Keleivius vežęs autobusas neišsiteko su sunkvežimiu ant tilto

Trečiadienį įvyko net keli eismo įvykiai, kuriuos lėmė vairuotojų neapdairumas. Ir ne penktadienis, ir ne 13, o per dieną tiek daug visko nutiko…
Paplušėti teko ne tik kelių policijos pareigūnams, bet ir ugniagesiams gelbėtojams, medikams.

Du sunkiasvoriai mersedesai ant tilto per Šyšą neišsitenka.

Vadavo ugniagesiai
Ko gero, netikėčiausia avarija įvyko ant „geltonojo tilto“ per Šyšą. Nuo Rusnės pusės parvažiavęs keleivinis autobusas nepraleido pirmumą turėjusio geriamąjį vandenį vežiojantčio sunkvežimio. Vairuotojai žino, kad per Šyšą einantis arkinis tiltas yra per siauras, kad ant jo galėtų sklandžiai prasilenkti du lengvieji automobiliai, o ką jau kalbėti apie sunkiasvorius.
Prie užvažiavimų ant tilto stovi ženklai, pirmumo teisę suteikiantys atvažiuojantiems iš miesto pusės.
Šilutės autobusų parkui priklausantis ne pirmos jaunystės autobusas „Mercedes Benz“ nepraleido iš priekio atvažiuojančio tokios pat markės sunkvežimio ir bandydamas išvengti susidūrimo metėsi dešiniau, užvažiuodamas ant aukšto kelkraščio bortelio, o dešinėje pusėje esančios autobuso durys prisiglaudė prie tilto arkų konstrukcijų.
Laimė, autobuso keleiviai nenukentėjo, bet prireikė ugniagesių gelbėtojų pagalbos autobuso durims praverti ir išlaisvinti keleivius. Ši gelbėjimo operacija sulaukė nemažo praeivių dėmesio.
Anot autobuso vairuotojo, dingo jo vairuojamos transporto priemonės stabdžiai, todėl susidūrimo išvengti nepavyko.
Ar avarija įvyko dėl minėto techninio gedimo, aiškinsis policijos pareigūnai.
Ne per seniausiai buvome rašę, kad Šilutės autobusų parko autobusas sukėlė avariją dėl netinkamų padangų, o dabar dar vienas eismo įvykis dėl sugedusių stabdžių… Autobusai yra sunkiasvorės transporto priemonės, todėl jų techninė būklė turėtų būti nepriekaištinga.
Belika pasidžiaugti, kad viskas baigėsi laimingai ir nepareikalavo žmonių aukų.

Netikėto reido metu, Šilutės PK pareigūnai sulaikė 100 l samanės vežusį vairuotoją.

Šventinis radinys
Trečiadienio rytas šoku prasidėjo 56 m. šilutiškei, kuri smarkiai išsigando netikėtai susidūrusi su vilkiku. Jai atvykus prie „Šilutės durpių“ įmonės susitikti su ten dirbančiu sūnumi, jos automobilį užkliudė lenko (gim. 1983 m.) vairuojamas vilkikas. Dešiniu šonu vilkikas kliudė moters vairuojamą automobilį „Peugeot 406“ ir važiuodamas braukė per jo kėbulą. Avarijos kaltininkas teisinosi nepastebėjęs netoliese stovėjusio lengvojo automobilio. Moteris dėl didelio garso patyrė emocinį sukrėtimą, jai prireikė medikų pagalbos.
Tos pačios dienos rytą laimingai pasibaigė 29 m. moters skrydis į griovį. Kelyje Švėkšna – Veiviržėnai, posukyje nesuvaldytas automobilis „Nissan Primera“, nuvažiavo nuo kelio, smigo į griovio šlaitą ir apsivertė. Tik laimingo atsitiktinumo dėka moteris išvengė rimtesnių sužalojimu ir iš automobilio išsivadavo pati. Ji apie avariją informavo policijos pareigūnus ir išsikvietė greitąją pagalbą.
Praėjus ilgajam šventiniam savaitgaliui, Šilutės PK pareigūnai, kelyje Šilutė – Saugos, ankstų vasario 17-osios rytą, surengė reidą. Pareigūnai Rudynų kaime (Saugų sen.) tikrino visas pravažiuojančias transporto priemones. Per pusantros val. 8 pareigūnai patikrino apie 100 transporto priemonių ir išaiškino 1 KET pažeidimą, kai vairuotojas važiavo neturėdamas reikalingų dokumentų, o dviejų automobilių vairuotojai vairavo transporto priemones būdami neblaivūs, tačiau jų girtumas leistinos normos neviršijo.
Reido metu pareigūnai nustebo, kai tikrindami automobilį „Opel Vectra“ bagažinėje aptiko 10 plastikinių talpų pilnų skaidraus skystimo (iš viso 100 litrų), turinčio naminės kvapą. Automobilį vairavęs 1978 m. gim. vyras buvo pristatytas į Šilutės PK.

Pamario inf.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Kaip sumažinti paskolos mėnesio įmoką?

Paskola geromis sąlygomis yra labai svarbi. Vienas iš būdų sumažinti paskolos išlaidas yra pereiti prie paskolos su pigesnėmis palūkanomis. Kaip aš galiu sumažinti savo paskolas? Yra dviejų tipų paskolos: su užstatu (kai skolinatės naudodami turtą, pavyzdžiui, namą kaip užstatą), neužtikrinta (kai tarp jūsų ir skolintojo yra sudaryta oficiali sutartis). Asmeninė paskola yra be užstato, o tai reiškia, kad jūsų namams negresia pavojus. Tai gana nebrangi paskola, kurią grąžinate per nustatytą terminą (paprastai nuo vienerių iki septynerių metų) reguliariai mokėdami mėnesinius

Kokios įmonės gali gauti ES paramą?

Visi Europos piliečiai ir daugelis kitų pasaulio šalių tiesiogiai arba netiesiogiai gauna naudos iš ES biudžeto. Ji padeda milijonams studentų, tūkstančiams mokslininkų ir daugeliui miestų, regionų ir ne pelno organizacijų. Visi ES piliečiai gali kreiptis dėl ES finansavimo, tai apima ir ES įsisteigusias įmones. ES parama turi keletą skirtingų finansavimo programų, dėl kurių galite kreiptis, atsižvelgdami į jūsų verslo ar projekto pobūdį. Finansavimo galimybių taip pat galima gauti per programas, kurias tiesiogiai įgyvendins valstybės narės, pavyzdžiui, atkūrimo ir atsparumo priemonė

Kodėl verta rinkti roletus langams uždengti?

Daugelis žmonių nekreipia daug dėmesio į langų uždengimą ir dažnai pasirenka bet kokias žaliuzes ar roletus, kurios yra jų namuose. Jie praranda galimybę pakeisti savo erdvę, sukurti reikiamą funkcionalumą ir sukurti norimą išvaizdą. Taip yra todėl, kad puikiai parinkti roletai gali papildyti jūsų namų dizainą ir suteikti stilių. Alternatyva tradicinėms langų užuolaidoms yra langų roletai, tinkantys bet kurioje erdvėje. Jie yra ne tik praktiškas būdas padidinti kambario privatumą, bet ir puikus būdas valdyti šviesą ir temperatūrą. Protingai parinktos langų žaliuzės

Baldų furnitūra: kodėl lankstai tokie svarbūs?

Šiandien baldai neįsivaizduojami be furnitūros. Tai gali būti, pavyzdžiui, lankstai ir jų komponentai, kurie užtikrina gaminio funkcionalumą. Ar spintelė yra spintelė, jei jos durelės  tinkamai nesivarsto? Būtent durelių lankstai, spintelių lankstai bei panaši baldų furnitūra garantuoja baldo panaudojimo kokybę ir patvarumą.  Kaip išsirinkti tinkamus lankstus? Pagal tvirtinimo būdą ir vietą lankstai gali šiek tiek skirtis. Priklausomai nuo durelių atidarymo ir baldo konstrukcinių ypatumų, lankstai baldams būna įvairūs ir atitinka skirtingą atidarymo kampą. Taigi, standartinis kampas yra 105–110 laipsnių, o specialaus

Taip pat skaitykite