Kiek laiko užtrunka modulinio namo surinkimas?

Moduliniai namai – tai įvairių formų ir dydžių gyvenamosios paskirties namai, kurie nėra statomi statybvietėse iš karto. Jie pagaminami gamykloje pagal iš anksto paruoštą projektą dalimis ir montuojami statybvietėje. Surenkami moduliniai namai yra kokybiški, gana pigūs, greitai montuojami, įvairių dydžių ir dizaino, turi gerą energetinį efektyvumą.

 

Nors moduliniai namai montuojami greičiau nei statomi statybvietėse, jų montavimo darbų atlikimo laikas įvairus. Pagrindiniai veiksniai, galintis turėti įtakos modulinių namų surinkimo proceso trukmei, yra šeši:

  • Namo konstrukcija. Vieni moduliniai namai yra maži ir paprastų konstrukcijų, kiti dideli, sudaryti iš kelių korpusų ir yra sudėtingų konstrukcijų. Maži moduliniai nameliai surenkami per kelias savaites, didesnių namelių konstravimas gali trukti ir kelis mėnesius.
  • Profesionali komanda. Moduliniai namai montuojami iš dalių, todėl svarbu pasirinkti ne tik profesionalius modulinių namelių statytojus, bet ir turinčius modulinių namų konstravimo patirties. Modulinių namų montavimo patirties turintys darbuotojai žino ir suvokia namelių konstravimo principą gali greičiau atlikti montavimo darbus ir sumažinti modulinių namų montavimo laiką.
  • Oro sąlygos. Tinkamos oro sąlygos gali sutrumpinti modulinių namų įrengimo laiką, tačiau blogos oro sąlygos gali apsunkinti montavimo darbus ir didinti darbų atlikimo laiką.
  • Esant modulinio namo medžiagų brokui, reikia laukti, kol bus gautos naujos kokybiškos prekės. Tai gali užtrukti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių.

Svarbu akcentuoti, kad iki pradedant statyti modulinį namą reikia ne tik turėti jam vietą, bet ir įvertinti pamatų poreikį. Kiekvienam moduliniam namui reikalinga vieta, kurioje jis galėtų būti montuojamas. Todėl iki moduliniam namui atvykstant, pirkėjas turėtų užtikrinti, kad tam būtų surinkimo vieta ar žemės sklypas.

Siekiant modulinio namo ilgaamžiškumo, pirkėjui rekomenduojama moduliniam namui paruošti pamatus. Jeigu pirkėjas turi sklypą ir pamatus, modulinio namo įrengimo trukmei įtakos nebus, tačiau jei ne, procesas gali prailgėti.

Taigi, surenkamo modulinio namo įrengimui įtakos gali turėti daug įvairių veiksnių, tačiau dažniausiai modulinių namų įrengimo laikas yra nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Tačiau iš anksto tinkamai pasiruošus modulinio namo įrengimo vietą, suradus profesionalius ir patyrusius meistrus bei atsižvelgus į orų prognozę, modulinio namo montavimas turėtų užtrukti iki mėnesio.

pr2023/216

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Interjero ABC: komodos pasirinkimas

Komodos yra neatsiejama interjero dalis, nes jos padeda išlaikyti tvarką ir suteikia papildomą vietą daiktams laikyti. Vis dėlto pasirinkti tinkamą komodą gali būti tikras iššūkis. Koks stilius geriausiai tinka jūsų namams? Kokią medžiagą rinktis? Koks dydis būtų optimaliausias? Šį kartą pasidalinsime patarimais ir įžvalgomis, padėsiančiomis jums rasti tobulą komodą. Nesvarbu, ar ieškote klasikinės šamingos elegancijos, modernaus minimalizmo, ar kaimiško žavesio – mes turime ką pasiūlyti kiekvienam skoniui ir poreikiui. Tad atsipalaiduokite, išgerkite puodelį kavos ir pasiruoškite leistis į komodų pasaulio

Kaip tinkamai maitinti savo augintinį?

Tinkama mityba yra svarbi ne tik žmonėms, bet ir gyvūnams. Jei norime, kad mūsų augintinis būtų sveikas ir nugyventų ilgą gyvenimą, svarbu maitinti jį tinkamai ir laikantis tam tikrų taisyklių. Juk naminiai gyvūnai yra visiškai priklausomi nuo žmogaus. Jie negali tiesiog atidaryti šaldytuvo, kai nori valgyti. Tad kiekvienas šeimininkas turi žinoti savo augintinio ypatybes ir individualius poreikius, ir pagal juos pasirinkti tinkamą mitybą. Pagrindinės augintinių maitinimo taisyklės Daugelis šeimininkų renkasi jau paruoštą maistas gyvūnams, kurį galima įsigyti parduotuvėje. Ir tai

Kaip užtikrinti, kad atsiskaityti elektroninėje parduotuvėje būtų patogu?

Svarstote, kodėl jūsų internetinės parduotuvės lankytojas paliko pilną pirkinių krepšelį ir dingo? To priežastys gali būti įvairios. Viena iš jų – pernelyg sudėtingas ir ilgas procesas apmokant pirkinį, o taip pat – galimybės atsiskaityti pirkėjo norimu būdu nebuvimas, privertęs potencialų pirkėją persigalvoti. Ar jūsų internetinėje parduotuvėje atsiskaityti patogu ir saugu? 21 proc. respondentų, dalyvavusių apklausoje apie apsipirkimo internete įpročius, nurodė, kad nusprendė nebepirkti, nes nebuvo galimybės atsiskaityti norimu būdu*. Tinkamai parinkti internetinės parduotuvės mokėjimo būdai gali padėti įmonėms padidinti pardavimus,

Converse evoliucija. Kodėl  jie tokie populiarūs?

Converse – tai tas prekės ženklas, kuris ne tik išgyveno šimtmetį, bet ir išaugo iki visame pasaulyje mylimos ikonos. Kaip gi atrodo toji magija, dėl kurios Converse kedai išlieka populiariausi tarp kiekvienos subkultūros atstovų – nuo roko žvaigždžių iki šiuolaikinių influencerių? Ar jie tikrai yra patys geriausi batai visiems atvejams, ar mes tiesiog negalime atsispirti toms žavingoms, guminėmis nosimis puoštoms ikonoms? Pasiruoškite – ši kelionė per Converse istoriją atskleis, kaip šie paprasti sportbačiai tapo neatsiejama mūsų garderobo dalimi! Kaip viskas

Taip pat skaitykite