Kalėdinė gerumo akcija vienišiems

Aktyvūs Vilkyškių bendruomenės nariai kasmet organizuoja tradicines šventes, į kurias renkasi ne tik vietos gyventojai, bet ir svečiai iš aplinkinių kaimų. Tvirta bendruomenė garsėja ne vien šventėmis – jos nariai nelieka abejingi ir įvairioms visuomeninėms akcijoms. Pasitinkant didžiąsias šventes, jau trečius metus iš eilės, bendruomenė organizuoja kalėdinę gerumo akciją, kurios metu lanko senyvo amžiaus bei vienišus žmones, praskaidrindami jiems šventes simbolinėmis dovanėlėmis.

Vilkyškiuose su dukra Virginija gyvenanti Ona Sarapinienė džiaugėsi sulaukusi svečių.

Šiemet planuojama aplankyti per 50 žmonių, kuriems bus įteikti Vilkyškių bendruomenės moterų iškepti meduoliai ir populiariosios vaistažolių arbatos. Prie akcijos noriai prisidėjęs Vilkyškių parapijos klebonas Kažys Žutautas akcijos metu aplankytiems žmonėms perdavė Kalėdinių plotkelių ir pašventintų vaškinių žvakučių. Aplankytiems žmonėms taip pat įteikti atvirukai su kalėdiniais sveikinimais.
Akcijos metu lankomi ne tik Vilkyškių gyventojai, bet ir aplinkiniuose kaimuose: Obstainiuose, Barziūnuose bei Vartūliškiuose ir kt.
Pasak Vilkyškių bendruomenės pirmininkės Ligitos Kazlauskienės, aplankyti žmonės džiaugėsi tokia prieššventine akcija. „Visokių žmonių yra, bet sulaukę svečių jie nudžiunga, kai kurių akyse net laimės ašaros sužimba. Kadangi dauguma jų yra vieniši, tai būna bene vienintelė kalėdinė dovana jiems, nes daugiau niekas jų neaplanko. Aplankome senyvo amžiaus žmones, kuriems per 70 metų“, – sakė L. Kazlauskienė.
Vilkyškių bendruomenės kalėdinė akcija prasidėjo penktadienį. Seniūnas Darius Jurkšaitis, lydimas bendruomenės pirmininkės L. Kazlauskienės ir aktyvaus bendruomenės nario Sigito Stonio, aplankė Oną Sarapinienę.
„Linkime, kad jūsų gyvenime nebūtų nepritekliaus, kad ant stalo nestigtų šventinių valgių. Kad viskas jums klotųsi bei sektųsi kuo puikiausiai. Sėkmės jums, sveikatos, gražių artėjančių švenčių“, – gražiais žodžiais aplankytas moteris sveikino S. Stonys.
Su neįgalia dukra Virginija gyvenanti moteris nudžiugo, pamačiusi pro duris sugūžėjusius svečius su dovanomis. Vilkyškiuose gyvenančią moterį akcijos dalyviai aplankė jau trečią kartą.
Senoji Ona džiaugėsi aktyviais bendruomenės nariais ir jų įteiktomis dovanėlėmis: „Labai smagu, kad yra tokių gerų žmonių, kurie nepamiršta mūsų ir aplanko prieš šventes. Visada smagu sulaukti svečių, kurie šventes papuošia savo gerais darbais…“

Simonas SKUTULAS

2 komentarai

 • reklama prieš rinkimus

  Nejuokinkit su tokiais darbais, taip yra ir tų vienišų žmonių Vilkyškiuose, bet kalbant apie Virginiją su Ona, jos turi daug giminių kurie aplanko jas mažiausiai kartą per savaitę, visada padeda ir švenčia kartu šventes todėl nekurkit serijalų viešai 🙂 O svečių sulaukti, ypač senesniems žmonėms smagu visada todėl nereikia čia nieko skelbti, juolab kurti to, ko ji nesakė, jai jau beveik 80 metų ir puikiai pažįstama ir tokie sakiniai kaip „Visada smagu sulaukti svečių, kurie šventes papuošia savo gerais darbais…“ tikrai ne iš jos lūpų pasakyti. Ji be galo draugiška, šilta ir geros širdies moteris, todėl džiaugiasi visais kas pakalbina ir su visais maloni, bet toli gražu ne vieniša, turėdama tiek vaikų 🙂

 • kičas

  Pritariu, reklama prieš rinkimus.
  NU jau tikrai, kad viena ši Serapinienė būtų, visad atvažiuoja jos anūkė, giminės juk gyvena ir Vilkyškių miestelyje, o beto tame pačiame name dar gyvena viena močiutė, kuriai, lyg jei gerai pamename jau net 80 metų ar bus aštuoniasdešimt, sena močiūtė, gyvena tikrai viena, vaikas išvažiavęs į Airiją,o kiti vaikai kažkur kitur gyvena… nu paskaičiavus, kurie gyvena maždaug tikrai vieni, yra daug.
  Bet yra kaip yra.
  Patys rašo, lanko šią šeimą 3 kartą, reiškias, papirkti yra, kad tik daugiau balsų surinktų. O giminė dirba Pieninėj prie mini valdžios.
  Gaila, bet virš setyniasdešimt metų – tikrai ne vienas, ir ne penki žmonės yra, jei jau lanko, tai kažkaip, kaip Miestelėčiams pirmą kartą girdime tokią akciją, atrakcija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Apie saulę ir vandenis. Ieškoti išeities paskatino brangstanti elektra

Praėjusių metų elektros kainos svyravimai rinkoje privertė ne vieną atsakingo verslo subjektą ieškoti išeičių. Įvertinusi energetikos kainų kilimo tendencijas, UAB „Šilutės vandenys“ administracija ėmė svarstyti, kas gi bus artimiausioje ateityje. Išvada aiški, kad jų sunaudojamas elektros kiekis, o jie sunaudoja apie 2 mln. kilovatvalandžių per metus, pabrangs maždaug trigubai… Tokiu atveju turės brangti ir gyventojams bei įmonėms tiekiamas vanduo. Kitu atveju „Šilutės vandenų“ lauktų nemenki finansiniai sunkumai. Bendrovės administracija, jausdama atsakomybę dėl nepalankios situacijos, kreipėsi į savo steigėją – Šilutės

Avarijoje žuvo vyras

Tauragės apskrities VPK praneša apie įvykius Šilutės rajone. Vasaris prasidėjo skaudžiais įvykiais. Vasario 7 d. rytą šalia Sakūčių k., Kintų sen., apsemtuose laukuose pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs ir apvirtęs automobilis „Audi A4“, kurio viduje rastas mirusio vyro, gim. 1974 m., kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Vasario 7 d. naktį Švėkšnoje sustabdytas automobilis „Mitsubishi Carisma“, kurį vairavo neblaivus (2,29 prom.) ir teisės vairuoti neturintis vyras, gim. 1997 m. Vasario 8 d. naktį namuose Pašyšių k.,

Receptas Picos dienai artėjant: visą būrį pamaitinsite už 15 Eur

pica

Ketvirtadienį, vasario 9-ąją, minėsime Tarptautinę picos dieną. Tądien daugelis jos gerbėjų būtent ją užsisakys kavinėje ar į namus. Tačiau sostinės picerijose maža pica gali kainuoti ir 10 eurų, taigi, norint pamaitinti visą šeimą ar draugų kompaniją susidaro nemenka suma. Norintys sutaupyti gali ją išsikepti namuose –  skaičiuojama, kad ruošiant didesnį kiekį, naminė pica su kumpiu žmogui kainuoja apie 3 eurus. Picą kepti namuose – paprasta ir taupu Vilma Juodkazienė, prekybos tinklo „Iki“ atstovė, sako, kad pica yra vienas populiariausių patiekalų,

Išmaniųjų elektros skaitiklių keitimas. Ką būtina žinoti?

išmanusis-skaitiklis

Bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) diegia išmaniuosius elektros skaitiklius, leidžiančius klientams sekti detalų elektros energijos suvartojimą ir pamiršti būtinybę nurašinėti skaitiklių duomenis. Nors naujovės ilgalaikėje perspektyvoje padės taupyti elektrą ir koreguoti vartojimo įpročius, gyventojams gali kilti klausimų dėl skaitiklių keitimo proceso, tikslumo ir suvartotos energijos fiksavimo. Skaitikliai sertifikuoti „Visi išmanieji elektros skaitikliai yra sertifikuoti pagal Europos Sąjungos direktyvose nustatytus standartus ir turi praeiti kokybės patikrą, o atkeliavę į Lietuvą yra dar kartą tikrinami išorinėje nepriklausomoje kokybės laboratorijoje, todėl vartotojai gali

Taip pat skaitykite