai. Vaikai, vairuodami šiuos automobilius, išmoksta naudotis šiomis funkcijomis. Naudodami vairą jie gali manevruoti savo automobilį ir jį valdyti.

Skatina aktyvumą lauke

Daugėjant planšetinių kompiuterių, telefonų ir vaizdo žaidimų, vaikai šiais laikais retai išeina žaisti. Žaidimas lauke yra nepaprastai svarbi lavinamoji patirtis vaikams besivystančiais etapais. Jie užsiima fizine veikla, tyrinėja ir sužino naujų dalykų apie juos supančią aplinką.

Jodinėjimas žaislais ne tik motyvuoja vaikus eiti į lauką ir žaisti, bet ir daro fizinę veiklą vaikams smagią, o tai yra didžiulis pliusas. Važiavimas nuo kojos iki grindų ant žaislų ar važinėjančių mašinų nejudės tol, kol vaikas nesinaudos kojomis, ir jos nesisuks tol, kol vaikas jų nevairuos. Tai sustiprins jūsų vaiko kojų ir rankų raumenis.

pr2023/48

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Fanfarinis pučiamųjų instrumentų orkestras ,,Pamarys“ Palangoje laimėjo antrą vietą

Šilutės meno mokyklos fanfarinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Pamarys“ Palangoje įvykusiame XXIII Lietuvos pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionate B kategorijoje laimėjo antrą vietą. Šioje kategorijoje varžėsi Vilniaus Karoliniškių, Kauno 1-os, Šiaulių „Dainavos“, Jurbarko „Šventės“, Tauragės „Tauro“ Pasvalio rajono „T Brass“, Grigiškių, Platelių meno ir muzikos mokyklų orkestrai. Daugelis „Pamario“ orkestrų jaunųjų muzikantų pirmą kartą turėjo galimybę koncertuoti Palangos koncertų salėje. Visą dieną vykęs renginys, sukvietęs į vieną vietą 26  geriausius Lietuvos orkestrus, jauniesiems „Pamario“ pūtikams buvo neįkainuojama galimybė pasiklausyti kitų orkestrų, pasidalinti

Sukčiai vis išradingesni, sukčiavimas vis tobulesnis. Kaip saugotis?

Tauragės apskrities VPK praneša, kad į Šilutės rajono policiją kovo 19 d. pagalbos kreipėsi nuo sukčių nukentėjęs vyras, gim. 1997 m., internetiniame puslapyje radęs skelbimą apie parduodamą žemės ūkio techniką – sėjamąją, į pardavėjo sąskaitą pervedė pinigus, tačiau prekės negavo. Nuostolis 450 eurų.   Pateikiame Lietuvos policijos informaciją apie vis tobulėjantį sukčiavimą ir patarimus gyventojams. Prieš keletą metų populiarus buvo telefoninis sukčiavimas, kurio pagrindinis instrumentas buvo įtaigus telefoninis pokalbis, dabar sukčiai uzurpavo elektroninę erdvę. Būtent dėl jų daugėjimo, didėja ir

Ramučiuose degė gyvenamasis namas

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas praneša, kad kovo 27 d., pirmadienį, liepsnojo namas Tvenkinio g., Ramučių k. Pranešimas gautas ryte, pusę devynių. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, atvira liepsna degė namo stogas. Pastatas – mūrinis, dviejų aukštų, antro aukšto  perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Tai – individualus gyvenamasis namas. Gaisro metu nudegė 80 kvadratinių metrų stogo. Išdegė antras aukštas, nuo karščio sutrūkinėjo langų stiklai, sudegė didelė dalis medinės perdangos. Name buvo įrengtas dūmų detektorius. Pareigūnai įspėja gyventojus saugotis priešgaisrinės tarnybos darbuotojais apsimetusių

Savivalda skęsta klaustukų verpetuose

Balandžio 27 d. į pirmąjį posėdį turėtų rinktis naujos sudėties Šilutės rajono savivaldybės taryba. Kovo 19 d. antrajame rinkimų ture tiesiogiai išrinkto mero Vytauto Laurinaičio pasiteiravome, kokių permainų tikėtis Šilutės rajono valdžioje? Pavardžių neišgirdome. Kiek bus mero pavaduotojų? V. Laurinaitis atsakė, kad Šilutės r. savivaldybėje priklausytų dvi vicemerų pareigybės, gal tiek ir bus, gal nebus… „Dar labai neaiškios funkcijos, Vidaus reikalų ministerija iki balandžio pabaigos žada pateikti paaiškinimus. Iki spalio 1 d. ši ministerija turėjo parengi kelias dešimtis teisės aktų

Taip pat skaitykite