Kas yra Reiki ir kaip juo užsiimti?

Reiki gydymo sistema gydymui naudoja universalią gyvybinės jėgos energiją. Perkeliant ir manipuliuojant savo prigimtinės energijos srautu į kito kūną, ši energija gali būti naudojama išgydyti tiesiogiai arba perkeliant kūrinį gaunantį subjektą į gilaus atsipalaidavimo ir saugumo būseną, kad jo kūnas galėtų išgydyti save. Teigiama, kad aukšto Reiki lygio specialisto gydomasis prisilietimas skleidžia šilumą, komfortą ir net dilgčiojimo pojūtį kūne.

Kas yra Reiki?

Reiki atsirado Japonijoje, nors viena iš dviejų šakų vadinama Vakarų Reiki ir dažniausiai praktikuojama JAV. Reiki yra japonų kalbos žodis, verčiamas kaip „stebuklingas ženklas“ arba „paslaptinga atmosfera“, kilęs iš šaknies žodžių „rei“, reiškiančio sielą, ir „ki“, reiškiantį gyvybinę energiją.

Didžiausias skirtumas tarp Vakarų Reiki ir Japonijos ar Rytų Reiki yra tas, kad pastaroji yra labiau atsidavusi dvasinė praktika. Japoniškas Reiki taip pat apima meditacijų naudojimą ir intensyvų universalios gyvybės energijos, naudojamos gydymui, tyrimą. Meditavimas ir energijos supratimas yra pagrindinis Rytų praktikos aspektas.

Abi formos turi tas pačias pagrindines savybes:

Gydymas energija – universali gyvybinė energija, naudojama per Reiki, nepadarys jokios žalos.

Protinga energija – energija yra intuityvi ir žino, kur eiti ir ką daryti, kad jums padėtų. Tiesą sakant, japonų Reiki kaip pagrindą siūlo rankų gestus ir išdėstymus, bet skatina praktikuotojus ilgainiui nuo jų pasitraukti, kad būtų galima atlikti intuityvesnius judesius pagal tai, kaip nori tekėti energija.

Energetinė medicina – nereikia jokių kitų priemonių, išskyrus Reiki specialistą, kuris savo rankomis nukreipia gydomąją energiją.

Nuotolinis gydymas – praktikantai švelniai prideda rankas ant kūno arba tiesiai virš savo kūno. Tada jie vizualizuoja simbolius, taip pat asmenį, kuriam nori siųsti gydomąją energiją.

Reiki taip pat lengva išmokti, mokoma trijuose užsiėmimuose, o žinios, kaip nukreipti Reiki, išlieka visam gyvenimui.

Ar sunku išmokti Reiki?

Norint išmokti naują gydymo būdą ar metodą reikia laiko ir pastangų, kad būtų galima išstudijuoti ir išmokti filosofijos subtilybes. To išmokti gali padėti Reiki mokykla. Laimė, naudojant Reiki nereikia jokių specialių gebėjimų, kurie būtų privalomi norint išmokti praktikos, gebėjimas panaudoti savo energiją gydymui yra paslėptas mumyse visuose.

Gana lengva išmokti Reiki pagrindus, nors toliau eiti labiau įtrauktu keliu gali prireikti daugiau pastangų ir atsidavimo, ypač jei nori išmokti tradicinio japoniško Reiki.

pr2022/165

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba gyvuoja tris dešimtmečius 

Lygiai prieš 30 metų, birželio 1 d., tuometinės Ekonomikos ministerijos nutarimu buvo įregistruota Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnyba. Veiklos trisdešimtmečio proga į šios tarnybos Šilutės biurą susirinko šios organizacijos kūrimo iniciatoriai, pirmasis jos vadovas, aktyviausi šių laikų parteriai. Kolektyvą pasveikino Šilutės rajono savivaldybės meras. Konsultantų prireikė, kai masiškai kūrėsi privatūs ūkiai VšĮ Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Šilutės biuro vadovė, gyvulininkystės konsultantė Ina Edita Kuzmienė priminė biuro kūrimosi istoriją, papasakojo apie dabartinę veiklą. Tuo metu masiškai steigėsi privatūs ūkininkų ūkiai.

Kultūros darbuotojai gilino edukacijų kūrimo žinias

Edukacijos tapo neatsiejamomis kultūros įstaigų veiklos dalimis, skatinančiomis moksleivių ir visuomenės narių kultūrinį sąmoningumą, dvasinį, intelektualinį, emocinį, socialinį tobulėjimą. Edukacinių programų pasiūla išties didžiulė, tačiau ne visų turinys atliepia dalyvių lūkesčius. Todėl norint pasiūlyti kuo įdomesnes, kokybiškesnes edukacijas itin svarbu tinkamai įvaldyti jų kūrimo ir vedimo technikas. Siekiant atnaujinti bei pagilinti edukacinių programų kūrimo įgūdžius gegužės 23-24 d. Šilutės r. savivaldybės F. Bajoraičio, Klaipėdos r. savivaldybės J. Lankučio viešųjų bibliotekų bibliotekininkai bei Šilutės rajono kultūros įstaigų darbuotojai dalyvavo mokymuose „Kultūros

Abiturientai verčia naują gyvenimo knygos lapą

Ir Šilutės rajono abiturientams jau nuskambėjo paskutinis skambutis. Gimnazijose vyko smagios šventės. Šilutės pirmoji gimnazija savo interneto svetainėje pasidalijo jaunimo mintimis per paskutinę literatūros pamoką „Kokia norėtum būti knyga?“ (mokiniai galėjo pasirinkti, ar jie pasirašys, ar liks anonimais). Norėčiau būti Vinco Mykolaičio-Putino romanu „Altorių šešėly“, kur vykstantys konfliktai būdingi man, nes dar nežinau, ko noriu iš gyvenimo baigusi mokyklą. (Junita Barškietytė) Aš norėčiau būti psichologiniu romanu „Gyvenimas ir aš“. Romano temos: gyvenimo samprata bei savęs analizavimas, meilė sau bei kitiems.

Laistome augalus: kaip nuobodžią rutiną paversti malonia pramoga?

Perfrazuojant garsią frazę iš vieno filmo, „su dideliu augalų kiekiu ateina ir didžiulė atsakomybė juos prižiūrėti“. Kai balkonus ir terasas jau puošia galybė gėlių, o šiltnamiuose ir daržuose jau įsitaisė visų mėgstami agurkai, pomidorai bei kitos daržovės, jiems reikia vis daugiau priežiūros, taip pat – ir pakankamai vandens. Gresiančią nuobodžią laistymo rutiną ir tampomus kibirus su vandeniu galima paversti netgi visai malonia pramoga, rašoma „Fiskars“ pranešime žiniasklaidai. Tačiau tam reikėtų įsiminti kelias svarbias taisykles, kurių nepaveiks net ir nepastovios oro

Taip pat skaitykite