Keleivius vežęs autobusas neišsiteko su sunkvežimiu ant tilto

Trečiadienį įvyko net keli eismo įvykiai, kuriuos lėmė vairuotojų neapdairumas. Ir ne penktadienis, ir ne 13, o per dieną tiek daug visko nutiko…
Paplušėti teko ne tik kelių policijos pareigūnams, bet ir ugniagesiams gelbėtojams, medikams.

Du sunkiasvoriai mersedesai ant tilto per Šyšą neišsitenka.

Vadavo ugniagesiai
Ko gero, netikėčiausia avarija įvyko ant „geltonojo tilto“ per Šyšą. Nuo Rusnės pusės parvažiavęs keleivinis autobusas nepraleido pirmumą turėjusio geriamąjį vandenį vežiojantčio sunkvežimio. Vairuotojai žino, kad per Šyšą einantis arkinis tiltas yra per siauras, kad ant jo galėtų sklandžiai prasilenkti du lengvieji automobiliai, o ką jau kalbėti apie sunkiasvorius.
Prie užvažiavimų ant tilto stovi ženklai, pirmumo teisę suteikiantys atvažiuojantiems iš miesto pusės.
Šilutės autobusų parkui priklausantis ne pirmos jaunystės autobusas „Mercedes Benz“ nepraleido iš priekio atvažiuojančio tokios pat markės sunkvežimio ir bandydamas išvengti susidūrimo metėsi dešiniau, užvažiuodamas ant aukšto kelkraščio bortelio, o dešinėje pusėje esančios autobuso durys prisiglaudė prie tilto arkų konstrukcijų.
Laimė, autobuso keleiviai nenukentėjo, bet prireikė ugniagesių gelbėtojų pagalbos autobuso durims praverti ir išlaisvinti keleivius. Ši gelbėjimo operacija sulaukė nemažo praeivių dėmesio.
Anot autobuso vairuotojo, dingo jo vairuojamos transporto priemonės stabdžiai, todėl susidūrimo išvengti nepavyko.
Ar avarija įvyko dėl minėto techninio gedimo, aiškinsis policijos pareigūnai.
Ne per seniausiai buvome rašę, kad Šilutės autobusų parko autobusas sukėlė avariją dėl netinkamų padangų, o dabar dar vienas eismo įvykis dėl sugedusių stabdžių… Autobusai yra sunkiasvorės transporto priemonės, todėl jų techninė būklė turėtų būti nepriekaištinga.
Belika pasidžiaugti, kad viskas baigėsi laimingai ir nepareikalavo žmonių aukų.

Netikėto reido metu, Šilutės PK pareigūnai sulaikė 100 l samanės vežusį vairuotoją.

Šventinis radinys
Trečiadienio rytas šoku prasidėjo 56 m. šilutiškei, kuri smarkiai išsigando netikėtai susidūrusi su vilkiku. Jai atvykus prie „Šilutės durpių“ įmonės susitikti su ten dirbančiu sūnumi, jos automobilį užkliudė lenko (gim. 1983 m.) vairuojamas vilkikas. Dešiniu šonu vilkikas kliudė moters vairuojamą automobilį „Peugeot 406“ ir važiuodamas braukė per jo kėbulą. Avarijos kaltininkas teisinosi nepastebėjęs netoliese stovėjusio lengvojo automobilio. Moteris dėl didelio garso patyrė emocinį sukrėtimą, jai prireikė medikų pagalbos.
Tos pačios dienos rytą laimingai pasibaigė 29 m. moters skrydis į griovį. Kelyje Švėkšna – Veiviržėnai, posukyje nesuvaldytas automobilis „Nissan Primera“, nuvažiavo nuo kelio, smigo į griovio šlaitą ir apsivertė. Tik laimingo atsitiktinumo dėka moteris išvengė rimtesnių sužalojimu ir iš automobilio išsivadavo pati. Ji apie avariją informavo policijos pareigūnus ir išsikvietė greitąją pagalbą.
Praėjus ilgajam šventiniam savaitgaliui, Šilutės PK pareigūnai, kelyje Šilutė – Saugos, ankstų vasario 17-osios rytą, surengė reidą. Pareigūnai Rudynų kaime (Saugų sen.) tikrino visas pravažiuojančias transporto priemones. Per pusantros val. 8 pareigūnai patikrino apie 100 transporto priemonių ir išaiškino 1 KET pažeidimą, kai vairuotojas važiavo neturėdamas reikalingų dokumentų, o dviejų automobilių vairuotojai vairavo transporto priemones būdami neblaivūs, tačiau jų girtumas leistinos normos neviršijo.
Reido metu pareigūnai nustebo, kai tikrindami automobilį „Opel Vectra“ bagažinėje aptiko 10 plastikinių talpų pilnų skaidraus skystimo (iš viso 100 litrų), turinčio naminės kvapą. Automobilį vairavęs 1978 m. gim. vyras buvo pristatytas į Šilutės PK.

Pamario inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną – apie saugumą keliuose visiems eismo dalyviams

Rugsėjo 26 d., sekmadienį,  Lietuvoje jau dvyliktą kartą bus minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje. Anot VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos (toliau – Kelių direkcijos) direktoriaus Remigijaus Lipkevičiaus, svarbiausia – kiekvieno atsakomybė už save patį ir kitą žmogų. Todėl minėdami Keliaujančiųjų ir vairuotojų dieną primename, kad saugumas priklauso tik nuo mūsų pačių. Vienas neatsakingas poelgis – viršytas greitis, vairavimas apsvaigus, važiavimas neprisisegus

Martyno Pekarsko „Pilis“ – personalinė paroda Kintuose

Spalio 1 d. penktadienį, 17.00  val. „Kintai Arts“ rezidencijoje (Kintai, Kuršių g. 30) atidaroma Martyno Pekarsko personalinė kūrybos paroda “Pilis”. Šioje parodoje autorius pristato savo poros metų darbo Kintuose – studijoje miške – rezultatus. Tarp didelio formato eksponatų tapyba, muzikiniu metodu atlikti piešiniai, „ready-made“ artefaktai, tekstai. „Neišeik pro duris ir pažinsi pasaulį. Nedirsčiok pro langą ir išvysi kelius. Juo toliau nukaksi, juo mažiau žinosi. Tad išmintingas žmogus neina ir žino; nežiūri ir permato; neveikia ir nuveikia“. Laozi Parodos autorius:  – Aš

COVID-19: „Šilutės rajone situacija grėsminga“

Taip šiandien, rugsėjo 24-os rytą, sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šilutės skyriaus vedėja Roma Jovaišaitė. Kadangi praėjusios paros, rugsėjo 23 d., duomenis Statistikos departamentas skelbia po pusės dešimtos, R. Jovaišaitė paminėjo statistiką, sietiną su rugsėjo 22 d. situacija. 100 tūkst. gyventojų Lietuvoje tenka 550,7 susirgimo atvejo. Šilutės rajone šis skaičius siekia 1008,4 atvejo, tai penkta vieta Lietuvoje, prasčiau tik Rietavo, Telšių, Klaipėdos miesto ir Palangos savivaldybių teritorijose. Užtat Raseinių rajone šis skaičius tėra 137,2… Lietuvoje per savaitę iš atliktų tyrimų

Meras praskleidė Savivaldybės detektyvo uždangą

Šilutės r. savivaldybės mero Vytauto Laurinaičio rugsėjo 17 d. potvarkiu buvo sudaryta tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Ir po pirmojo komisijos narių susirinkimo niekas nieko neaiškino. Pirmininkė dėl nedarbingumo nedalyvavo, kiti keturi nariai informacijos siūlė kreiptis vis į savo kolegas… Tai ir beliko pavadinti itin slaptu detektyvu Šilutės rajono savivaldybėje. Tuomet rašėme: 2021 m. rugsėjo 17 d. mero Vytauto Laurinaičio potvarkiu sudaryta Tarnybinio nusižengimo tyrimo komisija. Kieno ir kokį nusižengimą tirs ši komisija? Paslaptis! Daugiau išsiaiškinti nieko nepavyko…   Visas ankstesnis straipsnis

Taip pat skaitykite