Kas yra Reiki ir kaip juo užsiimti?

Reiki gydymo sistema gydymui naudoja universalią gyvybinės jėgos energiją. Perkeliant ir manipuliuojant savo prigimtinės energijos srautu į kito kūną, ši energija gali būti naudojama išgydyti tiesiogiai arba perkeliant kūrinį gaunantį subjektą į gilaus atsipalaidavimo ir saugumo būseną, kad jo kūnas galėtų išgydyti save. Teigiama, kad aukšto Reiki lygio specialisto gydomasis prisilietimas skleidžia šilumą, komfortą ir net dilgčiojimo pojūtį kūne.

Kas yra Reiki?

Reiki atsirado Japonijoje, nors viena iš dviejų šakų vadinama Vakarų Reiki ir dažniausiai praktikuojama JAV. Reiki yra japonų kalbos žodis, verčiamas kaip „stebuklingas ženklas“ arba „paslaptinga atmosfera“, kilęs iš šaknies žodžių „rei“, reiškiančio sielą, ir „ki“, reiškiantį gyvybinę energiją.

Didžiausias skirtumas tarp Vakarų Reiki ir Japonijos ar Rytų Reiki yra tas, kad pastaroji yra labiau atsidavusi dvasinė praktika. Japoniškas Reiki taip pat apima meditacijų naudojimą ir intensyvų universalios gyvybės energijos, naudojamos gydymui, tyrimą. Meditavimas ir energijos supratimas yra pagrindinis Rytų praktikos aspektas.

Abi formos turi tas pačias pagrindines savybes:

Gydymas energija – universali gyvybinė energija, naudojama per Reiki, nepadarys jokios žalos.

Protinga energija – energija yra intuityvi ir žino, kur eiti ir ką daryti, kad jums padėtų. Tiesą sakant, japonų Reiki kaip pagrindą siūlo rankų gestus ir išdėstymus, bet skatina praktikuotojus ilgainiui nuo jų pasitraukti, kad būtų galima atlikti intuityvesnius judesius pagal tai, kaip nori tekėti energija.

Energetinė medicina – nereikia jokių kitų priemonių, išskyrus Reiki specialistą, kuris savo rankomis nukreipia gydomąją energiją.

Nuotolinis gydymas – praktikantai švelniai prideda rankas ant kūno arba tiesiai virš savo kūno. Tada jie vizualizuoja simbolius, taip pat asmenį, kuriam nori siųsti gydomąją energiją.

Reiki taip pat lengva išmokti, mokoma trijuose užsiėmimuose, o žinios, kaip nukreipti Reiki, išlieka visam gyvenimui.

Ar sunku išmokti Reiki?

Norint išmokti naują gydymo būdą ar metodą reikia laiko ir pastangų, kad būtų galima išstudijuoti ir išmokti filosofijos subtilybes. To išmokti gali padėti Reiki mokykla. Laimė, naudojant Reiki nereikia jokių specialių gebėjimų, kurie būtų privalomi norint išmokti praktikos, gebėjimas panaudoti savo energiją gydymui yra paslėptas mumyse visuose.

Gana lengva išmokti Reiki pagrindus, nors toliau eiti labiau įtrauktu keliu gali prireikti daugiau pastangų ir atsidavimo, ypač jei nori išmokti tradicinio japoniško Reiki.

pr2022/165

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Rekomenduojami video

Visi naujausi straipsniai

Jurginės – „Čyru vyru pavasaris, Jurai, mesk skrandą į pašalį“

Lietuvos etnografijos muziejus taip pavadino paskelbtą balandžio 23 d. minimoms Jurginėms skirtą publikaciją. O sinoptikai, balandžio 21-22 dienomis dalį Lietuvos nuklojus sniegui, skrandos nusimesti neragina. Šaltoka, ypač naktimis, kai daug kur stiprios šalnos, trūksta šilumos ir dienomis. Bet yra ir gerų žinių: oras pamažu šyla, gal sulauksime ir žadamų 24 laipsnių šilumos? O šįkart – apie Jurgines. Nemažai turime atmintinų dienų bei metinių švenčių. Bet prisiminti vertėtų dar vieną – balandžio 23 – Šv. Jurgio dieną.  Nuo seno šią dieną

Medikų dienos proga

Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga bus pagerbti nusipelnę šalies medikai. Minint balandžio 27-ąją – Lietuvos medicinos darbuotojų dieną, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) tradiciškai apdovanojimais pagerbs labiausiai nusipelniusius sveikatos apsaugos srityje dirbančius profesionalus, suteikdama 26-iems Nusipelniusio Lietuvos gydytojo, 27-iems – Nusipelniusio Lietuvos slaugytojo ir 23-ims – Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardą. 27 Nusipelniusių Lietuvos slaugytojų sąraše – Laimutė Pocienė iš Pagėgių pirminės sveikatos priežiūros centro. Šilutės rajono medikų šiuose sąrašuose nėra. „Šiemet už nuopelnus ir pasiekimus bus apdovanota aštuonios dešimtys

Gyvulininkystės ūkiams siūloma naujovė – pavadavimo ūkyje paslaugos

Žemės ūkio ministerija pradėjo diskusiją su socialiniais parneriais dėl naujos bandomosios pilotinės priemonės „Pavadavimo ūkyje paslaugos“, skirtos šalies gyvulininkystės sektoriui. Šią intervencinę priemonę, pritarus Europos Komisijai, ketinama įtraukti į Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. strateginį planą. „Gyvulininkystės ūkiuose pavadavimo paslauga labai aktuali, nes tai sunkus rutininis darbas dėl nepertraukiamo gamybos ciklo, nenormuotos darbo dienos, ypač pieno gamyboje. O siūloma nauja paslauga aktuali ir vyresnio amžiaus, ir jauniesiems ūkininkams“, – sako žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas.Pagalba bus skirta

Agrarinės aplinkosaugos veiklose dalyvaujantiems ūkininkams trumpėja įsipareigojimų laikotarpis

Žemės ūkio ministerijai patikslinus Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 metų programos priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ įgyvendinimo taisykles (toliau – AGRO taisyklės), ūkininkams sutrumpintas paskutinių metų įsipareigojimų laikotarpis – dirbti žemę jie gali nelaukdami žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo pradžios. Pareiškėjai galės vykdyti pasirinktą priemonės „Agrarinė aplinkosauga ir klimatas“ veiklą nuo pirmos paramos paraiškos pateikimo dienos iki paskutinių įsipareigojimo metų gruodžio 31 d., išskyrus atvejus, kai veikloje numatyti specialūs terminai, tada įsipareigojimai turės būti tęsiami iki jų įvykdymo pabaigos. Prisiimtų

Taip pat skaitykite