Kas yra Reiki ir kaip juo užsiimti?

Reiki gydymo sistema gydymui naudoja universalią gyvybinės jėgos energiją. Perkeliant ir manipuliuojant savo prigimtinės energijos srautu į kito kūną, ši energija gali būti naudojama išgydyti tiesiogiai arba perkeliant kūrinį gaunantį subjektą į gilaus atsipalaidavimo ir saugumo būseną, kad jo kūnas galėtų išgydyti save. Teigiama, kad aukšto Reiki lygio specialisto gydomasis prisilietimas skleidžia šilumą, komfortą ir net dilgčiojimo pojūtį kūne.

Kas yra Reiki?

Reiki atsirado Japonijoje, nors viena iš dviejų šakų vadinama Vakarų Reiki ir dažniausiai praktikuojama JAV. Reiki yra japonų kalbos žodis, verčiamas kaip „stebuklingas ženklas“ arba „paslaptinga atmosfera“, kilęs iš šaknies žodžių „rei“, reiškiančio sielą, ir „ki“, reiškiantį gyvybinę energiją.

Didžiausias skirtumas tarp Vakarų Reiki ir Japonijos ar Rytų Reiki yra tas, kad pastaroji yra labiau atsidavusi dvasinė praktika. Japoniškas Reiki taip pat apima meditacijų naudojimą ir intensyvų universalios gyvybės energijos, naudojamos gydymui, tyrimą. Meditavimas ir energijos supratimas yra pagrindinis Rytų praktikos aspektas.

Abi formos turi tas pačias pagrindines savybes:

Gydymas energija – universali gyvybinė energija, naudojama per Reiki, nepadarys jokios žalos.

Protinga energija – energija yra intuityvi ir žino, kur eiti ir ką daryti, kad jums padėtų. Tiesą sakant, japonų Reiki kaip pagrindą siūlo rankų gestus ir išdėstymus, bet skatina praktikuotojus ilgainiui nuo jų pasitraukti, kad būtų galima atlikti intuityvesnius judesius pagal tai, kaip nori tekėti energija.

Energetinė medicina – nereikia jokių kitų priemonių, išskyrus Reiki specialistą, kuris savo rankomis nukreipia gydomąją energiją.

Nuotolinis gydymas – praktikantai švelniai prideda rankas ant kūno arba tiesiai virš savo kūno. Tada jie vizualizuoja simbolius, taip pat asmenį, kuriam nori siųsti gydomąją energiją.

Reiki taip pat lengva išmokti, mokoma trijuose užsiėmimuose, o žinios, kaip nukreipti Reiki, išlieka visam gyvenimui.

Ar sunku išmokti Reiki?

Norint išmokti naują gydymo būdą ar metodą reikia laiko ir pastangų, kad būtų galima išstudijuoti ir išmokti filosofijos subtilybes. To išmokti gali padėti Reiki mokykla. Laimė, naudojant Reiki nereikia jokių specialių gebėjimų, kurie būtų privalomi norint išmokti praktikos, gebėjimas panaudoti savo energiją gydymui yra paslėptas mumyse visuose.

Gana lengva išmokti Reiki pagrindus, nors toliau eiti labiau įtrauktu keliu gali prireikti daugiau pastangų ir atsidavimo, ypač jei nori išmokti tradicinio japoniško Reiki.

pr2022/165

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Vydūno viešojoje bibliotekoje ir filialuose – skaitmeninio raštingumo lavinimas

Pagėgių krašto bibliotekos nuolatos organizuoja mokymus, kurių metu ugdomos bei gilinamos gyventojų šiuolaikinių skaitmeninių technologijų panaudos žinios. Tokiu būdu įgyjami ir sėkmingai pritaikomi įgūdžiai. Jie labai praverčia norint efektyviai, įvairiapusiškai saugiai ir atsakingai naudotis internetu. Mokymai suaugusiems Ir šių metų lapkričio 15-18 d. Vydūno bibliotekoje vyko  pradedančiųjų skaitmeninio raštingumo mokymai suaugusiems „Viešosios paslaugos internetu kiekvienam“ bei „Tekstinio dokumento rengimas“. Dalyviai išklausė vyresniosios bibliotekininkės bibliografiniam-informaciniam darbui Astos Andrulienės dėstytą 8 val. kursą. Kadangi grupės dalyviai buvo dėmesingi ir žingeidūs, jie buvo

Orai: kalendorinę žiemą pradėsime savaitgalio šaltuku

Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba informuoja apie šią savaitę būsiančius šalčius. Paskutinės rudens trys dienos atneš orų permainų: žadami staigūs ir nemenki šalčiai. Taip baigsis lapkritis, paskutinis rudens mėnuo, jau pažėręs ir sniego, ir atnešęs šalčių. Ketvirtadienį prasideda kalendorinė žiema. Lapkričio 29 d., antradienį, naktį dangų dengs stori debesys, vietomis iškirsi negausūs krituliai, daugiausia sniegas. Kai kur bus slidu, gali susiformuoti silpna lijundra. Pūs nestiprus pietryčių, rytų vėjas. Vės nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Antradienio dieną kai kur kris

Kviečia balsuoti populiariausio 2022 m. Šilutės rajono sportininko rinkimuose

Šilutės rajono savivaldybės Sporto taryba trečius metus iš eilės rengia populiariausio Šilutės rajono sportininko rinkimus, kuriuose viską lemia tik visuomenės balsavimas. Laimėtojas bus apdovanotas 500 eurų piniginiu prizu. Šiais metais Šilutės r. savivaldybės administracijai pateiktos aštuonios kandidatūros. Balsuoti ir pareikšti savo nuomonę gyventojai gali iki 2022 m. gruodžio 8 d. 17.00 val. Pristatome kandidatus: Evelina Brazdeikytė. Klubo „Rusnės žirgai“ kolektyvo pasididžiavimas ir pavyzdys jauniesiems raiteliams. Pasak kolegų, Evelina neįmanomus dalykus paverčia įmanomais, o jos optimizmu užsikrečia visas kolektyvas. Sunkiu darbu

Dianos Nausėdienės padėka Pamario krašto ugdymo įstaigoms

Artėjant didžiosioms metų šventėms, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos žmona, pakvietė kiekvieną savivaldybę dalyvauti akcijoje „Jaukūs namai“. Sukurti kalėdinius namelius, kuriais papuošta Prezidentūros kalėdinė eglė – simbolinis Lietuvos valstybės medis. Šilutės rajono savivaldybė sulaukė  D. Nausėdienės padėkos Šilutės rajono savivaldybės ugdymo įstaigoms už prisidėjimą prie šios gražios akcijos ir sukūrusiems visą namelių miestą!

Taip pat skaitykite