Kalėdinė gerumo akcija vienišiems

Aktyvūs Vilkyškių bendruomenės nariai kasmet organizuoja tradicines šventes, į kurias renkasi ne tik vietos gyventojai, bet ir svečiai iš aplinkinių kaimų. Tvirta bendruomenė garsėja ne vien šventėmis – jos nariai nelieka abejingi ir įvairioms visuomeninėms akcijoms. Pasitinkant didžiąsias šventes, jau trečius metus iš eilės, bendruomenė organizuoja kalėdinę gerumo akciją, kurios metu lanko senyvo amžiaus bei vienišus žmones, praskaidrindami jiems šventes simbolinėmis dovanėlėmis.

Vilkyškiuose su dukra Virginija gyvenanti Ona Sarapinienė džiaugėsi sulaukusi svečių.

Šiemet planuojama aplankyti per 50 žmonių, kuriems bus įteikti Vilkyškių bendruomenės moterų iškepti meduoliai ir populiariosios vaistažolių arbatos. Prie akcijos noriai prisidėjęs Vilkyškių parapijos klebonas Kažys Žutautas akcijos metu aplankytiems žmonėms perdavė Kalėdinių plotkelių ir pašventintų vaškinių žvakučių. Aplankytiems žmonėms taip pat įteikti atvirukai su kalėdiniais sveikinimais.
Akcijos metu lankomi ne tik Vilkyškių gyventojai, bet ir aplinkiniuose kaimuose: Obstainiuose, Barziūnuose bei Vartūliškiuose ir kt.
Pasak Vilkyškių bendruomenės pirmininkės Ligitos Kazlauskienės, aplankyti žmonės džiaugėsi tokia prieššventine akcija. „Visokių žmonių yra, bet sulaukę svečių jie nudžiunga, kai kurių akyse net laimės ašaros sužimba. Kadangi dauguma jų yra vieniši, tai būna bene vienintelė kalėdinė dovana jiems, nes daugiau niekas jų neaplanko. Aplankome senyvo amžiaus žmones, kuriems per 70 metų“, – sakė L. Kazlauskienė.
Vilkyškių bendruomenės kalėdinė akcija prasidėjo penktadienį. Seniūnas Darius Jurkšaitis, lydimas bendruomenės pirmininkės L. Kazlauskienės ir aktyvaus bendruomenės nario Sigito Stonio, aplankė Oną Sarapinienę.
„Linkime, kad jūsų gyvenime nebūtų nepritekliaus, kad ant stalo nestigtų šventinių valgių. Kad viskas jums klotųsi bei sektųsi kuo puikiausiai. Sėkmės jums, sveikatos, gražių artėjančių švenčių“, – gražiais žodžiais aplankytas moteris sveikino S. Stonys.
Su neįgalia dukra Virginija gyvenanti moteris nudžiugo, pamačiusi pro duris sugūžėjusius svečius su dovanomis. Vilkyškiuose gyvenančią moterį akcijos dalyviai aplankė jau trečią kartą.
Senoji Ona džiaugėsi aktyviais bendruomenės nariais ir jų įteiktomis dovanėlėmis: „Labai smagu, kad yra tokių gerų žmonių, kurie nepamiršta mūsų ir aplanko prieš šventes. Visada smagu sulaukti svečių, kurie šventes papuošia savo gerais darbais…“

Simonas SKUTULAS

2 komentarai

 • reklama prieš rinkimus

  Nejuokinkit su tokiais darbais, taip yra ir tų vienišų žmonių Vilkyškiuose, bet kalbant apie Virginiją su Ona, jos turi daug giminių kurie aplanko jas mažiausiai kartą per savaitę, visada padeda ir švenčia kartu šventes todėl nekurkit serijalų viešai 🙂 O svečių sulaukti, ypač senesniems žmonėms smagu visada todėl nereikia čia nieko skelbti, juolab kurti to, ko ji nesakė, jai jau beveik 80 metų ir puikiai pažįstama ir tokie sakiniai kaip „Visada smagu sulaukti svečių, kurie šventes papuošia savo gerais darbais…“ tikrai ne iš jos lūpų pasakyti. Ji be galo draugiška, šilta ir geros širdies moteris, todėl džiaugiasi visais kas pakalbina ir su visais maloni, bet toli gražu ne vieniša, turėdama tiek vaikų 🙂

 • kičas

  Pritariu, reklama prieš rinkimus.
  NU jau tikrai, kad viena ši Serapinienė būtų, visad atvažiuoja jos anūkė, giminės juk gyvena ir Vilkyškių miestelyje, o beto tame pačiame name dar gyvena viena močiutė, kuriai, lyg jei gerai pamename jau net 80 metų ar bus aštuoniasdešimt, sena močiūtė, gyvena tikrai viena, vaikas išvažiavęs į Airiją,o kiti vaikai kažkur kitur gyvena… nu paskaičiavus, kurie gyvena maždaug tikrai vieni, yra daug.
  Bet yra kaip yra.
  Patys rašo, lanko šią šeimą 3 kartą, reiškias, papirkti yra, kad tik daugiau balsų surinktų. O giminė dirba Pieninėj prie mini valdžios.
  Gaila, bet virš setyniasdešimt metų – tikrai ne vienas, ir ne penki žmonės yra, jei jau lanko, tai kažkaip, kaip Miestelėčiams pirmą kartą girdime tokią akciją, atrakcija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Pokalbis telefonu vairuojant gali kainuoti vairuotojo pažymėjimą…

Dauguma vairuotojų nepaiso Kelių eismo taisyklių reikalavimo – draudimo naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant ir tokiais savo veiksmais kelia pavojų ne tik sau, bet ir kitiems viešajame eisme dalyvaujantiems asmenims. Policijos pareigūnai visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, liepos mėnesį fiksavo 47 pažeidimus: Tauragėje – 24 pažeidimai; Šilalėje – 4 pažeidimai; Šilutėje – 18 pažeidimų; Pagėgiuose – 1 pažeidimas. Visiems vairuotojams surašyti protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 3 d. Vairuojant naudojantis mobiliaisiais telefonais gresia

Nuspręsta tirti Daivos Žebelienės elgesį

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija paskelbė, kad liepos 21d.  pradėtas tyrimas dėl Šilutės rajono savivaldybės tarybos narės Daivos Žebelienės elgesio. Aiškinamasi, ar ji nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo ribojimo atstovauti. Pagal šį teisės aktą valstybinėje tarnyboje dirbantis asmuo neturi teisės atstovauti fiziniams ar juridiniams asmenims ir ginti jų interesų institucijoje ar įstaigoje, kurioje jis dirba. Tyrimas pradėtas gauto pranešimo pagrindu. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija tirs aplinkybes, kai D. Žebelienė galbūt atstovavo UAB „Toluta” interesams 2019 m. ir 2020 m.

Universitetas senąsias kareivines pavers migrantų istorine kryžkele. Gyventojus prašo dalintis senais lagaminais

Rudenį Klaipėdos universiteto Baltijos regiono istorijos ir archeologijos instituto kūrybinė grupė (Raimonda Nabažaitė, Milda Kontrimė, Rima Čerapė) visuomenei ruošiasi pristatyti naują kultūrinį-edukacinį projektą „Migrantas“. Interaktyvios garso, muzikos, istorinio pasakojimo ekskursijos metu Klaipėdos senosios kareivinės (dabar – Klaipėdos universitetas) virs istorine migrantų vieta ir jų likimų kryžkele. „Migrante“ kiekvienam dalyviui bus siekiama suteikti naują tapatybę – Klaipėdoje apsigyvenusio ar laikinai priklydusio žmogaus dalia.   Nuo kareivinių statybos iki Klaipėdos universiteto studentiško šurmulio   Buvusios senosios kareivinės migrantų kryžkele pasirinktos neatsitiktinai. Siekiama,

Bibliotekininkai kurs stalo žaidimą

Lietuvos kultūros taryba skyrė finansavimą Tolygios kultūrinės raidos programai ir finansavo Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos projektą „Stalo žaidimas „Keliauk ir pažink Šilutę“ (projekto vadovė Sandra Jablonskienė) skirdama 3 690,00 Eur finansavimą. Įgyvendindami šį projektą bibliotekininkai kurs inovatyvią, išliekamąją vertę turintį stalo žaidimą, reprezentuojantį Šilutės kraštą. Šis žaidimas bus puiki edukacinė priemonė mokiniams, miestelėnams, kitose Lietuvos vietovėse gyvenantiems žaidėjams, norintiems pažinti ar iš naujo atrasti Šilutės miesto istorijos ir kultūros paveldą. Stalo žaidimas kvies suburti savo draugų kompaniją (komandą) ir

Taip pat skaitykite