Keleivius vežęs autobusas neišsiteko su sunkvežimiu ant tilto

Trečiadienį įvyko net keli eismo įvykiai, kuriuos lėmė vairuotojų neapdairumas. Ir ne penktadienis, ir ne 13, o per dieną tiek daug visko nutiko…
Paplušėti teko ne tik kelių policijos pareigūnams, bet ir ugniagesiams gelbėtojams, medikams.

Du sunkiasvoriai mersedesai ant tilto per Šyšą neišsitenka.

Vadavo ugniagesiai
Ko gero, netikėčiausia avarija įvyko ant „geltonojo tilto“ per Šyšą. Nuo Rusnės pusės parvažiavęs keleivinis autobusas nepraleido pirmumą turėjusio geriamąjį vandenį vežiojantčio sunkvežimio. Vairuotojai žino, kad per Šyšą einantis arkinis tiltas yra per siauras, kad ant jo galėtų sklandžiai prasilenkti du lengvieji automobiliai, o ką jau kalbėti apie sunkiasvorius.
Prie užvažiavimų ant tilto stovi ženklai, pirmumo teisę suteikiantys atvažiuojantiems iš miesto pusės.
Šilutės autobusų parkui priklausantis ne pirmos jaunystės autobusas „Mercedes Benz“ nepraleido iš priekio atvažiuojančio tokios pat markės sunkvežimio ir bandydamas išvengti susidūrimo metėsi dešiniau, užvažiuodamas ant aukšto kelkraščio bortelio, o dešinėje pusėje esančios autobuso durys prisiglaudė prie tilto arkų konstrukcijų.
Laimė, autobuso keleiviai nenukentėjo, bet prireikė ugniagesių gelbėtojų pagalbos autobuso durims praverti ir išlaisvinti keleivius. Ši gelbėjimo operacija sulaukė nemažo praeivių dėmesio.
Anot autobuso vairuotojo, dingo jo vairuojamos transporto priemonės stabdžiai, todėl susidūrimo išvengti nepavyko.
Ar avarija įvyko dėl minėto techninio gedimo, aiškinsis policijos pareigūnai.
Ne per seniausiai buvome rašę, kad Šilutės autobusų parko autobusas sukėlė avariją dėl netinkamų padangų, o dabar dar vienas eismo įvykis dėl sugedusių stabdžių… Autobusai yra sunkiasvorės transporto priemonės, todėl jų techninė būklė turėtų būti nepriekaištinga.
Belika pasidžiaugti, kad viskas baigėsi laimingai ir nepareikalavo žmonių aukų.

Netikėto reido metu, Šilutės PK pareigūnai sulaikė 100 l samanės vežusį vairuotoją.

Šventinis radinys
Trečiadienio rytas šoku prasidėjo 56 m. šilutiškei, kuri smarkiai išsigando netikėtai susidūrusi su vilkiku. Jai atvykus prie „Šilutės durpių“ įmonės susitikti su ten dirbančiu sūnumi, jos automobilį užkliudė lenko (gim. 1983 m.) vairuojamas vilkikas. Dešiniu šonu vilkikas kliudė moters vairuojamą automobilį „Peugeot 406“ ir važiuodamas braukė per jo kėbulą. Avarijos kaltininkas teisinosi nepastebėjęs netoliese stovėjusio lengvojo automobilio. Moteris dėl didelio garso patyrė emocinį sukrėtimą, jai prireikė medikų pagalbos.
Tos pačios dienos rytą laimingai pasibaigė 29 m. moters skrydis į griovį. Kelyje Švėkšna – Veiviržėnai, posukyje nesuvaldytas automobilis „Nissan Primera“, nuvažiavo nuo kelio, smigo į griovio šlaitą ir apsivertė. Tik laimingo atsitiktinumo dėka moteris išvengė rimtesnių sužalojimu ir iš automobilio išsivadavo pati. Ji apie avariją informavo policijos pareigūnus ir išsikvietė greitąją pagalbą.
Praėjus ilgajam šventiniam savaitgaliui, Šilutės PK pareigūnai, kelyje Šilutė – Saugos, ankstų vasario 17-osios rytą, surengė reidą. Pareigūnai Rudynų kaime (Saugų sen.) tikrino visas pravažiuojančias transporto priemones. Per pusantros val. 8 pareigūnai patikrino apie 100 transporto priemonių ir išaiškino 1 KET pažeidimą, kai vairuotojas važiavo neturėdamas reikalingų dokumentų, o dviejų automobilių vairuotojai vairavo transporto priemones būdami neblaivūs, tačiau jų girtumas leistinos normos neviršijo.
Reido metu pareigūnai nustebo, kai tikrindami automobilį „Opel Vectra“ bagažinėje aptiko 10 plastikinių talpų pilnų skaidraus skystimo (iš viso 100 litrų), turinčio naminės kvapą. Automobilį vairavęs 1978 m. gim. vyras buvo pristatytas į Šilutės PK.

Pamario inf.

Hits: 62

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Mažosios Lietuvos atstovai kreipėsi į Prezidentą dėl krašto heraldikos kūrimo

2021 m. balandžio 16 d. Mažosios Lietuvos etninės kultūros globos taryba oficialiu raštu kreipėsi į Lietuvos Respublikos Prezidentą, prašydama padėti išspręsti nevaisingą diskusiją su Lietuvos heraldikos komisija (LHK), kuri atsisako įteisinti Mažosios Lietuvos vietos žmonių pasirinktą regiono herbo simbolį. Kurti etnografinio Mažosios Lietuvos regiono heraldiką imtasi 2014 metais. Mažosios Lietuvos etninės kultūros globos taryba sukvietė regiono savivaldybių (Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Neringos, Jurbarko, Tauragės rajono, Pagėgių ir Šilutės) kultūrininkus, visuomenininkus, senuosius krašto gyventojus, išeiviją išreikšti nuomonę, koks simbolis geriausiai atspindėtų

Kintų mokykloje istorijos moko dr. Rubenas Bukavickas

Gera žinia Kintų pagrindinės mokyklos bendruomenės vardu interneto svetainėje pasidžiaugė šios mokyklos vadovė Asta Gužauskienė. Istorijos mokytojas Rubenas Bukavickas gavo mokslų daktaro laipsnį. Direktorė Asta Gužauskienė rašo: „Kad darbuotojai kelia kvalifikaciją mokymuose, kursuose, seminaruose, daugumai visuomenės tai yra žinoma ir gana įprasta. Bet priimti sprendimą studijuoti – iššūkis! Kintų mokykloje mėgstami iššūkiai – kasmet studijuoja vidutiniškai po penkis darbuotojus: vieni siekia profesijos ar papildomos profesijos, persikvalifikavimo, kiti – pedagogikos studijų ar net mokslinio laipsnio! Šiuo metu mokykloje dirba 47 darbuotojai,

COVID-19 Šilutės rajone: per parą nustatyti 5 nauji atvejai, sergančiųjų – 398, paskiepyti per 7 tūkst. gyventojų

Praėjusią parą, trečiadienį, Lietuvoje patvirtinta 1344 nauji koronaviruso (COVID-19) atvejai, mirė 14 žmonių, ketvirtadienį pranešė Statistikos departamentas. Šilutės rajone – 5 nauji atvejai.  Balandžio 22 d. duomenimis, Šilutės rajone šiuo metu iš viso sergančiųjų koronavirusu – 398 asmenys, o mirusiųjų nuo COVID-19 – 63. Nuo karantino pradžios užsikrėtė 2 797 Šilutės r. savivaldybės gyventojai. Iš jų pasveiko 2 253 asmenys. Žinoma, jog iš viso Šilutės r. savivaldybėje paskiepyti 7 056 asmenys. Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo 237 950

Balandžio 22-oji – Pasaulinė žemės diena

Pasaulinę Žemės dieną Jungtinės Tautos oficialiai paskelbė 1971 m. Žemės dienai buvo pasirinktas pavasario lygiadienis – laikas, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio taškuose. Lietuvai atgavus Nepriklausomybę, Žemės dienos iniciatorius John McConnell kreipėsi į mūsų tautą, ragindamas tapti Žemės globėjais, o pavasario ekvinokciją, kuri skirtingose planetos vietose yra kovo 20-21 d., minėti kaip Pasaulinę žemės dieną. Atsiliepiant į šį kreipimąsi, Lietuvos Respublikos Atkūriamasis Seimas (tuometinė Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba) 1992 m. Žemės dieną oficialiai įteisino ir

Taip pat skaitykite