Kelių eismo taisykles pažeidęs vyras policininkams siūlė kyšį

policijaSpalio 20-os rytą, apie 9.00 val. Tauragės apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai Šilutės rajone užfiksavo Kelių eismo taisyklių pažeidimą.

Vyras (gim. 1962 m.), vairuodamas automobilį „Peugeot“, pažeidė siauros ištisinės kelio ženklinimo linijos reikalavimus. Jis lenkė ta pačia kryptimi važiavusį automobilį sankryžoje, kuri pažymėta įspėjamuoju kelio ženklu „Sankryža su šalutiniu keliu“.

Policijos pareigūnui rašant protokolą dėl užfiksuoto pažeidimo, bandydamas išvengti atsakomybės, pažeidėjas pasiūlė 200 eurų kyšį. Savo pareigas sąžiningai atliekantis pareigūnas provokacijai nepasidavė.

Dėl bandymo papirkti pareigūną pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 227 str. 1 d. Vyrui gresia bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.

Policija primena:

  • bet koks grynųjų pinigų davimas policijos pareigūnui vertinamas kaip kyšis. Pakanka vien siūlymo ar pažadėjimo duoti kyšį, kad asmuo būtų patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

 

Išėjo iš namų ir negrįžo

Spalio 20 d. tarp 17 ir 18 val. iš namų Balčių k., Vainuto sen., išėjo ir iki šiol negrįžo keturiasdešimtmetis vyras.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas dingusiam be žinios asmeniui surasti.

Spalio 22 d. popietę Traksėdžių k., Šilutės sen., nepažįstamas asmuo sukėlė fizinį skausmą moteriai, gim. 1987 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Spalio 22 d. popietę Švėkšnoje sustabdytas automobilis „Audi A6“, kurį vairavo neblaivus (3,56 prom.) vyras, gim. 1993 m. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Spalio 22 d. vakare  Lietuvininkų g., Šilutėje, 65-erių metų moteris, vairuodama automobilį „VW Bora“, partrenkė į gatvę išėjusį neblaivų (1,89 prom.) vyrą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Spalio 22 d. naktį Gorainių k., Vainuto sen., neblaivus (2,14 prom.) vyras, gim. 1957 m., bandė padegti moteriai priklausiančią malkinę. gaisras likviduotas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Spalio 22 d. Šilutėje neblaivus (1,96 prom.) vyras, gim. 1999 m., vairuodamas automobilį „VW Transporter“, apgadino sodą juosiančią tvorą ir iš įvykio vietos pasišalino. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pagal Tauragės apskr. VPK pranešimus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Kaip išrinkti dienos stovyklą vaikui?

Renkantis dienos stovyklą vaikui būtina atsižvelgti į jo amžių ir pomėgius. Pavyzdžiui, aktyviam, sportuojančiam vaikui puikiai tiktų sporto stovykla, o menais besidominčiam – dailės stovykla. Labai svarbu pasirinkti stovyklą, kuri atitiktų vaiko interesus, kad jie mėgautųsi stovykloje praleistu laiku ir gautų kuo daugiau naudos iš pasisemtos patirties. Tėvai gali įtraukti savo vaikus į sprendimų priėmimo procesą, kad jie pasirinktų stovyklą, kurioje vaikas mielai lankytųsi. Vieta ir tvarkaraštis taip pat yra esminiai veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis dienos stovyklos vaikams.

Stilingi ir funkcionalūs pastatomi lauko šviestuvai

Gerai suplanuotas išorinis namų apšvietimas atlieka kelias funkcijas. Visų pirma, jis užtikrina saugų patekimą į namus sutemus ir atbaido potencialius vagis. Žavinga lauko šviestuvų šviesa taip pat gražiai papuošia pastato aplinką ir sukuria nepakartojamą sodo atmosferą. Planuojant lauko apšvietimą svarbiausia atsižvelgti į atskirų šviesos taškų išdėstymą. Laiptai ir lauko durys, įvažiavimo vartai, garažo vartai ir varteliai, terasa, sodo takeliai, gėlynai, vandens telkiniai ir kiti sodo elementai, taip pat namo fasadas – visa tai turi būti apšviesta. Šiuo atžvilgiu svarbu parinkti

Židinys ar krosnelė? Ką pasirinkti šildymui?

Židinius vertiname visų pirma dėl atmosferos, kurią jie sukuria interjere. Tačiau gyvosios ugnies žavesys interjere yra toks pat, nesvarbu, ar savo namuose įsirengsite židinį, ar malkomis kūrenamą krosnelę. Šie įrenginiai taip pat vertinami dėl gebėjimo šildyti interjerą, kuris šiuo metu tampa ypač svarbus. Tačiau tarp židinio ir krosnelės yra nemažai skirtumų. Židinys ar krosnelė? Kokie skirtumai? Sprendimą, ką rinktis – židinį, ar krosnelę, lemia daugybė veiksnių. Estetiniu požiūriu židiniai yra aiškūs nugalėtojai – židinio įdėklą galima apipavidalinti nesuskaičiuojama daugybe būdų,

Kaip išsirinkti elektros generatorių, kuris atitiks jūsų poreikius?

generatorius

Generatorius – tai prietaisas, kuris gali praversti įvairiose situacijose. Jei norite būti tikri, kad pasirinkote tinkamą modelį, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių. Nesijaudinkite, neužkrausime jūsų sausa technine informacija. Parengėme trumpą ir įdomų vadovą, kuriame sužinosite, kaip išsirinkti geriausią įrenginį. Kaip teisingai pasirinkti generatorių? Įrangos savybės Svarstote, kaip išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį generatorių? Planuojate pirkti generatoriaus agregatą? Tai puikus sprendimas, jei norite užsitikrinti prieigą prie elektros energijos ekstremaliomis situacijomis arba jei norite jį naudoti įrangai maitinti vietose, kur nėra elektros. Prieš

Taip pat skaitykite