Kas vadovauja Šilutės rajone savivaldos rinkimams?

Kovo 5 d. vyks savivaldybių tarybų ir tiesioginiai merų rinkimai. Vyriausioji rinkimų komisija yra paskelbusi Šilutės rajono rinkimų apygardos Nr. 47 komisiją, kuri sudaryta iš teisingumo ministro, Teisininkų draugijos, administracijos direktoriaus ir politinių partijų pasiūlytų kandidatų. Pristatome šios komisijos sudėtį.

Pirmininkė – Loreta Pakalniškienė, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ atstovė, pirmininko pavaduotoja – Edita Serovienė, pasiūlyta teisingumo ministro, sekretorė – Vaida Grigaitienė, pasiūlyta savivaldybės administracijos direktoriaus.

Komisijos nariai: Elmutas Lengvinas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga; Jurgita Sungailė, Liberalų sąjūdis; Mindaugas Bernotas, partija „Laisvė ir teisingumas“; Renata Kungienė, Darbo partija; Romualdas Milė, Tautos ir teisingumo sąjunga (centristai, tautininkai); Živilė Targonskienė , Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga; Daiva Liaugaudaitė, Lietuvos regionų partija; Dalia Juškaitė, Lietuvos socialdemokratų partija; Diana Andrijauskienė, Lietuvos teisininkų draugija; Domas Merliūnas, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai.

Iškilus klausimų kreiptis galima: į komisijos pirmininkę  Loretą Pakalniškienę  tel. 8 668 59 642; į pirmininko pavaduotoją Editą Serovienę tel. 8 699 32 916; į komisijos sekretorę Vaidą Grigaitienę tel. 8 656 84 905.

Politinės reklamos stebėsenos grupės nariai: Živilė Targonskienė, tel. 8 652 16 659; Mindaugas Bernotas, tel. 8 650 28 191; Romualdas Milė, tel. 8 637 04 525; Renata Kungienė, tel. 8 654 52 797.

Nuotrauka iš „Pamario“ archyvo

Pranešimų, skundų tyrimo grupės nariai: Edita Serovienė, tel. 8 699 32 916; Diana Andrijauskienė, tel. 8 610 68 319; Vaida Grigaitienė, tel. 8 656 84 905.

Pagal VRK ir Šilutės rajono rinkimų apygardos Nr. 47 inf.                             

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Menininkė unikaliai pavaizdavo internetą 

Žinoma menininkė Jolita Vaitkutė trimis meniniais kūriniai pavaizdavo internetą – naudodama namuose randamus daiktus ji įkūnijo su kokiomis savybėmis jai siejasi naujos kartos 5G internetas. Neįprasta, nauja forma lietuvių kūrėja perteikė namų interneto greitį ir stabilumą. „Užduotis pavaizduoti internetą buvo sunki. Juk internetas mums – būtinas, tačiau jo apčiuopti ar pamatyti negalime. Dažnai internetą priimame kaip duotybę – kad jis tiesiog yra. Visgi jam dingus vos akimirkai, iškart jo pasigendame. Kurdama ieškojau formų kaip perteikti svarbiausias interneto savybes – tam

Sekmadienį – į muziejų nemokamai

2023-aisiais, kaip ir ankstesniais metais, Kultūros ministerijai pavaldūs muziejai kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį kviečia lankytojus apžiūrėti savo nuolatines ekspozicijas nemokamai. Lankytojų taip pat lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus. Pirmoji tokia proga – jau šį sekmadienį, sausio 29 d. „2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo 336 251 lankytojas. Tai gerokai daugiau nei 2021-aisiais ir 2020-aisiais, kai lankytojų skaičius svyravo apie 200 tūkst. kasmet. Tiesa, reikia atsižvelgti į tai, kad tai buvo vadinamieji pandeminiai metai ir dėl

Dėl potvynio kai kuriuose valstybinės reikšmės keliuose draudžiamas eismas

Dėl spartaus vandens lygio kilimo Lietuvos vakarinėje dalyje daugėja apsemtų valstybinės reikšmės kelių. Potvynio metu pablogėja ne tik kelio dangos konstrukcija, bet ir kyla pavojus patiems eismo dalyviams. Būtent todėl šiuo metu maždaug 37-38 km valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožuose dėl apsėmimo yra ribojamas eismas. Vieni kelių ruožai yra pravažiuojami, kituose eismas draudžiamas. Dėl padidėjusio vandens kiekio Lietuvos vakarinėje dalyje apsemti 16 valstybinės reikšmės rajoninių kelių ruožai, kuriais draudžiamas eismas. Didžiausias – 60 centimetrų  – vandens gylis nustatytas rajoniniame kelyje

Projektų valdymo programos

Projektų valdymo programomis valdomi tam tikro proceso rinkiniai, kuriais siekiama didesnio masto efektyvumo. Projektų valdymas apima atskirų užduočių koordinavimą, o programos valdymas yra susijusių sugrupuotų projektų koordinavimas. Projektai sujungiami į programą, kai tokio rinkinio valdymo nauda yra didesnė atskirų vienetų valdymą. Susijusi sąvoka yra projektų portfelio valdymas – metodas, skirtas organizacijoms valdyti ir įvertinti daugybę projektų sugrupuojant juos į strateginius portfelius. Tada analizuojamas portfelių bendras efektyvumas, jų įvertinimai lyginami su faktinėmis išlaidomis, ar jie atitinka didesnius strateginius organizacijos tikslus. Taigi,

Taip pat skaitykite