Keliautojų klubo nariai padėkojo ir Šilutės ligoninės kolektyvui

Liepos 10 d. Šilutėje svečiavosi Lietuvos karių asociacijos Keliautojų klubo (LKA KK) nariai, kurie Liepos 6-ąją pradėjo kelionę dviračiais aplink Lietuvą „LT-102 No COVID-19“. Žygio dalyvių kelionės tikslas – susipažinti su šalies medikais ir padėkoti jiems už ištvermę kovojant su COVID-19 pandemija. Padėkos sulaukė ir Šilutės ligoninės darbuotojai.

Dviračių entuziastai padėkojo Šilutės ligoninės medikams už ištvermę ir pareigą, priešakinėse linijose kovojant su koronaviruso infekcija. Ligoninės bendruomenei įteikė Lietuvos istorinę vėliavą ir pačių pagamintus Lietuvos vienius – vienybės vėliavėles.

„Lietuvos vienius gaminome patys. Norime, kad juos turėtų kiekvienas šalies medikas. Tai mūsų vizitinė kortelė, kurią dovanojame jums. Puoselėdami istorinę atmintį, dovanojame ir Tiek dviračių ligoninės kieme dar nebuvo buvę… vos istorinę vėliavą. Misija mūsų paprasta – dėkojame už jūsų atsidavimą, darbą. Didžiuojamės Lietuvos medikais“, – kalbėjo LKA KK prezidentas Rolandas Lubys prieš įteikdamas medikams dovanas.

Gražių žodžių keliautojams tarė Šilutės ligoninės vyriausiasis gydytojas Viktoras Šileikis, pasidžiaugęs dviratininkų apsilankymu, linkėjo jiems sveikatos ir sėkmingai užbaigti kelionę. LKA KK nariai, dviračiais keliaudami aplink Lietuvą, lankėsi šalies gydymo įstaigose, aplankė istorines vietoves, kultūros paveldo objektus.

Dviejų savaičių trukmės kelionė baigsis šį sekmadienį. Dviratininkai bus įveikę per 1000 kilometrų. Kelionę teko atšaukti LKA KK nariai susitikimo su medikais metu pasakojo apie savo veiklą ir įvairias keliones.

Prieš kelerius metus Lietuvos šimtmečio proga dviratininkai taip pat keliavo aplink Lietuvą, tačiau kitu maršrutu. Pastaroji kelionė Keliautojų klubo narius ir įkvėpė didingesnei kelionei – aplink Baltijos jūrą, įveikiant penkis etapus po 1000 km per 14 dienų. Pirmasis etapas įvyko pernai – nuvyko nuo Vilniaus iki Lenkijos – Vokietijos sienos. Šiemet turėjo įvykti antrasis etapas, tačiau dėl koronaviruso pandemijos jį teko atšaukti.

„Pandemija mums pakišo koją. Teko atšaukti ir visus susitikimus su lietuvių bendruomenėmis Švedijoje, Vokietijoje, Danijoje. Tad atsisakėme šios kelionės, nes negalėjome ir keltų užsisakyti, bilietų nusipirkti… Bet stebėję, ką daro mūsų medikai Lietuvoje, šalia mūsų, nusprendėme jiems padėkoti“, – apie kelionę pasakojo R. Lubys, išreiškė viltį, kad pandemija nebesugrįš…

Viktorija SKUTULIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Jei pavyksta skaitytoją įtraukti į išgalvotą pasaulį…

Tikriausiai būtų sunku rasti žmogų, kuris per savo gyvenimą nebūtų perskaitęs bent vienos knygos. Su kiekvienu perskaitytu kūriniu žmogus įgauna išminties ir patirties, o širdis prisipildo gerumo…  Ir gana dažnai norima pasinerti į daugiau to paties rašytojo knygų, norima pakalbėti gyvai su autoriumi, išgirsti jo minčių. Deja, rašytojai po kaimiškąsias vietoves keliauja retokai… Stoniškiuose – rašytoja Irena Buivydaitė-Kupčinskienė Bet Pagėgių savivaldybės Vydūno viešosios bibliotekos Stoniškių filialui labai pasisekė: jau iš anksto žinota, kad į Vydūno viešąją biblioteką balandžio mėnesį atvyks

Ar mes esame pilietiški? Einame į priekį, bet pusiaukelės dar nepasiekėme

Gegužės 14-ąją – Pilietinio pasipriešinimo dieną – bus pirmąkart nacionaliniu mastu organizuojamas Pilietiškumo egzaminas. Jo metu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje gyvenantys piliečiai bus kviečiami prisijungti ir išbandyti savo žinias pilietiškumo, visuotinės gynybos klausimais. Egzaminui artėjant – pokalbis egzamino – pilietiškumo – tema su VU TSPMI profesore Aine Ramonaite. Mokslininkė teigia – per pastaruosius 20 metų Lietuvos visuomenė pilietiškumo prasme nuėjo ilgą kelią, tačiau pusiaukelės vis dar nepasiekė. Daugelį metų tyrinėjate pilietinę visuomenę, pilietinę galią. Kaip apibūdintumėte, koks yra tas „pilietiškas

Bibliotekos nurašytas knygas galės atiduoti tiems, kam jos reikalingos

Bibliotekos, prieš atiduodamos perdirbti nurašytas knygas, galės neatlygintinai perduoti jas fizinių ar juridinių asmenų nuosavybėn. Seimas priėmė tokią galimybę suteikiančias Kultūros ministerijos parengtas Bibliotekų įstatymo pataisas. Ši nuostata netaikoma senų, retų ir ypač vertingų knygų bei rankraščių fondui ir nacionaliniam publikuotų dokumentų archyviniam fondui. Šiuo metu rengiama ir kultūros ministro įsakymu bus patvirtinta pripažintų nereikalingomis arba netinkamomis naudoti bibliotekų fondo nurašytų knygų neatlygintino perdavimo fizinių ir juridinių asmenų nuosavybėn tvarka, kurioje numatoma detaliai reglamentuoti perdavimo procesą, perdavimo būdus ir taikomus

Policijos pareigūnai fiksuoja chuliganiškus vairavimus

Chuliganiškas vairavimas yra Kelių eismo taisyklių pažeidimas, už kurį transporto priemonės vairuotojui gresia ne tik piniginė bauda, bet ir teisių atėmimas. Vienas iš dažniausiai daromų vairuotojų pažeidimų yra, kai išvažiuojama į priešpriešinę eismo juostą ir nesilaikoma Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos. Nuo balandžio 22 d. iki balandžio 24 d. policijos pareigūnai užfiksavo 16 chuliganiško vairavimo atvejų (Šilutėje – 7, Tauragėje – 8 ir Pagėgiuose – 1). Pažeidėjams surašyti protokolai. Primename, kad nuo balandžio 26d. iki 28 d. bus vykdoma

Taip pat skaitykite