Keleivius vežęs autobusas neišsiteko su sunkvežimiu ant tilto

Trečiadienį įvyko net keli eismo įvykiai, kuriuos lėmė vairuotojų neapdairumas. Ir ne penktadienis, ir ne 13, o per dieną tiek daug visko nutiko…
Paplušėti teko ne tik kelių policijos pareigūnams, bet ir ugniagesiams gelbėtojams, medikams.

Du sunkiasvoriai mersedesai ant tilto per Šyšą neišsitenka.

Vadavo ugniagesiai
Ko gero, netikėčiausia avarija įvyko ant „geltonojo tilto“ per Šyšą. Nuo Rusnės pusės parvažiavęs keleivinis autobusas nepraleido pirmumą turėjusio geriamąjį vandenį vežiojantčio sunkvežimio. Vairuotojai žino, kad per Šyšą einantis arkinis tiltas yra per siauras, kad ant jo galėtų sklandžiai prasilenkti du lengvieji automobiliai, o ką jau kalbėti apie sunkiasvorius.
Prie užvažiavimų ant tilto stovi ženklai, pirmumo teisę suteikiantys atvažiuojantiems iš miesto pusės.
Šilutės autobusų parkui priklausantis ne pirmos jaunystės autobusas „Mercedes Benz“ nepraleido iš priekio atvažiuojančio tokios pat markės sunkvežimio ir bandydamas išvengti susidūrimo metėsi dešiniau, užvažiuodamas ant aukšto kelkraščio bortelio, o dešinėje pusėje esančios autobuso durys prisiglaudė prie tilto arkų konstrukcijų.
Laimė, autobuso keleiviai nenukentėjo, bet prireikė ugniagesių gelbėtojų pagalbos autobuso durims praverti ir išlaisvinti keleivius. Ši gelbėjimo operacija sulaukė nemažo praeivių dėmesio.
Anot autobuso vairuotojo, dingo jo vairuojamos transporto priemonės stabdžiai, todėl susidūrimo išvengti nepavyko.
Ar avarija įvyko dėl minėto techninio gedimo, aiškinsis policijos pareigūnai.
Ne per seniausiai buvome rašę, kad Šilutės autobusų parko autobusas sukėlė avariją dėl netinkamų padangų, o dabar dar vienas eismo įvykis dėl sugedusių stabdžių… Autobusai yra sunkiasvorės transporto priemonės, todėl jų techninė būklė turėtų būti nepriekaištinga.
Belika pasidžiaugti, kad viskas baigėsi laimingai ir nepareikalavo žmonių aukų.

Netikėto reido metu, Šilutės PK pareigūnai sulaikė 100 l samanės vežusį vairuotoją.

Šventinis radinys
Trečiadienio rytas šoku prasidėjo 56 m. šilutiškei, kuri smarkiai išsigando netikėtai susidūrusi su vilkiku. Jai atvykus prie „Šilutės durpių“ įmonės susitikti su ten dirbančiu sūnumi, jos automobilį užkliudė lenko (gim. 1983 m.) vairuojamas vilkikas. Dešiniu šonu vilkikas kliudė moters vairuojamą automobilį „Peugeot 406“ ir važiuodamas braukė per jo kėbulą. Avarijos kaltininkas teisinosi nepastebėjęs netoliese stovėjusio lengvojo automobilio. Moteris dėl didelio garso patyrė emocinį sukrėtimą, jai prireikė medikų pagalbos.
Tos pačios dienos rytą laimingai pasibaigė 29 m. moters skrydis į griovį. Kelyje Švėkšna – Veiviržėnai, posukyje nesuvaldytas automobilis „Nissan Primera“, nuvažiavo nuo kelio, smigo į griovio šlaitą ir apsivertė. Tik laimingo atsitiktinumo dėka moteris išvengė rimtesnių sužalojimu ir iš automobilio išsivadavo pati. Ji apie avariją informavo policijos pareigūnus ir išsikvietė greitąją pagalbą.
Praėjus ilgajam šventiniam savaitgaliui, Šilutės PK pareigūnai, kelyje Šilutė – Saugos, ankstų vasario 17-osios rytą, surengė reidą. Pareigūnai Rudynų kaime (Saugų sen.) tikrino visas pravažiuojančias transporto priemones. Per pusantros val. 8 pareigūnai patikrino apie 100 transporto priemonių ir išaiškino 1 KET pažeidimą, kai vairuotojas važiavo neturėdamas reikalingų dokumentų, o dviejų automobilių vairuotojai vairavo transporto priemones būdami neblaivūs, tačiau jų girtumas leistinos normos neviršijo.
Reido metu pareigūnai nustebo, kai tikrindami automobilį „Opel Vectra“ bagažinėje aptiko 10 plastikinių talpų pilnų skaidraus skystimo (iš viso 100 litrų), turinčio naminės kvapą. Automobilį vairavęs 1978 m. gim. vyras buvo pristatytas į Šilutės PK.

Pamario inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Šilutės rajone pastatyti tekstilės konteineriai. Kur jie?

Šilutės rajono savivaldybė gyventojus informuoja, kad ir Šilutės rajone pagaliau bus tekstilės konteineriai, į kuriuos galima išmesti nenaudojamus ir nereikalingus tekstilės gaminius. Tekstilės konteinerių statymo vietos: Šilutės seniūnija, Lietuvininkų g. 17; PC „IKI“, Dariaus ir Girėno g. 11, Šilutė; Autobusų stotis, Tilžės g. 22, Šilutė; Geležinkelio g. 4, Šilutė; Dzūkų g. 24, Šilutė; Tilžės g. 59, Verdainės k. (VIADA degalinėje); Mokyklos g. 6, Laučių k.; Beržų g., Macikų k. (prie autobusų stotelės); Santakos g. 2, Pagrynių k.; Miško g. 22,

Pareigūnai pateko į avariją

Tauragės apskrities VPK informuoja apie įvykius Šilutės rajone. Kaimyninėje Pagėgių savivaldybėje į avariją pateko pareigūnai. Spalio 6 d. po pietų  Pagėgių sav., kelio Kaunas – Jurbarkas – Klaipėda 122-ajame kilometre, automobilis „Audi S5“, vairuojamas trisdešimtmečio vyro, išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su tarnybiniu automobiliu „Škoda Octavia“, kurį vairavo tarnybos metu neuniformuotas Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės pareigūnas. Eismo įvykio metu sužaloti abu vairuotojai bei „Škoda Octavia“ kartu važiavęs Kybartų užsieniečių registracijos centro pareigūnas. Pareigūnai, jiems suteikus medicinos

Gyventojams – kompensacijos už taršių šildymo katilų keitimą

Energetikos ministerija informuoja, kad neprijungtų prie centrinio šildymo sistemos daugiabučių namų gyventojai ir individualių gyvenamųjų namų savininkai, norintys pasikeisti iškastiniu kuru kūrenamus katilus į netaršius šildymo įrenginius, jau gali teikti paraiškas paramai gauti. Šiems metams iš Klimato kaitos programos tam skirta net 25 mln. eurų. Antrajam kvietimui, kurį spalio 3 d. paskelbė Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA), suplanuota 15,3 mln. eurų. Maksimali paramos suma pareiškėjui siekia 14,5 tūkst. eurų, vidutiniškai ji sudaro 2,7 tūkst. eurų. Gamtines dujas, dyzelinį krosnių kurą,

Vydūno bibliotekoje – knygos „Bericht aus dem Leben: Kunigo Franz Adomat atsiminimai“ sutiktuvės

Rudenišką 2022 m. rugsėjo 29 d. vakarą Pagėgių sav. Vydūno viešosios bibliotekos bendruomenė  kraštiečius kvietė iš arčiau susipažinti su Pagėgių krašto istorija bei su čia gyvenimo brydę palikusiomis asmenybėmis. Vienas tokių iškilių asmenų – Rytų Prūsijos gyventojas, liuteronų kunigas Franz Adomat. Jo autentiškas autobiografinis pasakojimas sugulė į knygą „Bericht aus dem Leben: Kunigo Franz Adomat atsiminimai“. Daug žinių apie Žukus Šį leidinį sudarė ir redagavo Žukų evangelikų liuteronų parapijos pirmininkas, bažnyčios istorijos žinovas kraštietis Raimondas Genutis. Susirinkusiesiems jį pristatė bibliotekos

Taip pat skaitykite