Kalėdinė gerumo akcija vienišiems

Aktyvūs Vilkyškių bendruomenės nariai kasmet organizuoja tradicines šventes, į kurias renkasi ne tik vietos gyventojai, bet ir svečiai iš aplinkinių kaimų. Tvirta bendruomenė garsėja ne vien šventėmis – jos nariai nelieka abejingi ir įvairioms visuomeninėms akcijoms. Pasitinkant didžiąsias šventes, jau trečius metus iš eilės, bendruomenė organizuoja kalėdinę gerumo akciją, kurios metu lanko senyvo amžiaus bei vienišus žmones, praskaidrindami jiems šventes simbolinėmis dovanėlėmis.

Vilkyškiuose su dukra Virginija gyvenanti Ona Sarapinienė džiaugėsi sulaukusi svečių.

Šiemet planuojama aplankyti per 50 žmonių, kuriems bus įteikti Vilkyškių bendruomenės moterų iškepti meduoliai ir populiariosios vaistažolių arbatos. Prie akcijos noriai prisidėjęs Vilkyškių parapijos klebonas Kažys Žutautas akcijos metu aplankytiems žmonėms perdavė Kalėdinių plotkelių ir pašventintų vaškinių žvakučių. Aplankytiems žmonėms taip pat įteikti atvirukai su kalėdiniais sveikinimais.
Akcijos metu lankomi ne tik Vilkyškių gyventojai, bet ir aplinkiniuose kaimuose: Obstainiuose, Barziūnuose bei Vartūliškiuose ir kt.
Pasak Vilkyškių bendruomenės pirmininkės Ligitos Kazlauskienės, aplankyti žmonės džiaugėsi tokia prieššventine akcija. „Visokių žmonių yra, bet sulaukę svečių jie nudžiunga, kai kurių akyse net laimės ašaros sužimba. Kadangi dauguma jų yra vieniši, tai būna bene vienintelė kalėdinė dovana jiems, nes daugiau niekas jų neaplanko. Aplankome senyvo amžiaus žmones, kuriems per 70 metų“, – sakė L. Kazlauskienė.
Vilkyškių bendruomenės kalėdinė akcija prasidėjo penktadienį. Seniūnas Darius Jurkšaitis, lydimas bendruomenės pirmininkės L. Kazlauskienės ir aktyvaus bendruomenės nario Sigito Stonio, aplankė Oną Sarapinienę.
„Linkime, kad jūsų gyvenime nebūtų nepritekliaus, kad ant stalo nestigtų šventinių valgių. Kad viskas jums klotųsi bei sektųsi kuo puikiausiai. Sėkmės jums, sveikatos, gražių artėjančių švenčių“, – gražiais žodžiais aplankytas moteris sveikino S. Stonys.
Su neįgalia dukra Virginija gyvenanti moteris nudžiugo, pamačiusi pro duris sugūžėjusius svečius su dovanomis. Vilkyškiuose gyvenančią moterį akcijos dalyviai aplankė jau trečią kartą.
Senoji Ona džiaugėsi aktyviais bendruomenės nariais ir jų įteiktomis dovanėlėmis: „Labai smagu, kad yra tokių gerų žmonių, kurie nepamiršta mūsų ir aplanko prieš šventes. Visada smagu sulaukti svečių, kurie šventes papuošia savo gerais darbais…“

Simonas SKUTULAS

Hits: 68

2 komentarai

 • reklama prieš rinkimus

  Nejuokinkit su tokiais darbais, taip yra ir tų vienišų žmonių Vilkyškiuose, bet kalbant apie Virginiją su Ona, jos turi daug giminių kurie aplanko jas mažiausiai kartą per savaitę, visada padeda ir švenčia kartu šventes todėl nekurkit serijalų viešai 🙂 O svečių sulaukti, ypač senesniems žmonėms smagu visada todėl nereikia čia nieko skelbti, juolab kurti to, ko ji nesakė, jai jau beveik 80 metų ir puikiai pažįstama ir tokie sakiniai kaip „Visada smagu sulaukti svečių, kurie šventes papuošia savo gerais darbais…“ tikrai ne iš jos lūpų pasakyti. Ji be galo draugiška, šilta ir geros širdies moteris, todėl džiaugiasi visais kas pakalbina ir su visais maloni, bet toli gražu ne vieniša, turėdama tiek vaikų 🙂

 • kičas

  Pritariu, reklama prieš rinkimus.
  NU jau tikrai, kad viena ši Serapinienė būtų, visad atvažiuoja jos anūkė, giminės juk gyvena ir Vilkyškių miestelyje, o beto tame pačiame name dar gyvena viena močiutė, kuriai, lyg jei gerai pamename jau net 80 metų ar bus aštuoniasdešimt, sena močiūtė, gyvena tikrai viena, vaikas išvažiavęs į Airiją,o kiti vaikai kažkur kitur gyvena… nu paskaičiavus, kurie gyvena maždaug tikrai vieni, yra daug.
  Bet yra kaip yra.
  Patys rašo, lanko šią šeimą 3 kartą, reiškias, papirkti yra, kad tik daugiau balsų surinktų. O giminė dirba Pieninėj prie mini valdžios.
  Gaila, bet virš setyniasdešimt metų – tikrai ne vienas, ir ne penki žmonės yra, jei jau lanko, tai kažkaip, kaip Miestelėčiams pirmą kartą girdime tokią akciją, atrakcija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Juokas gydo ir stiprina imunitetą! Rekomenduojame tris knygas, kurios privers kvatotis

Apie juoko naudą girdėjo kiekvienas: gaminasi vitaminas C, atsipalaiduoja raumenys ir mažėja patiriamo streso žala! Sutikite, to reikia kiekvienam šiuolaikiniam žmogui, kuris kartais pamiršta stabtelėti ir pasidžiaugti viena kita smagia akimirka. Gerų progų pasijuokti toli ieškoti nereikia. Visada verta pažiūrėti komediją ar perskaityti nuotaikingą knygą. Rekomenduojame tris romanus, kuriuos skaitydami prunkščiosite ir šluostysite juoko ašaras. Knygas parinkome labai skirtingas, tad tikime, kad jos įtiks įvairių skonių žmonėms.    Fredrik Backman „Gyveno kartą Uvė“ Švedų rašytojas Fredrik Backman garsus tuo, kad

Sveikatą gerinantys pirkiniai visai šeimai

Labai dažnai galima išgirsti žmones sakant, kad šeima jų gyvenime – didžiausias turtas. Ir tai – tiesa, tačiau taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vienos, labai svarbios laimingo bei kokybiško gyvenimo sudedamosios dalies. Tai – sveikata. Tik šeima, kurios visi nariai yra visiškai sveiki, gali jaustis labai laiminga bei gyventi visavertį gyvenimą. Taigi, peršasi išvada, kad kiekviena šeima turi atsakingai galvoti apie sveikatą gerinančius sprendimus. Nešvaistykite laiko veltui ir savo dienotvarkę planuokite taip, kad bent valandą per dieną, visi kartu

Lėlių namas: nuo ko priklauso jo kaina?

Nereikia ir sakyti – gražus, erdvus, spalvingas ir stilingas lėlių namas yra kone kiekvienos mergaitės svajonė. Taigi, na, o tėveliams, seneliams, tetoms ar dėdėms, belieka tik įgyvendinti šią svajonę. Vis dėlto, suaugusieji, kurie nusprendžia pradžiuginti mažąsias princeses šiuo drįstume sakyti kilnojamu–nekilnojamu turtu, ne juokais suglumsta: pastebi, kad kainos skiriasi net kelis kartus. Tad atsakykime į klausimą, kodėl egzistuoja tokie didelį skirtumai? Kambarių skaičius Viena iš priežasčių, kodėl lėlių namų kainos yra tokios skirtingos, tai – kambarių skaičius. Šiandien galite savo

Kaip iškepti puikaus skonio šašlykus?

Atšilus lietuviai prisimena mėsos kepimo ant žarijų tradiciją ir mėgaujasi galimybe ruošti mėsą po atviru dangumi naudojasi vis daugiau žmonių.  Prekybos tinklo „Iki“ atstovai pastebi, kad vis daugiau pirkėjų į krepšelius deda ant žarijų kepti tinkamos mėsos paketus. „Populiariausi iš kepti ant žarijų tinkamų gaminių yra kiaulienos ir vištienos šašlykai. Šiltuoju sezonu jų parduodama iki 80 proc. daugiau. Pagal populiarumą po kiaulienos šašlykų rikiuojasi kiaulienos dešrelės – jas pirkėjai taip pat renkasi kepti ant grotelių. Į populiariausių trejetuką patenka ir

Taip pat skaitykite