Keleivius vežęs autobusas neišsiteko su sunkvežimiu ant tilto

Trečiadienį įvyko net keli eismo įvykiai, kuriuos lėmė vairuotojų neapdairumas. Ir ne penktadienis, ir ne 13, o per dieną tiek daug visko nutiko…
Paplušėti teko ne tik kelių policijos pareigūnams, bet ir ugniagesiams gelbėtojams, medikams.

Du sunkiasvoriai mersedesai ant tilto per Šyšą neišsitenka.

Vadavo ugniagesiai
Ko gero, netikėčiausia avarija įvyko ant „geltonojo tilto“ per Šyšą. Nuo Rusnės pusės parvažiavęs keleivinis autobusas nepraleido pirmumą turėjusio geriamąjį vandenį vežiojantčio sunkvežimio. Vairuotojai žino, kad per Šyšą einantis arkinis tiltas yra per siauras, kad ant jo galėtų sklandžiai prasilenkti du lengvieji automobiliai, o ką jau kalbėti apie sunkiasvorius.
Prie užvažiavimų ant tilto stovi ženklai, pirmumo teisę suteikiantys atvažiuojantiems iš miesto pusės.
Šilutės autobusų parkui priklausantis ne pirmos jaunystės autobusas „Mercedes Benz“ nepraleido iš priekio atvažiuojančio tokios pat markės sunkvežimio ir bandydamas išvengti susidūrimo metėsi dešiniau, užvažiuodamas ant aukšto kelkraščio bortelio, o dešinėje pusėje esančios autobuso durys prisiglaudė prie tilto arkų konstrukcijų.
Laimė, autobuso keleiviai nenukentėjo, bet prireikė ugniagesių gelbėtojų pagalbos autobuso durims praverti ir išlaisvinti keleivius. Ši gelbėjimo operacija sulaukė nemažo praeivių dėmesio.
Anot autobuso vairuotojo, dingo jo vairuojamos transporto priemonės stabdžiai, todėl susidūrimo išvengti nepavyko.
Ar avarija įvyko dėl minėto techninio gedimo, aiškinsis policijos pareigūnai.
Ne per seniausiai buvome rašę, kad Šilutės autobusų parko autobusas sukėlė avariją dėl netinkamų padangų, o dabar dar vienas eismo įvykis dėl sugedusių stabdžių… Autobusai yra sunkiasvorės transporto priemonės, todėl jų techninė būklė turėtų būti nepriekaištinga.
Belika pasidžiaugti, kad viskas baigėsi laimingai ir nepareikalavo žmonių aukų.

Netikėto reido metu, Šilutės PK pareigūnai sulaikė 100 l samanės vežusį vairuotoją.

Šventinis radinys
Trečiadienio rytas šoku prasidėjo 56 m. šilutiškei, kuri smarkiai išsigando netikėtai susidūrusi su vilkiku. Jai atvykus prie „Šilutės durpių“ įmonės susitikti su ten dirbančiu sūnumi, jos automobilį užkliudė lenko (gim. 1983 m.) vairuojamas vilkikas. Dešiniu šonu vilkikas kliudė moters vairuojamą automobilį „Peugeot 406“ ir važiuodamas braukė per jo kėbulą. Avarijos kaltininkas teisinosi nepastebėjęs netoliese stovėjusio lengvojo automobilio. Moteris dėl didelio garso patyrė emocinį sukrėtimą, jai prireikė medikų pagalbos.
Tos pačios dienos rytą laimingai pasibaigė 29 m. moters skrydis į griovį. Kelyje Švėkšna – Veiviržėnai, posukyje nesuvaldytas automobilis „Nissan Primera“, nuvažiavo nuo kelio, smigo į griovio šlaitą ir apsivertė. Tik laimingo atsitiktinumo dėka moteris išvengė rimtesnių sužalojimu ir iš automobilio išsivadavo pati. Ji apie avariją informavo policijos pareigūnus ir išsikvietė greitąją pagalbą.
Praėjus ilgajam šventiniam savaitgaliui, Šilutės PK pareigūnai, kelyje Šilutė – Saugos, ankstų vasario 17-osios rytą, surengė reidą. Pareigūnai Rudynų kaime (Saugų sen.) tikrino visas pravažiuojančias transporto priemones. Per pusantros val. 8 pareigūnai patikrino apie 100 transporto priemonių ir išaiškino 1 KET pažeidimą, kai vairuotojas važiavo neturėdamas reikalingų dokumentų, o dviejų automobilių vairuotojai vairavo transporto priemones būdami neblaivūs, tačiau jų girtumas leistinos normos neviršijo.
Reido metu pareigūnai nustebo, kai tikrindami automobilį „Opel Vectra“ bagažinėje aptiko 10 plastikinių talpų pilnų skaidraus skystimo (iš viso 100 litrų), turinčio naminės kvapą. Automobilį vairavęs 1978 m. gim. vyras buvo pristatytas į Šilutės PK.

Pamario inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Atnaujintoje Vainuto bažnyčioje šv. Mišias aukojo Telšių vyskupas

Vakar, sausio 16 d., Vainuto parapijos tikintiesiems sekmadienio šv. Mišios buvo ne eilinės. Jas aukojo Telšių vyskupas ordinaras Algirdas Jurevičius ir gausus būrys kunigų.  Kartu atvyko vyskupijos generalvikaras kanauninkas Vilius Viktoravičius. Dalyvavo Šilutės dekanato dekanas kanauninkas Remigijus Saunorius, vicedekanas Julius Meškauskas, Vainuto parapijos klebonas Vidmantas Šidlauskas, iš Vainuto kilęs diakonas Egidijus Cibauskas. Dalyvavo visi Šilutės rajono savivaldybės vadovai, tarp jų – ir meras Vytautas Laurinaitis, beje, pats iš šios parapijos. Susirinko tikintieji vainutiškiai, seniūnas Vitalijus Mockus, Vainuto gimnazijos direktorė Laima

Kiek vandens yra Žemės atmosferoje ir kas nutiktų, jei staiga jis visas iškristų?

Remiantis JAV geologijos tarnybos duomenimis, apie 71 proc. Žemės paviršiaus yra padengta vandeniu, o vandenynuose randama milžiniška dalis — net 96,5 proc. – planetos vandens atsargų.   Tačiau vanduo nelieka tik apačioje — kaip vandens ciklo (taip pat vadinamo hidrologiniu ciklu) dalis jis keliauja ir į atmosferą. Kiek vandens yra atmosferoje bet kuriuo duotuoju momentu? Kiek jo šiuo metu yra virš mūsų galvų ir, jei visa tai iškristų vienu metu, kokį poveikį tai sukeltų? Šiuo metu danguje yra milijardai galonų

Orai: šią savaitę šėls vėjas, bus kritulių

Pirmadienis Šilutės krašte tebėra vėjuotas, sniego nebesimato, nors savaitgalį kai kur buvo menkai pasnigę. Vėjo genami debesys pabarsto sniego žirniukų. Vėjas nerimsta. Kokių orų tikėtis šią savaitę? Sausio 17 d., pirmadienį, šalyje siautės vėjas, vyraus tikras kritulių kokteilis – nuo lietaus iki sniego. Eismo sąlygos bus sudėtingos. Šiaurės vakarų krypties vėjo gūsiai įsismarkaus iki 18-23, vietomis iki 24-26, pajūryje iki 28 metrų per sekundę. Vilniuje įdienojus oras šils iki 1, Kaune ir Klaipėdoje iki 2 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus

Daugelis vairuotojų pamiršta savo pareigas pėstiesiems

Vis dar pasitaiko vairuotojų, kurie pėsčiąjį yra linkę praleisti tik tada, kai jis jau žengia ar yra įžengęs į perėją. Tačiau Kelių eismo taisyklės aiškiai sako, kad privaloma sustoti prie perėjos ir tuo atveju, kai pėsčiasis dar tik laukia galimybės žengti į ją.   Tauragės aps. VPK pareigūnai 2022 m. sausio 10-13 d. stebėjo, ar vairuotojai sustoja prieš pėsčiųjų perėjas, kaip to reikalaujama pagal taisykles. Rezultatai nedžiugina. Reido metu nustatyti 54 pažeidimai. Šilutės rajone 23 vairuotojams buvo surašyti administracinio nusižengimo

Taip pat skaitykite