Kaip išsirinkti skandinaviško stiliaus lentynas namams?

Namų interjeras su sofomis, kėdėmis ir skandinavišku dekoru, šviesiomis sienomis, mediniais baldais ir dideliais langais. Šiaurės Europos regione esanti Skandinavija yra šio dekoravimo stiliaus įkvėpimo šaltinis. Taigi, kadangi klimatas regione šaltas, namą norima paversti labai jaukia ir patogia vieta, tarsi lizdą. Be to, paprasti, kaimiški, įmantrūs, minimalistiniai ir šiuolaikiški elementai taip pat yra puošybos prekės ženklas. Natūralus apšvietimas ir mediniai daiktai.

Skandinaviškas stilius labai panašus į minimalistinį stilių. Šio tipo apdailoje matome ryškias tiesias linijas, neutralias spalvas, tokias kaip balta, juoda, pilka ir švelnūs tonai – be to, žinoma, pirmenybė teikiama natūraliam apšvietimui.

Tokiu būdu šis stilius taip pat susideda iš medinių baldų elegancijos ir natūralių audinių, turinčių daug tūrio. Taigi skandinaviškame dekore jaukumo idėja sumaišyta su kaimišku ir klasikiniu akcentu. Skandinaviško stiliaus idėja yra suderinti klasiką su šiuolaikišku tobuloje harmonijoje, kuri sukuria komfortą, poilsį ir susidomėjimą akimis.

Kaip pasidaryti skandinavišką dekoraciją?

Kad jūsų namuose būtų skandinaviška apdaila, nebūtina, kad visi kambariai būtų vienodo stiliaus. Tai yra, kai kuriuos elementus galite keisti. Atviros skandinaviško stiliaus lentynos su dekoratyviniais daiktais puikiai papildo skandinavišką stilių.

Šis stilius sėkmingai įsiliejo į lietuvių namus. Jau keletą metų jo harmonija ir paprastumas užkariauja mūsų širdis. Skandinaviško stiliaus lentynos yra dažniausiai perkami baldai pastaruoju metu – tai vis labiau pas mus vertinamas interjero dizaino elementas. Skandinaviško stiliaus lentyna itin charakteringa, ją nesunku atpažinti.

Šis stilius pasižymi paprastumu. Ir jokių nereikalingų detalių. Tačiau tai nereiškia, kad skandinaviško stiliaus lentynos primena įprastą medžio ar metalo gabalą.  Skandinaviško stiliaus lentynos knygoms ar smulkmenoms gali nustebinti savo forma. Pirmiausia lentynos yra natūralios medžiagos – dažnai žaliavinė, nelakuota mediena, taip pat rotangas ar metalas. Jei svajojame apie spalvingą lentyną, skandinaviškas stilius apriboja mūsų pasirinkimą iki kelių prislopintų spalvų.

Modernūs ir funkcionalūs sprendimai

Verta paminėti, kad tokios lentynos yra labai praktiškos ir lengvai surenkamos. Niekam neturėtų kilti problemų pačiam surinkti baldus. Be to, dėl unikalaus dizaino lentynos traukia akį ir pačios yra patalpos, kurioje jos pastatytos, puošmena. Rinkoje siūlomos skandinaviškos lentynos puikiai tinka įvairiems kambariams, taip pat vaikų kambariams.

pr2023/39

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Suskaičiuokite teisingai (apsauga nuo robotų): *

Visi naujausi straipsniai

Lietuvos bankas siūlo atsisakyti 1 ir 2 euro centų monetų. Kaip apvalintų kainas?

Lietuvos bankas (LB) siūlo atsisakyti 1 euro cento ir 2 euro centų monetų. Anot banko duomenų, nuo euro įvedimo Lietuvos gyventojai kas metus pameta apie trečdalį milijono tokių monetų. Pamestų cento monetų bendra vertė nuo euro įvedimo siekia 2,4 mln. eurų. Pasak Lietuvos banko Politikos, emisijos ir kontrolės skyriaus vyriausiosios specialistės Editos Lisinskaitės, šioms monetoms pakeisti ir tvarkyti Lietuvos valstybė kasmet išleidžia pusę milijono eurų. „Valstybė kasmet išleidžia po pusę milijono eurų šių monetų (kurių didžiąją dalį pametame) kaldinimui ir

Kaip sekėsi rinkimuose Klaipėdos regiono merams?

Klaipėdos regiono plėtros taryboje bus permainų. Joje dirbs ir buvusių, ir naujų merų, tarybų narių, o veikla prasidės patvirtinus galutinius rinkimų rezultatus. Žinoma, ir naujosioms politikų taryboms apsisprendus, ką jos deleguos į Regiono plėtros tarybą. Klaipėdos regiono plėtros taryboje svarstomi šių savivaldybių reikalai: Klaipėdos ir Palangos miestų, Klaipėdos, Šilutės, Kretingos, Skuodo r., Neringos savivaldybių. Ilgas kelias per kopas Šis meras eina 50-uosius metus. Jis – iš anapus marių. Buvo žvejys-motoristas, kasininkas-inspektorius, miško darbininkas. Nuo 2013 metų – meras. Baigęs Klaipėdos

Priešgaisrinės tarnybos ZIL-ams – po 30 metų…

Šilutės rajono savivaldybės taryba svarstys jai pavaldžios Priešgaisrinės tarnybos praėjusių metų veiklos ataskaitą ir apsispręs, ar jai pritarus. Retai sulaukia dėmesio ši tarnyba, vadovaujama Dariaus Endzelio. Pasidomėkime ataskaita. Šilutės r. savivaldybės priešgaisrinė tarnyba įregistruota 2016 m. Tarnyba vykdo pirminius gelbėjimo darbus gaisrų ir katastrofų, gamybinių avarijų metu, teikia techninę pagalbą savivaldybės organizacijoms ir gyventojams ekstremalių situacijų atvejais. Tarnyba finansuojama iš valstybės ir savivaldybės biudžeto. Tarnyba yra pavaldi rajono savivaldybei, tačiau išvykusi į incidentą, ji tampa pavaldi Valstybinei priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai,

Nors rugsėjo 1-oji toli…

Šilutės rajono savivaldybės taryba kovo pabaigoje planuojamame posėdyje svarstys sprendimo projektą dėl švietimo įstaigų. Ketinama nustatyti  bendrojo ugdymo mokyklose, gimnazijose, Žemaičių Naumiesčio mokykloje-darželyje, Traksėdžių Šilojų mokykloje numatomą klasių skaičių, mokinių skaičių jose, priešmokyklinio ugdymo grupių skaičių ir vaikų skaičių jose, nurodant klasių jungimus. Mokyklų vadovai pateikė Švietimo ir kultūros skyriui numatomą mokinių ir klasių skaičių, priešmokyklinio ugdymo grupių ir vaikų skaičių jose 2023–2024 m. m., specialiųjų poreikių mokinių skaičių bendrojo ugdymo mokyklose. Pagal pateiktą informaciją bendrojo ugdymo ir Traksėdžių Šilojų

Taip pat skaitykite